Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Olka135 mozesz zrobic prezentacje on-linę na portalu prezi.com tylko jeżeli z tego nie korzystałam nigdy to moze być cieżko za pierwszym razem....
Aniia ja też dziś czekam na kuriera i nie wiem co przyniesie. 1 grudnia, wyedy co byl dzien darmowej przesyłki kupiłam rzeczy w sumie w 6 sklepach i jeszcze trzech nie dostałam i za każdym razem kurier czy paczkomat ma dla mnie niespodziankę:)

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Dzień doberek :)Sąsiad pospać nie dał,bo remontuje już 3 miesiące,ale dziś przesadził..Śpimy sobie słodko z Matim , a ten wiercić zaczął o 9.30(dobrze,że nie 7)..co chwila ciszy to zasypiałam,ale w końcu wstałam o 11.30 :-D
Ziemniaki ugotowane,cebulka wysmażona :)Zaraz szykuje się po moją paczkę na pocztę,zakupki i jak wrócę biorę się za pierogi ruskiej..Mam nadzieję,że wyjdą jak na pierwszy raz ,bo mam straszna chęć na nie :-D
Moje maleństwo kopie mnie przeważnie na dole po prawej.czasem wyżej z boku:)Wczoraj coś tu pisałam i siedziałam po turecku i chyba przygniotłam go,bo saczał sie przesuwać i głaskać :) Jak sie położyłam to kopniaczki :-)
Obejrzałam "Chirurgów"(Aniiate sny pewnie,przez ten serial :)),po czym przytuliłam się do mojego plecków,a tu kop kop tatusia po kręgach hehe :)

Współczuję Wam kochane tych problemów z mężami,z alkoholem itp..Jak tak Was czytam,to przypomina mi sie mój poprzedni związek..Dobrze,że drania rzuciłam,bo jak to powiedział mi po jakimś czasie od rozstania,pił przeze mnie,bo bał się mnie zostawić..Kutas jeden..ja nie wiem,jak ja mogę jeszcze czasem dobrze o nim myśleć wrr Nieczuły,śmierdzący dupek !!
:D uch od razu lepiej :) Idę się malnąć i po moją koszulę ciążową yeah
Miłego popołudnia laseczki z brzuszkiem :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Dzień doberek :)Sąsiad pospać nie dał,bo remontuje już 3 miesiące,ale dziś przesadził..Śpimy sobie słodko z Matim , a ten wiercić zaczął o 9.30(dobrze,że nie 7)..co chwila ciszy to zasypiałam,ale w końcu wstałam o 11.30 :-D
Ziemniaki ugotowane,cebulka wysmażona :)Zaraz szykuje się po moją paczkę na pocztę,zakupki i jak wrócę biorę się za pierogi ruskie..Mam nadzieję,że wyjdą jak na pierwszy raz ,bo mam straszna chęć na nie :-D
Moje maleństwo kopie mnie przeważnie na dole po prawej.czasem wyżej z boku:)Wczoraj coś tu pisałam i siedziałam po turecku i chyba przygniotłam go,bo zaczął sie przesuwać i głaskać :) Jak sie położyłam to kopniaczki :-)
Obejrzałam "Chirurgów"(Aniia te sny pewnie,przez ten serial :)),po czym przytuliłam się do mojego plecków,a tu kop kop tatusia po kręgach hehe :)
Współczuję Wam kochane tych problemów z mężami,z alkoholem itp..Jak tak Was czytam,to przypomina mi sie mój poprzedni związek..Dobrze,że drania rzuciłam,bo jak to powiedział mi po jakimś czasie od rozstania,pił przeze mnie,bo bał się mnie zostawić..Kutas jeden..ja nie wiem,jak ja mogę jeszcze czasem dobrze o nim myśleć wrr Nieczuły,śmierdzący dupek !!
:D uch od razu lepiej :) Idę się malnąć i po moją koszulę ciążową yeah
Miłego popołudnia laseczki z brzuszkiem :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

ale w kontekście tego artykulu to chodziło mi bardziej o to, że nie trzeba robić pedikiuru czy malowania paznokci u stóp

a to nie, ja sobie siadam na szafce i mi bardzo dobrze idzie :D nawet lepiej kozaki bo tylko zamek a mam jeszcze takie wiązane to trochę trudniej, ale nie jest źle

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Czytając Wasze wpisy chyba faktycznie nie mogę na mojego chłopa narzekać. Nie pije, od kilku dobrych lat nie pali, nie krzyczy. Jedynie co to strasznie dużo pracuje. Wiadomo są z tego pieniądze, ale czasem mi go brakuje. A jak już przyjdzie weekend (w sobotę czasem też w pracy kilka godzin) to tak szybko mija, tyle spraw do załatwienia. No i któraś pisała, że po wspólnym zamieszkaniu mniej kłótni. Potwierdzam, u nas było tak samo.

Misiakowata pierogi ruskie mniam :) U mnie dziś tortille z warzywami i kurczakiem z gyrosem.

