Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny :* dzieki przyjazna
Madika moj pracuje w szpitalu. W zeszłym tygodniu miał mniej dyżurów a w tym jak widać więcej.

Ernesto ja tez mam jakieś 68 dniu tez sie tym pocieszam, ale sie boje. Ciąża zaczęła sie super a teraz im bliżej rozwiązania tym więcej nowych rzeczy wychodzi. Tak jak wam pisałam cukry... Skoki ciśnienien na wizytach i bakteria która lekarz prowadzący zdecydował sie zostawić nie przełęczach bo po co... I bądź tu człowieku mądry. Ogólnie to coraz ciężej sie wszystko robi, wam napewno tez

U mnie na zewnątrz straszna mgła. A j zaraz śmigam do fryzjerki kozę poprawi mi humor to wam sie ujawnię po wyjściu:)

Odnośnik do komentarza

Madika, Asia w święta miała okres i pewnie znów jej ta torbiel rośnie. 22 stycznia mamy wizytę u lekarza i od razu powiem żeby jej zrobili wszystkie badania bo mnie w końcu coś trafi.
A ja już nie wiem co bym zjadła. Czekolady i tofifi leży od jakiegoś czasu i nie ruszam, wczoraj ocet z ogórków piłam a dziś to sama nie wiem co.

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Madika, Asia w święta miała okres i pewnie znów jej ta torbiel rośnie. 22 stycznia mamy wizytę u lekarza i od razu powiem żeby jej zrobili wszystkie badania bo mnie w końcu coś trafi.
A ja już nie wiem co bym zjadła. Czekolady i tofifi leży od jakiegoś czasu i nie ruszam, wczoraj ocet z ogórków piłam a dziś to sama nie wiem co.

Aga ja jako dziecko długo leczona byłam w CZD pozniej na karowej, ale na odnawiające sie torbiele i uregulowanie okresu najbardziej pomogła mi medycyna tybetanstka. Wcinając te ziółka dwa czy trzy miesiące i miałam ponad 6 miesięcy spokoju ... Dużo ponad. Sama nie mogłam uwierzyć. Moja Kolezanka w gen sposób starała sie zajść w ciaze

Odnośnik do komentarza

U mnie też jest mgła. Fryzjerkę odwiedze po przyjeździe.
Szkoda zdrowia na stresowanie się dolegliwosciami. W 24 tygodniu dostałam cholestazy. Dieta i leki poprawiły wyniki. Wtedy najgorsze co mogło mnie jeszcze spotkać to cukrzyca ciążowa, bo dieta jedna wyklucza się z drugą i wtedy jest hardcore. W 28 tygodniu dwiedziałam się o cukrzycy :]
Czy może być gorzej? Pewnie, ze może,ale ja nie biorę tego do siebie. Znalazłam takie produkty do zjedzenia, ze udaje mi się łączyć jedno z drugim, pocieszam się, ze od początku przytyłam tylko 7 kg.
Bałam się ja przebiegnie poród z moimi dolegliwościami itp. W tej chwili wierzę, ze wszystko będzie dobrze, że nie mam na to wpływu. Jedyne co mogę zrobić to dbać o siebie i Paulinke, o zdrowie i dobre samopoczucie (dlatego też podjęcie ostatnich decyzji nie było trudne).

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Zrobiłam sobie wirtualny spacer po porodówce, gdzie zamierzam rodzić. Nie wiem czy to był dobry pomysł. Rozpłakałam się i sama nie jestem pewna dlaczego. Staram się myśleć pozytywnie o porodzie, wiem że będzie okrutnie boleć ale dzięki temu poznam miłość mojego życia.

Lilijka ja jutro w ramach sr mam "zwiedzanie" porodowki. Bede tam z mezem wiec moze bedzie latwiej, ale tez coraz intensywniejsze emocje do mnie docierają w zwiazku z porodem i pojawieniem sie Neluni na świecie. Jak sobie wizualizuje jaka ona duza to sie rozczulam albo w koscielebjak bylam i zaspiewali kolede Jezus Malusienki to sie poryczalam.

