Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, ja wczoraj na dobranoc namarudziłam, dzisiejszy dzień prawie w połowie przespałam, wchodzę wieczorem na forum i od pół godziny już Was nadrabiam :)

Paulina kciuki zaciśnięte - będzie dobrze, a swoją drogą nie mogę uwierzyć, że rozpakowywanie się już zaczyna!
Zdrówka też i wytrwałości wszystkim leżącym, szczególnie w szpitalach.

A moje Maleństwo waśnie traci status wcześniaka, czyli ogłaszam koniec 37 tygodnia! Włącza mi się panikarz, torba nie spakowana do końca, jeszcze zamówienie z apteki chciałam zrobić, jeszcze parę rzeczy uszyć, jeszcze parę drobiazgów zakupić, a sił i energii brak... Jutro KTG i badania oj ciekawa jestem czy coś się tam rusza w stronę porodu :D

Miłych snów wszystkim i żadnych nocnych atrakcji!

Odnośnik do komentarza

A dziekuje za pochwały :) szczerze to nie wiem czy kiedykolwiek jej założę te wszystkie buciki ale sama frajda jest z robienia ich ;) oczywiście czas mozna by znacznie lepiej spożytkować np. Na sprzątanie, gotowanie czy chociażby spakowane torby ale co tam z mi też się trochę lenistwa należy :) bo jak juz Milenka się urodzi to raczej czasu na robótki nie będzie.
Motylka ja się zakochałam w tych twoich mobilkach. Strasznie mi się podobają.
Ramajani nie panikuj;) super że badanie ok :-)
Secondary i Flawia trzymajcie się dzielnie i nie walcz cie tak o podium :)
Faktycznie jak moglysmy zapomnieć o naszej nr. 1 Kini :) :) ; )
Heltinne dzięki za pamięć z tymi wzorami:)
Anawee i tak trzymaj, bez stresu i na luzie :)
Kładę się powoli spać bo rano trzeba wstać na badania :) może jak się obudzi my to Paulinka będzie juz miała się kim pochwalić :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Paulina gratuluje! No tez sie poplakalam na dzien dobry... super parametry! Wszystkiego dobrego dla Was!
Wow, trwalo to sporo.. i dziekujemy za tak szybko podana info!
Motylka naprawde szacun xa to rysowanie z monitora. Faktycznie jestes nie tylko zdolna ale i kreatywna!
Anawee dobrze ze po wizycie jestes spokojniejsza i ze z Wami wsxystko ok!
A z tymi skarpetkami to mnie zastrzelilas! Pierwsxy raz cos mi zginelo w pralce i stwierdzilam ze moze mi sie wydawalo ze je wkladalam... no i ze dzis je gdzies znajde w rzeczach wypranych lub tych do prania.. na przyszlosc befe wkladala te malenstwa do worka jednak..

Odnośnik do komentarza

Paulina GRATULACJE!!!!! :))))) cudowne wieści, dziękujemy ze o nas pamiętałaś, czekamy na relacje jak już się będziecie lepiej czuć, na spokojnie. Duży chłopczyk, ah cudnie! !

Nie mogłam w nocy spać, bo myślałam o Was, ale wieści z rana :))))

Odnośnik do komentarza

Agi77 na to licze wlasnie, ale mam wrazenie ze juz wszystko dwa razy przejrzalam i dotknelam, mize gdzies mi wypadly.. tu wszędzie mam pudla siatki paczki na ziemi a pomiedzy suszarki.. dzis kolejny dzien ogarniania tego Armagedonu..

Noc dala mi popalic tzn moje sny dawaly czadu, a najlepsze jest to ze budzilam sie i mialam wtazenie ze wyciekaja mi wody, ale pewnie tylko sie spocilam strategicznie... :)

Na pewno bede spokojniejsza jak bede gotowa na ten czas...
Jutro skladamy lizeczko w koncu! Mam nadzieje ze bedzie ok bo nie chce sie bawic w zwroty...

Odnośnik do komentarza

Paulina wspaniałe wiesci!!! Gratulacje dla Ciebie i meza, a Wiktorka witamy na swiecie!! Niech mu się wiedzie :)

Motylka kolejny piekny mobil! A podpowiesz prosze na czym wieszasz ozdoby? Jakas nitka, sznurek? No i czy najpierw je szyjesz i pozniej przewlekasz czy od razu nitke przyklejasz/przeszywasz?

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Motylkasuper ten Twój mobil. Ja tez nieraz tak odrysowywalam jakiś wzór jak mi tuszu w drukarce zabrakło :)
Ewee dzieki za wszelkie tipy i szczegółowy opis :)Ja jeszcze jestem na etapie wybory tkaninek. Jak zawsze problem, mam ich po prostu za dużo!
Anawee,Marta i reszta po badaniach jeśli pominelam cieszymy się z dobrych wyników,no może nie z niskiej hemoglobiny Anawee, ale to do nadrobienia :)

GroszekNozapomniałam napisać o kolorach: beze,ciemne brązy, błękity i intensywne zielenie super grają z turkus.Zestaw a la Błękitna laguna :)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

paulina gratulacje! Bardzo ci zazdroszcze, ze juz mozesz tulic swojego syncia.
ataa a tak na powaznie to sprawdz dokladnie pod guma w pralce, tam lubia sie chowac male przedmioty a jak tam nie bedzie to odkrec filtr w pralce (uwaga, wyleje sie troszke wody, wiec trzeba miec miseczke i recznik) i tam to moze siedziec.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Budze sie i pierwsze co to lapie za telefon i sprawdzam czy sa dobre wieści...Paulina, gratulacje!!! :)
Ewee uzywam zwyklej nitki, jak mam gotowe pojedyncze elementy to wtedy na koniec przewlekam i przywiazuje do patyczkow, chociaz pewnie lepsza bylaby jakas grubsza nitka, albo moze żyłka..
Ataa szukalas w zagieciu gumy przy drzwiczkach w pralce? Ja tam znalazlam ostatnio jedną skarpetke jak robilam pranie dla maluszka ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...