Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Paulinaw pl nie dostaniesz ich w żadnej aptece. Tutaj chodzi tylko o to ze w Subsimplex jest wyższe stężenie tego simanticonu juz np w Espumusanie czy Boboticu które są dostępne normalnie w aptece.
Ta położna to chyba po cichaczu go sprzedaje

Monika zawsze może być Magda Wiktoria albo Wiktoria Magda:) czasem ostateczna decyzja zapada po porodzie jak się zobaczy dziecko.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny,
Trochę mnie nie było ale zostawiłam męża i koty ;P i pojechałam do rodziców i Was zszokuje bo i siebie zszokowałam nawet udało mi się WYSPAĆ 2, 3 noce. Nawet jak w nocy wstawałam na wc to później udawało mi się w miarę szybko zasnąć w porównaniu z domkiem.
Tak o tych materacach piszecie i kurcze ja sama nie wiem jaki, ciągle się waham..
Apteczkę zamierzam zamawiać koło 10 lutego, jak będzie wypłata.
Mąż oświadczył, że pokoik będzie malował w pierwszy weekend lutego, więc już niedługo [;
Z dobrych nowin, to skończyłam poszewki na poduszki, ale do sypialni mojej i męża[;

Od jakiegoś półtora tyg. mam problemy ze skórą. Okropnie mam suchą, aż taką nie miłą w dotyku. Też może tak macie? I jak paznokcie kondycyjnie mi się poprawiły w ciąży to teraz na nowo klapa się zaczyna..

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki.
Wczoraj trafiłam do szpitala że skurczami. Ktg nie wykazało skorczy porodowych aczkolwiek bardzo twardy brzuch wskazywał na porod przedwczesny. Także kazali mi zostać na obserwacji. Dostane kroplowke lekiem zatrzymujących akcję porodowe i luteine. Dziś jest równo 29 tydzień. Najgorsze jest że lekarze mk narazie noc nie mowia. Co myślicoe o dzieciach urodzonych właśnie w tym tygodniu? Jaką jest szansa na przezycie?

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqflw16cqdn8bl.png

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina Noo

Flawia a to mnie teraz zaskoczyłaś z tym subsimplexem :D ogolnie to nie sadze żeby to było jakoś po cichaczu bo sklep ma normalnie w galerii handlowej, lek stoi na polce wystawiony, na kasę normalnie nabja wiec niewiem o co tu chodzi :D nie mniej bardzo mnie cieszy ze udało mi sie kupić :D

Odnośnik do komentarza

Flawia wizyta za 2h :(

Gumisiowata głowa do góry. Dwa tygodnie temu u mnie stwierdzenie oznak przedwczesnego porodu … szyjka się skraca, jest miękka jak do porodu, skurcze porodowe na ktg, dziś kolejna ocena sytuacji. Dziś jestem w 30tc+6. W ostani czwartek lekarka powiedziała że teraz to już dziecko średni wcześniak i jest duża szansa, że oddychanie byłoby samodzielne. Szczególnie jeśli by jeszcze dostało sterydy. Brak skurczy to świetny znak. Odpoczywaj i myśl pozytywnie.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Mąż mnie wk… aż mi się płakać chce … zasugerowałam, żeby sprzedać mąż bujak i kupić ten tiny love, strasznie mi się czerwony spodobał, w dodatku zakres wagowy jest taki, że jeszcze mój 3 latek się może w nim relaksować… to tak na mnie wyjechał, że mnie wmurowało ;(
Odpaliłam, że raptem kupiłam jedno (słownie jedno ubranie dla Klary) i chyba za to wszytko, co przechodzę to mi się należy jakaś przyjemność z bycia w tej ciąży. Problemem nie jest kasa (nawet znalazłam za pół ceny na eBay miesiąc używany), bo nas kurna stać tylko o pozbycie się tego co jest ze schowka, żeby gratów nie było :$&
Ciekawe, że jak chciał wymienić nośniki, kartę graficzną i modem tylko po to, żeby zagrać w najnowszego Wiedźmina plus koszty gry to wyszło 3x tyle niż bujak i zapytałam się czy na pewno będzie grał … no rzesz, żeby się nie zdziwił następnym razem :P

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Vena ach Ci faceci...maja zle prirytety czasem. Dlatego ja ewentualnie informuje o dokonanym zakupie i np.koniecznosci odebrania paczki. I tyle. No chyba ze to jjaas grubsza sprawa,kasa itd.

