Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

mnie juz też męczy ten ciągły grzyb, już wczoraj powiedziałam lekarzowi, że tyle razy co w ciaży to nigdy nie miałam takiego zapelenia, a on że ciąża lubi infekcje.
dostałam pimafucin i clotrimazolum tabletki, i mam brać na zmiane łącznie 12 dni

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry:-)
Oj ciezko mi sie wstaje do pracy... Ale dam rade
Te szmatki-lapacze koloru sa super. Uzywam je od kilku mcy ale czesto wrzucam 2 i biale zawsze osobno piore. Ostatnio mi sie zapomnialo i dzinsy ciazowe ktore okropnie farbuja wrzucilam z 1 szmatka i rozowe skarpetki mam fioletowo brudne :-) ale dobrze ze to tylko skarpetki!
Dziewczyny w szpitalach trzymajcie sie mocno
Ja bez problemow loguje sie przez tel
My malutkich ciuszkow mamy 6 pajacykow i 5 body z krotkim rekawkiem i tylko 2 kupilismy:-) tak to mamy wieksze.
U nas Mala bedzie z nami, czy to w sypialni czy w salonie na dole w dzien, ale monitor kupujemy bo teraz sa tansze i czemu nie:-)
Izabel to czapeczka z Tesco? Tez taka mamy:-)
My kupilismy kombinezonik na wyjscie ze szpitala. Byl w promocji i stwierdzilam ze trzeba miec w razie czego

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Haneczkaa
Dziewczyny trzymajcie sie w tych szpitalach dzielnie. Jak was tak podczytuje to sie zaczynam obawiać troszkę bo ja mam pobolewanie brzucha i ciagle jego napinanie ... Nie wiem z czego to wynika. Dzis mam wizyte i jadę z moim i jak czytam te historie ze stawiającym sie brzuchem to zaczynam sie troche bać.

Ja mam to samo. Biorę Aspargin 3x1 i nospe doraźnie i niby z wizyty na wizytę wszystko ok..

Odnośnik do komentarza

Szpitalne mamy trzymajcie sie, bedzie dobrze! Jeszcze dzidziusie musza wytrzymac.
Ja ubranka piore osobno - kolorowe i biale, czekaja juz wyprasowane. Najmniejszych ubranek to mam doslownie kilka zestawow, reszta to 62-68 itd. Zostala mi jeszcze wyprawka kosmetyczna, no i spakowanie torby szpitalnej. A tak to juz raczej wszystko. Musimy tylko troszke poprzestawiac w sypialni zeby lozeczko i komoda dziecka sie zmiescila.
Kalae ja musialam miec robiony posiew pochwy bo tez non stop wychodzily jakies bakterie. I niestety przyplatal sie jakis grzyb i musialam robic kuracje kilkudniowa. Same tabletki kosztowaly ponad 80 zl, echhhh.
Brzuszek tez czesto mi twardnieje ale mysle ze to skurcze przepowiadajace bo nic wiecej sie nie dzieje.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.

Wszystkim mamom w szpitalach zycze szybkiego wyjscia- jeszcze nie czas na porod :)

Chciałam was zapytać jak z waszymi maluchami. tzn chodzi mi o ruchy... moja Tosia juz od jakiegos czasu daje mi popalić, ale od 2dni to juz konkretnie. znow chyba mam jakies wzdęcia, wiec bolą mnie jelita, a ona sie tak wierci i rozpycha ze czuje jakby mi podrazniała te obolałe kichy. Dziś przeszła samą siebie bo od rana w zasadzie tak sie wierci ze mi brzzuch lata. nie wiem czy powinnam sie martwić, w zasadzie wiem że przecież rośnie i ma coraz mniej miejsca, ale momentami to juz jest tak bolesne... czy wy też tak macie?

Odnośnik do komentarza

Zostawic Was na pare godzin ech :)

Niuńki,kolejne w szpitalu..matko trzymajcie sie kochane,pozytywne myślenie i byle do luty/marzec :D
Mnie też często brzucho twardnieje,ale zaraz przechodzi i nawet jak mam bóle to czuję ,że nie trzeba jechac na ip..a Was widze intuicja nie zawodzi,to moja pewnie tez jest ok:)

Mnie cos głowa nie odpuszcza,bo wzięłam pół paracetamolu znów..tak myslę,że to może zatoki..wczoraj wracając z Biedry wiało nam prosto w twarz..niby czapka z kapturem na głowie,no ale możliwe..a dzremka nie pomogła.
Miniek tez wrócił z pracy i od razu pod kocyk z herbatka go położyłam....Obiad w toku,zapowiada sie leniwe popołudnie

No Kalae takie komplementy sa super..Mi tez mówią,że ładnie wygladam i że brzuszek okrogły :D Miłe to..
a no i zapasów tez nie robię,bo rzeczywiście w mieście jest kiedy podskoczyć :)

