Skocz do zawartości
Forum

Jakie łóżko dla przedszkolaka?


Rekomendowane odpowiedzi

Podstawowa sprawa to ile miejsca jest..
myśmy kupili drewniane pojedyncze normalnych rozmiarów ..aby właśnie było już bardzo długo .. tyle, że z barierką coby mi córa nie wypadła ... bo do tej pory niekiedy śpi tak blisko tej barierki, że jakby jej nie było to by wylądowała na podłodze :P

Odnośnik do komentarza

Margeritka, moje starszaki mają tapczany robione na zamówienie 80x180, z pojemnikiem pod spodem na całą długość i szerokość (trzymają tam zabawki, którymi się już nie bawią, czekają teraz na najmłodszego ;)). Śpią w nich od 2rż. :). Łóżka są całe w obiciu takim pluszowym, w jasnym kolorze beżu. I ciągle wyglądają jak nowe, naprawdę :)
Nie chciałam drewnianego, bo wyobrażałam sobie biegające dzieci, niechcące uderzające się o łóżko, czy w nocy kręcące się po materacu i zahaczające o drewno głową czy ręką. Po prostu nie chciałam, żeby się obijali o części drewniane.
Jestem baaardzo zadowolona z tych tapczanów, synowie też :)

Odnośnik do komentarza

Hej przepraszam ze się wtrące ale moja mała posiada właśnie łóżko piętrowe i ja osobiście jak i ona jesteśmy zadowolone mi nie sprawia większego problemu zmiana pościeli może kwestia wprawy nie zmieniła bym tego łóżka na inne i mała raczej też nie chętnie w nim śpi niż w przypadku zwykłego łóżka :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...