Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

PaulinaNo to super :) czyli to standard, przynajmniej w większych szpitalach.
Kolezanka,która rodziła 2 lata temu opowiadała o tym samym.
Moja torba to będzie totalne minimum.
A jedzenie zamawiasz z karty czy możesz iść do kantyny?
Ogólnie jak z personelem?

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Paulina gratuluje super super dzidzia;D ja tez juz chce, taki Malutki czysciutki i niewinny;)) fajnie. Bol krocza minie zapomnisz ale Szczescie zabierzecie do domu;D
Moja corka tez zasypiala przy jedzeniu to kazali mi delikatnie laskotac palcem pod brodka to czasem.dzialalo.

Ja po wizycie, dostalam jeszcze nospe. Powiedziala, ze juz.krok do porodu moje krocze wykonalo, ze w swieta mam sobie odpuscic a pozniej.juz.mam zyc normalnie i nawet rodzic.
Malutki ma 2kg , przewiduje 3kg w dzien porodu no gora 3,3 ale jak do 3,5 dojdzie to juz naprawde by musial przybierac teraz duzo.
Dostalam L4 do 17 kwietnia bo tyle maksymalnie moze wypisac ale patrzac na.moje.krocze to mowi ze 17 to powinnam.juz byc z dzieckiem w domu. Hmm smiesznie. Ostatnie l4 i to wszystko sie zaczyna. Ja jutro dopiero wybiore ciuszki do szpitala i wypiore po.niedzieli.

Bylismy u kolezanki i jestem milo zaskoczona, bo ma corke 10 mies. Mala tak.do mnie lgnela.i do meza mojego a.moja corka jeszcze ją glaskala, bawila sie kranem przy zabawkowej kuchence i udawala ze myje kolezanke, nic zero zazdrosci i nawet jak mialam na kolanach. Dumna z niej jestem, spokojniejsza o brata jej. Zobaczymy jak to bedzie ale jak kuzynki.dziecko placze bo.mama do kogos zagaduje a moja nic a nic dzisiaj to az nie moglam. Dwie kolezaneczki, 9 moesiecy roznicy to by bylo.fajnie ale chyba bym padla jak bym miala rok po roku.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Motylka mobil prźepiekny ,tez bym chciała takie słoniki ;) eh kiedy ja sie za niego zabiorę :(
Heltinne dziekuje za pomysł z kolorami , sobie zanotowałam nawet ;) , ale kurczę to chyba nie jest jednak turkusowy hmm moze zrobię zdjecia w dzien , to sie was doradzę .
Moj maż to stwierdził ze ten pokoik to jak dziecięcy nie wyglada :(((
Meble z każdej parafii no troche ma racje :(
Anawee ja tez mam słabe wyniki krwi , nie wiem czy jakoś specjalnie mozna to poprawić .

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

unatu mam jeszcze zapisane 2 wizyty, jedna 31.03 i 13.04. Ale mowi ze moze sie rozkrecic w swieta, a jak nie to jeszcze ta pierwsza wizyta a ta druga to juz chyba nie. Kazala jednak nic nie robic na swieta zeby nie.rozkrecic.
Ja tam sie juz nie boje bo pokazywala jak ladnie pooddzielaly sie narzady, mimo ze 2kg to wewnatrz wszystko ladnie sie rozwija to juz moge byc spokojna.
Heltinne ja tez do meza gadam o tej karcie hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

szpital NO faktycznie warunków pozazdroscic.. chociaz tyle macie, albo az tyle..
dla mnie to jest słabe, że tyle trzeba ze sobą targać.. jeszcze o ile te koszule, podpaski i inne takie jestem w stanie zrozumiec, to sztućce?? u mnie jak byk pisze ze tzreba miec swoje.. no i połozna mówila koniecznie o papierze toaletowym, reczniku papierowym i innych pierdolach.. to jest zdecydowanie żałosne..

Melly niby fajnie, ale jednak nie chcialabym dostac zwolnienia na tak długo, jakos przy tych ciaglych zmianach z dnia na dzien w moim ciele stwierdzam ze czuje sie bezpieczniej z mysla ze wizyty mam co 2 tygodnie..

No i czesc nowym kwietniówkom :-)

Odnośnik do komentarza

Paulina, gratulacje dla Was!!! Cudownie, ze Synek już na swiecie, piekny, zdrowy i porod szybki jak czytam. Super, super, super. Teraz juz tylko caluski, przytulanie, karmiemie i pieszczochowanie malego Skarbka! Cudny czas przed Wami!

