Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Vena fajne zdjecia, bardzo wyrazne, mam nadzieje ze i u mnie w poniedzialek sie takie uda zrobic.

Dziewczynka bedzie fajną odmianą i troche sily w domu przetasuje;)
Mamy jeszcze pol roku zeby sie oswoić i poukladac wszystko w glowie. Moj mąż pierwszego chcial synka, a teraz sie troche łamie i mowi ze ciekawy jest jak to jest miec córeczkę. A co Twój? Jak zareagowal?

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

@Niunika - tule mocno :* bardzo mi przykro :(

Dziewczyny, piękne zdjęcia dzidziusiów, ja mam dzisiaj wizytę u ginekologa, już się nie mogę doczekać, od rana dobry humor :)) trzymajcie proszę kciuki, mam nadzieję, że wszystko w porządku.

@Klaudiapoz - dziękujemy za przepis na miksturę, powiedz proszę czy Ty już teraz robisz sobie taki peeling? czy można użyć kawy z ekspresu? mam na myśli tych kulek które wypadają po jej zmieleniu?

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich, dopiero znalazłam takie forum i taki temat :) Wg kalendarzyka termin na prima aprilis, więc u nas ostani dzień 13 tygodnia, choć na usg maluch wyszedł trochę większy - dokładnie o 5 dni. Badania prenatalne za nami, czekam jeszcze na wyniki krwi. Tydzień temu lekarz powiedział, że wygląda mu na dziewczynkę i śmieję się, że moje Kochanie się musi do tego przyzwyczaić, bo twierdzi, że majstrował syna. Pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza

@Secondtry - jasne, najważniejsze żeby nasze okruszki były zdrowe. Ponoć jest tak, że jak się dowiesz, że to np. chłopiec a chciałaś dziewczynkę to nagle się okazuje, że super się cieszysz - bo jak tu się nie cieszyć? :) a mąż cudo rzeczywiście, miałam farta :)

@Motylka90 - witamy! opowiedz coś więcej o sobie :) czy to pierwsze maleństwo?

Odnośnik do komentarza

To moja pierwsza ciąża. Razem z narzeczonym nie planowaliśmy dziecka w tym momencie ale też specjalnie się przed nim nie broniliśmy :) Tydzień temu moje maleństwo miało całe 3 cm :) W środę mam kolejną wizytę.
Martwię się, bo odbierając wyniki badań w laboratorium powiedziano mi że wygląda na to, że chorowałam na toksoplazmozę, a lekarz wyjaśni mi co i jak..po czym okazało się że lekarz (spóźnił się godzinę i wyglądał na chorego/ na kacu/ lub na zupełnego gbura), nie wyjaśnił mi niczego, nie odpowiedział na żadne moje pytanie. zlecił tylko wykonanie Toxo IgG awidność. Nie rozumiem do końca o co w tym wszystkim chodzi, mam nadzieję że w środę się czegoś dowiem..niestety mam wizytę u tego samego lekarza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...