Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny za wskazówki. Ten sprzedawca z allegro o którym wspomniałam ma sporo tych babylove, sprzedaje tez Welede.

Ze strony która podlinkowala Miila jednak nie kupię choć opłaca sie zestawy weleda , za dużo dni liczą sobie na wysylke, a nie mogę ryzykować ze przesyłka nie dotrze na czas.

Ataa w 20 tyg miałam ten sam termin co ten oficjalny, czyli młody będzie po prostu większy....

Czarna ciekawe jak Ty na szpitalnym jedzeniu masz odzyskać siły.? A mozesz coś domowego gdyby mąż przyniósł?

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

ramajani25
No to ja z 1. USG miałam termin na 26.03, na jutro mam termin z OM. Jak do soboty nie urodzę, to noga na nogę i tez sobie z mężem zrobimy ostatni weekend. Postanowione :)

Lubię to!

Pomyślałam sobie , że może faktycznie przez te ostatnie dni możemy sobie zrobić jakieś święto dla nas tylko.Ja dziś te lody, mam zamiar jeszcze trochę kontrowersyjnego żarcia wciągnąć :P Wyleżeć i wybyczyć się na zaś :D

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

~Magda10 10
Heltinne to znaczy ze dzidziuś jest większy o tyle dni co nie znaczy ze szybciej wyjdzie. Ja miałam termin usg na dzis a OM na 4 wiec jeszcze czekam

Jedziemy na tym samym wózku siostro ;)
Jutro, maseczka, kosmetyczka, kawka na mieście z ciachem i relax a nie doszukiwanie sie glutow w majtach :D To i tak się stanie ;)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Magda 1010 właśnie na to liczę. Niech lepiej nie wychodzi.
Chociaz dziś zachowuje się jakby już bardzo chciał,ładuje mnie pietkami jakby się wściekł o te skurczybyki, a to nie moja wina, tez juz mam dość. ..
Wszystko mnie nie juz nie boli ale napie ...

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Heltinne kobieto, opanuj się z tym sprzątaniem :)
Poza tym ja uważam, że Twoje dzieci są na tyle duże, że pranie czy zmywarkę potrafią ogarnąc. Mój 8-latek potrafi załadowac i rozładowac zmywarkę, ja tylko doglądam z boku żeby to robił bezpiecznie. Załadowac pralkę to też żadna filozofia, tylko pilnuję żeby mi kolorów z białymi nie mieszał, wyprane pranie też przynosi, tylko rozwieszac jeszcze nie bardzo umie, ale wszystko przed nim :) Także nie rób z dzieci kalek, tylko goń je do roboty :)))
Kumi, Motylka gratuluję!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

O nie, Wy to biedne, ja juz stekam z niewygody a Wy juz powinnyscie byc na porodówce. Mam nadzieję, ze nie podziele Waszego losu:D choc jak juz zaczelam ogarnianie i tez w ndz jedziemy we 3 na obiad plus zakupy to jeszcze wytrzymam;) jakby to mialo ode mnie zalezec:D
Moja mama to sie juz dzisiaj za serce chwyta bo ja bede rodzic co jest nieuniknione. Kobieta, ktora urodzila 4 dzieci. Ah.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Anna moje młode robią takie rzeczy, z tym nie ma problemu. Ale to sama wiesz jak sprzątają dzieci, trzeba za nimi poprawić a jeśli się tego nie zrobi to po jakimś czasie zarasta. Syn ma sporo obowiązków, choć różnie bywa z jego chęciami...
Bardzo mi oboje pomogli przetrwać najtrudniejszy okres, gdy Ślubnego nie było w domu prawie w ogóle.

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Heltinne ja nie miałam jak kupić Weledy, więc postawiłam na Aplhanova, ale mając jedną opcję 'wypasioną', drugą bym kupiła równie dobrą ale ogólnie dostępną, chyba własnie Hipp tak jak mówisz :) jeśli mogę pomóc, to kupię Ci co chcesz Hippa i wyślę, może wyjdzie to korzystniej niż na allegro itd.
Albo polecam Ci tą drogerie, gdzie ja zamawiałam wszystko - doszło po 2 dniach - https://www.ekodrogeria.pl/
Jeśli chodzi o narkozę - płytki krwi to norma 150-440tyś, ja już mam tylko 120.. poniżej nie można wykonać znieczulenia z/oponowego a w grę wchodzi tylko pełna narkoza, nie wiem czy to ryzyko krwotoku czy czego, ale tak jest :( przy moich 132 tyś już mówiła, że jeśli jeszcze spadną to chyba nie damy rady, ale zobaczymy co powie jutro.

