Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

olka135
Zu2ia ale przeczytaj co napisałam, jeśli nie posprzatasz jeden dzień to chyba nic się nie stanie, a u mnie tornado by przeszło jakby mama z pracy wróciła i zobaczyła że nie posprzatane, to i fizycznie i psychicznie bym wysiadala, jakby codziennie było darcie się TYLKO na mnie.
Ps. Nie uzalam się nad sobą :)
Nie chce żebyś przyjęła to jako atak, tylko po prostu tłumacze :)

To szukajcie szybko własnego mieszkanka (pamietam ze juz cos oglądacie) skoro rodzina nie potrafi zrozumieć ze dwie godziny nie zrobią różnicy w tym czy sie odkurzy czy nie. Zakładasz własna rodzine, wiec musisz zacząć o nią dbać, a zaczyna sie dbanie od siebie samego. Trzymam za was kciuki!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

Do Madika- a ja myślałam ze tyko ja tak odebrałam płeć dziecka. Mam córkę i chciałam druga a tu syn . Ale się czułam. Powoli dochodzi do mnie tzn. Próbuje znaleźć plusy tej sytuacji. Wyszłam od lekarza i po kryjomu płakałam żeby maz i córka nie widzieli. To tez chyba nie jest normalne. Ale widzę jak mój maz chodzi dumny to powoli mnie puszcza. I tez padło pytanie czy jestem wyrodna matka?

http://www.suwaczek.pl/cache/8ee24712b2.png

Odnośnik do komentarza

ania71250
Hej dziewczyny. Co mi się wczoraj przydażyło to masakra. Byłam w takim sklepie Majster w którym jest dosłownie wszystko od budowlanki do łóżeczek,pościeli itp dla dzieci po zwierzątka. Ja że kocham zwierzęta poszłam je obejrzeć i wtedy patrzę a na podłodze leży wielki szczur!!! Jak się go wystraszyłam to masakra!!! Nie wiem czy się gdzieś przez gnoja nie dotknęłam(wierzycie w takie znamiona po dotknięciu???). Idę to zgłosić ekspednientce a ona że wie ale nie ma czasu go złapać pizda jedna!!! Odchodzę od niej a tu przede mną przebiega kolejny szczur!!! Tyle mnie widzieli w tym sklepie a szkoda bo fajne rzeczy dla dzieci mieli!!! Mam nadzieję że moje dziecko nie będzie miało żadnych znamion bo już się kiedyś żaby wystraszyłam :(

O ffuj! Podobno to są tylko zabobony, moja siostra złapała się za twarz kiedyś i dziecko nic nie ma, a też się ostatnio zlapalam za twarz jak usypiajac Michał nagle zaczął kaszlec :o

Izabel cały dom z wyjątkiem pokoju braci, bo tego syfu się nie czepie, czyli 3 pokoje kuchnia łazienka, rozumiem, wszystko by było ok gdybym to nie tylko ja dostawała opiernicz za nieposprzatany dom :)
Tak Zu2ia, szukamy, mam nadzieję że szybko znajdziemy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

mika258
A czy wiecie coś na temat pępowiny dwunaczyniowej?miala któraś? Bo ja taka mam. Lekarz kazał się nie martwić a ja głupia znów się naczytałam.

Mi na połowkowych lekarz mówił o pępowinie, mówił że mam trojnaczyniowa, że to trzecie dociera do serduszka czy jakoś tak i powiedział że bardzo dobrze że trojnaczyniowa :)
Ale może dwunaczyniowa nie sprawia też jakiegoś tam problemu z funkcjonowaniem, więc jeśli lekarz mówił żeby się nie martwić to najlepiej tak zrobić, bo stres jeszcze gorzej wpływa na Malca :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

