Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

olka135
Lilijka daj spokój, nie wracaj do tematu, który był przegadywany wczoraj, mimo że nie zdążyłas nadrobić, bo kamilla będzie miała problem ;)
Szkoda słów :).

nie mam z tym zadnego problemu, jak chcesz porozmawiać jeszcze na ten temat to prosze bardzo :)

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Dla mam chłopców znalazłam coś takiego :) też może być elegancja Francja, a pamiętam, że którejś z was podobało się podobne body jakie kupiłam, gdy jeszcze myślałam, że będzie syn :)
http://allegro.pl/sklep-bemisie-wyjatkowe-body-jak-garnitur-0-9m-new-i5323093997.html

nie ukrywam, że bardziej mi sie podoba damska wersja :) ale też zapisze w razie W :)

Odnośnik do komentarza

dziewczynki :) Ja już po glukozie, pozwoliły mi wcisnąć pare kropel soku z cytryny do tego boskiego eliksiru i dało się przełknąć. Nawet mi nie dobrze się nie zrobiło :). Witaminy biorę Femibion natan plus i nic poza tym. W aptece kosztuje to nie całe 60 zł a w aptece internetowej 2 opak. za 63 zł więc będę kupować przez internet :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3k9a7suot.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Renia83
Dzień dobry :)
Olka o której masz wizytę?
Jejku czuje sie od kilku dni jak w pierwszym trymestrze. Ciągle chce mi się spać, nie mam sily. Ma ktoras tak? Albo chodzenie to dla mnie juz za duży wysiłek :)

Renia jak się tyle byczyło w wyrku to co się dziwić?! Ale tez to zauważyłam w tym tygodniu mam znowu coraz mniej energii :( witamy w trzecim trymestrze!

Odnośnik do komentarza

Ufff w końcu nadrobiłam Was ;-)

Aga super że z córką udało Ci się załatwić to usg i że nic poważnego nie znaleźli. :-D

Któraś z Was pisała o prezencie dla rodziców. Ja planuje dla swoich rodziców na 30-lecie zamówić kolację albo dla dwojga albo dla całej rodziny taki obiad. Do tego chcemy z siostrami zrobić dla nich portret (będziemy szukać osoby która ładnie rysuje). I może właśnie zrobimy foto książkę ze zdjęciami rodziców (ślub, nasze narodziny ważniejsze wydarzenia w rodzinie nasze śluby i chrzciny pierwszych wnuków) :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

ania71250
dziewczynki :) Ja już po glukozie, pozwoliły mi wcisnąć pare kropel soku z cytryny do tego boskiego eliksiru i dało się przełknąć. Nawet mi nie dobrze się nie zrobiło :). Witaminy biorę Femibion natan plus i nic poza tym. W aptece kosztuje to nie całe 60 zł a w aptece internetowej 2 opak. za 63 zł więc będę kupować przez internet :)

Hej Anita jak chcesz napisz na priv mam całą paczkę femibionu bo musiałam zmienić tabletki moge Ci przesłać za darmoche :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdskjoucvrhlin.png

Odnośnik do komentarza

Renia83
Dzień dobry :)
Olka o której masz wizytę?
Jejku czuje sie od kilku dni jak w pierwszym trymestrze. Ciągle chce mi się spać, nie mam sily. Ma ktoras tak? Albo chodzenie to dla mnie juz za duży wysiłek :)

Renia wlasnie ostatnio pisalam, ze nie mam na nic siły i musze odsypiac popoludniami co mi sie zdarzalo w 1 trymestrze :)
Lilijka super ten komplecik :) ja w nocy obudzilam sie i nie moglam oddychać. Wyszedł mi ropień na gardle i boli jak cholera :( chcialam to jakoś załagodzić,ale pisze na necie, ze tylko antybiotykiem mozna :/ ciekawe czy dostanę sie do lekarza :/

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Renia83
Dzień dobry :)
Olka o której masz wizytę?
Jejku czuje sie od kilku dni jak w pierwszym trymestrze. Ciągle chce mi się spać, nie mam sily. Ma ktoras tak? Albo chodzenie to dla mnie juz za duży wysiłek :)

Renia jak się tyle byczyło w wyrku to co się dziwić?! Ale tez to zauważyłam w tym tygodniu mam znowu coraz mniej energii :( witamy w trzecim trymestrze!

Odnośnik do komentarza

Ja właściwie już po wizycie ...
Żeby pisać egzamin zawodowy to musze mieć zgodę lekarza, no i mi nie dała, egzamin nam 13? Stycznia , powiedziała że nie może mi pozwolić, bo do tej pory mogę nie daj Boże już urodzić...
Szyjka króciutka, ale zamknięta.
Mówiła żeby czasem wstać, ale w większości leżeć...
Na skurcze dostałam asmag 3x1 i nospe 1x1
Mówiła że jak do końca stycznia/początku lutego wytrwam to będzie już wspaniale.

