Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

właśnie, haneczka czy to możliwe ze od siedzenia na pilce boli mnie kosc ogonowa?? do tej pory mnie bolala, ale teraz jakoś bardziej.

Misiakowata, jaki wozeczek? :D ja to sie doczekać nie moge też na kupowanie gratow :)

Leniwiec, gratuluje zdrowej corci, moja też na usg była ułożona miednicowo. narazie sie nie przejmuje b moze sie przekrecic troche przed porodem...

co do moczu to ja czasem daje ten po calej nocy, ae jak wstaje np o 3 to ani mysle szukac kubka na szczochy. a raz zapomnialam i odlalalm sie i stwierdzilam a dobra w przychodni napelnie tyko zapomnialam pic w drodze do przychodni..... no i musialam siedziec i czekac az mi troche sie napelni pecherz ;d co bylo trudne, wypilam na hejnal 2 kubki wody i po 2min zwrocilam do kibla :D dore to bylo jak bieglam do klopa :D

i tak jak misiakowata leje ze srodkowego zrodla ;d

Odnośnik do komentarza

nie no jak na poczatku ciazy wstawalam czasem 2 razy to bylo max.... ale nigdy 15...

Kupilam mojemu miskowi ten olejek do aromaterapii :D inha cośtam, zrobilam mu inhalacje, odrazu zaczal kaslac, jakby sie oczyszcza :D do tego czystek będzie pil. w ciązy chyba czystka nie mozna co? mam nadzieje ze dziś prześpie noc.... bo go udusze :D brala któraś asparaginian extra??? magnez plus potas

Odnośnik do komentarza

Haneczkaa
justyna30
kamillla
justyna30
dziewczyny miałam w moczu bakteriebardzo liczne brałam na to macmirrror 500 przez tydzień teraz powtórzyłam badanie i mam bakterie nieliczne czy powinnam pójść do lekarza z tym ?

Nie sądze... Mi rownież raz na jakis czas jakieś nieliczne bakterie wychodzą, ginekolog nic nie mówi. To zależy od wielu czynnikow, może pojemniczek na mocz nie byl sterylny, etc...

to moja opinia, zrob jak uwazasz


dzieki bo nie wiedziałam co robic bo wizyte mam dopiero 5.01 ale nie bede szła wczesnie dzieki :)

Racja, to sie zdarza. Ja też tak miałam. Pij dużo wody i podjadaj suszoną żurawinkę. Dobra na śniadanie w owsiance z bananem i cynamonem:D


staram sie duzo pic, nie mam żadnych pieczeń ani swędzeń wiec zobaczymy:)

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjgss0qf3zd.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Dzisiaj na SR był jednak temat noworodek, głównie pielęgnacja, pierwsza pomoc, jak wyglądają pierwsze dni :) super! Jesteśmy zadowoleni. Były nawet rekwizyty, tak się ubawiłam widokiem męża z lalką, że aż zrobiłam mu fotkę :) tyle się dowiedziałam, że aż nie wiem co napisać :p na początek coś co mnie bardzo zaskoczyło. Nie wiedziałam, że dziewczynki mogą leciutko krwawić z dróg rodnych w pierwszych dniach! Chyba bym wpadła w panikę, gdybym tego nie wiedziała!

kurcze nie miałam pojecia że takie coś sie może dziać a bede miał dziewczynke:/

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjgss0qf3zd.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Dzisiaj na SR był jednak temat noworodek, głównie pielęgnacja, pierwsza pomoc, jak wyglądają pierwsze dni :) super! Jesteśmy zadowoleni. Były nawet rekwizyty, tak się ubawiłam widokiem męża z lalką, że aż zrobiłam mu fotkę :) tyle się dowiedziałam, że aż nie wiem co napisać :p na początek coś co mnie bardzo zaskoczyło. Nie wiedziałam, że dziewczynki mogą leciutko krwawić z dróg rodnych w pierwszych dniach! Chyba bym wpadła w panikę, gdybym tego nie wiedziała!