Odnośnik do komentarza

Haneczkaa
A wlasnie Ernesto:) ja mam refluks i u mnie na tej diecie teraz to była masakra z tym... Po pierwsze za dużo do zjedzenia w sensie piracki a po drugie razowca , grający żytnie rzeczy itp nabiał i warzywa łączone. ... U mnie zawsze to słabo wypadalo

Ja na refluks kwasowo-żółciowy lecze się już kilka dobrych lat. We wrześniu (już w ciąży) z tego powodu byłam w szpitalu. Stąd też u mnie od poczatku diety :)
Z takich ciekawostek to właśnie od refluksu dwa razy w roku łapie mnie ostre zapalenie przełyku (gardła, oskrzeli...) Już kiedyś pisałam objawy jak przy zapaleniu płuc, anginie, tylko nie jest to bakteryjne więc nie mogę antybiotyków. No i właśnie zawsze rozkłada mnie w styczniu, a dokładnie 8.01. Zauważyła to moja pani doktor, bo co roku odwiedzam ją właśnie 8 stycznia. No i w tym roku rozwaliło mnie dokładnie 4 dni tem ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Powodem płaczu głównie nie był strach, choć tak jakiś jakiś zalążek strachu jest. Stawiam na emocję bo na jednej z tych sal powitam moją kruszynkę, a tak jak napisała Olijaa, jak o niej myślę to się rozczulam. Mój mąż był w pokoju jak się popłakałam to mnie zapewnił, że będzie przy mnie, że przejdziemy przez to razem. Cieszę się, że będzie ze mną bo tak nie miałabym kogo wziąć a porodówkę. Z mamą i siostrą nie mam bliskich relacji. Mam dobrą koleżankę ale trudno nazwać naszą znajomość przyjaźnią. No po prostu nie miałabym kogo innego poprosić o to.

Mama777 chyba Ty pytałaś o dokładność pomiarów termometru. Wczoraj testowaliśmy ten co polecała Zuzia i w odstępie 5 minut różnica wyszła jedynie 0,1 st. C.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Własnie pije moją pierwszą niesłodzona kawe...brrr. Ohyda.
Dzięki za miłe słowa, ja też po sobie nie widze tych 21 już prawie kilogramów na plusie, chociaż czuje je przy wchodzeniu po schodach na 4 piętro :D

Ernesto ty już pojechałas do siebie do domu? Fajnie że teraz psychicznie odpoczniesz :)

Aga a może twoja córa ma endometrioze? Też się robią torbiele, a okres niestety pogarsza dolegliwosci bólowe i powstają nowe torbiele. Bo te torbiele sie robią z krwi która nie ma ujścia. Ale skoro mówisz ze torbiele się wchłaniają to może nie.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

Hejo!
Ten stanik ze smyka nie byl w promocji. Byly dwie firmy- canpol i ta (ale nie pamietam nazwy:((() i wzielam ten tanszy bo nie lubie stanikow, ale cos musze miec;)))

Dziewczyny, co do dolegliwosci...
Mysle, ze nie ma takiej ceny, jakiej nie bylybysmy w stanie zaplacic za to co sie wydarzy za miesiac-dwa:)
Glowy do gory:))

Mnie ten szpital tak odmienil, ze teraz sie ciesze, ze moge isc cos kupic albo zrobic pranie (niedlugo puszczam ostatnia pralke;)))
Naprawde...

