Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Trzymaj sie Reniu! Wszystko będzie dobrze :-)!

No i wyczekany weekend.. Jak miło jest się nie spieszyć rano. Zjadłam śniadanko, teraz popijam kawke (oczywiście tylko inka z mlekiem) a za oknem deszczowo. Mój Mąż też dzisiaj ma wolne, wczoraj zrobiliśmy sobie wieczór filmowy i nadrabiamy wspólny czas. Ostatnio był oderwany od rzeczywistości bo pisał prace inż. Tak się zmobilizowal jak się dowiedział o Dzidzi :)
Byliśmy wczoraj oglądać mieszkanko, myślimy o zmianie jeszcze przed rozwiązaniem. Teraz mieszkamy w kawalerce wiec chcielibyśmy coś większego, jakieś 2 pokoje :) ale zobaczymy jak to się ułoży :)
Miłego dnia Marcóweczki!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Ja tez dziś wstałam bez pośpiechu i właśnie jem z córcia śniadanko. Mąż niestety od rana w pracy. Ale tylko do 13:) dziś popołudniu mamy gości. Przychodzi kolega męża który też dowiedział się właśnie ze będzie tata:) ja właśnie wstawiam mięsko i będę robić bigos:) Renatka trzymaj się dzielnie! Dobrze że lekarz szybko zareagował na złe wyniki. Ja np ostatnie miałam robione w 8 tc. A teraz jest 18. Dlatego tez między innymi zmieniam lekarza.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Dawno mnie nie było podglądałam was tylko bo nie miałam czasu odpisać jak latam na uczelnie. Mi teraz lekarz nie kazał robić badania krwi o powiedzial ze wcześniejsze wyniki mam znakomite ale z drugiej strony nie wiem czy to mądre bo przez miesiąc mogą sie zmienić ale dobrze sie czuje. Mam pytanie do was bo macice mam na wysokości pępka i czy tam gdzie macica moge czuć jelita w sensie jak sie tam przelewa bo nie wiem czy to dzidzi czy wzdecia ? Ale raz czułam takie cos charakterystyczne ze to ruchy a jestem w 20 tyg

Odnośnik do komentarza

Andziak
Hej dziewczyny. Dawno mnie nie było podglądałam was tylko bo nie miałam czasu odpisać jak latam na uczelnie. Mi teraz lekarz nie kazał robić badania krwi o powiedzial ze wcześniejsze wyniki mam znakomite ale z drugiej strony nie wiem czy to mądre bo przez miesiąc mogą sie zmienić ale dobrze sie czuje. Mam pytanie do was bo macice mam na wysokości pępka i czy tam gdzie macica moge czuć jelita w sensie jak sie tam przelewa bo nie wiem czy to dzidzi czy wzdecia ? Ale raz czułam takie cos charakterystyczne ze to ruchy a jestem w 20 tyg
To raczej nie jelita tylko dzidzia, juz pora czuć ruchy:) a co do badań krwi to dziwne ze tak rzadko macie je robione. Ja mam robione co miesiąc i co miesiąc są coraz gorsze (jak to w ciazy) wiec wasi lekarze coś nie poważni są bo kto wie co zadziało się u was

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3k9a7suot.png

Odnośnik do komentarza

kamilla
Hejka dziewczyny. Czy na pewno bezpieczne jest używanie nospy w ciąży?? Od wczoraj mnie pobolewa cos jakby przy macicy tak jakby to bylo wzdecie i za chwile przechodzi ale juz mnie szlag trafia

Oo.. ja dopiero wstałam, ale mi się dobrze spało, mój w pracy do 14. Może zrobie sałatkę z grilowaną piersią hm... :D

Nospa jest bezpieczna, ja muszę brać 2 razy dziennie to zalecenie prowadzącego.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6ydmpbaj4io.png

Odnośnik do komentarza

Mam dwóch Szkrabów w brzuszku, przez co co i rusz jest twardy, najczęściej rano i wieczorem, ale teraz zdarza się i w dzień, ale to zależy jak się poukładają i czy dużo się kręcą. Na te twardnienie mam jeszcze Aspargin - magnez. Teraz jest już wmiarę, ale jak się kręcą to raz gula tu wyjdzie raz tam. A z początku też myślałam że to wzdęcia ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6ydmpbaj4io.png

Odnośnik do komentarza

ajka88
Ja miałam zalecana nospe przy bólach brzuch. A badania krwi mam co trzy tygodnie i nienawidzę tego. Bo u mnie jest problem z żyłami, staram się wypić dużo wody a to tak nic nie daje. Bo żył prawie nie widać i mało z nich leci. A do tego mój strach, to zawsze sie boją że zemdleje.
Renatka wszystko będzie dobrze ☺

Ajka u mnie tak samo komplet badań co 3 tygodnie i też żyły szkoda gadać - po Mamie :D mi pielęgniarko powiedziały że woda i tak nie pomoże.. ja raz fiknełam, dlatego od tego razu Mój ze mną chodzi :D

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6ydmpbaj4io.png

Odnośnik do komentarza

ajka88
A to coś źle że ten brzuch jest twardy, bo ja też mam bliźniaki i nie mam takiego zalecenia. Jedynie biorę magnez. Dziewczyny czy któraś bierze magnez i żelazo, bo ostatnio usłyszałam że nie powinnam ich dwóch naraz brać? I nie wiem czy to prawda.

Na początku źle, ale potem mi powiedziano że to tak będzie bo wiadomo u nas podwójnie i Maluchy muszą się podzielić. U mnie raz twardy tu, raz tam bo tu główkę a tu plecki wsadzi. A nospa po to abym skurczy przedwcześnie nie dostała.
Magnez rano, żelazo wieczorem albo na odwrót bo jeden drugiemu wchłanianie blokuje..

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6ydmpbaj4io.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...