Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Heltinne wspaniale Cie czytac! :D martwilam sie i mysli juz glupie zaczely sie platsc, ciesze sie zr z Wami wszystko dobrze!

Zazdroszczę Wam wiedzy o masie dziesiątek, ja ani raz nic na ten temat nie slyszalam poza tekstem na polowkowym ze ma pewnie ponad 300g, a mysl ze dzidzius jest duzy bylaby taka miła. . A widze ze to mocno indywidualna sprawa z tego co piszecie..

Co do chrztu to oboje z mężem jestesmy praktykujący i jest to dla nad wazna kwestia, chcielibyśmy chrzestnych którzy będą wsparciem dla dziecka, ja sama mam swietna chrzestna ktora traktuje jak matke i moge zawsze na nia liczyc, i takich chrzestnych chce dla dziecka, a w dzisiejszych czasach trudno o tskich ludzi, ale myslec bedziemy po narodzinach..

Odnośnik do komentarza
Gość Majtynkaa88

Heltinne no 1 właśnie z Italia druga z dn-nightwear obie na kopertę z odsłaniając wstawka sama myśl chyba najlepsza z opcji ale miejsce na biust pozostaje u mnie miejscem na biust. Az tak ci siara leci? U mnie tylko kilka kropli żółtych jak ściśle skutek!

Odnośnik do komentarza

Majtynka a jakie koszule kupilas i jaki rozmiar?bo ja mam z tym dylemat, bardzo podobaja mi sie te italian fashion, znam firme i wiem ze sa porządne ale szkoda mi kasy, skoro sa tez takie za 20zl, ale w sumie one sa takie ze smialo pozniej mozna z nich korzystac, tylko ze ja spie nago, ale przy dziecku to nie da rady jednak..
A co do ruchow dziecka, to czasami jak sie przekrecam to faktycznie czuje jak maly probuje odnalezc sie w nowej pozycji, ale ja czesciej czuje ruchy tak bardziej od srodka, jak mi ugniata rozne narzady, glupie to jest, czasami ciezko mi sie przez to oddycha, a czasami na brzuchu tez czuje jak sie wypycha i wtedy mi brzuch "twardnieje" ale tylko w maldj jego czesci...

Odnośnik do komentarza
Gość Majtynkaa88

Kupiłam m-ki, ale mną się nie sugerujcie bo mam biust w zaniku, ale może jeszcze urośnie/ wypełni się mleczkiem a brzuch tez będzie tylko większy nie mniejszy. Aktualnie mierze 168cm i ważę 57.5 kg rano na czczo.ale opcja z wykładanie cycuszka trafiona bo szybko się odkrywa i zakrywa, gorzej byłoby z guzikami

Odnośnik do komentarza

Ataa :)
Ja juz zaczelam uzywac koszule, zreszta biustonosze do karmienia tez. Kupilam w Kappahl, polecam, sa super wygodne.
W koszule po karmieniu mozna zszyc otwarcie i ewentualnie zrobic male zaszewki, jesli bedzie zbyt luzna.
Mialam kiedys taka tansza, byla po krotkim czasie do wyrzucenia. Chyba lepiej ciut doplacic.

Macie tez tak, ze kiedy baby zmienia pozycje robi sie Wam niedobrze?

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Heltinne mi sie zdarza ze bywa mi slabo jak sie wierci,
Majtynkanormalnie mam jakies opoznienie :)
Ja myslalam o koszuli na guziki.. jakos bardziej do mnie przemawiaja.. tez mam male cycki i nie wiem czy bede miala co wyciagac.. Staniki kol. Zalatwila mi z h&m 4 takie miekkie i jeden lekko usztywniany, mam nadzieję ze na poczatek wystarczy..

Odnośnik do komentarza

Co do wypychania dzieci, gwałtownych ruchów i "mobilizacji" przez Klarę do zmiany pozycji to ja się śmieję przez łzy z bólu, że normalnie odgrywa sceny rodem z filmu "Dziecko Rosemary"....
Ja sypiam nago i do spania przy karmieniu noszę tylko sportowy stanik, bo koszula nie wystarczyła… jak karmię z jednej piersi to leci z drugiej i miałam wszytko mokre :P muszę mieć wkładki 24/7 :(

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Ja tez kupiłam koszule w italian fashion w factory, nie wiem jak ceny w sklepie nie outletowym ale ja zapłaciłam 55 zł za ta wlasnie gdzie wyciąga sie pierś, wzięłam rozmiar L, mimo ze noszę teraz M bo przymierzalam i ta M wydawała mi sie dobra jak na mój brzuch teraz. Ogólnie u mnie z cycuchami nieciekawie bo nadal nie zmieniłam rozmiaru stanika co mnie zastanawia i z zazdrością patrze na pełne piersi dziewczyn ze szkoły rodzenia. Siara leci mi od 15 tygodnia ciazy codziennie i to dość obficie, głowie po nocy, a piersi nadal w tym samym rozmiarze. Jakie te maluszki juz duże, ja wymiarów mojego nadal nie znam, lekarz tylko mierzył kość udową, główkę i mowil tylko ze idealne wymiary do tygodnia ciazy ale nie powiedział ile :(

Odnośnik do komentarza

Vena mi tez lecialo z dwoch najgorzej w szpitalu, albo do kapania\szlam i rozebrana siusiu robilam to jak mi lecialo mleko ale to tylko na poczatku, pozniej juz mi sie unormowalo ale tez wkladki cala dobe.

Ataa przy dziecku tez mozesz nago tylko pewnie bez stanika sie noe obedzie. Ja niby lubie niska temperature ale zamarzlabym nago i do tego chyba mąz nie dalby zyc i ta tesciowa i\jedna lazienka ;D

Vena fajny link, fajny tym bqrdzoej ze tyle wspanialosci nas czeka bo swieze wszystko.
Nie zaluje jednak Wigilii przy karmieniu bo przynajmniej nie opychalam sie jak zawsze hehe.
heltine milo ze wrocilas, mam nadzieje, ze reszta kolezanek pojdzie Twoim sladem. Wszystkiego dobrego i razem razniej, czasem sie dolujemy ale tez jest pelno radosnych tematow jak to w życiu.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Melly ja jestem koronnym przykładem, że karmienie zaczyna się w głowie… nawet już teraz jak pytam się chłopców, czy chcą mleko (i piją w kubkach) to raz na jakiś czas czuję jak mi się pokarm zbiera…
Pauu u mnie siara też od pierwszego trymestru ;) teraz to już białe mleko … Klara będzie miała wypas od pierwszych chwil po urodzeniu.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...