Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Paulina tak jak pisze Secondtry te przerwy sa wazne.. szczegolnie do 3 mies zycia pozniej podobno lekko mozna wydłuzac czas jazdy, nas tez czeka podroz ale o polowe krótsza, a i tak mamy zagwostke, chociaz tu zalezy tez od jakosci drogi i jak szybko te km bedziecie mogli pokonywac.. u nas te 600 km to jest 8-10 h w zaleznosci od korkow.. chociaz byc mzoe pojedziemy wiekszosc pociagiem wiec nie bedzie tak zle..

Miila dla mnie to albo za duzo tych kolorów.. moze ten ciemny ostatni bym odrzucila.. a ten zołty i turkus ta sa pastelowe odcienie czy tak intensywne jak na tym zdjeciu? Poza tym to jest taki zamkniety łancuszek jesli one beda wisiec obok siebie to chyba lepiej by było by kolory obok siebie sie nie powtarzały.. bo masz mnie wiecej dół góra to samo..

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5994959377&ref=last-visited
Na żywo widziałam PIK 1a
Ale ten pik 11 też fajny
Jeszcze w sklepie był fajny w kolorach ciemnego jesansu hm sama nie wiem

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

Kodomo ciężki wybór, mi się chyba bardziej podoba ten PIK1a choć bardzo lubię szarości i ten drugi też ciekawy :)

GroszekNo przewieszone przez białą bieloną starą półkę na beżowej ścianie, więc na jasnym ogólnie.

Ataa dzięki, zaraz jeszcze pokombinuje bez tego grafitu, tam jest złoty (nie żółty), a kolory są raczej takie jak na żywo, może ciut bardziej nasycone.

Odnośnik do komentarza

Kodomo mi bardziej podobają się te w bezach i brązach, ale szare sa bardziej uniwersalne, mysle ze warto sie zastanowic jakie bedziesz miala dodatki i czy nie bedzie Ci sie to gryzło.. bo jesli nie zwracasz uwagi na kocyki spiworki i masz roznokoloriwe to wtedy bym wybrała np pik 8 - w sumie myslalam ze takie wozki jasno szare sa smutne ale widzialam takie na zywo i wygladaj super. Jesli natomiast masz jakies sprecyzowane kolory to smialo bierz braz, ten pik 11 wyglada ciekawie ale w moim kompie nie potrafie powiedziec czy to grafit czy to ciemny morski.

Odnośnik do komentarza

Paulina to podróz wydłuzy Ci sie do ok 15h z przerwami, pytanie własnie jak dziecko bedzie znosiło to przerwa i jazda na zmiane.. a po jakim czasie powrót planujecie? bo w druga strone to juz robi sie tego bardzo duzo, a połozna mówila ze przy zmianie miejsca, klimatu takie male dziecko mzoe byc marudne zaniepokojone, traci swój stały rytm, i moze byc zestresowane, i wazne bysmy my same wtedy były radosne, by dziecko czulo sie bezpieczniej.. eh to naprawde trudny temat.. ja sama chyba bede stawiala na pociag a ostatni etap to tylko 1,5 h samochodem..

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz wybiorę się do sklepu i dokonam ostatecznego wyboru .Ten brąz,beż na żywo cudny ale rzeczywiście ciężko do niego wszystko podobierać .Do szarości,jeansu lepiej ,dopasuje niebieskie,szare chłopięce ubranka kocyki bo dużo takich mam :)
Jeju czy Wy też takie zmęczone jesteście.Ktoś za mnie posprząta. Kawa nic nie pomogła eh...
Dobrze że synuś sam się bawi.

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

Kodomo a ja mam dziś luz :O wstałam bardzo wcześnie, żeby ogarnąć mieszkanie, obiad mam z wczoraj i mogę siedzieć i nie robić nic :D z tymi kolorami dziewczyny mają rację, ja mam beżową ścianę w sypialni, niby uniwersalny kolor, ale ciepły i żeby cokolwiek dobrać to zagłostka, zimne się łatwiej łączy z czymkolwiek :) ja osobiście mam wózek szary z niebieską wkładką.

