Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Melly oby.. bo tyle co ja pamietam,to nigdy nie lubilam dzieci, nie lubilam sie nimi zajmować, moze dlatego ze nie lubilam placzu a moja sistra byla bardzo rozwrzeszczana a brat duzo chorowal i tez byl marudny.. tutaj jednak bedzie zupelnie inna relacja i na to licze, poza tym licze na męża, to on sprawil ze zaczelam rozmawiac z brzuchem i zaczelam myslec o sobie jako o mamie, ale najpierw to myslalam o nim jako o tacie, a dla siebie miejsca bnie widzialam. I lapie sie na tym ze mowie do dziecka moj kochany brzdącu wiec moze niepotrzebnie sie martwię :)

Odnośnik do komentarza

Ataa szczerze, to szalalam za dziecmi i tez opiekowalam sie chetnie rodzenstwem kuzynami, bratanica tez skradla nam serce. Balam sie wlasnie zachorowan itd bo dla siostry biegalam po aptekach ale da sie przezyc tylko ze serce boli ze noe mozesz ochronic dziecka. Teraz jak mam swoje dziecko to nie przeszkadza mi ze placze, staram sie zeby nie\plakala ale placz innych dzieci juz mnie zaczal irytowac. Heh oczywiscie pomoge pociesze jesli trzeba ale denerwuje mnie w myslach bo inne a nie moje placze.

Czasami fajnie jak mamy szaleja bo kupia cos fajnego ale gorzej jaknie trafia w gust. Mama moja kupuje i trafia dla corki, dla syna pyta co chcemy, a tesciowa wrzuca do skarbonki corki i dobrze bo akurat w ciuchach to sie mijamy.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Ataa u mnie to samo, mówiłam do męża "będziesz tatą!" zamiast "będziemy rodzicami", ale z brzuchem rozmawiać nie umiem, próbowałam też przeczytać mu jakąś bajkę, ale no.. nie umiem, wiem, że jak się urodzi to go będę cmokać, ale póki jest w brzuchu to mi mega dziwnie.

Odnośnik do komentarza

Miila ja się siłą rzeczy przekonałam, bo jak codziennie słyszę co u Robercika, jak sie czujecie, czy smakowal mu obiad, mały a samkował Ci obiadek? ale masz smiesznego tatę, wiesz? albo: za rok pojdziemy na sanki, zobaczysz bedziesz sam wiazał sznurówki jak bedziesz mial pol roku i przy tym głaszcze brzuch patrzy na niego jakby mialo tam oczy.. no i ogólnie strzela rózne smieszne teksty, i maly czesto zaczyna wtedy kopac, wiec ja tez reaguję :-) i dzięki tem sama nie wiem kiedy zaczelam sie do niego zwracac, najpierw gdy maz nie wracał długo a byla to juz pora gadania a dziecko sie zaczynało intensywnie ruszac to zaczełam mu tłumaczyc ze tatus musial zostac dłuzej w pracy, jakos tak mimowolnie..

Odnośnik do komentarza

Fajnie, ze podoba Wam sie kolorek :)
Chociaz ruszam sie dzis jak manekin (20 min w Cubusie dalo mi popalic)
robie drobne postepy w marcelkowym pokoiku. Slubny smieje sie, ze tancze breakdance. Mi jakos mniej do smiechu....
majtynka mietowy pasuje genialne do szarego i zoltego. Looknij na fotke. U mnie beda to podstawowe kolory. Moze postaw na pare mietowych dodatkow?

Poleczka jest swietna prawda? Dostepna w PL,za jakies 300zl, zdjecie pochodzi z neta. Zamieszczam jeszcze jedna fotke,napewno spotkalyscie sie z takim zastosowaniem.

Miila ten lateksowy materac z Ikei to dla Jeremiego?

Czarna ja mialam baldachim dla mojego pierworodnego, zrezygnowalam po jakims miesiacu.
Zwroc uwage,aby przy baldachimie byly tasiemki,jesli zamierzasz stosowac baldachim przez dluzszy czas. Dla bezpieczenstwa.

Zauwazylyscie z Ikei wycofano baldachimy? Podobno byly wypadki smiertelne,czytalam kiedys artykul na norweskiej stronie
Vena jak dobrze "widziec" Cie w lepszym humorze :)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Podejrzewam ze ostatecznie kupie ten baldachim. Jesli okaże sie uciążliwy to poprostu zdejmę jak juz nacieszy moje oko.
Pomyśl z wkładaniem rzeczy do zamrażarki świetny. Jakos nie przyszło mi to do głowy. Jedynie wystawianie na mróz zimą przejęłam od swojej mamy.
U mnie też P. więcej rozmawia z brzuchem. Potrafi wszystko mu szczegółowo opowiadać. Ja tylko czasami cos powiem do Synka. Ale wiem że jak się urodzi to go chyba zacałuje z radości. I już nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza

