Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ciaza3166

Olija
~Ciaza3166
Olija, a Neli dajesz juz normalnie nabial? Probujesz? Ja Mya robie kaszki na niewielkiej ilosci mleka krowiego i jest ok. Je jogurt naturalny, twarozek. Zadnej reakcji nie widze

Daje jej ale srednio lubi-nie byla przyzwycAjana od malego-jogurtu nat,sera białego i serka tupu bieluch nie tknie. Ser zolty ok, twarozek lub jogurt z owocami sloiczkowy hippa ok nalesnik gdzie troche krowiego ok, ale ona tego nalesnika zje tyle co jej dłoń. Ma atopowe zmiany na skorze zwlaszcza na zgieciach łokci no ale nie widze po nabiale zeby byly intensywniejsze. Moje obserwacje co ją uczula zawedrowaly w ślepy zaulek.
Do jutra dziewczyny ze slaska. Ja dlugo nie posiedze bo przed nami podróż bedzie a chce bez wiekszego larma dotrzec na wieś ale o 14 sie stawie,gofra chce zjesc, no i ciesze sie na spotkanie z maluchami. Neli jeszcze nie mowilam;)

Moja nie jadla nabialu ale jak zaczelismy jej dawac to bardzo lubi. Moze Nela jeszcze sie przekona i dobrze ze nie widac zadnej reakcji alergicznej. Wiesz ze Mya jogurt nat zje sam ale jak cos wmieszam to juz nie chce. Moze sprobuj tak. I u nas nalesniki sa na nie. Wszystkie! A ser zolty musze chowac bo krzyczy Ser Ser i trzeba dac:-)
Kupilam Malej Oillan Baby i smarujemy nozki i raczki zamiast emolientami narazie jest fajny efekt. A uzywasz plynu do plukania? One maja fatalne sklady jakby co...
Odnośnik do komentarza
Gość Ciaza3166

Czesc i czolem. Widze ze cicho tu dzis
Misiakowata dziwnie brzmi ten festiwal. Kompletnie nie ztego swiata:-) i tak czesto jest ze urlop przeznacza sie na remonty, jakies prace przy domu. U nas to samo. Jakies swieto i zaraz tlumy w sklepach budowlanych
A ja prawie za kazdym razem jak sie budze tzn jak Mala sie budzi to drapie nogi. Misia a pytalas lekarza o to? Moze warto jakies testy zrobic. Na kurz ja sie odczulilam ale prywatnie. Nie wiem czy na 100% mi pomoglo ale widze roznice
Milego dnia:-)

Odnośnik do komentarza
Gość Alesandraa

Dziewczyny, jak Wam się udało wczorajsze spotkanie? Pogoda chyba dopisała.

W poniedziałek byliśmy z Michasiem na konsultacji u naszej rehabilitanki tzn, wcześniej jeździliśmy do jej pracownicy na ćwiczenia, a do niej tylko na konsultacje. Chciałam poznać jej opinię na temat tego co powiedział nam ostatnio ortopeda. No i nie musimy go już rehabilitować!!! Hurra!! Stwierdziła, że widać znaczne postępy w kręgosłupie itd i teraz tylko trzeba obserwować czy nogi będą prostować się odpowiednio i czy nie przejdą w koślawość. Jak urośnie 4 cm mamy się pokazać. Już koniec z męczącymi ćwiczeniami. Kamień spadł mi z serca :)
Misia, współczuję dolegliwości pociążowych. Może zapisz się na wizytę do alergologa, niech Ci zrobi testy.

Odnośnik do komentarza

~Lili jka
Aaaaaaaaa wiecie co to jest kryzys? Gdy jesteś sama z dzieckiem i przekonujesz się że pampers do wody nie trzyma kupy! Fuckin' shit!

Albo jak wracasz do domu po pracy, mąż właśnie poszedł na drugą zmianę, wchodzisz, a tu zlew pełen garów, zmywarka nie rozładowana od rana, podłogi brudne, na obiad sos ze słoika, chociaż był filet w lodówce na schaby, dziecko ma guza pod brwią, a mąż nie odbiera tel. Fuck !!!

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna.anaa

Renia74
~Lili jka
Aaaaaaaaa wiecie co to jest kryzys? Gdy jesteś sama z dzieckiem i przekonujesz się że pampers do wody nie trzyma kupy! Fuckin' shit!