Pewnie uznacie, ze jestem wyrodna zona, ale lata wspolnego pozycia nauczyyy mnie, ze nie warto wdawac sie w zbedne dyskusje na tematy ktore Slubnego srednio interesuja. Ja mu sie nie wpie....w decyzje o zakupie jakiegos narzedzia czy czegos do auta. Twierdzi, ze trzeba i ma na to kase, to ok.
Ja bym kupila ten lezaczek, tym bardziej w tej sytuacji

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

PaulinaNO Ja tez czekam na Libero,juz dawno temu wyslalam zgloszenie. Na ta z Remy czekalam 4 dni.
Ale jest naprawde fajna. Cala paczka pieluszek, wkladek laktacyjnych, wilgotnych chusteczek (taka mniejsza na wyjscie), suchych do przewijania, plyn do kapieli 150 ml, body i maly smoczek avent.

Gumisiowa trzymaj sie, bedzie dobrze :)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina Noo

Heltinne świetne sa te paczki, uwielbiam je :D ogolnie ja kocham gratisy, wyprzedaże i inne tego typu akcje.
Vena jeżeli cena nie naciąga waszego budżetu to kupuj i nie patrz na męża, jeżeli mu sie cos nie podoba to jego problem :)

Odnośnik do komentarza

Ale my tu zbuntowane jestesmy, moja tesciowa padlby trupem ;)
O, np.ja wczoraj wpadlam na pomysl zakupu kosza mojzesza, znalazlam dobra oferte (uzywane), rano zadzwonilam a mezowi pokazalam fotke informujac, ze "takie cos Marcelek mial" A czemu? No bo musi miec. I po sprawie. Slubny tylko stwierdzil, ze lozeczko i tak zmontuje. ..

PaulinaNOkazdy lubi dostawac prezenty;) /nie musiec placic za cos.
Zwlaszcza w Norge.
Fajnie bylo pracowac za mlodu jako hostessa, zawsze dostawalo sie tyle gratisow... Raz nawet 30 kg piernikow w czekoladzie...nie chcieli zwrotu , a nie wszystko poszlo na degustacjach...

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

A ja spać nie mogę więc wyszorowalam 3/4 fug w salonie. Teraz za to tak mnie zemdliło że zwymiotowałam i co za tym idzie od razu rozbolała mnie głowa. Mały Szymuś chce wyjść przez powłoki brzuszne. Vena jesteście i tak idealnym małżeństwem u mnie codziennie jakieś sprzeczki .Najgorsze że o pierdoły. Ja teraz muszę mieć idealnie czysto. Pół dnia sprzatam. A mój rzuci skarpetki, zostawi talerz, szklanki, wlezie w butach. Wychodzę z siebie bo gadanie nic nie daje wryyy. My mamy osobne konta więc nie ma wpływu na moje wybory.

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

mialo byc "Marcelek bedzie mial"
Jak to kiedys zawolala moja biolozka w liceum "Gdzie moj mozg, ktos zabral mi mozg!" (chodzilo o plastikowy model mozgu, ktory akurat gdzies sie zapodzial)
mam pewne ubytki.. Wlasnie zorientowalam sie, ze zrobilam sobie kawe i ja na dodatek wypilam. A mialam zrobic herbate owocowa. O spaniu moge zapomniec :(

