Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nat34 PaulinaNo wlasnie te kolka w tako sa swietne do lasu, kolezanka juz pol roku szaleje codziennie praktycznie po lesie i bardzo sobie chwali i kolka i amortyzacje, dla mnie to tez glowny atut tych wózków, tylko do kosza pod mam watpliwosci ze trudno dostępny

Heltinne nie umiem sobie wlaczyc tych melodyjek, mi sie to wyswietla tylko jako grafila.. :(

Odnośnik do komentarza

Heltinne tak jeszcze wra ajac do kolorow scian, to bardzo podobaja mi sie jasne uniwersalne kolory, gdzie mozna szalec z dodatkami i zmieniac wnętrza niewielkim nakładem. U mnie gore wziela chec zapuszczenia korzeni, balam sie ze jak znudzi mi sie wystroj to bede sie męczyć, ale na szczescie przywiazalam sie i ciagle czuje sie wspaniale we wlasnym malym m, co mnie pozytywnie zaskakuje, ciesze sie ze zaryzykowalam.

Odnośnik do komentarza

Heltinne Nat24 przez to odradzanie wasze :P zaczęliśmy z mężem przekopywać internet w poszukiwaniu czegoś innego, ale jestem rozczarowana.
Jego miejskośc w naszym przypadku nie jest wąda bo jesteśmy mieszczuchami. Mieszkamy w dużym mieście, gdzie z reguły poruszamy sie samochodem ze względu na odległości. Jeżeli chodzi o wypady za miasto to system ścieżek rowerowych i narciarskich(w górach) jest tak rozwinięty ze jeździ sie po gładkim asfalcie a nie leśnych wertepach ze względu na narciarzy którzy latem korzystają z nart na kolkach.
Bardzo zależy mi na wygodzie maluszka i niewyobrażam sobie żeby było mu nie wygodnie ale quinny wydaje mi sie wózkiem który spełnia moje wymagania.

Odnośnik do komentarza

heltinne
PaulinaNO mi chodzi o siedzisko wlasciwie, kolka wszystko jedno, kiedy mieszka sie w miescie.
Zreszta to Wy bedziecie korzystac z tego wozka i to Wam musi odpowiadac. A przekonasz sie tylko i wylacznie w praktyce, czy tak jest czy nie. Teraz to i tak wszystko to teoretyzowanie....

Dokładnie tak! WAsz wybòr jest najwazniejszy.Gdyby mi teraz ktoś napisał, że ten model, ktòry chce kupić jest beznadziejny to i tak zrobiłabym po swojemu.Zgłebiłam temat do spodu, zresztà już tak mam, że jak się czymś zainteresuję to ryję temat do bolu, wiec jak juz cos kupie to jestem 100% pewna, ze to dobry wybòr. Przetestujecie quinny i jak Wam spasi to super a wrazie W wymienicie na inny i tyle :)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Rany, tak Was czytam i cieszę się, że mnie ominęła kwestia wyboru wózka... po prostu dostałam od przyjaciółki 2 egzemplarze, dosyc podobne do siebie, i miałam sobie jeden wybrac a drugi oddac innej koleżance. Ze swojej strony mogę powiedziec, że faktycznie teutonia to super jakośc, moja jest z 2012 model mistral p) i w ogóle nie widac po niej śladów użytkowania, kolor tapicerki czarny, zero wyblaknięc czy odbarwien. Jest ciężka, to fakt, ale widzę, że to normalna przy "terenowych" wózkach.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Anna jestes szczesciara:)

Poczytalam troche o tym co Ty masz, dobry jest.

Ja musze byc na 100 pewna, ze wozek da sobie rade w terenie i sniegu. Nie zapomne ile nerwow, energii i lez kosztowalo przebrniecie przez osniezony chodnik, a to niby tylko zima w miescie i to w PL...
Nie prowadzilam wozka ale go ciagnelam za soba, jak kon z wozem a nie mamusia na zimowym spacerku...
Koszmar....
Oby zima 2016/2017 byla lagodna, to lagodniej to przej(e)dziecie

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...