Odnośnik do komentarza

Ataa dlatego też planuję przerwę w podróży po 600km bo wiem że maluszek może się stresować tak długą podróżą. Powrót będzie mniej więcej po 4 tygodniach.
My mamy wózek w kolorze czerwono czarnym i jakoś nie zastanawiałam się czy wszystko będzie do siebie pasować, jest świetny i już :D
Ja muszę obiad jeszcze przygotować ale jak narazie odpoczywam :)

Odnośnik do komentarza

Miila jak dla mnie wszystkie 3 wersje są ok biorac pod uwagę dodatki takie jak np.poduszeczka.
Jeśli będziesz miała więcej ciemnych elementów wszystko ładnie się zgra.

PaulinaNo była kąpiel, ale bardzokrótka...Mój mąż zasnął kiedy szłam do łazienki, przebudzil się po chwili i zrobił histerie pod drzwiami bo miał wizję ze się utopialam. ..Musiałam oczywiście wyjść z wanny dla świętego spokoju.

Kupiłaś coś w Kid i Princess?

GroszekNo przyszło Libero :) Looknij do skrzynki, może też już masz

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Łącze się ze wszystkimi chorymi. Mi pomaga na ból gardła Argentin T można stosować w ciąży bez żadnych obaw nawet na ulotce jest tak napisane :-) do tego smaruję sobie szyję Vicks VapoRub-em i owijam szalikiem. Naprawdę pomaga. Właśnie wczoraj miałam taki słabszy dzień, a dziś już mi lepiej. Jednak prewencyjnie psikam jeszcze Argentinem T i na pewno jak będę wychodzić na spacer to posmaruję szyję i owinę szalikiem :-)
Melly powiem Ci, że musisz być twarda i nie dać za wygraną z teściową. Ja widzę po bratanku mojego męża jak owinął teściów wokół palca ponieważ na wszystko mu pozwalają. A teksty z jego strony "Masz mi to kupić i to już" są na porządku dziennym... Moja mama za to umie stawiać granicę i maluchy mojej siostry doskonale to wiedzą.
Flawia z tego co mi wiadomo od zeszłego roku weszły nowe przepisy, które nie pozwalają wozić dzieci z przodu nawet jak masz możliwość wyłączenia poduszki. W tamtym roku zazwyczaj policjanci dawali za to upomnienia, ale od tego roku z tego co mi wiadomo są już mandaty.
magda2600 jesteś dla Nas ogromną skarbnicą wiedzy! Dziękuję :-)
Czarna gratulacje dla siostry!
PaulinoNo moja siostra podróżowała nie raz z maluchami z Anglii samochodem. Nie robili żadnego noclegu po drodze. Po prostu zatrzymywali się na karmienie maluchów i ich toaletę. Mała ma już 4 lata i uwielbia jeździć samochodem. Jej brat również mimo, że należą do baaardzo żywych dzieci to w samochodzie dają radę :-) Jeżeli jednak masz obawy to może rzeczywiście warto poszukać lotów. Za bąbla i tak nie płacicie :-)

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza

Paulina to ja jestem za przerwa w podrózy. i mysle ze fajnie ze maly zdazy odpoczac po podrózy przed powrotem :-)

Tez jestem mega zmeczona, mnie dobija stanie i schylanie sie, wiec szlag mnie trafia na wszedobylski kurz, ale wieszanie prania prasowanie, rozladowanie zmywarki, robienie obiadu zakupów tak mnie meczy ze to sprzatanie ciagle odkladam.. a wole posiedziec jak brzuch mi sie spina niz łykac tabsy, chociaz ostatnio to bardziej kregosłup mi nawala niz ten brzuch..