Ja po usg rano, Zuzia 2400 gr, do cc moze dojsc jeszcze do 2700gr, dla mnie malo. W poniedzialek wracam do dyskusji z lekarzem ze wolę CC tydzien później... Ojjj, juz nie jestem jego ulubioną pacjentką.

A z Flavią ploteczki odczynione, gdyby nie ktg to bysmy jeszcze siedzialy na korytarzu.

Czas mi zaczał szybko mijac, dzis to nawet nie wiem kiedy minelo:) no wreszcie!

Ide poczytac co u Was.

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Melly juz doczytałam, dobzre ze masz te wizyty, ale swoja drogą to dziwne ze dostalas zwolnienie takie dlugie, bo slyszalam ze lekarz moze dawac maks do nastepnej wizyty.
Groszek u mnie na komputerze ten kolor wyglada bardziej na jasnoniebieski niż na turkusowy. niemniej ja na żółty bym sie nie decydowala.. skoro chmurki już masz biale, to szła bym w biel lub bez własnie, czy krem, jasne ciepłe tony. A jakie masz meble? kolor?

Odnośnik do komentarza

Malaga pewnie trochę osób czyta, tak samo jak my z ciekawości patrzymy gdzieś indziej:) Czasem mi szkoda, że nie da się tego jakoś "utajnić", bo wtedy bez problemu dałabym np. jakieś zdjęcie od czasu do czasu, a tak to jakoś nie bardzo...
Ataa masz rację, sztućce i papier toaletowy to całkowita żenada... Brak słów!
Secondtry fajnie cię czytać w dobrym humorze! Dobrze, że czas leci szybko, ani się obejrzymy jak obie z Flawią będziecie tulić maluszki! A późniejszy termin może rzeczywiście uda ci się wykłócić, nie daj się;)

Witajcie nowe kwietniówki!

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

GroszekNo
Zerknij http://apetycznewnetrze.blogspot.no/2012/05/recepta-turkus-na-scianach-i-co-dalej.html?m=1
Popatrzę na różne rozwiązania i coś podrzucę

Melly weź Ty mnie proszę nie dołuj rozkręcaniem w Święta bo masz termin po mnie a ja dostałam zakaz rodzenia przed 08.04...

Secondtry trochę mało ale nie za malo, całkiem ładna waga. Chociaz wcale Ci się nie dziwię, że chciałabyś aby Zuzia miała szansę przybrać więcej.
Może uda się przekonać lekarza aby przeciągnąć termin CC.

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

heltinne ale moja gin patrzy na moja poprzednia ciaze, na corke jaka sie urodzila i rozwoj mojego syna a do tego moje krocze ze tak napisze. Tez mam zakaz seksu i robienia na.swieta zeby dotrzymac tydzien po, ale powiedziala ze jak ur w.swieta to mam sie nie stresowac bo.dziecko juz super wyglada.
Ja sie nie przywiazuje za bardzo do tego bo jak widzisz ani jednej pralki jeszcze noe.puscilam bo.padam i nie.mam kiedy, ale jak.rusze to.wszystko to kto wie.
Paulina ur i ja sie wszystkiego.spodziewam.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

bo ja sobie to tak zinterpretowałam, że masz zwolnienie i nie będziesz chodzić, bo mi wystawia zwolnienie od wizyty do wizyty [;
Powiem, Wam dziewczyny, że z dnia na dzień co raz gorzej się odżywiam, nie poznaje siebie.
A powiedzcie mi proszę, jak sobie w szufladach układałyście, rozmiarami, czy rodzajami? ;P

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Mellyno tak.. Ja po tej nocy juz niczego nie jestem pewna, u Pauliny wszystko przebiegało tak spokojnie i bez jakichkolwiek komplikacji. A tu nagle dziewczyny które od jakiegoś czasu mogły się spodziewać wcześniejszego porodu, jeszcze zapakowane... Nie ma reguły. ..
Ataa u mnie intensywny jasny turkus. Żółty jest bardzo trafiony, w zależności jaki efekt chce się uzyskac

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Secondtry rozmawiac z lekarzem mozesz, jednak z tym duzym naczyniem to szczerze ja bym sie bała.. oni nie moga w zaden sposob dopuscic by doszlo do akcji u Ciebie bo ryzykujesz zyciem, i podobno wcale nie jest takie łatwe opanowanie tego.. tzn nie chce Cie straszyc, ale u Was bezwzglednie trzeba wyposrodkowac twoje dobro i dziecka.. jesli lekarz mówi ze dziecko dojrzałe i da radę to ja bym mu zaufała, masa nie jest najwazniejsza..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...