Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Miila jest wersja z dwoma napięciami dla wygody zapinania po cc. Ja założyłam przy raz 36h po cc miałam szwy rozpuszczalne i mam wersję tylko z zamkiem na boku. Jest dość mocno uciekający, się wygodny … szczerze to nawet w nim spałam przez pierwsze 8 tygodni po porodzie. Dawał ulgę przy osłabionych mięśniach brzucha.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mające facetów programistów, doskonale was rozumiem. W prawdzie mój zajmuje się architekturą systemów i administracja sieciami ale wiem jak to jest jak po 8-9 h w pracy wraca i pierwsze co robi to włącza kmputer i dalej na pierd... te swoje " krzaczki " jak ja to mówię ;) taki już nasz los ze musimy się nimi dzielić z maszyną...
Mój dzisiaj cały dzień nazekania na mnie. Że mam chumory i jestem strasznie ciężka w ogulnym współżyciu... dziś na przykład nie mogłam spać w nocy. Zasnelam po 3 i bodzilam się co 30 min a o 6 juz było po spaniu bo zaczął się tak rozpychac ze prawie mnie z łóżka zepchnąć. .. jak mu zwróciłam uwagę to się obraził i chodził naburmuszony cały dzień, a raczej siedział u siebie przed kompem. Co do przygotowań na maleństwo to tez uważa że mamy mnóstwo czasu. Nie mamy łóżeczka, wózka a o malowaniu nawet nie wspomnę... jak wspomniałam o pakowaniu torby to mnie zwyczajnie wyśmiał ze jestem nienormalne ze juz chce się pakować... skończyłam z nim dyskutować na te tematy. Musze zająć się wszystkim sama. Dzisiaj trochę więcej wysiłku miałam, bo dużo sprzątania, i zdecydowanie brzuszek mi się o wiele częściej napina, jak sie zasapalam to tylko wychylil sie z pokoju i zapytał czy ja aby nie próbuje sabotowac malej w brzuszku ze tak sie ciągle schyłku. Az mu miałam ochotę powiedzieć ze ja bardzo chętnie sie położę a on nie po zasuwa z odkurzaczem i mopem.. A potem mój ślubny nagle jakiejś przemiany doznał i zaczął sie koło mnie kręcić że może byśmy po szaleli.. Nigdy nie wiem jak mu odmówić. Nie lubię tego robić bo go kocham i mam świadomość że brakuje mu sexu i tego jak to było przed ciążą. Ale ja ostatnio w ogóle nie mam ochoty. Myślę że to też dlatego ze on przez brzuszek najchetniej całkowicie zrezygnował by z gry wstępnej... eh... a ja bym chciała odrobinę romantyzmu.
Chyba przez kiepski sen dzisiaj dość marudna jestem. Najchętniej poszła bym spać, ale czekam na gości... swoją drogą juz się spóźniaja a jutro rano moi rodzice przyjeżdżają ( mój juz zapowiedział ze wychodzi żeby z teściowa nie siedziec)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Apropos informatykow, to przez kilka lat zajmowalam sie rekrutacją do it. Moje ulubione typy istot rekrutacyjnych, bo sam konkret sie z nich wylewał, "tak", "nie", "nie wiem", zadnego lania wody, czarowania, ubarwiania rzeczywistosci... Ale z drugiej strony miec takiego w domu... Wiem , ze mocno generalizuje, zdarzaja sie rowniez wyjatkowi ekstrawertycy (chociaz nie wsrod programistow) Moj przyjaciel jest informatykiem, szalenie go lubie, ale zonę podziwiam, bo jak szukali nowego mieszkania, to warunek byl taki, że on musi miec swoje extra dodatkowe klimatyzowane pomieszdzenie.
Żona z architektem urzadzala mieszkanie i ganiała po odpowiednie meble i kolory firanek, on zajął się urządzeniem ... swojej serwerowni....

