Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

misiakowata30
uu Kamilla współczuję..spróbuj sie choć teraz zrelaksować,pomasuj brzuch,pogadaj do Tosi.Będzie dobrze :)
Witam nowe mamy,gratuluję udanych usg.
Zmykam na film :) Miłego wieczorku

mmm dzieki;* milego wieczoru

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczyny:)))
nie było mnie od rana i prawi 40 stron było do nadrobienia, ufff dałam rade:))
Uśmiałam się strasznie hahahah z Waszych postów.
J a dzis byłąm znow u dentysty ale skonczylam tego zeba, niestety w ciazy strasznie zeby mi sie psuja mowila mi dzis ze 3 ubytki mi sie zrobily i 2 male dziurki. A przed ciaza mialam zeby wszystkie zdrowe. No coz musze to zrobic, tylko zawsze sie denerwuje. Dzis nic nie bolalo wiec jestem dobrej mysli. Pani pytala czy skonczylam juz pierwszy trymestr i tu moje zdziwienie bo myslalam ze mam duzy brzuch..... to jej mowie ze koncowka drugiego:)- bo o zdjecie i znieczulenie chodzilo. Moze mi sie uda dodac zdj
Na pocieszenie zrobilam ciasto, nieskromnie powiem ze tak pyszne, w ustach sie rozplywa - jak nie lubie jablecznikow ten jest tak dobry i delikatny. Mialam na noc nie jesc tylko sprobowac ale chyba nie bede sie katowac i kwaleczek sobie ukroje heheh.
Wszystkim solenizantka zycze duzo cierpliwosci, zdrowka i usmiechu:))

Odnośnik do komentarza

I już po badaniu.
Coś mój lekarz był chyba zmęczony, bo mniej gadatliwy niż zawsze i taki jakiś bez humoru... Aż mój mąż skomentował później, że nie jest zadowolony z dzisiejszej wizyty :-/

No ale... Księżniczka waży już kilogram! Sprawdził pępowinę, pomierzył brzuszek i nóżki/rączki, posłuchał serduszka i wszystko w porządku. Co prawda nie mierzył mi dziś szyjki.
Po świętach 29.12 mam wizytę.

A dzisiaj mam studniówkę :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

Bad woman gratuluję duzej coreczki :) my z moja mala też mamy studniówke :D termin 14.03 :)
Ernesto KotkaB wszystkiego najlepszego :)
Kurde jak piszecie o tych lewatywach i cc to uświadamiam sobie jak to niedlugo :D ja wg jeszcze nie mysle o porodzie.
Co do zabobonow to mnie to troche bawi,ale uwazam,ze kazdy powinien robic jak uważa.
I z kosciolem to dla mnie to też temat rzeka ;)
Akcja kupa powinna dostać medal :D smiech po pachy :)
Aha i witam nowe mamusie :)
Milego wieczorku :D

Odnośnik do komentarza

juz sie zdazylam uspokoic, i przed chwila znow to samo... nawet nie zauwazylam kiedy weszla mi pod lozko i tam siedziala a ja lezalam na lozku i ta znow zaczela ujadac, no to ja na rowne nogi zeby ja wywalic jak najszybciej i znow poczulam scisk :( no i znow sie poplakalam, poprostu boje sie ze cos sie moze malej stac jak sie tak wystraszy. no i lekki bol poczulam. myslicie ze cos sie moze stac???

Odnośnik do komentarza

Monimoni dzięki! :)
Kurde nie wiem czemu, ale ja się przy Michale nie wstydze 'kleksa' ;d jesteśmy ponad dwa lata, nieraz jak mi słabo było to z otwartymi drzwiami do łazienki i jakoś mnie to nie krepowalo, ale wiadomo, też zależy od charakteru :D Lilijka haha co się usmialam! :D
Kamilla - jeśli tak narzekasz na swoje koty i tylko Ty po nich sprzątasz to czemu chłopak Cię nie wyręczy? Zamiast siedzieć na komputerze to by posprzatal ;)
Co do ścisku to jak widzisz to większość z Nas ma sciski, skurcze, kłucia i bóle.. Tymi kluciami i lekkimi bólami się tak nie przejmuj, bo zwariujesz do końca porodu, jakbym ciągle pisała co mnie boli, gdzie zaszczypie to byscie mnie dawno zablokowały jakoś na forum :D

Gratuluje udanych wizyt!
Basie, Basieńki dużo zdrowia i szybkiego porodu! :*
Do nad jutro siostra przyjeżdża z dzieciakami (jeden mój chrześniak) to galaretka zrobiona z bita śmietaną i czekolada, dwa osobne obiady, bo jeden ma 11 miesięcy i kotleta nie zje, to dla niego mięso w sosie :)))
Ja bym zjadła świątecznego barszczu nomnomomom :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Kalae nie ma problemu, troche tego napieklismy. Myslalam ze ciasto do niedz dotrwa ale chyna jednak jutro upieke drugie na mikolajki:D:))
kurde kupilam ta glukoze bo w poniedzialek mam zrobic i to jest spora paczka, jakos tak mnie to przerazilo, bo ja na czczo w ogole slodkiego nie zjem bo mnie mdli...moze jakis to bedzie. Ile godz przed bdaniem nie mozna jesc? i przed tym badaniemtrzeba jakas diete stosowac bo nic mi lekarz nie mowil?tylko robilam na czczo badanie tydz temu i slalam smsem wynik i mi napisal ze wynik na czczo w normie i ze moge zrobic krzywa.

Odnośnik do komentarza

Nie ma co sie az tak przejmować każdym bólem czy kłuciem tu czy tam. Ciaza to piękny stan (wbrew pozorom) i trzeba sie nia cieszyć :) przecież ten stan nie bedzie sie powtarzal w nieskończoność ;) ja kilkanaście razy dziennie muszę chronić brzuch przed małym łobuzem, bo mimo tego ze wie ze na mamę trzeba uważać to zdarzy mu sie mnie uderzyć czy przewrócić na moj brzuch.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...