Odnośnik do komentarza

Lilijka, serio?????? nigdy o czymś takim nie slyszalam...... czy ktorejkolwiek mamie tutaj sie to zdarzylo z coreczka? aż nie moge w to uwierzyć...

Haneczka powtarzam pytanie czy kośc ogonowa moze mnie bolec przez siedzenie na pilce?i ogólnie krocze bo czuje jakby mi ktoś kopa w ..... krocze zasunąl.... :D

Aga pozazdrościc tylko naprawde. :) a nie dali Asi żadnych leków na wchłoniecie sie tych torbieli? dla mnie to troche dziwne jest ze tak każą czekać i czekać...

Odnośnik do komentarza

kamillla
Lilijka, serio?????? nigdy o czymś takim nie slyszalam...... czy ktorejkolwiek mamie tutaj sie to zdarzylo z coreczka? aż nie moge w to uwierzyć...

Haneczka powtarzam pytanie czy kośc ogonowa moze mnie bolec przez siedzenie na pilce?i ogólnie krocze bo czuje jakby mi ktoś kopa w ..... krocze zasunąl.... :D

Aga pozazdrościc tylko naprawde. :) a nie dali Asi żadnych leków na wchłoniecie sie tych torbieli? dla mnie to troche dziwne jest ze tak każą czekać i czekać...

nie wydaje mi się :D za miękko i daleko do niej:). Ja mam też ból krocza i obrzęk jakiś a od kilku dni w ogole nie ćwicze przez ból brzucha. może maleństwo znów rośnie i ból rozciągających się więzadeł promieniuje

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
My wlasnie po usg III trym:) wszystko w normie, a mala wazy juz 1400 g:)
Tylko jest ulozona miednicowo... A ja znow 4 kg do przodu (lacznie juz 14:/)

Jeszcze nie raz może się przekręcić. Moja już się ułożyła główkowo, i niech już tak zostanie :)
A tych 14 kg to w ogóle po Tobie nie widać.
Ja w piątek byłam łącznie +12,5 kg. A od poprzedniej wizyty (co 4 tyg) przybyło mi 2 kg.
Kiedy następna wizyta? My czekamy do 7 stycznia.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza

Leniwiec jak ja bym wygladala tak jak Ty to bym się nie martwila tymi kilogramami :)
Lilijka jestem w szoku. Jakby moja mala tak krwawila to chyba bym zemdlala :/
Aga dobrze,że masz takie wspaniale corki. Mam nadzieje,ze moja tez wyrośnie na takiego wspaniałego czlowieka jak one :*
Mi w moczu znowu wyszły liczne bakterie. Zawsze mi wychodza i mimo leków nic sie nie zmienia. Ostatnio białko ujemne teraz sladzik. No i jakies ciala nitr. Ostatnio ujemne teraz dodatnie. Ale ni huhu sie na tym nie znam :/

Odnośnik do komentarza

Kamila ja brałam ten magnez i potas ale już mi się skończył i jak poszłam dzisiaj po niego do apteki to pani mi powiedziała ze w ciąży nie za bardzo poleca go brać wiec wzięłam sam magnez. Brałam bo tak jak ciebie złapał mnie taki skurcz w lydke ze przez tydzień mnie jeszcze bolała. W ogóle zgłosiłam to moje twardnienie i spinanie brzucha (na początku nie bolało a teraz zaczyna boleć) i mam przez tydzień brać duphaston. Za tydz do kontroli. Co do piłki to mam w domu ale nie wiem czy teraz mogę ćwiczyć i jeszcze nawet nie patrzyłam jakie ćwiczenia są wskazane. U mnie mała tez bardzo nisko położona i w ogóle każdy mi mówi ze jak na ten miesiąc mam nisko brzuch.

http://www.suwaczki.com/tickers/oar890bvzvloemag.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...