Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

uff wróciłam...jak szłam to trzymałam się za brzuch,miałam wrażenie ,że odpadnie zaraz...w pachwinach mnie ból złapał i wlekłam się do tego domu..no nic zrobię obiadek i będę odpoczywać..Zakupiłam fajna mrożonkę do chińczyka,mam nadzieję,że będzie dobre mm
Książka oddana,wypożyczyłam nową..mam nadzieję,że zdążę przeczytać,a nie jak tamtą tylko 2 strony hehe..tyle czasu mi zajmujecie Marcówcie :)

Olka to nam też stukło 18 października dwa lata :)
W poprzednim związku byłam 8 lat i nigdy nie byłam szczęśliwa tak jak teraz..widocznie nie ten facet był..
Mój P.jest cudowny,wiadomo mamy lepsze i gorsze dni,ale
nie zamieniłabym go na nikogo innego :) Bedzie też cudownym ojcem :) Zmykajcie na swoje i zobaczysz jak się Wam będzie układać :)
Zmykam smażyć cycki (filety) :->

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :)
Dzis wychodze ze szpitala. Brzuch juz nie boli. Dostane leki do domu, duzo lezenia i spokoj:)

Kalae daj znac jak po badaniu.

Witam nowe dziewczyny.

Kotka faktycznie na parkowej sa znosne ceny. Wolalabym prywatnie rodzic, ale musze sie liczyc, ze mi tarczyca moze na to niepozwolic.

Odnośnik do komentarza

Ernest dobrze, że wracasz do domu :-) oszczędzaj się i będzie wszystko dobrze :-)
Ortoda lepiej kupić więcej niż mniej :-) chleb możesz spokojnie zamrozić :-)
Ja poszłam po natkę pietruszki do sosu i jak wróciłam, t o się zorientowałam, że nie mam cebuli. .. teraz myślę czy iść po cebulę , czy zrobić sos bez... ale za to kupiłam dwie czekolady, a co :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Wyszłam dziś ze szpitala. Niestety 2 tygodnie pochodziłam i znow musze leżeć. Był dziś mój lekarz i jak zapytałam o usg czy będzie mi robił to zdziwił się mówiąc ze nie ma takiej potrzeby. Tylko zbadał szyjke na fotelu. Ten twardy brzuch który miałam to były przedwczesne skurcze.

U nas też synek Mateusz Wojciech :-)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki :) jestem jakies 10 stron do tylu,ale ciezko to nadrobić bo od wczoraj mialam jakis blad strony i rano tak samo. Bylam dzisiaj na wizycie i bedzie dziewczynka. Normalnie lzy mi lecialy bo bylam nastawiona na chlopca. Wszyscy mowili,ze bedzie synek bo niby super wygladam. A bardzo marzylam o dziewczynce :D dzisiaj latam nad ziemią ze szczęścia :)
Co do odżywki 8w1 to ja uzywalam swojego czasu i bardzo sobie chwale :)
Olka mam nadzieje,ze to tylko wahania przejsciowe. Z tego co piszesz(bo nie wiem jak jest na codzien) to Michał tu niczemu nie jest winny. To tylko ten stan. U nas tez sa czeste kłótnie zazwyczaj o innych domownikow,ale kochamy sie nawet jak jest zle :)
Co do samochodu to tez planujemy kupno nowego :) mamy super sportowa audi,ale niestety 3 drzwiowa i chyba bym zwariowala jakbym miala caly czas dziecko do tylu wkladac.
Aha i dziekuje za rady co do mojej biegunki. Niestety ich nie przeczytalam bo forum mi sie zawiesilo. Lekarz przepisal mi wegiel i podobno nie bylam dzisiaj jedyna,ktora przyszla z taka dolegliwoscia. Jedna nawet do szpitala trafila :/ jest podobno rotawirus w powietrzu :/

Odnośnik do komentarza

Jezuuuuu (Olka tylko sie nie denerwuj i mnie nie wymieniaj na nowa:D )
Dziewczyny tak zapierdzielacie dzisiaj ze nie nadazam czytac :)
Malo tego forum czytam tylko na telefonie i powiem Wam ze baterie sobie rozwalilam przez to :( Ale czego sie nie robi dla takich SUPER mamusiek (oprocz jednej- kazda chyba wie o kim mowie :) )
Odpoczywam teraz po pracy bo brzunio twardy mi sie zrobil i od czasu do czasu czuje takie klocie. Ale to nie malenstwo bo ono smyra i pyrga inaczej :)
Dobrze ze w czwartek do lekarza ide- nie moge sie juz doczekac.

A jaki magnez Wy bierzecie?

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

miałam jeszcze napisać, że jak wróciłam i zrobiłam siku to takie brązowe coś się pojawiło na papierze, fakt że mnie trochę zabolało badanie na fotelu, więc pewnie stąd to brązowe, bo szyjkę mi badał i jest dobra, trochę się zaniepokoiłam, ale chyba skoro mnie badał to i wszystko ok jest to nie muszę iść znów do niego.

teraz się nie moge doczekac badania w czwartek :)

to zwolnienie jeszcze dostarczyć muszę, a mógłby mi wypisać do marca już to bym nie musiała tak co 3 tygodnie dostarczać

Odnośnik do komentarza

~kalae
miałam jeszcze napisać, że jak wróciłam i zrobiłam siku to takie brązowe coś się pojawiło na papierze, fakt że mnie trochę zabolało badanie na fotelu, więc pewnie stąd to brązowe, bo szyjkę mi badał i jest dobra, trochę się zaniepokoiłam, ale chyba skoro mnie badał to i wszystko ok jest to nie muszę iść znów do niego.

teraz się nie moge doczekac badania w czwartek :)

to zwolnienie jeszcze dostarczyć muszę, a mógłby mi wypisać do marca już to bym nie musiała tak co 3 tygodnie dostarczać

Musiał Cię skaleczyć jak mnie kiedyś..nie martw się :)
Ja też jestem za L4 do marca..Męczące jest te donoszenie..na szczęście nie musze wozić busami do roboty,tylko przekazuję koleżance jak jedzie na nockę,ale sam fakt,że muszę dojść kawałek do niej.
zmykam na film :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...