Albo jak wracasz do domu po pracy, mąż właśnie poszedł na drugą zmianę, wchodzisz, a tu zlew pełen garów, zmywarka nie rozładowana od rana, podłogi brudne, na obiad sos ze słoika, chociaż był filet w lodówce na schaby, dziecko ma guza pod brwią, a mąż nie odbiera tel. Fuck !!!


Aaaaa współczuję !!!! Wam obu :/

Czyli jak będę w domu za godzinę to mam zacząć się bać? :)

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Alexandra ale super !!ciesze sie,ze taak dobra opinia rehabilitantki :)
Niieee..nie zawsze mnie swedzi..
Zauwazylam ze przy stresie tez tak mam..po niektorych kosmetykach..zelach...
Ha ha Lilijka !! Czyzby Snikers wyplynal heheh :D

Ciaza bo to jest festiwal nie z tego swiata..wpisz sobie Old Town Stargard..poogladaj..inny swiat :)
Ja dzis po 9 godzinach w pracy..zmeczona i jeszcze z P sie prztykam.... Skurczowa sie pozalila tym,ze zwrocilam jej uwage o to,ze czuc od niej strasznie papierosy..kurde miedzy nami byla rozmowa..prosilam by nie odebrala tego ,jako zlosliwosc czy cos..
Kurde. ..to nie jest zapach kilku papierochow z dnia..tylko kilku dni .wrrrr..poszukam chyba opiekunki na lolka dni w miesiacu..nie mam za co..ale masakra. Zwrocic uwagi nie moge..bo zaraz ,ze nie bedzie siw opiekowala.

Odnośnik do komentarza

Olija
~ANikod
Strunka dzięki za radę :)
A kuchnię mamy czarno-białą i ku mojemu zdziwieniu na białym prawie w ogóle nic nie widać, za to na czarnym masakra :-/ Opalcowane strasznie są. A sprzęt w zabudowie i nie mam górnych szafek, bo mamy dużo skosów. Czytam o tym jak Wy usypiacie dzieci i jestem trochę podłamana, bo u nas jeszcze nigdy się nie zdarzyło, żeby zasnął sam. Zawsze usypiamy go na rękach skacząc na piłce gimnastycznej :-P Na początku jest wielki wrzask, ale po chwili się uspokaja ale nie zasypia od razu. Mam wrażenie, że sam to on by chodził prać o północy :/ tak się broni przed tym spanien

A ile drzemek ma Nikos w ciagu dnia?
U nas od kiedy przestawilismy na jedna drzemke to zasypia na noc ok 20-21 a wczesniej było tak jak u Was o 23 awantura i im pozniej ją probowalam uspic to w tym gorszym byla stanie. U nas nadal mnostwo nocnych pobudek i karmien albo dostawień bo ona chyba nie je tylko jak smoczek traktuje ale z 11h snu nocnego jest, bo tak średnio 7.30-8 wstaje.
Mam w sobie decyzje ze po powrocie z nad morza odstawiamy się z karmien nocnych. Zostawie jedno karmienie na dobranoc. Ide spac bo zaraz pewnie pobudka i to nie pierwsza mojej pannicy
Ps Sylwia Rwoja Coreczka jest juz taka dziewczynka a moja mi sie wydaje jeszcze dzidzia:) no i uśmiechnięta od ucha do ucha-super takie radosne dziecko. No i śliczniutka:*

Niko ma tylko jedną drzemkę w ciągu dnia, trwa ona około 40 minut-godzinę, kilka razy spał 2 godziny. Chodzi spać koło 21, wstaje 7-8. Więc nie mam pomysłu jak go bardziej do spania nakłonić ;) chyba tak ma.
Odnośnik do komentarza

~Misiakowata
Alexandra ale super !!ciesze sie,ze taak dobra opinia rehabilitantki :)
Niieee..nie zawsze mnie swedzi..
Zauwazylam ze przy stresie tez tak mam..po niektorych kosmetykach..zelach...
Ha ha Lilijka !! Czyzby Snikers wyplynal heheh :D

Ciaza bo to jest festiwal nie z tego swiata..wpisz sobie Old Town Stargard..poogladaj..inny swiat :)
Ja dzis po 9 godzinach w pracy..zmeczona i jeszcze z P sie prztykam.... Skurczowa sie pozalila tym,ze zwrocilam jej uwage o to,ze czuc od niej strasznie papierosy..kurde miedzy nami byla rozmowa..prosilam by nie odebrala tego ,jako zlosliwosc czy cos..
Kurde. ..to nie jest zapach kilku papierochow z dnia..tylko kilku dni .wrrrr..poszukam chyba opiekunki na lolka dni w miesiacu..nie mam za co..ale masakra. Zwrocic uwagi nie moge..bo zaraz ,ze nie bedzie siw opiekowala.

