Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lilijka87

Mnie też płaci pracodawca. Apropo ktoś pytał czy dostajemy coś na święta z pracy. U mnie zawsze jest pieniężne świadczenie świąteczne (już przyszło) i paczka z przewagą słodyczy ale są tam też herbata i kawa. Słodycze raczej z górnej półki, których nie kupujemy dlatego mój mąż już się pytał kiedy będzie :p on to jest słodka dziurka! Jak się ma dzieci to też się dostaje dodatkową kasę na święta a dla nich prezent dostosowany do wieku, są przedziały wiekowe.

Jeśli tabelka ma ustawioną całą kolumnę by sortowała od A do Z to się ustawi rekord w odpowiednim miejscu, a wygląda, że tak jest. Swoją drogą sporo tam dziewczyn, które chyba w ogóle się nie udzielają na forum.

Tak przy okazji ciekawe co u mam bliźniaków, mam wrażenie, że dawno się nie odzywały. I u misiunciunci i jej męża...

Kalae karpatka się udała? Zaspokoiła Twoją ochotę? :)

Idę robić budyń :)

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Mnie też płaci pracodawca. Apropo ktoś pytał czy dostajemy coś na święta z pracy. U mnie zawsze jest pieniężne świadczenie świąteczne (już przyszło) i paczka z przewagą słodyczy ale są tam też herbata i kawa. Słodycze raczej z górnej półki, których nie kupujemy dlatego mój mąż już się pytał kiedy będzie :p on to jest słodka dziurka! Jak się ma dzieci to też się dostaje dodatkową kasę na święta a dla nich prezent dostosowany do wieku, są przedziały wiekowe.

Jeśli tabelka ma ustawioną całą kolumnę by sortowała od A do Z to się ustawi rekord w odpowiednim miejscu, a wygląda, że tak jest. Swoją drogą sporo tam dziewczyn, które chyba w ogóle się nie udzielają na forum.

Tak przy okazji ciekawe co u mam bliźniaków, mam wrażenie, że dawno się nie odzywały. I u misiunciunci i jej męża...

Kalae karpatka się udała? Zaspokoiła Twoją ochotę? :)

Idę robić budyń :)

Udzielamy się udzielamy Lilijka ;-)
Nasze 2 tygodnie temu w 24 tyg. Ważyły po 620g, w szpitalu pomierzyli Maluchy. Teraz wizyta 18 grudnia, a rozpakowanie koło 25 lutego jak będzie wszystko ok :)

U nas w kuchni sajgon więc szamka zamówiona :-D

monthly_2015_12/marcoweczki-2016_40313.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6ydmpbaj4io.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Uff to dobrze, że jesteś Efelinaaa :) Ajka też pisała? Musiałam przeoczyć. Tak wiem, że jest jeszcze jedna podwójna ciężarna w szpitalu ale przepraszam bo nie pamiętam nicka (Agusia?).

Mój mąż też jest informowany o co lepszych smaczkach z Marcówek :) no i jak się czegoś dowiem od was (np. majty poporodowe :p) to o razu mu mówię :)

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Mnie też płaci pracodawca. Apropo ktoś pytał czy dostajemy coś na święta z pracy. U mnie zawsze jest pieniężne świadczenie świąteczne (już przyszło) i paczka z przewagą słodyczy ale są tam też herbata i kawa. Słodycze raczej z górnej półki, których nie kupujemy dlatego mój mąż już się pytał kiedy będzie :p on to jest słodka dziurka! Jak się ma dzieci to też się dostaje dodatkową kasę na święta a dla nich prezent dostosowany do wieku, są przedziały wiekowe.

Jeśli tabelka ma ustawioną całą kolumnę by sortowała od A do Z to się ustawi rekord w odpowiednim miejscu, a wygląda, że tak jest. Swoją drogą sporo tam dziewczyn, które chyba w ogóle się nie udzielają na forum.

Tak przy okazji ciekawe co u mam bliźniaków, mam wrażenie, że dawno się nie odzywały. I u misiunciunci i jej męża...

Kalae karpatka się udała? Zaspokoiła Twoją ochotę? :)

Idę robić budyń :)

jejku to gdzie ty pracujesz że wam tak dogadzają :D
u mnie czasem daja jakieś pieniądze na święta, ale nie ma reguły.

karpatka wyszła, a ochotę chyba zaspokoi na jakiś czas bo będą ją jeść chyba do piątku :D

Odnośnik do komentarza

dziewczyny poprosiłam moja kumpele która jechala do Anglii żeby mi w primarku kupiła body i śpiochy. Nie dogadalalam się co do rozmiaru i kupiła najmniejsze newborn 3,4 kg (czyli najczęsciej dla wcześniaka albo dziecka ważacego poniżej 3 kg). Taki rozmiar mam od siorki bo jej mała urodzona w 35 tyg. miała 2480. Więc chętnie odsprzedam jeśliby któraś miałaby ochotę. Zarówno body (7 szt) jak i śpiochy (3 szt) kosztowały za zestaw 7 funtów.
Mam nadzieje że zdjęcia się dodały :)

monthly_2015_12/marcoweczki-2016_40314.jpg

monthly_2015_12/marcoweczki-2016_40315.jpg

monthly_2015_12/marcoweczki-2016_40316.jpg

monthly_2015_12/marcoweczki-2016_40317.jpg

Odnośnik do komentarza

Pedzicie jak burza! :) wróciłam z poradni, polozylam się i myślę "jej, ale maja się wypiela" :D potem okazało się że to nie Maja, tylko całą macica taka napięta :(

Dziewczyny, czy któraś dostaje paczki na święta i nie chce dla mnie wziąć? Oczywiście zapłace :D u mojej mamy się tak bierze, płaci się tylko za podatek od tej paczki, tylko to jest dla dzieci poniżej 15rz :(
A tak bym chciała taką paczkę! :(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Ja też dostaję w pracy dodatek na święta (szkoła publiczna) ale tak naprawdę jest to świadczenie z funduszu socjalnego przysługujące raz w roku, no i u nas jest ustalone, że przed świetami. Złożyłam już wniosek, ale nie wiem ile dostanę, bo to zależy od tego ile pieniędzy ma fundusz w danym roku i od liczby godzin, ja miam umowę na cały etat wiec pewnie parę stówek. Plus na dziecko, ale to zupełnie nie wiem ile bo pierwszy raz składałam wniosek na dziecko:) od 10 pewnie będę spr konto codziennie bo powinno byc ok połowy grudnia.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...