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Heltinne ja cie po prostu uwielbiam kobieto ;) popłakałam się ze śmiechu z tego mózgu i tej kawy... aż kota obudziłam :D
Ja stwierdziłam ostatnio ze chyba jestem skompa... a nigdy tak o sobie nie myślałam. Tzn nigdy nie oszczędzalam ma wydatkach i prezentach dla innych ale na sobie i swoich zachciankach zawsze. Postanowiłam to zmienić! Mąż mnie uświadomił ile w ciągu ostatnich 3 miesiecy wydal na swoje " zabawki " i ja z moimi wydatkami na wyprawkę, ciuchy ciążowe i płatne usg 1 i 2 trymestr nawet się nie zbliżyłam do tej kwoty !!! Nie ma tak dobrze ! Jutro wybieram się na małe zakupy :) i mam zamiar kupić nowy kosz Mojżesz ;) stać nas na kolimator za 2 tys to i na nowy kosz z kołyska tez ;) my kobiety chyba tak mamy ze dbamy o potrzeby innych a swoje spychamy na dalszy plan. A moja malutka córeczka musi mieć śliczne ubranka i wszystko co najlepsze a nie tak jak ja to co tańsze. Nie wiem z kad mi się to wzięło... może dlatego że w domu u mnie się nie przelewalo i zawsze nawet jako dziecko o tym wiedziałam i pamiętałam wiec nawet o nic nie prosiłam i nie oczekiwałam niczego. Tak czy owak wybieram się na zakupy do h&m mama bo spodobały mi się te staniki o których mówiłyscie a kompletnie nie mam pojęcia jaki mam teraz rozmiar i musze zmierzyć. No i przy okazji może kupie coś dla małej; ) jutro ostatnie usg prenatalne ;) juz się nie mogę doczekać, strasznie chce wiedzieć jaka duża juz jest ta moja kruszynka;)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Magdano to sie ciesze, ze moge bie tylko przerazic ale i rozbawic swoim bezmozgowiem... ;)

Kup cos TYLKO dla siebie kochana! Nawet drobiazg.Kiedy kupujesz dla baby albo w zwiazku z ciaza to jest to dla Waszego dziecka,nie dla Ciebie.
A Ty tez zaslugujesz na cos super.
Dobrze to znam i wiem o co chodzi,ja wciaz sie ucze myslec o sobie samej. Przewaznie siebie pomijam,jakbym totalnie nie miasla zadnych potrzeb. Ostatnio "zaszalalam" i kupilam na wyprzedazy spodnie dresowe i pizame w rozmiarze L,zeby z brzucholkiem sie zmiescic, no i balsam,ktory juz mi cora przejela...
Taaa,my heroiczne Matki Polki, latwo nam zapomniec,ze tez na cos zaslugujemy,zwlaszcza jesli nie nauczylysmy sie tego zanim nimi zostalysmy.

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Masz rację. Może skacze zrobić sobie paznokcie... zobaczymy ;) musze nauczyć się dbać o swoje potrzeby. Mój mąż też będzie chciał żebym po ciąży wróciła do formy i nie zaniedbala się ( chociaż potafi to powiedzieć w wredny sposób, ostatnio nauczyłam się mu odpowiadać ze dopuki ja w ciąży mam w pasie mniej niż on teraz to ma się nie odzywać na temat mojej wagi :D ) Nawet ostatnio znalazłam sobie gdzies jogę z dzieciaczkami musze sprawdzic gdzie to było i od jakiego wieku maluchy można ze sobą zabierać. A jak nie tak to nic się nie stanie jak mała zostanie z tata na 2h raz albo 2 w tygodniu ;)
Dziewczyny z Norwegii fajnie wam z tymi paczkami. Podobno naprawdę się doradzają ;) czasem myślę że w Polsce naprawdę wielu rodzinom pomogła by taka paczka bardziej niż te 1000 becikowego które tatuś wyda na alkohol. ..
Ale mnie zgaga męczy dzisiaj... to chyba przez ta wiśniowa galaretkę ... dobra była ale cierpię teraz przez nią. ..

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...