Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny,

Właśnie skończyłam nadrabiać wszystkie zaległe strony :)

U mnie szalony weekend, tak jak mówiłam, pojechałam do Warszawy z przyjaciółką na ten wernisaż, wstałam o 6tej (0 7 już w drodze), a wróciłam o 5 rano... zanim się wykąpałam i położyłam, była prawie 6 więc 24h na nogach... było cudownie, ale przesadziłam, dopiero dzisiaj widzę. Mam zakwasy na łydkach, SKRAJNIE spuchnięte nogi (szok i nie wiem co z nimi zrobić, łydki i stopy) no i najgorsze... brzuch jak kamień :( leżę dzisiaj cały dzień, ale boje się, że narobiłam sobie jakiejś biedy.

Vena mam nadzieję, że ten skurcz to nic złego i nie powtórzyło się - daj znać!

Secondtry spokojnie dacie radę dziewczyny! widzę, że u Ciebie samopoczucie chyba ciut lepiej? jeśli tak to ciesze się ogromnie!

Super, że udało Wam się dziewczyny wyczaić jakieś promocje na ten BF, ja w sumie nic nie kupiłam - sobie spodnie i piżamę w oysho.. dla małego nie widziałam nic oprócz 2 par body w Kappahlu z bawełny organicznej, ale zaraz siadam do Colorstorier i zamawiam kocyk i rożek.

Agabalbina odezwij się, co u Ciebie?

Heltinne Ty zdolniacho :))

Odnośnik do komentarza

Heltinne musze sobie to na spokojnie przetrawic, jak cos bede pytac, bo naprawde spidobaly mi sie sowki, nie mam wprawy w robotkach i wiem ze mam problem by oczka rowne mi wychodzily, ale jakos tak choalabym cos sama.. bardzo pozytywnie mnie zakrecilyscie :)
Miila wszystko fajnie, ale taki maraton kazdego by powalil a co dopiero kobiete w ciąży, mam nadzieje ze wszystko dobrze będzie, odpoczywaj dużo i te nogi na podwyrzszeniu trzymaj to podobno pomaga..

Odnośnik do komentarza

heltinne jednak kupię wstążki gdzież w Internecie bo 1,50 zl za 1 metr to za duzo a na necie widziałam 4 zl za szpule 25 M..... No to są bardzo fajne prezencik na Mikołaja np ale i dla mnie do mojej małej choineczki ;))
Muszę tylko poszukać jakichś innych sposobów na wzory itd ;)

Ja już zrobiłam koło 10 ale ciągle komuś sie podoba i rozdaje hehehhe

Odnośnik do komentarza

Miila fajnie, że miałaś udany wyjazd, ale teraz to odpoczywaj. Na opuchnięte nogi kąpiel w soli iwonickiej i krem na tzw zmęczone nogi. Niestety wcześniej czy później takie atrakcje będą się powtarzać przy mniejszych aktywnościach, przynajmniej mnie bardziej w ciąży dokuczają opuchnięte i bolesne nogi.

Na razie skurcz się nie powtórzył i liczę, że to było jednorazowe doświadczenie, dzięki któremu mam pewność, że nie da się pomylić z niczym początku porodu, jeśli odczucia są podobne. Na pewno nie da pomylić skurczy BH z tym co miałam.

A ja dziś większość dnia pracowałam nad projektem zawieszki z sowami do pokoju dzieci … no powiem, że od pierwotnej koncepcji znacznie ewoluował, ale szczegóły zobaczcie jak będzie gotowe ;) zrobię wtedy zdjęcia od czego zaczęłam, a na czym stanęło. Już się nie mogę doczekać, żeby się Wam pochwalić :D

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny czytam Was kilka razy dziennie;) muszę się pochwalić;) czuje ruchy.. od kilku dni, dość intensywnie. Jak tylko się położę na plecach czuje fiku miku. teraz dotarło do mnie ze w środku jest życie. Nowe życie...

cały czas myślę nad kącikiem dla małej. Myślałam o motywie sówek.
Nasze wesele miało dodatki motylkowe-pomyślałam, że moze to wykorzystam. jakiś fajny obrazek na ścianę, kocyk itp. Moze wpadnie Wam coś fajnego " w oko" to podeślijcie.
Nie wiem czy można tu linki wklejać, ale http://allegro.pl/okazja-motylki-motyle-na-sciane-3d-50-szt-montaz-i5493166459.html (przypadkowy wybór sprzedawcy) widziałyście taki na żywo? ciekawe jak na sianie w realu to wygląda. pastelowe kolory hm...
Nadal cierpię na bezsenność, życzę udanego tygodnia i dobrego samopoczucie dla Was.

p.s. myślałyście co założycie na święta? w czym brzuszki będą się zgrabnie prezentować? muszę poszukać jakąś luźniejszą sukienkę albo koszulę gdzieś w sklepie

Odnośnik do komentarza

Od kiedy rozpoznaję ruchy dziecka nienawidzę dni, kiedy nie czuję niczego w brzuchu .... Nie wiem czy tak macie, ale czasami czuję jak popadam w schizę. W czasie weekendu nie czułam ruchów dziecka, dopiero jak wstałam dzisiaj wcześnie rano, żeby popracować, poczułam łaskotanie w macicy .... Z jednej strony ulga, ale z drugiej strony coraz poważniej zastanawiam się, czy nie kupić sobie do domu detektor tętna płodu :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mme3ge8eho.png

Odnośnik do komentarza

Miila odpoczywaj teraz ile się da. Wyjazd udany więc bąbelek pewnie też zadowolony :-) tylko trochę zmęczony.

Vena127 czekamy na efekty :-) aaa cudny kombinezon. Powiedz proszę z jakiego to sklepu :-)

Takaona mam to szczęście, że od siostry dostałam sukienki ciążowe więc jakiś tam mam wybór. Póki co mieszczę się w moje stare sukienki więc nie jest źle :-)

Hh99 słodkie naprawdę pomaga :-) sprawdzałam na sobie kilkukrotnie :-)

Dziewczyny mam do Was pytanie. Czy będziecie kupowały śpiworek do wózka? Ten co sobie wypatrzyłam jest w promocji na limango i podobno ma wystarczyć do 3 r.

Miłego dnia :-)

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...