A co do zmęczenia też tak mam... Ciągle bym spala, jestem zmęczona itd :(
Przez 2 tygodnie wyszlam 3-4 razy do poradni czy szkoły i tak mnie mdlilo i slabilo, ze zmęczenia chyba, więc dołączam do grona zmęczonych :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Jola88
~kalae
Jola88
Bierzecie dodatkowa suplementacje DHA oprócz tej dawki co jest w wutaminach? Ja teraz sobie zamówilam i będę brala chyba do konca ciazy. W ogóle zamawiacie leki przez Internet? Ja od trzech miesięcy kupuje w takiej aptece iinterbetowej ze dostawę mam za darmo i kupując magnez na miesiąc ten asmag forte, pragnę plus, trivagin, teraz wzielam to DHA place mniej o 50zl.

W pregnie jest dha to dodatkowo nie biore wydaje mi sie ze tam jest wystarczajaco, asmag forte tez biore.
Internetowo kupuje, ostatnio pregne za 25zl to kupilam odrazu 3 opakowania.


A pragnę plus w pierwszym muesiacu w aptece zaplacilam 49zl, tez przez neta zamawiam teraz. Ja teraz kupiłam tez ta pragnę DHA bo ta plus ma Malo tych kwasów a ja sporadycznie jem ryby a pisza ze od 24 tyg sa bardzo istotne. Zapytam go na wizycie jeszcze ale juz te 3 miesiące chyba bede brać.

to daj znać co ci powie,
w tej pregnie jest napisane że zgodnie z zaleceniami polskiego towarzystwa ginekologicznego.
to bierzesz pregne plus i pregne DHA?

Odnośnik do komentarza

~kalae
Jola88
~kalae
Jola88
Bierzecie dodatkowa suplementacje DHA oprócz tej dawki co jest w wutaminach? Ja teraz sobie zamówilam i będę brala chyba do konca ciazy. W ogóle zamawiacie leki przez Internet? Ja od trzech miesięcy kupuje w takiej aptece iinterbetowej ze dostawę mam za darmo i kupując magnez na miesiąc ten asmag forte, pragnę plus, trivagin, teraz wzielam to DHA place mniej o 50zl.

W pregnie jest dha to dodatkowo nie biore wydaje mi sie ze tam jest wystarczajaco, asmag forte tez biore.
Internetowo kupuje, ostatnio pregne za 25zl to kupilam odrazu 3 opakowania.


A pragnę plus w pierwszym muesiacu w aptece zaplacilam 49zl, tez przez neta zamawiam teraz. Ja teraz kupiłam tez ta pragnę DHA bo ta plus ma Malo tych kwasów a ja sporadycznie jem ryby a pisza ze od 24 tyg sa bardzo istotne. Zapytam go na wizycie jeszcze ale juz te 3 miesiące chyba bede brać.

to daj znać co ci powie,
w tej pregnie jest napisane że zgodnie z zaleceniami polskiego towarzystwa ginekologicznego.
to bierzesz pregne plus i pregne DHA?


Zamowillam dopiero dodatkowo DHA bo tam tylko w składzie to jest. I dawka dla kazdej najbardziej po 24 tc ciezarnnej dziennie to 500 a w pragnie plus jest 160. Jedna tan pregny DHA ma 250 zalecane 2 dziooenie, ja bede brać jedna no juz w tej plus tez jest. Mam nadzieje ze to skladnie przedstawiłam hehe jutro na wizycie go zapytam.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki!
Obudziłam się chora trochę- gardło mnie boli i katar lekki mam... mam nadzieję, że się nie rozwinie nic...
Olka, myślę, że lekarz tak mówił po to, żebyś na poważnie potraktowała oszczędzanie się i jeśli się będziesz stosować do zaleceń, to dotrzymasz do lutego albo i nawet marca :) tylko musisz dużo leżeć!
Mi też dziś lub jutro przyjdzie piłka :) dam znać, czy ok.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz zapotrzebowanie najbardziej po 24tc jest na DHA 500 dziienniiie, pregna plus ma 160 w tan., a pregna Dha ma 250 w tab. Wiec mam w planach dodatkowo brać jedna DHA.
Ok pytalas jeszcze o III usg to genetyczne zastanawiamy sie ale raczej pójdę, tez go jutro zapytam.
Lilijka co do SR ja bylam bardzo nastawiona na Katowice daleko i drogo ale pomyślałam bede tam rodzic bede się czuć bezpieczniej, ale jak opisalas jej przebieg to szkoda mi paliiwa i czasu gdzie bliozej mam za darmo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...