Na wyjście z dzieciaczkiem mam taki polarowy pajac i np.koc,albo cieplejsza kurteczka i spodenki z misia plus wiadomo reszta :)

Cześć Kamcia:)To ta Twoja mała daje popalić rzeczywiście..może warto przyspieszyc wizyte u gin?chyba,że po mamusi narwana i korzysta póki może się ruszac :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Co do grzybka to ja tez od poczatku ciąży sie z nim zmagałam..co podleczyłam to tydzień i znów wracal. I odkąd przestalam jeść słodycze (dieta cukrzycowa) zmieniłam płyn na Soraya Ciąża i połóg i co chyba najważniejsze po kolejnym przeleczeniu dr.włączył mi "na stałe" dwa dni w tygodniu Nystatynę w globulkach, odpukać mam spokój. To juz chyba dwa miesiące ciszy :-)

Odnośnik do komentarza

Dzwonilam do gina,powiedziałam o tym spojeniu i grzybku :P ze spojeniem powiedzial,że i tak nic za bardzo mi nie pomoże, najwyzej bedzie to wskazanie do cc (ale i tak mam cc więc sytuacji mi to nie zmienilo). Co do grzyba to na zmianę pimafucin albo macmiror. Teraz kolej na pimafucin.

Mi sie brzuch czasami lekko zepnie,ale raczej bezboleśnie i na krótko,także się nie przejmuje. W czwartek mam kontrole szyjki..

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez loguje sie na telefonie i nie mam z tym problemu.
Co do brzuszka to czasami mnie pobolewa jak na okres,ale rzadko i twardnieje co jakiś czas,ale jakos mnie to nie niepokoi, wydaje mi sie to normalne. A na wizycie mowilam o tym wszystkim mojemu ginowi ;)
Moja Mala tez od pewnego czasu szaleje w brzuszku a 5 rano to jej godzina x. Wtedy najbardziej szaleje i zawsze mnie budzi, ale potem i tak ide spac. I tak do 10 :) tylko dla mnie te szaleństwa wg nie sa bolesne ( jeszcze :) )
Mamusie,ale macie duże dzieciaczki. Moja w 28 tc to nawet kg nie miala :/

Odnośnik do komentarza

Dobrze,że się rusza,znaczy ,że zdrowa:)i wiesz jak ona ma stopy przy twarzy to weź się nie rozpychaj :)
Ja zauważyłam,że jak jestem najedzona za bardzo to chyba to gniecie Mateuszka bo mi to rozkopuje hehe i lecę do wc czasem hehe Ciasno mu się juz robi..pewnie za 3 tygodnie będzie bolało mnie jak Ciebie..
Zapytaj lekarza o to..

Jejku jak mi dziwnie,jak nie masz swojego kolorowego suwaczka..:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

no wlasnie czaisz to, że juz od wczoraj niz nie jem slodkiego, bo jestem tak obolała że aż mi sie jesc nie chce? :D nie wiem zakładam że to przez jej ułożenie, wczoraj moj Kacper trymal ręke to az sie wzdrygał jak mu po dłoni jezdzila nogą albo ręką, jakby mu usg robiła :D teraz mi przesuneła ręką albo nogą gdzieś koło jajnika, aż mi sie gorąco zrobiło. a czytałam ze takie ruchy gwałtowne i ciągłe też nie są dobre...

Odnośnik do komentarza

no wlasnie czaisz to, że juz od wczoraj niz nie jem slodkiego, bo jestem tak obolała że aż mi sie jesc nie chce? :D nie wiem zakładam że to przez jej ułożenie, wczoraj moj Kacper trymal ręke to az sie wzdrygał jak mu po dłoni jezdzila nogą albo ręką, jakby mu usg robiła :D teraz mi przesuneła ręką albo nogą gdzieś koło jajnika, aż mi sie gorąco zrobiło. a czytałam ze takie ruchy gwałtowne i ciągłe też nie są dobre...

no własnie zawsze powtarzam, ze lepiej zeby sie nadmiernie ruszała, niz zeby miala sie nie ruszac

Odnośnik do komentarza

Moja mała też się ostatnio coraz boleśniej rozpycha. W końcu jest coraz większa, a miejsca jej raczej nie przybywa :)
Pierwsze zakupy dzidziusiowe za nami :) kupiliśmy rożek i kocyk i złożyłam zamówienie w gemini :) jak wrócimy do Warszawy to musimy wreszcie przyspieszyć remont (zostało odświeżenie mebli dla córci, cyklinowanie podłogi w dużym pokoju i skończenie montażu mebli w łazience) i sprzątnąć kuchnie, szafy i sypialnię, bo to już naprawdę mało czasu, a liczymy, że może uda się nam jeszcze parapetówkę przed porodem zrobić. Ale mi się nie chce tego ogarniać... no ale trudno, trzeba. No i meble musimy do dużego pokoju wybrać, zawsze to jakaś frajda :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...