Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Aga2801
Dzięki Kamilla. Widziałam i dzwoniłam tam. Niestety przyjmują tylko prywatnie a wizyta 140zł.

Ehhh szkoda, myślałam ze może chociaż tam się uda. Masakra jakaś. A tam za prywatne wizyty to w ogóle liczą nawet 180zl. :/

Kuzwa naprawde na usg żeby tyle czekać, co najmniej jak na rezonans:/

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Dzień doberek :-)
Położna powiedziała mi ostatnio w ramach ciekawostki że, w niektórych szpitalach i w tym w ktorym prawdopodobnie będę rodziła nie kąpią dzieci po porodzie , ani w ogóle przez czas przebywania w szpitalu. Ponoć doszli do wniosku ze ważna jest ta naturalna ochrona z łona matki w postaci mazi. I mamy mają zalecone wykąpać dopiero w domu.

Odnośnik do komentarza

Jak stosujesz Oliatum do kompieli to to jest juz oliwka- tak jak do wanny bys sobie wlala oliwki do kompieli to tez skora taka delikatna jest po tym.
Dlatego ja wlasnie bede tylko w tym kompac mala bo nie trzeba jic wiecej urzywac.

Ja wogole jestem przeciwniczka oliwek do smarowania bo strasznie sapychaja skore. Wole balsamy jak ktos ma juz potrzebe :)

Ja kupie Linomag i Sudokrem i chyba to wystarczy....

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Dzień doberek :-)
Położna powiedziała mi ostatnio w ramach ciekawostki że, w niektórych szpitalach i w tym w ktorym prawdopodobnie będę rodziła nie kąpią dzieci po porodzie , ani w ogóle przez czas przebywania w szpitalu. Ponoć doszli do wniosku ze ważna jest ta naturalna ochrona z łona matki w postaci mazi. I mamy mają zalecone wykąpać dopiero w domu.

To już lekka przesada, bo jak leżą tydzień lub dwa to co? Rozumiem tam dwie doby to ok, a później to przecież też człowiek, powinni umyć, u mnie w szpitalu myją odrazu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Wlasnie tez mi sie wydaje ze kosmetyki mogą zapychac pory... zreszta sie zobaczy. Wiecie mi ostatnio marzyy sie kupno szamponu tego z kaczuszka takiego zoltego:) do siebie i moj K stwierdził ze też. By chcial:D

Aga to z tym torbielem problem tak? Masakra

Odnośnik do komentarza

Aga te chatki są naprawdę mega śliczne. ;-)

Agusia1987 super że wróciłas już do domku. W końcu odpoczniesz sobie ;-) bo co w domu to w domu ;-). Super że maluszki zdrowo rosną ;-)
Renia83 dobra wiadomość że w końcu trochę z łóżka możesz wstać i pochodzić ;-) zawsze to inaczej niż cały czas w łóżku na leżąco.

Troszkę wam zazdroszczę że macie dwa maluszki pod serduszkiem ;-) chyba też bym tak chciała :-D.

Czuje że mój maluch strasznie się rozpycha w brzuszku. Takie dziwne uczucie :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

Mojego synka też nie kąpali w szpitalu, zostawiają florę bakteryjną, żeby jeszcze chroniła i powoli się skóra przestawiała. wycierają po porodzie i jeszcze kilka dni dziecko jest w swoim "środowisku", a w dniu wypisu kąpią. Mi się to podobało, bo na życzenie zawsze mogą czy też muszą wykąpać, ale nie chciałam. No i przez pierwsze dni nie używa się żadnych płynów żeby nie zaburzyć , ani nie podrażnić skory. Trzeba obserwować. Moj synek co kilka dni, jak niczym nie posmaruję, to mu się zaczynają robić takie szorstkie nóżki i wyedy używam oliwki albo balsamu. Bephanten maść też miałam, fajna była. Ja używam rożnych maści i kremów bo moja mama dostaje od firm farmaceutycznych jakieś reklamówki i mi daje. Ale pod pieluszkę tak jak pisałam najbardziej naturalna maść pośladkowa jest wg mnie najlepsza. Zresztą tak jak każda z nas używa dla siebie rożnych kosmetyków, tak dla dziecka. Ja się bałam że moje dzieci będą miały problemy ze skóra bo ja jestem alergiczką i czesto mam skórne problemy, a jak na razie nic. Moja koleżanka nagle miała ze skóra syna problemy takie, że nic nie działało i w końcu pediatra polecił jej kąpiele w krochmalu i zadziałało- przypomniało mi się bo któraś pisała o mące ziemniaczanej. Także wszystko wyjdzie w praniu....

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Moja siostra tez małego kapie w krochmalu czasem. Ale in to ma takie alergie na cos i oczywiście nie wiadomo na co. Jajka pomidory, ogólnie krowie białko, teraz jeszcze prawdopodobnie na orzechy. Jest tak podrapany ze aż mi się serce kraja jak widzę te jego rany i cale cialko w plamach zaognionych :(

Odnośnik do komentarza

kamilla - jakbym czytała o swojej córeczce:( od pierwszych miesięcy miała takie plamy zaognione na ciele że to po prostu był koszmar. Karmiłam ją piersią do roku byłam na ścisłej diecie naprawdę, a nic nie pomagało. Nawet sterydy szły w ruch:( Mam nadzieję że z synkiem będzie spokojniej:( Do tego ulewała tak chlustając że nie nadążałam jej przebierać. Jak pomyślę że teraz też tak może być to się obawiam strasznie:(

