Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Niuska niestety na dobrego mechanika trudno trafic. Nie dość,ze mowia, ze wiecej sie zepsulo zeby wyciągnąć kase to jeszcze nie raz czesci zaminiaja na te gorszej jakości. Na szczęscie ja mam w rodzinie samych mechanikow. Maz tez jest, takze zawsze mam do kogo isc z autem.
Leniwiec ślicznie to ujelas :) czekamy na zdjecia :)
Widzisz Kamila wrocilas i forum ruszylo. Nigdy wiecej takich przerw :D

Odnośnik do komentarza

Misiakowata dawaj pierogów troche

A dzis na tym pobraniu juz przed otwarciem przychodni pare osób czekali, ja poszłam odrazu,pod zabiegowy.za mną biegnie. Baba i pyta czy do zabiegowego, ja mowie tak a ona ze pierwsza byla juz pod budynkiem i sie smieje jak głupia chyba myślała ze będę się śmiać razem z nią. Mowie dobrze pani se wejdzie, ja sobie poczekam. Juz widziałam ze moj,Kacper piany dostał, zreszta ja tez ale naprawde. Bez różnicy bylo czy,wejde pierwsza czy druga. Poprostu nie rozumiem jak ktos ma czas stać godzinę czy pól czekać na otwarcie przychodni, a 5minut dluzej w środku nie usiedzi.

I tak mnie wpuscila bo sie jej głupio zrobilo, stwierdzila ze "nie bedzie taka"

Odnośnik do komentarza

Co do mechaników to juz tak maja. Na szczęście mojego Kacpra chrzestny jest mechanikiem, tylko ze jak mu się oddaje samochód to albo trzeba go pilnować albo liczyć się z tym ze tydzien nie bedzie samochodu. Bo wszystko na spokojnie po piwie czy wódzie robi:) ale nic nie bierze za naprawę. A teraz tlumik musimy wymienić, 400zl części plus a robociznę inny facet chcial 150zl. Niby nie dużo, ale gdzies tam jest katalizator w ktorym jest platyna i ilość tej platyny to podobno warta od 200-500zl. A katalizatora ten mechanik zapewne by nam nie oddal :P

Odnośnik do komentarza

W przyszłym tygodniu też będę u rodziców i może z mamą pierniczki zrobimy (w domu mam niedziałający piekarnik..) :) i jeszcze pomyślałam, że uszyję maskotkę dla mojej dzidzi, skoro mam tyle wolnego :) tak mnie inspirujecie marcóweczki :)
Mój mąż chory, a niestety ma dziś wyjazd służbowy. Mam nadzieję, że się nie doprawi. No i że mnie nie zarazi(ł).

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Niuska_aw moje są większe więc łatwiej je malować. Ja też będę robiła małe na choinkę i wtedy się okaże co potrafię. Kalae najpierw spróbuj to się okaże czy umiesz :)

próbowałam kiedyś, ale może jeszcze popróbuje, kupiłam dzis przyprawe korzenna:D

Odnośnik do komentarza
Gość - misiakowata30

Jak ogarniecie piłkę fajną z allegro to dajcie linka..też bym kupiła sobie :-)
Ja juz nie mam sil normalnie..skonczylam globulki,dzien spokoji i dzis znow swedzenie a teraz i straszne pieczenie przy siusianiu..ja chyba tak mam w ciazy..nic zachleje sie wodą na amen i żurawiną ..ech nie wiem o co kaman juz..jak wspolzylismy to w gumce juz..nie mam sil..normalnie..:/

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Kamilla jeszcze nie kupiłam. W sumie zajmuje się tym Angelika. Same się nad tym zastanawiamy. Angelika mówi że w połowie grudnia ma być otwarty dechatlon na Bemowie i pewnie tam pojedzie.

juz od 4tego jest otwarty. ;)

Odnośnik do komentarza

~- misiakowata30
Jak ogarniecie piłkę fajną z allegro to dajcie linka..też bym kupiła sobie :-)
Ja juz nie mam sil normalnie..skonczylam globulki,dzien spokoji i dzis znow swedzenie a teraz i straszne pieczenie przy siusianiu..ja chyba tak mam w ciazy..nic zachleje sie wodą na amen i żurawiną ..ech nie wiem o co kaman juz..jak wspolzylismy to w gumce juz..nie mam sil..normalnie..:/
a jak dostalas leki na ta infekcje to twoj narzeczony tez dostal?? moze masz chlamydie albo cos w ten desen

Odnośnik do komentarza

dziewczyny kupowałam nie raz. Jestem fizjoterapeutą i czasami było mi potrzebne kilka na raz. Ogólnie są różne rodzaje gumy. Niektóre piłki są z grubszej, a niektóre z cieńszej, ale żadna z nas nie waży tony. To po co przepłacać.
Zawsze zamawiałam takie w porywać do 30 zł wraz z wysyłką. Ja mam 158cm wzrostu wiec zawsze brałam takie co mają 65 lub 75 cm średnicy. Później mogą się przydac do gimnastyki z maluchami :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...