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Boze, czy chociaz jedna z nas ma faceta, ktory nie stawia na 1.miejscu siebie i swoje potrzeby?
Wyzalilam sie dzis tesciowej, w dupie mam, ze to jej syn. A niech wie, jak go wychowala.A ona skomentowala to w ten sposob: no wiesz, on jezdzi w tak dalekie trasy, ze w domu to chce odpoczac..
A na moje problemy z poruszaniem sie zapytala, no co ty, boli Cie, no przeciez nie caly czas...Dobrze,ze sie poruszasz cos zrobisz...
Tak, qrwa, wlasnie ze caly czas, czasem troche mniej, ale kolejny miesiac nawet na sekunde nie przestalo mnie bolec. Tak zrobie, bo mam dzieci, ale nie bede uslugiwac Twojemu synusiowi,gdy to z jego strony oczekuje pomocy!
Eh,nie ma co z nia dyskutowac. Tak jest zafiksowana na swoim synku,ze wg.niej tylko on ma prawa,a ja powinnam sie podporzadkowac... Zreszta mi to kiedys powiedziala nie do konca wprost

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Secondtry to ja mam programistę extrowertyka-gadułę, cholernie pragmatycznego i rzadko romantycznego. Za to 6 lat tańczył w parach sportowych standardy i trochę latynoskie… normalnie jednorożec mi się trafił i cholera tym tańcem mnie zdobył … ale generalnie praca to bardzo duża część jego życia i kurde dobry jest w tym. W sumie ryzykiem rozumiem, bo też tak mam … tylko jak chodził za mną, żebym się zgodziła na 3 dziecko to było: wezmę 3 miesięce ciągiem ojcowskiego, pomogę, dzieci do przedszkola. Jak już byłam w ciąży to raptem amnezja: na pewno nie mówił że hurtem 3 miesięce, a w ogóle to teraz ma największe szanse na awans i ja to sobie poradzę, więc po cc max 3 tyg. O przedszklone była walka, że nie chce przed porodem, bo kasa. Dopiero jak ostro tupnęłam nogą to się zgodził… miesiąc mi to zajęło. Ech, jak w życiu …

Melly śnieg u mnie ostani raz był 15 lat temu, spadło 2cm i był paraliż miasta, głównie dlatego że mamy głównie takie ulice ;)

Ośrodek narciarski mamy 4h od nas, ale ten sezon odpuszczamy, może następny trwa od końca października do kwietnia.

No, a mój mnie właśnie zaskoczył, bo przeszedł i mówi żebyśmy meble zamówili do pokoju dzieci… wow. Lecę do kompa ;)

monthly_2016_01/kwietnioweczki-2016_42953.jpg

monthly_2016_01/kwietnioweczki-2016_42954.jpg

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

hetlinne moja tesciowa dzis pol godziny nakrecala meza jak to super bedzie w gorach... az poszedl do garazu obejrzec czy snowboard musi przygotowac. Wsciekla jestem tez na nią, bo to ona zrobila rezewacje dla nas wszystkich i jeszcze przed swietami mnie namawiala zebym pojechala...
no co tam ze kuźwa leze plackiem od listopada.

Do tej pory na nia nie narzekalam, teraz mnie wkurwila maxa. Mąż do kompletu...
Jestem zla i jest mi mega przykro. Jeszcze 9 tygodni i stanę na nogi, nie bede juz od nikogo zależna, nie bede potrzebowala niczyjej pomocy. Marzę o tym zeby znowu być samodzielna... jeszcze troche...
Ależ dzis mam doła...

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Heltinne, tak, ja mam :)
Kurde, ja to mam chyba anioła w domu... zakupy robi, posprząta, dzieckiem się zajmie. Dużo czasu w domu spędza. Lubi chodzic na zakupy ciuchowe i ma więcej butów ode mnie... Normalnie ideał :) Wyprawką co prawda się nie interesuje, ale jakoś mi to nie przeszkadza.
Magda, nie wiem czy Twój maż zdaje sobie sprawę, że na wózek czeka się czasami i 10 tygodni. Jeśli jest nowy, powinien z miesiąc postac żeby wywietrzał. Tak samo z malowaniem, musi farba porządnie wywietrzec, także wcale tak dużo czasu nie macie.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Haha, Heltinne, Secondtry ja bym te teściówki............!!!!!!!!!@#%^ moja twierdzi, że w takim stanie jak ja kopała ziemniaki na polu w ciąży, więc mnie rozpier... czasem, ogólnie nie mam z nią najlepszego kontaktu, bo nie potrafię z nią rozmawiać.

