Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Miila juz pisałam, że męża do pomocy można wykorzystać ;)

Malaga no bo ja musze trochę wcześniej startować do szpitala, mniej więcej na etapie gdy wy będziecie montować rurki w pupy.
To z racji odległości, dość szybkich porodów i 3.ciazy
A jeslu na wcześniejszym etapie okaże się że to fałszywy alarm? Dlatego najlepiej parę zestawów ;)

Miszka w sumie racja...
Gdzieś kiedyś czytalam/slyszalam,że mężczyzna nie przetrwałby boli porodowych.chyba tylko cesarka wchodzi w gre. Zresztą to byłby sukces gdyby do niej doszło. , nie wiem który by się tak poświęcił przez 9 mies...

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Lewatywę wspólnie z mężem proponuje z jednego woreczka z taką dwururką:))) zawsze te 5 minut na rozmowę zostaje które pierwsze siada;)))

Miila zamówienie jak na niezłą orgię;))) szczególnie lewatywa gumki i linomag;)))

Secondtry jak ur 22.03 to będziesz miała wpisany 36tc.słabo! Mi się pomylili w wyliczenich i Franek miał być z 38tc a pospieszyli się o 2 dni.
Jutro mam zamiar powiedzieć co sądzę o takiej diagnostyce na IP. Na każdej karcie informacyjnej mam zalecenie zgłoszenia się do szpitala jak będzie ciśnienie powyżej 140/90. I za każdym razem inny lekarz mówi mi co innego.w4rrrrr.......wkurze się! Położne ostatnio były przekonane ze zostane bo to juz 3 raz na IP i nawet mi wenflon założyły plus twardą kartę szpitalną.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Nat Hahaha umarłam juz chyba dzisiaj setny raz! Kijek do selfie rox!
Flawia normalnie piszesz wszystko to samo co i ja mam na myśli :D a co do puchnięcia stop to chyba faktycznie moczenie z sola pomaga.
miila nat ciul tam z dupa, przynajmniej sie odkazi przed cała akcja :D

A ja wszem i wobec ogłaszam, ze wlasnie wróciliśmy z mężem z zakupów i mam cały zestaw do zrobienia literek materiałowych dla synusia i dzisiaj sie zabieram! Uzdolnione Panie proszę o trzymanie kciuków zeby cokolwiek sie udało bo maz wątpi czy dam radę ale ja jestem twarda! I Wiktorek od mamusi tez cos musi mieć :)

Odnośnik do komentarza

PaulinaNo trzymamy kciuki! pochwal się efektem końcowym :)

Ataa ja nie lubię takich akcji jak ktoś napisze np. po roku 'co tam?' i co mam mu odpowiedzieć?

ZAMÓWIŁAM BALDACHIM<3 mam nadzieję, że nie będzie zbierał dużo kurzu, ale chyba to nie problem go odpiąć i wrzucić do pralki :)<br /> Czekam jeszcze na tą kolekcję plakatów, bo stanęło na tym drugim - z króliczkiem, ma być w sprzedaży od 18.03 i kącik Jeremisia będzie gotowy :)

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Flawia, Vena pisała też, że pończochy uciskowe są dobre na obrzęki.
Ja typowych obrzęków nie mam na kostkach, tylko stopę większą i szerszą i palce u rąk jak serdelki.
Położna wczoraj mówiła mi, problem opuchnięć mają właśnie osoby z podwyższonym ciśnieniem... ja mam często ciśnienie 140/80. W każdym razie mówiła, żeby albo stać coś robiąc, albo leżeć, bo siedzenie jest najgorsze w takim przypadku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...