Chociaz wczoraj, wywieszajac ubranka Elizy, jakos dopadly mnie watpliwosci czy podolam, czy przypadkiem nie jestm za mloda na bycie stara pierworodka;))
Jakos tak mi sie odmienilo na chwile.
Mysle, ze przez ten szpital, ogladanie rodzacych, to sie stalo takie realne...
I niestety w warunkach szpitalnych nie ma miejsca na glebsze emocje...
Nikt sie z toba nie cacka, lezysz, rodzisz, wychodzisz.
No ale dzis juz jakos lepiej jak poczulam, ze Eliza skopala znow kota;)))
Aniia, wy sie tam nie przejmujcie. Zobaczysz, ze wytrwasz jeszcze sporo:) a kazdy dzien to juz duzo:)
Odzywiaj sie dobrze, tak jak to robisz:) ja tam w ogole sniadan i kolacji nie jadlam (jakies mielonki, parowy bleee). Codziennie musialam miec swoja porcje kanapek z serem, jakas zupke warzywna i owoce (ewentualnie soki).
A jak z dziewczynami z sali ? Sympatyczne sa?

W ogole z czwartek stwierdzilam, ze wypozycze sobie ksiazke (pani z biblioteki jezdzila po oddziale i wypozyczala ksiazki). No i pyta mnie jaki rodzaj. A ja ze jakis thriller, zebym mogla sie odciac od obecnej sytuacji;)
Ta zaproponowala dwie ksiazki. Wybralam po prostu po tytule;)
Zaczynam czytac a tam o babce w ciazy (!) ktora adoptowala dzieci swojego meza. Jeden z nich nienawidzi dziecka w brzuchu i nie wiem co dalej bo wyszlam, a drugi watek to sledztwo dotyczace zabojstwa kobiety w ciazy(!), ktora znaleziono w wannie z rozprutym brzuchem ;)))
Stwierdzilam, ze pora do domu;)))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Aga ja tez pomyślałam o endometriozie..może niech to sprawdza, tylko ze to chyba laparoskopowo.
Ernesto pozytywne dziś wysylasz fluidy i tak trzymaj. Jesteś inteligentną wykształconą niezależna babką masz gdzie mieszkać, wsparcie bliskiej osoby. Jestem pewna ze dasz sobie doskonale radę i będziesz najszczęśliwszą mamusią na świecie! A prace znajdziesz w Białymstoku i nie będziesz musiała być więcej pod rządami tego "pana" jego satysfakcja z panowania nad Toba sie skończyła:-) ja zostałam w ciąży sama i dziękowałam Bogu ze w miarę tez byłam niezależna. Nie bylo źle a teraz mam męża na którego mogę zawsze liczyć i czekamy na wspólne dziecko. PS.jestem Twoja równolatką:-)

A tak z innej beczki to dzis rano w toalecie myślałam ze dostane zawału jak na papierze zobaczyłam różowy kolor..dopiero mąż mnie uświadomił ze wczoraj na obiad jadłam buraczkową..zawsze jadłam dużo buraków a pierwszy raz miałam różowy mocz!

Odnośnik do komentarza

Kalae jako że miałam dwie operacje na endometrioze to wiem z doświadczenia że to cholerstwo potrafi bolec cały czas. W czasie okresu ból jest największy, ale te torbiele zostają i one bolą cały czas. Tworzy się też tkanka bliznowata i zrosty, które też bolą. Czasem codziennie musiałam brac przeciwbólowe żeby do pracy w ogóle pójsc.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

Hej . Co do facetow mnie dopadaja watpliwosci co do mojego meza a raczej jego wiernosci . Mam dosc siedzenia w domu , a on tylko fruwa od kad wyszedl ze szpitala .ja wiem ze moze juz apetycznie nie wygladam jak przed ciaza . Nie liczy sie z moim zdaniem w ogole i znowu si zaczelo ze tesciowej zdanie najwazniejsze . I coraz bardziej uswiadamiam sie z tym ze nie pasuje do ich otoczenia . A jak mu cos zaczynam mowic to on odpowiada ze nie denerwuj mnie bo znowu wyladauje w szpitalu , tak jak by obwinial mnie za to ze to przeze mnie tam trafil .

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87zbmhrylvm8oa.png
http://www.suwaczki.com/tickers/atdcx1hpk9yj3gom.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...