Secondtry, kochanie, zleci, zobaczysz! musisz być silna, szkoda, że nie jesteś bliżej, to byśmy sobie w te ferie we dwie posiedziały, a swojego bym wysłała na ten snowboard z Twoim do kompletu :)

Heltinne dla mnie jesteś na prawdę mega babka, mimo problemów i przeciwności ogarniasz męskie sprawy, ja może też powinnam zacząć, bo mojego jak nie zmuszę to sam nie zrobi, liczę, że i w nim się obudzi jakiś instynkt na kilka tyg. przed rozwiązaniem, póki co od tygodnia ma za zadanie pomierzyć ile metrów listew podłogowych do sypialni i nie lada wyzwanie jak widać, bo nie zmierzone dalej i nie mogę zamówić.

Vena korzystaj i zamawiajcie! :)

Magda2600 mój mi wprost nie mówi, że nie daje ze mną rady, bo chyba się boi, że już całkiem w jakieś depresje popadnę, ale bardzo dosadnie mi mówi np. rano - obyś miała dziś lepszy humor, haha. Z seksem się nie przejmuj, jeśli nie masz ochoty to bez sensu, możesz zawsze zaspokoić męża inaczej :) (jeśli wiesz o czym mówię).

Anawee bardzo ładne łóżeczko :)

Odnośnik do komentarza

Ja na mojego meza narzekać nie moge. Zawsze byl pomocny i zajmowal sie domem i teraz mimo, ze pracuje 10h dziennie to i tak sprzata, odkurza, myje podlogi. I nigdy nie marudzi. Przed slubem juz u nas byl taki podział, ze on sprzata a ja gotuje i tego sie trzymamy. A teraz to juz wyjątkowo wszystkim sie zajmuje. Wczesniej potrafilismy sie klocic dosc czesto a teraz nic a nic, on nie chce mnie denerwowac. Wyprawka go nie interesuje, w sensie sam nic nie kupuje, ale slucha mnie i nie zastanawia sie nigdy gdy pytam go czy cos nie jest za drogie. Wychodzi z zalozenia, ze to nasze pierwsze, wytesknione, wyczekane dziecko i mam kupowac co mi sie podoba. Ale oczywiscie bez przesady, bo pieniedzy az tak duzo nie mamy. On tylko chce, aby wszystko bylo z motywem sowy, bo to najbardziej mu sie podoba.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Wrócę jeszcze do teściowych - odkąd chodzimy do MF prowadzić ciążę i mąż mówił swojej mamusi przez telefon, że super, że przejęta babka, że się czujemy bezpiecznie, że usg ekstra, bo wszystko widać to skomentowała - 'po co płacicie, kiedyś nie było usg, czterech Was urodziłam i wszystko dobrze', echhh :D

Odnośnik do komentarza

Ja na swojego meza nie moge narzekac. Kaze mi odpoczywac, robi zakupy, w domu pomaga, eklerka kwiatka przyniesie.

O wyprawke pyta ale raczej zdaje sie na mnie. Ogolnie w temacie ciazowo dzieciowym jest zielony.

Mimo to tez mnie czasem drazni. Najbardziej mnie wkur.. jak ciagle stuka puka reka noga pilotem. No tak mam wyostrzony sluch ze szok.

Odnośnik do komentarza

Oj dziś dzień narzekania.......
Mój to ma takie humorki ze gorszy jest od niejednej baby jak złapie focha to potrafi fukac i 2 dni......i oczywiście nie wiadomo o co mu chodzi.....ale nauczyłam się to mieć w przysłowiowej dupie;)
U nas oprócz piłki jest siłownia 5-6 razy w tygodniu bo tylko on musi dobrze wyglądać i być w formie. ....pewnie uważa że ja sobie poćwiczyć przy sprzątaniu i garach;)
Jak go wyślę na zakupy to albo zapomni kartki albo JAK ZAWSZE kupi np zamiast szamponu odżywkę a zamiast papieru toaletowego ręcznik kuchenny.......po przecież po co czytać etykiety????!!!!!
Na szczęście albo i nie .....nie jest programistą i komputer go w zasadzie nie interesuje.....za to kocha swój smartfon i pilota od tv;))))) interesuje go każdy sport z wyłączeniem chyba jedynie łyżwiarstwa figurowego!!!