Czarna jeeej, wyobrażam sobie co musisz czuć jak mąż go bierze na ręce czy chociażby na niego patrzy :)

Vena co za cukiereczek <3 te nóżki, jejku, zacałuję!<br />
Nat !!! hahaha, ja też olewam jutro wszelkie objawy w takim razie i się luzuję, zaczynam mój cudowny ostatni weekend przed porodem, zrobię sobie peeling i kawe z pianką :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja nie wiem o co z tymi lodami chodzi ale jak przy kasie w biedronce zobaczyłam dziś magnum truskawkowe w białej czekoladzie to stwierdziłam ze żadna siła mnie nie powstrzyma :) swoją drogą, przez ten tydzień miałam więcej zachcianek niż przez całą ciążę...

Heltinne co do usg, mój lekarz twierdzi ze najczęściej termin porodu pokrywa się z terminem z usg z 8 tygodnia, podobno wcześniej to za wcześnie a później za późno bo dzieciaczki zaczynają rosnąć swoim tempem.

Magda po raz kolejny dziękuję za wyczerpująca odpowiedz. Jesteś nieoceniona

Vena Klara boska!

Odnośnik do komentarza

Heltinne jeszcze gdybym miała pomóc to piszę Ci co dokładnie ja kupiłam, a analizowałam sprawę baaardzo długo.

1. Do mycia mam Coslys Coslys

2. Do ciałka kremowania Alphanova
mleczko do ciała Alphanova

3. Do buzi Alphanova
do buźki

4. Zamiast chusteczek, do mycia 'na sucho' chyba najlepszy z ich produktów, klik

5. Do pupy Linomag i na w razie W. kupiłam krem z cynkiem Momme - Momme

Nie są to tanie produkty, ale uznałam, że nie idzie tego nie wiadomo ile i damy radę :)
Kolejne chcę spróbować Weledy produkty właśnie i zobaczę co lepsze. Te Alphanova mają mega delikatny zapach, coś o co mi chodziło - sprawiają wrażenie bezzapachowych ale jednak coś tam delikatnie czuć :)

Odnośnik do komentarza

Termin porodu ja chyba wierzę najbardziej temu z OM, bo na pierwszych prenatalnych i połówkowych nam wyszło tak samo, a na kolejnych usg mały już był większy i przesuwało się na 8.04, teraz z kolei nie nabiera mi już aż tak i przesunęło się w drugą stronę, więc tak jak mówicie - po tych prenatalnych już kwestia indywidualna każdego maluszka, bo każdy rośnie inaczej i w swoim tempie. Nasz np. co wizytę ma długie nóżki i to mogłoby wskazywać na to, że jest starszy, ale nie jest, po prostu tak ma :)

Odnośnik do komentarza

Miila bardzo Ci dziękuję :*
Juz wlasnie kupiłam i Welede i hipp na allegro,sprzedawca ma bardzo dużo tylko pozytywnych opinii wiec powinno być ok. Mama odbierze na początku tyg.wrzuci do walizki i po sprawie :)

Przykro mi ze wyniki komplikują cc i może nie być tak jak to sobie wyobrażałas.... :(
Najwazniejsze jednak abyście byli z Jeremi bezpieczni.

Bbbbhehe u nas pierwsze i jedyne usg w 20 tyg!
Przed 12 tyg w Norwegii ciąży po prostu nie ma....
Ja miałam w sumie 4 razy ale musiałam mocno się o to postarać, no i była też trochę potrzeba. A tak to 1 raz wg norkow jest zupełnie ok....

Kurde,mąż myślał że już się zaczęło bo wydawało mi się że wyszedl zapalic i mnie nie słyszy, i pozwoliłam sobie popiszczec w poduszkę podczas jednego ze skurczybykow... Wciąż nie rozumiem czemu muszą być aż tak bolesne,tylko dlatego ze to 3 ciąża?

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

W ogole kupowanie kosmetykow dla malenstwa to dla mnie prawdziwa roskosz. Czytanie skladow, porownywanie ach ach. Uwielbiam to. Tak samo jak uwielbiam kupowac kosmetyki dla siebie, tylko, ze w moim przypadku to juz byla choroba, bo na poprawe humoru kupowalam sobie nowy szampon.

Ja mam termin z 1 usg prenatalnego na 4 kwietnia i wtedy tez mam cc, ufam, ze to dobry termin.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Bbbb
Melisy niestety nie mam, ide pod prysznic właśnie bo skurcze średnio co 10 minut nie podobają mi się. Może przejdzie tylko teraz tak się zagescilo....
Naprawdę nie wiem jak mi się uda rozpoznać właściwy początek porodu jeśli do całości nie odejdą mi wody.

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...