Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

no co..no poprzyklejały sie do folii,a jak próbowałam odwrócić to skóra została...mam nadzieję,że w smaku ok..Mój wróci to zje pałkę i powie czy dobre :)

Ja duzo ćwiczyłam..dwa razy w klubie na np.zumba,shape i inne rzeźnie i w domu jak miałam czas jakiś pilates :)
Do tego dojezdzam busami do pracy to na przystanek kawał i z przystanku też i w pracy tez ruch..no i faje wiadomo.. swoje robiły..
po porodzie załapię tylko bakcyla do klubu to z górki..byle formę załapać..Mój facet ma spora zniżkę na karnet to korzystam :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ernesto
KotkaB

Serio kupiła różowe body tylko to było zanim poznałam płeć dziecka ;-) zostawię sobie może następne maleństwo będzie córeczką ;-). Bo w tej chwili żadna moja koleżanka nie jest w ciąży... Są nastawione na karierę jak na tą chwilę :-D
Ja swoją karierę odłożyłam na potem ;-) maleństwo i rodzina ważniejsze (przynajmniej dla mnie). :-D może nie myślę jak typowa 24 latka ale karierę można odłożyć w czasie a macierzyństwa lepiej nie odkładać na potem (wiem po przykładzie z mojej rodziny jak 38 latka pierwsze dziecko urodziła w 6 miesiącu a teraz chłopczyk ma dużo problemów zdrowotnych z sercem przewodem pokarmowy itp.- zawsze mówiła że ma czas na dziecko a później bardzo żałowała tego...)

Hehe, Kotka nie strasz, ja mam 38 i to moje pierwsze dziecko ;)
Uwierz mi późne macierzyństwo ma swoje plusy. Zupełnie ciąże przeżywa się inaczej :) No i sam fakt, że nie jest się na dorobku daje pewien komfort psychiczny.

Co do różowych ciuszków to w dobie gender nie powinny budzić kontrowersji ;)

Ernesto
KotkaB

Serio kupiła różowe body tylko to było zanim poznałam płeć dziecka ;-) zostawię sobie może następne maleństwo będzie córeczką ;-). Bo w tej chwili żadna moja koleżanka nie jest w ciąży... Są nastawione na karierę jak na tą chwilę :-D
Ja swoją karierę odłożyłam na potem ;-) maleństwo i rodzina ważniejsze (przynajmniej dla mnie). :-D może nie myślę jak typowa 24 latka ale karierę można odłożyć w czasie a macierzyństwa lepiej nie odkładać na potem (wiem po przykładzie z mojej rodziny jak 38 latka pierwsze dziecko urodziła w 6 miesiącu a teraz chłopczyk ma dużo problemów zdrowotnych z sercem przewodem pokarmowy itp.- zawsze mówiła że ma czas na dziecko a później bardzo żałowała tego...)

Hehe, Kotka nie strasz, ja mam 38 i to moje pierwsze dziecko ;)
Uwierz mi późne macierzyństwo ma swoje plusy. Zupełnie ciąże przeżywa się inaczej :) No i sam fakt, że nie jest się na dorobku daje pewien komfort psychiczny.
Co do różowych ciuszków to w dobie gender nie powinny budzić kontrowersji ;)

Doczytuję, nadrabiam :)
A ja za kilka dni skończę 36 lat i to jest moja pierwsza ciąża. Nie z wyboru. Nie mogłam zajść w ciążę. Aż stał się cud :) Nie zawsze późne macierzyństwo jest kwestią wyboru. Gdybym mógła cofnąć czas to chciałabym być w ciąży 10 lat temu.
Wczoraj miałam drugi etap badań prenatalnych. Synek ma się super! Waży już 581 g! Suwaczek zaniża!
A jeśli chodzi o słabo wyczuwalne ruchy to gin wytłumaczył mi, że synek ma jeszcze b.dużo miejsca i jak kopie w stronę kręgosłupa to tego nie mogę czuć.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usa20mmvoelmoe3.png

Odnośnik do komentarza

Co do "jadowitych".... Męża nie ma bo gdzieś na mieście z kolegami, ja sobie leżę w łóżku z miską prażynek, obok mnie kot śpi. No i taki mały mi się wymsknął bączek, kulturalnie podnoszę kołderkę aby go "wypuścić" i pierwsze co poczuł go kot - jak spierdzielał to ze śmiechu miskę przewróciłam :-) ale jak go poczułam to sama uciekłam ze sypialni! Boże, radioaktywne bączki mam!

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...