Odnośnik do komentarza

Siem . Ja to dzis obudzilam sie z bolem glowy , chyba pogoda na mnie dziala , pochmurno ponuro i zimno . Ja u Kacperka uzywalam proszku Dzidziusia do koloru przez pol roku a pozniej pralam w normalnym proszku takim jak dla nas . Kosmetykow uzywalam nivea baby , na poczatku troche oliwki uzywalam ale to troche bo nie lubilam jak byl taki tlusty . A do dupki jak robily mu sie odparzenia to probowalam wszystkich masci jakie tylko byly , dopiero pozniej znajoma zaczela mi ze szpitala przywozic masc z wiataminami dopiero przechodzilo . Strasznie deliktany ma tylek , wystarczy chwila ze pochodzi z kupka w pampersie odrazu dupka czerwona . Od sudocremu mial uczulenie . A Kacperka kapali mi w szpitalu normalnie , teraz nie wiem jak bedzie bo troche sie pozmienialo w tym szpitalu .

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87zbmhrylvm8oa.png
http://www.suwaczki.com/tickers/atdcx1hpk9yj3gom.png

Odnośnik do komentarza

Hej! Co do tego bolu glowy i szczeki, moze to bruksizm i zagryzasz sobie zeby np.w nocy a pozniej boli? A te skrzepy to moze niezaleznie od bolu? Ja mam skrzepy od poczatku ciazy.
Ja ubranka bede chyba plukala jak nasze w odrobinie octu plus dodatkowe plukanie w samej wodzie.Mamy skorez problemami obydwoje i ten ocet swietnie sie sprawdza. Co myslicie o praniu z dodatkiem kilku kropel olejku z drzewa herbacianego??

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

KotkaB
Aga te chatki są naprawdę mega śliczne. ;-)

Agusia1987 super że wróciłas już do domku. W końcu odpoczniesz sobie ;-) bo co w domu to w domu ;-). Super że maluszki zdrowo rosną ;-)
Renia83 dobra wiadomość że w końcu trochę z łóżka możesz wstać i pochodzić ;-) zawsze to inaczej niż cały czas w łóżku na leżąco.

Troszkę wam zazdroszczę że macie dwa maluszki pod serduszkiem ;-) chyba też bym tak chciała :-D.

Czuje że mój maluch strasznie się rozpycha w brzuszku. Takie dziwne uczucie :-D

Mnje to juz porządnie boli :) ale mimo wszystko kocham to uczucie :D

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
Hej! Co do tego bolu glowy i szczeki, moze to bruksizm i zagryzasz sobie zeby np.w nocy a pozniej boli? A te skrzepy to moze niezaleznie od bolu? Ja mam skrzepy od poczatku ciazy.
Ja ubranka bede chyba plukala jak nasze w odrobinie octu plus dodatkowe plukanie w samej wodzie.Mamy skorez problemami obydwoje i ten ocet swietnie sie sprawdza. Co myslicie o praniu z dodatkiem kilku kropel olejku z drzewa herbacianego??

Ja tez jakiś czas temu zmagałam sie z nawracającymi bólem głowy, a właściwie ból był zlokalizowany w okolicy szczekini oka, obejmował głowę. Dodatkowo osłabiona śluzówka. Droga dedukcji okazało sie ze są to zatoki, zarówno przynosowe jak i szczękowe. Trochę wygrzewaniania ich, smarowanie amolem. W najgorszym wypadku przy dużym stanie zapalnym miejscowe aerozole Jak budherin od lekarza. Oczywiście czapeczka dodatkowo;-)

Odnośnik do komentarza

Niuska- twojej córci przeszlo?? Mija siostra tez do roku karmila, tez byla na ściślej diecie. I na poczatku troche pomoglo ale co i rusz cos nowego wychodzi. Ostatnio obserwowała go porządnie i widziała ze je cos nowego- mieszankę taka suszone owoce z orzechami. Wiedziala ze suszone owoce nic mu nie robią i chciała zobaczyć jak z orzechami.zjadl i zaraz czerwone plamy. :(

Odnośnik do komentarza

Leniwiec ja słyszałam opinie a raczej czytałam ze są bardzo zadowoleni z octu u z olejku drzewa herbacianego. Ten ocet chyba tez zmiękcza ubrania?? Mysze zacząć stosować. Tez soda do prania jest dobra. Właściwie do wszystkiego tak samo jak i ocet :D

Odnośnik do komentarza

kamilla, moja córa teraz ma 5 lat i powiem Ci ze jest duuuuża poprawa. Na pewno kakao ja uczula, bo jak zje więcej czekolady to się drapie i wyskakują jej takie liszaje, swego czasu przemywałam je wodą utleniona zmieszana ze zwykłą wodą i pomagało trochę. Poza tym w testach wyszła alergia na sierść kota i kurz:/ ale ponoć jak dziecko ma refluks żołądkowy - a moja ma/miała, to wtedy często wychodzą te alergeny. Z alergiami to ciężka sprawa, ciężko dojść co tak naprawdę uczula.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co ona juz i z proszków rezygnowala do prania, i w płatkach mydlanych prala i w ogóle wszystko robila żeby mu nie wyskakiwalo.. Ostatnio patrzę na jego noge s tam jakby taka plama innego koloru niż cale ciałko, mowie co to jest siniak? A to byl jeden jedyny kawałek skory bez żadnych zmian.... Tak to ma cala skore chropowatą .tak mi go szkoda biedaka wszystko bez jajek bez mleka musi jesc co nie jest latwe.. Jeszcze jak na orzeczy uczulony to w większości produktow miga być jakies śladowe ilości :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...