Odnośnik do komentarza

heltinne tak kupiłam bawełniane prześcieradło i kocyk w Princess :) coś jeszcze może bym wzięła ale mój mąż mnie suptelnie przystopował, że już starczy.
ale odebraliśmy paczkę z Jollyroom wiec byłam zaspokojona zakupowo :)
Nad lotami się już też zastanawiałam ale w Polsce mam jeszcze ponad 300km z Gdańska do swojego miasta i jakoś tak nie wiem jak bym to sama ogarnęła.
Ansta moi znajomi też podróżują z córką odkąd skończyła 4-5 miesięcy i to taką samą trasę jaką my mamy do pokonania więc nie przeraża mnie to aż tak bardzo ale nie chcę też żeby mały się męczył. I tak jak mówi Ataa raczej zrobimy postój w połowie trasy na nocleg, tymbardziej że jako pracownik sieci hoteli mam prawie połowę zniżki za noc :)

Odnośnik do komentarza

PaulinaNorzeczywiście 300 km w PL może być problematyczne. My mamy 100 km z Wrocka, troche wiecej z Katowic, troche latwiej.
Skąd plyniecie promem?

Super,że zakupy choć niewielkie to udane. Moje z allegro juz są u siostry,teraz tylko musze wykombinować transport.Chcialabym mieć je już u siebie szczerze mówiąc,niby mam już wszystko a nie mam prawie nic szczególnie jeśli chodzi o kosmetyczno-apteczne zakupy.

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Heltinne no mi najlepiej pasowałoby do Poznania bo mam tylko 90km ale niestety z Trondheim nie ma lotów bezpośrednio. Zima pływamy promem Oslo-Kiel ale latem ceny sa tak kosmiczne ze to aż szok wiec lecimy na Ystad-Swinoujscie.
A może zwykła paczka by Ci siostra wysłała?
Ja jeszcze sie zastanawiam nad kupnem monitora oddechu, czy któraś tez planuje lub ma kupione?

Odnośnik do komentarza

PaulinaNo ja chcę kupić w zestawie z nianią Angel Care, nianie potrzebuję choćby dlatego, że planuję wystawiać wózek na ogród, żeby spał na świeżym powietrzu, a o bezdechach dużo się naczytałam i nie jest to niewiadomo jak duży koszt, żeby sobie na to nie pozwolić, więc u nas będzie bankowo, ale jeszcze nie kupiłam.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:) w koncu nadrobilam zaleglosci;)
Dzis rozpoczelam 35 tydzien. Po sniadaniu zlapal mnie mocny bol brzucha i kregoslupa. Takiego uczucia jeszcze nie mialam. Maz troche przerazony i zaraz sprawdzal co to moze byc. Ja w tym czasie ulozylam siemna lewym boku i zasnelam. Na szczescie przeszlo i teraz jest juz ok. Czy ktoras z Was mialampodobny bol?

Co do sesji zdjeciowej to maz ma dobry aparat i obiektywy i sami cos porobilismy:)

Milego popoludnia zycze:)

Odnośnik do komentarza

PaulinaNo średnio się opłaca paczkę wysyłac. Dodatkowo utknie na cle, cło do zapłacenia. .za duży koszt. Zastanawiam się mocno mad firma transportowa która kursuje 2 razy w tyg do Norge przy niewielkiej doplacie usługa "door-to-door"
Ewentualnie zabrać to jako bagaz, mama leci wizzair czyli można 32 kg wpakować. Tyle,ze to dopiero w kwietniu...A jak się Marcys tfu tfu odpukać pospieszy będzie lipa. No cóż,coś się jeszcze wymysli

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Ataa dzięki za info;) mąż ma mi kupić bo wysłałam go też po cytryny i czosnek ....juz patrzeć na to nie mogę. ....ehhh.....gdyby nie ciąża to wzięła bym cirrus i po katarze by było a tak wydmuchalam juz chyba zatoki;)

Ansta ja mam takiego jednego w niebieskim mundurze na codzień w domu wiec z tymi przepisami wiem z pierwszej reki; )nawet się przed chwila upewnialam;)

Dziś mój mąż wpadł w panikę ze nam się paszporty pokonczyly i koniecznie musimy wyrobić nowe....na to ja się go pytam. ....gdzie się bedzie z noworodkiem poza UE wybierał? ??!! Do niego chyba jeszcze nie dociera ze za chwile będzie nas czworka;)))

Wszystkim przeziębionym dużo zdrówka! Cytryny maliny i czosnku;)

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...