Teściowa. .....temat rzeka......chociaż moja to jest kompletnie z innej planety a nawet galaktyki......na WSZYSTKO co jej powiem reaguje głosnym śmiechem. .... taki sposób bycia który doprowadza mnie do szału!

Hmm.....ale chyba jakieś zalety musi mieć skoro wytrzymałam z nim tyle lat i zdecydowałam się na 2 dziecko.....

Dobrej i spokojnej nocy mimo wilczego księżyca i dzisiejszej pełni!

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Moja tesciowa nigdy do mnie sie tak nie odezwie i to nie wynika z dobroci serca, ale ze strachu ;) ona doskonale wie, ze ja sie nie patyczkuje i potrafie ja rowno opier*&£@. wiec, zadne teksty o pracy do 9go miesiaca, karmieniu piersia (u mnie w rodzinie od 3 pokolen zadna kobieta nie karmila piersia ze wzgledu na brak pokarmu),wiazania czerwonych kokardek, urokow przy mnie nie padaja bo ja zaraz zaczynam sie bardzo denerwowac. Ja z tesciowa dobrego kontaktu nie mam i moze i dobrze, bo gdybym miala sie niepotrzebnie stresowac, to chyba bym zawalu dostala. Moja tesciowa do mnie nie dzwoni, nie umoralnia, nie przychodzi do nas mimo, ze mieszkamy w jednym miescie w niedalekiej odleglosci. I cale szczescie...

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Zrobiłam dziś prawie ostatnie zakupy...zostało mi na liście 10 pozycji. .....jak laktator xzy podgrzewacz bo to na gwarancji wiec po co ma na pusto lecieć.
Zdecydowałam się na butelki Avent Natural 125 ml ze smoczkiem 0+ i 260ml ze smoczkiem 1+. W razie W.a jak nie to zawsze będzie do wody czy koperku.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina Noo

Ohh dziewczyny, dobrze ze jest to forum i możemy dać upust swoim emocjom i narzekaniom bo chybabysmy wybuchły z tego napięcia i furii :D ale co nas nie zabije to nas wzmocni :)

Ja tez ucichlam bo mecz oglądaliśmy w piłkę ręczna, heltinne domyślam sie co to były za emocje bo u nas to cały dom drżał, akurat u teściów byliśmy, bo ale ze musieli przegrać akurat z nimi..
Co do teściowej to ja nie mogę narzekać bo ona to tak troche po mojej stronie zawsze :P ale na mężusia tez nie bo w sumie to on taki uczuciowy i kochany, bardzo mnie wspiera w ciazy ale poprostu jest typowym facetem który przysłowiowych skarpetek po sobie nie sprząta a jak ja sprzątam to nie szanuje za bardzo i to mnie wkurza na maksa!!

Dobrej nocy dziewczyny! :*

Odnośnik do komentarza

Mąż jest generalnie spoko, w końcu go wybrałam i trzecie dziecko urodzę :D
Kocham go na zabój, ale czasem włącza się narzekanie… bo sprzątanie z wierzchu i nawet nie zbliża się do mojego standardu. Zresztą jak sam mówi porządki są na końcu listy, dziećmi się zajmie na równi ze mną … no i ma pomysły, żebym wyjechała na dwa dni do spa,a on posiedzi z dziećmi … rekompensuje to przypominanie o sprzątaniu łazienki ;) Jeździ na rowerze do pracy, żeby nie tkwić w korkach i siłka była jednoczenie, bo wdrapać się na naszą górę to godzina jazdy ciągle pod górę …

No, a teściowa właśnie zaproponowała, że przyjedzie nam pomóc … yyyyy nie wytrzymam z nią 2 miesiące …już wolę jeść obiady z restauracji i zapłacić za pomoc do domu.
Anawee moja też wie, że jej powiem jak przekroczy granice ;) zwykle nie komentuje nic, chlapnie czasem coś, ale zwykle się trzyma :D choć to się nie uda, jeśli będziemy 24/7, 9 tygodni w 3 pokojowym mieszkaniu… wcześniej lub później doszłoby do meeeega awantury.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...