Olka co do tego programu... jest darmowy odpowiednik całego pakietu Microsoft Office tam gdzie masz Worda i Power Pointa. Nazywa się Open Office i w nim też jest program do prezentacji. Ja np. tylko z tego korzystam. Ma nawet więcej funkcji niż Word czy Excel, obsługuje się go bardzo podobnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0accustsf9.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Ale macie z tymi chłopami urwanie głowy. Mój pierwszy mąż to był kawał h... nawet uderzyć potrafił ale po roku tego małżeństwa zabrałam dziecko i tyle mnie widział. Teraz mam drugiego męża i nie dam sobie wejść na głowę, zresztą wiem że bardzo mnie kocha i zrobi dla mnie wszystko :)zgrzyty zdarzają się owszem ale jak wszędzie.Więc głowa do góry i nie dajcie sobą pomiatać!!!

Ja dziś na obiadek udka faszerowane serem i pieczarkami, ziemniaczki pieczone i buraczki mmm.
A propo wcześniejszych porodów, już kiedyś pisałam moja koleżanka tydzień temu urodziła w 32 tc przez cc bo miała za mało wód płodowych i dziecko nie rosło. Mała urodziła się coś ok 1 kg i 41 cm i o dziwo nic jej nie dolega tzn nie musi być podłączona pod żadne aparatury ale ze szpitala wyjdzie dopiero jak osiągnie właściwą wagę :0

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3k9a7suot.png

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
Renia83 to jeszcze takie pytanie. Czemu w 8mcu ciąży dziecko ma mniejsze szanse na przeżycie niż w 7 mcu?

Z tego co ja słyszałam to chodzi o to ze w 7 miesiącu jak sie dziecko urodzi to mogą mu podać sterydy na rozwój płuc, a w 8mcu juz one nie zadziałają tak jak powinny. Ale tak jak piszecie to raczej było ileś lat temu i teraz juz chyba nie ma znaczeni miesiąc :) ale lekarzem nie jestem wieś mogę sie mylić.

My dzis mamy dzien wolny (tzn mąż ma, bo ja jestem na l4 i w pracy pojawiam sie jak muszę zrobic cos zaległego) i jedziemy do CH bo obiecał nas zabrać na lody mikołajkowe :) naprawdę jak was czytam to moj mąż to anioł. Jedyny alkohol jaki wypije to jest jedno piwo raz na kilka mcy (w sumie to piliśmy tylko razem jak jeszcze w ciazy nie byłam, jedno piwko wieczorem oglądając jakiś film od czasu do czasu) czy dwie lampki wina na obiedzie u rodziców. A tak to nic. On wie ze ma słaba głowę i żołądek jesli chodzi o alkohol i nienawidzi "konsekwencji" związanych ze zbyt duża ilością alkoholu.
Z małym zawsze sie bawi jak jest w domu, podnosi mi go na przewijak jak trzeba pampera zmienić, kapie go od urodzenia sam, czy wsadza go do krzesełka jak mamy obiad. I zawsze mowi żebym go wolała jak trzeba podnieść małego czy ogolnie jesli chciałabym sie położyć a mały akurat chce sie bawić w cos gdzie leżeć nie można. Muszę go dzis wyściskać za to jaki jest :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

Zycze Wam moje dziewczyny żeby kazdej sie poukladalo i zebysmy juz nie musialy plakac przez naszych facetów. U mnie naprawianie związku zajmie duzo czasu,ale ja sie sama starac nie bede. Poczekam az maz się zacznie starać.
Tym którym sie dobrze uklada zazdroszczę :) chociaz na naszych przykladach zaczynacie doceniac swoje Skarby w domu :)
Moja Malutka wczoraj też się tak fajnie ruszala( plywala ) teraz często tez kopie w górze i czasem po pęcherzu :) dobrze,ze mnie wspiera. Chociaz nie chce jej juz narażać na takie stresy. Dzisiaj wzielam sie za kuchnie 4h spędziłam sprzątajac i nie myslac o mężu. Chyba polubie sprzątanie :D teraz jednak musimy odpocząć :)

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

Olka ja też polecam ten program co Asik. Robiłam na nim licencjat i magisterkę i schematy na konferencje naukowa i tego co ja tam mogłam zrobić to koleżanki z MS Office nie mogły zrobić :D Open Office jest produktem firmy ORACLE. Nowsze wersje mają nazwę Libre Office no i co najważniejsze jest po polsku i do tego darmowy. Z tego co pamiętam to w Libre można zapisu prezentacje tez w formacie Microsoftu i w pdf.
Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Wizyta u koleżanki udana. Mam grzyby suszone na wigilię. Teraz robię obiad,udka,ziemniaki i pieczarki wszystko pieczone. Wczoraj i w sobotę było wolne od obiadu to dzisiaj trzeba było zaszaleć. Mój Pawełek kopie tak strasznie nisko,na usg był ułożony pośladkowo. Moja koleżanka wczoraj urodziła synka,poród trwał 1,5 godz,tylko pozazdrościć :). Oby nasze porodu szły tak sprawnie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...