Skoro tak juz wlepiam slodkie focie ;)
spojrzcie, co dzis do mnie dotarlo poczta. Wyslalam te zdjecia mamie z tekstem, ze pewnie bardzo przypalby jej ten widok do gustu.... Jest niereformowalna pedantka, dom po kazdym wzgledem sterylny. Ma to swoje zalety, ale...coz, ciesze sie, ze mam ciut wiecej luzu....
Tak na marginesie, czy to nie jest mile gdy sprzedawca az do tego stopnia dba o klienta? Paczuszki perfekcyjne, az dziwne, ze banderolki nie byly jednakowo obrocone ;)
Nie kupowalam ubranek, ktorymi moglabym sie pochwalic, ale domowilam welenki. Z takich bez obaw mozna zrobic ubranka dla noworodka :) Szkoda, ze nie mozecie ich dotknac....

monthly_2016_01/kwietnioweczki-2016_42882.jpg

monthly_2016_01/kwietnioweczki-2016_42883.jpg

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Heltinne super to wygląda ;)
ja też czasem mowie do małej ale ostatnio jakoś mniej... nie wiem dlaczego. Raczej żadko jak jest mąż bo się krępuje ( on tak nie robi, brzuszka może z 2 razy dotknął ). Ale tak sobie przypomniała ze jeszcze jakiś czas temu jej śpiewałam i lubiła jak to robię, wiercila się tedy ;) chyba do tego wrócę;)
Juz się nie mogę doczekać urządzania kącika dla małej. Może uda mi się namówić męża żeby zabrać się za to w lutym. I z niecierpliwością odlicza dni do usg w wtorek... juz się nie mogę doczekać ;)
ja zastanawiałam się nad baldachimem z uwagi na kota. Trochę się boje ze będzie chciała wskakiwac do łóżeczka czy kosza a w pokoju w którym śpimy nie mamy drzwi wyko taka duża wnęk do sufitu , a nie będę jej przecież trzymała zamkniętej w pokoju cały czas bo jeszcze będzie będzie się złości la i boję się żeby małej nie próbowała atakować ( mój kot jest strasznie harakterna księżniczka ). Zobaczymy.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Heltinne tak, ten lateksowy z Ikei to dla Jeremiego :)
JAKIE CUDOWNE TE WŁÓCZKI!!! zamawiałaś u siebie czy szły z polski? daj mi proszę link do strony, wspaniałe i te kolory...

Ataa no może rzeczywiście tak powinnam robić, spróbuję ale jakoś mi ciężko póki co, nie wiem czemu, bo przecież szaleje z wyprawką, czekam na niego itd.

Odnośnik do komentarza

Vena ja tak nie mialam...
Bardzo zle sie czujesz?

Miila zamawialam u siebie. Trafilam na bardzo fajna promocje i kupilam w dobrej cenie, a ze przekroczylam pewna sume przesylka byla gratis. Ostatecznie wyszlo taniej niz zamawialabym w PL...
TUTAJ znajdziesz liste wloczek w promocji Drops deals, kiedy klikniesz na "zamow"otworzy sie lista sklepow w PL sprzedajacych dana wloczke. Musialabys porownac gdzie i jak bardziej sie oplaca,nie wszystkie sklepy maja pelna oferte itd.

Ja tez zastanawialam sie nad tym materacykiem (bardziej dostepny,bo nie musialabym sciagac z PL), ale chyba jednak wole prawdziwy lateks wiec zamowie np.Hevea baby. To narazie w planach.
Taki czy inny lateks jest wg mnie lepszy pod wieloma wzgledami od innych materacykow, w kazdym razie odkad ja osobiscie na takim sypiam, nie zamienilabym go na zaden inny..

majtynka probuje jeszcze raz zamiescic fotke, na ktora mialas lookac. Od niej wszystko sie zaczelo i choc rozwazalam rozne inne opcje, najbardziej bylam przekonana do tych kolorow

monthly_2016_01/kwietnioweczki-2016_42887.jpg

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

chcialam zamowic jeszcze wzory w tym samym sklepie, ale nie ma juz promocji na przesylke :( Spoznilam sie 1 dzien. Teraz musialabym zamowic sporo wiecej,albo zaplacic za przesylke (rownowartosc 6 motkow,nie oplaca sie) a trzeci raz w ciagu miesiaca moje konto nie przetrzyma. No to czekam do lutego :(
z tlumaczeniem niestety tez....

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Vena tak czy siak doradzaja zeby w 30 tyg miec juz spakowana torbe. Oby czekala jak najdluzej.
Szczerze ja bym juz chciala mniec spakowana ale jeszcze malowanie w lutym wiec sie przenosimy z corka i prane ciuszkow dopiero po wietrzeniu. Oh zeby zycie nas nie zaskoczylo bo planuje swieta w domu a gin mowila ze raczej do terminu nie donosze wiec majowka juz z dzieckiem bo nie przenosze. Moze mezus zrobi mi grilla w kwietniu bo ja kielbasy nie chce po porodzie, juz pomijajac to ze niby nie ma tej diety dla karmiacych, to do formy na kielbasie nie dojde. Hehe. Szkoda ze te wakacje sobie musze dsrowac jesli chodzi o jeziorka. Planujemy kupic basen bo do sasiadow glupio ciagle chodzic, a corka by skorzystala, ja chyba w tym roku nie odwaze sie w stroj.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Vena potwierdzam ze pakowanie torby przez męża może skończyć się niezłym spięciem;) u mnie już przygotowane torby tylko dopakować drobne rzeczy musze a czekam jeszcze na ostatnie przesyłki.

