Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Isofix, to ja tym razem kupuje fotelik z bazą.Nigdy nie miałam ale tez mieliśmy stare auta, teraz samochód jest z isofixem wiec i taki fotelik wybieramy.Waham sie mocno czy nie kupić używki...No i kwestie bezpieczeństwa np Maxi cosi tylko z isofixem otrzymał Max punktów, to dość istotne tak mi sie wydaje.No i wygoda, klikasz tylko fotelik do bazy, która jest na stałe przymocowana a nie placzesz sie z pasami przy każdym wpięciu/wypięciu.

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Majtynka miałam bazę, bo miałam w Polsce 3 drzwiowe auto terenowe i było super wygodnie. W USA zapinałam pasami i było też ok, no nie wiem 30sek extra trzeba na to poświęcić … teraz też kupuję bazę, bo inaczej się nie da rozsądnie: dwa fotele przodem plus fotelik dla niemowlaka, nie mam jak wygodnie dojść do zapięcia pasów. Myślę, że baza jest bardzo dobra jeśli masz problem ze swobodnym dojściem do zapięcia fotelika pasami. Pamiętaj, że pierwszy fotelik często jest na 12-18 miesięcy …

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

mamatita najpier oglądałam w internecie dziś pojeździłam po sklepie, bardzo lekko się prowadzi, bardzo prosto wymija wszelkie przeszkody- a nie mam zbytniego doświadczenia w prowadzeniu wózków, bardzo ładny stelaż ładnie wykończony (oglądałam też camarelo sirion i tu niestety połączenia jakbym je sama zlutowała), podobno regulowany amortyzator (ten dzisiejszy ustawiony na bardzo miękki), super odpinana torba na dole, dla mnie bomba... tylko zastanawiam się nad kolorem bo w spacerówce na dole przy kolorze s4 jest wykończenie białą eko skórą i sie zastanawiam jak będzie wygladać po przejechaniu buzikami z błota no i nad tą wersją.. dla zainteresowanych isofixem podsyłam linka do wspominanego zestawu http://4baby24.pl/p/208/1975/zestaw-family-concept-maxi-cosi-pebble.html, jak się zdecyduje na ten iso to tylko w zestawie bo wychodzi prawie 1 produkt za free.

Odnośnik do komentarza

majtynka, mamatita ja też jestem raczej zdecydowana na torino właśnie SL4, nie widziałam jeszcze na żywo, ale kocham tę biel, może w sobotę uda mi się podjechać i pooglądać, co do fotelika my będziemy kupować adaptery i fotelik maxi cosi, ale bez bazy bo nie będę mieć swojego auta z isofixem na stałe, więc pewnie będę częściej pożyczać od brata bez isofixa.

Ja idę jutro na wizytę chyba bez usg do innego gin, bo jakieś krosteczki mi na wargach dolnych wyskoczyły i martwię się, żeby to opryszczka jakaś nie była, więc wolę sprawdzić, a do mojego gina niestety nie da się wbić. Mam nadzieję, że to tylko moje panikowanie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

heltinne no nie wiem co to może być, płyn i proszek raczej nie bo raczej ilość bez zmian, może golenie, no sama nie wiem, fakt nic mnie nie boli ani nie piecze, czasem swędzi, ale jak już się zapisałam to pojadę, stwierdzam, że 100 zł mnie nie zbawi a będę spokojna do kolejnej wizyty mam nadzieję :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

Anna dzieki za info, jesli bede bardzo zadowolona z tych produktów to byc moze sie skusze na jeszcze cos ale chcialam cis właśnie w kolorze brzoskwiniowym bez ryzyka ze wyjdzie to pudrowy róż..
Mamatita z poduszka jest zdecydowanie lepiej ale to wciaz mało, obawiam sie ze to kwestia twardego materaca a jak podloze pod biodro delikatna poduszke czy nawet koldre to mi krzywo.. i tez niewygodnie jakoś..

Foteliki.. duzo czasu poswiecilam by zglebic temat, niestety cena idzie w parze z jakoscia, my mieliśmy pozyczyc od koleżanki ale ostatecznie kupujemy, sami samochodu nie mamy i zalezy nam by dalo sie zamocowac pasami i by to bylo wustarczajace zabezpieczenie bo baza podobno jest pewniejsza, tylko trzeba miec odpowiednie auto,
Dlatego wybralismy cybex aton 4, w ostatnich testach dostal 5/5, wlasnie zapinany samymi pasami, koszt 650 zl
Uzywanego bym nie kupila, kazde gwaltowne hamowanie pozostawia slad na foteliku, poza tym nie da sie stwierdzic czy fotelik nie przetrwal wypadku, powstajace mikropekniecia oslabiaja fotelik, jesli duzo bym korzystala z fotelika tzn miala auto to juz na pewno bym nie ryzykowala, chyba ze od znajomego gdy wiem jaka byla historia fotelika.

Odnośnik do komentarza

Nat wymiary baz chyba w maxi cosi są różne, moja będzie miała 40 cm szerokości. Powinnaś się zmieścić z fotelikiem i podkładką dla starszej. Moi wciąż będą jeszcze w zakresie fotelików z zagłówkami… mamy Hondę CRV i muszę mieć szerokość każdego fotelika max do 42 cm, żeby nie trzeba było wymieniać auta na vana, których niecierpię :(

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

kumi nie martw sie, to pewnie niegrozna infekcja. Opryszczka ma ciezki przebieg, cos o tym wiem i zbyt dobrze pamietam, choc minelo wiele lat. Ja sie tylko modle aby nagle wirus ktory juz mam na zawsze :( w organizmie nagle sie nie aktywowal. To bardzo niebezpieczne dla dzidziusia, no i stanowi wskazanie do cesarki, a tej zdecydowanie wolalabym uniknac.

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

No właśnie ją bronię się jak mogę przed zmianą auta z SUV na vana, bo uwielbiam swoją Hondę … to czysty sentyment, bo nawet nie tak bardzo koszt zmiany auta. Tym bardziej, że za 1,5 roku straszy już będzie z dużym prawdopodobieństwem jeździł na boosterze :) i powoli problem miejsca będzie się rozwiązywał.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny taka drobna uwaga, co do fotelików od znajomych… czasem jest to fajna opcja, bo ktoś mało jeździ lub bardzo spokojnie…ale zwracajcie uwagę na okres trwałości fotelika, którą daje producent. Np mój maxi cosi to 5 lat. Później już stażeje się materiał i może już nie spełniać norm przy których przechodził testy …

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, a czy myślałyście już o materacu do łóżeczka/kołysek? wiem, że poleca się ten gryka - kokos ale z drugiej strony czytałam, że dzieci mają często na niego alergie i że mogą się z nim zalęgnąć.. robale? (masakra), dajcie znać proszę :) dziś przyszła mi kołyska do salonu i chcę kupić materacyk.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...