Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Oj ale super Dziewczyny, fajnie tez bym chciala zobaczyc jak Maleństwo fika. Fajnie bedzie jak zaczną kopac, lubię to uczucie mimo ze trzeba czesto do wc.
Ja caly czas nudnosci, wczoraj jadlam lizaka i mi ulzylo na pol h a wiec dzis kupilam kolejne. Kolezanka mi podpowiedziala bo ona jadla landrynki na mdlosci, zalatwila zeby przy okazji a wiec ja lizaki zeby nie gryzc. A poza tym to caly czas bym spala oczywiscie od 6 do 22 tego nie robie.Milego wieczoru;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

@Vena- na szczescie jajeczny krojony i pogryziony :) ja jakis czas temu mialam akcje z ogorkiem kiszonym w nosie. Nie polecam ;)
Wczesniej mialam tak ze zwroty mialam praktycznie tylko sniadania. Wiec jadlam cos co latwo wychodzila. Teraz potrafi mnie wziac z nienacka i wymiotuje czym popadnie.
Ostatnio stwierdzilam ze musze nauczyc sie wymiotowac, żeby nie szło mi nosem. Ale czasem mam ciśnienie jak w egzorcyscie, a z cisnieniem nie wygrasz pcha pawia każdą możliwą drogą :D

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza

Troche odpuscilo... ale jestem umeczona:(( stwierdzam jednoznacznie ze nie moge jesc zadnego miesa z kurczaka. Skreslona z listy zakupow kazda jego postac.
Na patologii jak zostane to maz sie zameczy, L4 nie przejdzie w jego pracy. Skorzystam juz w ostateczności, jak bede odwodniona. Teraz troche plynow weszlo i zostalo, uff. Alez to jest ciezki czas, mam wrazenie ze jest ostatnio tylko gorzej, 2 tyg temu mialam jakis lepszy czas...

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Jej, dziewczyny!! jak się cieszę po Waszych badaniach i że wszystko w porządku! nie mogę się doczekać czwartku aż zobaczymy naszego okruszka, mam nadzieję, że wszystko ok :)

Odnośnie sensacji nad kibelkiem, ja miałam w nosie marchew, makaron, kawałek mięsa, chyba już wszystko i nic mnie nie zdziwi :P ohyda na maksa ale już zaczęłam z tego żartować, bo nie mogę się dobijać sama, że to dramat :)

Brzuszka jeszcze nie widać choć mój mąż codziennie to sprawdza czy może już jest :) ale waga na pewno na plusie, bo jem często i więcej niż przed ciążą. Dzisiejszy hit - kotlet z kurczaka z keczupem (!!) - w życiu bym tego tak nie zjadła :)

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny,
Po dzisiejszej kontroli: krwiaka juz nie ma, pozostala jedynie blizna...ale zeby nie bylo kolorowo mam nisko przedsnia sciane lozyska, jezeli sie nie podniesie to czeka mnie cesarskie ciecie :/ 13 tydzien. Kontrola za miesiac a termin drugiego prenatalnego na 16.11. No i oczywiscie mnostwo kolejnych badan krwi.

Odnośnik do komentarza

soofka coś o tym wiem, bo choć ja tylko 170 cm, to drugi syn poszedł po mojej rodzinie i ma 99,98 percentyla wzrostu... ludzi wcina jak słyszą jego wiek. Starszy wysoki, ale już nie tak.

Cathleen z ciśnieniem nie wygrasz, na początku ciąży pękło mi naczynie w oku od tych wymiotów, ale ja nie dam rady nie zamykać oczu, bo mi głowę wtedy rozrywa z bólu :/

Marta ważne, że dziecko ma się dobrze. To jak urodzisz to jest już takie ważne. Cesarka nie jest taka straszna, a ważne jest bezpieczeństwo Twoje i dziecka.

Tak z ręką na sercu dziewczyny nie przywiązujcie się do konkretnej wizji porodu. Los bywa przewrotny, a wtedy mniejsze rozczarowanie. Po tym, co widziałam historii przez ostanie 5 lat, od kiedy ten temat jest moim udziałem, to co każdej koleżance mówię: "nie ważne jak, ważne że bezpiecznie i zdrowe".

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Witam kochane ja się dowiedziałam o ciąży jak bylam w 7 tyg teraz to juz 12 tydz termin mam na 16 kwietnia nie mogę się doczekać . To moje pierwsze maleństwo wiec jakos się troche boje . Z chlopakiem nie planowaliśmy dziecka pomimo ze sie nie zabezpieczalismy przez ostatni rok . Czy polecacie może jakies fajne ćwiczenia w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Natalia07 jak tylko daję radę to ćwiczę Project Pregnancy Tracy Anderson zestawy są na każdy miesiąc ciąży i zwykle trwają 35-40 min, wyjątek 3 miesiąc bo aż 50 min ;)


Jeśli lubisz to joga też jest fajna, trudno mi polecieć coś konkretnego, bo mam już taki swój zestaw wypracowany, który modyfikuję w miarę potrzeb, ale na pewno znajdziesz fajne zestawy na YouTube. Witamy :)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze coś mi przyszło do głowy, co mogłam już od dawna zasugerować w kwestii utrzymania wody przy nudnościach. Zupełnie o tym zapomniałam, choć sama stosuje od lat. To sposób, który mi stare pielęgniarki poradziły po moich operacjach (miałam sporo) kiedy po narkozie wszystko zawracam… zamiast pić wodę można ssać kostki lodu. Takie bardzo stopniowe "picie" nie drażni mi żołądka. Na porodówce też dają kobietom, więc chyba to dość sprawdzona metoda. W dodatku ja tak mam w ciąży, że pasjami jem lód, w każdej nie umiem się oprzeć wodzie z lodem ;)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Mi powiedzieli na usg prenatalnym o płci ale wszystko zależy jak się dziecko ułoży przy badaniu, od sprzętu i wprawmego oka lekarza.przy pierwszym dziecku tez wiedziałam na prenatalnym plec i się sprawdziło.
Jest 4.30 a ja nie mogę spać. Mąż sobie specjalnie nastawil budzik na finał pucharu świata w siatkówce wiec mu towarzysze

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Flawia, nocny Marku ;) na szczęście jeszcze mi się angina nie trafiła w komplecie, mimo że za każdym razem zachaczam o jesień i zimę. Za to po ostatnim porodzie miałam grypę i pierwszy raz w życiu 40°C dlatego polecam szczepienia, bo lekarz powiedział, że bez tego byłoby ze mną kiepsko.
U mnie podobnie płeć znałam od badań prenatalnych i zawsze były trafione ;)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Ech, muszę Wam powiedzieć czym może się skoczyć zostawienie mężczyzn samych sobie bez kontroli. Od tygodni mój mąż sam kąpie dzieci, bo ja nie daję rady. Dziś mam pierwszy dobry wieczór od miesiąca i odkryłam, że przez ten czas przekonał starszego syna (3 lata) do brania na koniec zimnego prysznicu … mnie się nie udało mnie do tego przekonać i młodszego pewnie też nie, my lubimy ciepłe i długie kąpiele w pianie :)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...