Melly dlaczego macie nigdzie nie wyjechać? My w sierpniu jedziemy na min 2 tygodnie nad morze. Juz czerwcowy miesięczny wyjazd musze odwołać bo Gabryśka będzie za mała ale w sierpniu ruszamy.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

A ja wracam do swojego standardu, slaba noc, paw pod gardlem rano... kuźwa... a juz bylo lepiej...

Vena moze to kwestia hormonow i stresu, albo rzeczywisci jakis wirus. Piszą, że przed porodem czasem organizm sie oczyszcza, ale nie idzmy tą drogą.
My z Adasiem zlapalismy jakies biegunkowe swinstwo...
Spakowanie torby do 30 tc czeka nas wszystkie, ale szczegolnie dzwiewczyny zagrozone wczesnym porodem powinny byc gotowe ...

Ja dla siebie szpitalna torbe, jeszcze nie porodową, mam gotową od grudnia, od czasu krwawienia. Ostatnio sie przydala do szybkiej akcji podrozy na ip.

Ja sobie uzmyslowilam ze mam jeszcze tylko 4 tygodnie w domu. Potem szpital. Zostala mi cala masa rzeczy do decyzji, kupienia, zaplanowania. Jeszcze wozka nie wybralam:( dekoracje do kacika Zuzi tez mam tylko w glowie. No nic, musze sie spiać jakos.
W nastepny weekend odswieżanie sypialni.

Pytanie czy ktoras z Was zamawiala pranie/czyszczenie materaca? Moze lepiej kupic nowy bo mamy ten juz 7 lat. Ale jest mega wygodny, hm...
Boje sie ze wodne pranie nie wyschnie, a proszkowe suche to czysta chemia:(

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Nie nie dziewczyny to noe chodzi o wyjazd tylko chcialabym bez kompleksow ubrac sie w stroj, a poza tym noe widze nas z 2 letnim i 3 miesiecznym dzieckiem. Z roczna corka bylismy nad morzem noe bylo atrakcji pojechalismy akurat na wietrzna pogode i zimna wode w morzu, ale chcielismy odpoczac od przygotowan do slubu a potem roczku a tak naprawde byly placzace noce i pelno piachu wszedzie hehe. Jeszcze nam wlascicielka zwracala uwage ze na nastepny raz lepiej domek. Noe no moze za rok. Ale nie nad morze a jezioro. Teraz planujemy gora dwudniowe wypady Poznan Wroclaw itd.
Secondtry wspolczuje tych pawii. Mnie zemdlilo i mowie? Teraz? Ale zjadlam i przeszlo. Dlatego wspolczuje.
No kazdej sie moze zdarzyc nieoczekiwanywykazd do szpitala. Ty w sumie masz juz termin kiedy isc.

Ja to wyciagne 2 cienkie kombinezony. Poukladam wszystko i najwyzej maz dowiezie w zaleznosci od pogody. W 2 miesiace tyle uzbieralam rzeczy w szpitalu. Wiatrak waga itd maz nosil do auta bo na poloznictwie juz tyle rzeczy byc noe moglo i wiatraka tez nie.
Co do materaca to ja mam po corce ale teraz na nim spi i tyle co wietrze czesto ale po 7 latach? Chyba bym kupila nowy. Ja kupowalam za 100 wiec ja bym nie zalowala. Teraz jednak do lozka corki ten wiekszy juz taki tani nie jest.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Melly ja tez rezerwuje na sierpien rodzinne wakacje.

Adas bedzie z dziadkami nad morzem w lipcu, a potem razem odpoczniemy nad jeziorem razem z Zuzią. Zamiast pokoju hotelowego tylko rezerwuje duzy domek z kuchnią, gdyby sie okazalo, karmie piersią, a mlodej nie bedzie sluzyl hotelowy catering. No i duzy taras i zamierzam odpocząć. Mala spać, a ja bede relax uprawiać. Chlopaki moga siedziec all day w wodzie i na wodzie. Dodatkowa sypiania dla tesciow albo rodzicow bo moze i ja bym aktywniej odpoczela:)

Plan mnie cieszy, oby sie udało zrealizowac;)

Flavia chyba rozmiar wiekszy... Ja z moim malym B, akurat dojde do pelnego B. Ale Ty ze swoim rozmiarem jeszcze pewnie podrosniesz;)

Ataa logistyka wyjazdu z takim malenstwem to jest wyzwanie. Najlepiej rezerwowac miejsca przystosowane dla rodzin z dziecmi. Mozna wtedy dostawic hotelowe lozeczko turystyczne, podgrzewacz, wanienkę. Chociaz ja akurat dla takiego maluszka wolę wszystko swoje, wiec combi meza bedzie po brzegi z dwójką dzieciaczkow:)
Wozek z gondola mozna doslać kurierem...

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...