ania71250
Hej dziewczyny. Co mi się wczoraj przydażyło to masakra. Byłam w takim sklepie Majster w którym jest dosłownie wszystko od budowlanki do łóżeczek,pościeli itp dla dzieci po zwierzątka. Ja że kocham zwierzęta poszłam je obejrzeć i wtedy patrzę a na podłodze leży wielki szczur!!! Jak się go wystraszyłam to masakra!!! Nie wiem czy się gdzieś przez gnoja nie dotknęłam(wierzycie w takie znamiona po dotknięciu???). Idę to zgłosić ekspednientce a ona że wie ale nie ma czasu go złapać pizda jedna!!! Odchodzę od niej a tu przede mną przebiega kolejny szczur!!! Tyle mnie widzieli w tym sklepie a szkoda bo fajne rzeczy dla dzieci mieli!!! Mam nadzieję że moje dziecko nie będzie miało żadnych znamion bo już się kiedyś żaby wystraszyłam :(

Nie wierz w te zabobony ☺

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza

Już nie pamiętam co do której konkretnie miałam napisać ale tak po kolei.
Jeżeli chodzi o badania połówkowe to ja będę miała robione w tygodniu 21+5.
Odnośnie bakterii w moczu to ja jakieś 2 mce temu miałam dość liczne i dostałam furagine. Z tego co pamiętam przy kolejnych kontrolnych badaniach moczu wyszły nieliczne a na kartce z laboratorium było napisane że ten wynik jest w normie.
Wiem że jeszcze coś chciałam napisać ale już nie pamiętam ;)
Moje maleństwo, na 99% synek rusza się ostatnio bardzo a kilka dni temu jeszcze narzekałam że prawie go nie czuje.

Odnośnik do komentarza

kamilla
dziewczyny, a jakie buty nosicie?? albo planujecie na zime nosic? na totalnie plaskim obcasie, czy na wysokim??

kupilam sobie czerwony plaszczyk, wygladam w nim jak buka z muminkow... wiec zastanawiam sie nad chociaz minimalnym obcasem, zeby troche mnie wydluzyc.. :D


Buka jest fioletowa :D
Ja mam na płaskim, żadnych obcasów. Nie dość, że może być ślisko jak spadnie śnieg to jeszcze im większy brzuch tym trudniej podobno z równowagą i załapaniem, gdzie się przemieścił nasz środek ciężkości.

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczynki, piąteczek dziś juhuuu!!!
Nie wiem czy na wszystko napisze, bo skaczecie z tematu na temat :-)
Połowókowe robi się od 18 do 22 tc - im później tym lepiej, bo dziecko jest większe. Ja miałam robione w 20+0 tc a potem uzupełnienie w 22+0tc ze względu na cukrzycę ciążową, żeby obejrzeć serduszko jeszcze raz.
Marika - ja mam dwóch synów i teraz miałam zupełnie inne objawy ciąży, bo były na przykład nudności , których nie miałam w ciąży z chłopakami, a tu okazało się, że też chłopak - trochę mi było smutno, ale najważniejsze, że zdrowy :-)
Olka zróbcie może jakiś podział obowiązków w domu. Jedna osoba nie ma możliwości czasem zrobić wszystkiego... my podzieliliśmy obowiązki - chłopcy sprzątają na bieżąco u siebie w pokoju, w sobotę jeden wycieraczki wszędzie kurze, a drugi odkurza. Jeden podlewanie kwiaty, a drugi wyrzuca śmieci. Mi zostaje ogarnięcie na bieżąco w tygodniu - ale nie ma tego dużo plus pranie i gotowanie, mąż sprząta łazienki i pracuje. Także da się tylko trzeba chcieć :-)
Jeszcze o bateriach w moczu - mi gin przepisał monoural - saszetkę pije się na noc, plus urosept i żurawina - tylko nie suszona bo ma dużo cukru - ja pije sok 100%, ale pisaliśmy o tym już kilka razy :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Gratuluję udanych wizyt i dobrych wiadomości :) to najważniejsze!

Jeszcze do tych obcasów. Pamiętajcie, że w zimie będziemy już w trzecim trymestrze, nogi mogą zacząć dopiero boleć i puchnąć. Poza tym czy warto przedkładać "lepszy" wygląd w obcasie (nawet małym) nad bezpieczeństwo na śliskich chodnikach? Nie sądzę, nie w czasie ciąży!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...