A gdybyście się jakoś urlopami wymieniali w te dni jak teściowa ma być długo? W sumie półtora miesiąca zostało, to może by się udało? Raz ty weźmiesz urlop, a raz P w taki dzień jak ma być długo z Matim. Bo pewnie 2,3 godziny jak posiedzi to ujdzie.
Dobrze, ze zdecydowaliście się na żłobek, bo z taką łaską ciężko byłoby wytrzymać.

Odnośnik do komentarza

Lilijka a czemu pampers do wody? To sytuacja z basenu? W kazdym razie mamy nadzieje ze uporalas sie z kryzysem
Alesandra bardzo dobre nowiny. Wiecej czasu dla Was na przyjemnosci:)
Bardzo milo bylo znowu Was widziec Marcóweczki:)
My jakos dojechalysmy na wies. Teraz juz tylko odpoczywamy...
Slaby zasieg ale są miejsca gdzie łapie.

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Jeszcze Nela zgubila białego kotka duplo-znalazla ktoras czy na zawsze juz odszedl? I tak jestem pod wrazeniem jak z tyloma bambetlami sie sprawnie zwijalysmy i rozwinalysmy i przenosilysmy w różne miejsca i wszystko mamy-bo ja jestem typem czlowieka ze jak wychodzilam np z busa to zawsze cos zostawiałam. A we wt przepakowalam nas z auta do wozka,potem miala Nela drzemke w parku wiec sie rołożyliśmy na trawce, potem poszlysmy pod pelikany wiec sie musialysmy zlozyc itd.

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Misia wspolczuje akcji z tesciowa. Czasami naprawde trudno skonstrowac zdanie zeby kogos nie urazic:(
To nie fajne ze ona za kazdym razem wyskakuje z opieką nad Matim-tak jakby Was tym szantazowala-jak cos nie po jej myśli to chce zrezygnować. Moze ona wbrew sobie zdecydowala sie na tą opieke a teraz tylko w złości Wam to wygrania. No nie wiem w kazdym razie nie fajne to.

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza
Gość Ciaza3166

Alesandra fajnie ze koniec z rehabilitacja. To musi byc ulga:-)
Haha widze ze kryzys za kryzysem. U nas tez gary i obiad na tapecie. Niekonczaca sie opowiesc
Nigdy nie slyszalam o tym festivalu. To cos nowego? Wyglada hmm kosmicznie!
Ja bym nie zniosla zapachu fajek. Zawsze mnie to obrzydzalo. A tak to jest ze zwracaniem uwagi. Ja siostrze ostatnio zwrocilam to nie chciala o tym gadac... zeby sie nie denerwowac i klocic. A to co ku**a. Slowem sie nie mozna odezwac. Czyli P. nie widzi problemu odnosnie palacej tesciowej? Wczoraj widzialam niefajna sytuacje i wiem ze to nie pierwszy raz. Poszlam odebrac Mala ale bramke siostra zamknela i pukalam, dzwonilam tel ale nic. Wiec stalam i obserwowalam co robia, bo widzialam przez szybe. Siostra wyszla a siostrzenica Mala ciagala za reke. Ona nie chciala isc a ta ja ciagnela. Potem Mala wkoncu sie rozplakala. Mowie Wam! Nieprzyjemny widok. Co prawda siostrzenica Mala przytulila jak ta sie rozplakala. Wiem ze w zlobku pewnie tez sie beda przepychac ale tu widzialam ta sytuacje i chcialam normalnie rozwalic ten plot i leciec do nich.
Anikod to Niko spi naprawde nieduzo. Moja dzis po pierdyliardzie (sory ale juz nie wiem jak to nazywa c:-) ) wstala o 5 a idzie spac na noc 19 i zasypia przed 20. Z 1 drzemka nie wiem czy by wyrobila.
Dokoncze pozniej
Milego:-)

Odnośnik do komentarza

~Ciaza3166
Alesandra fajnie ze koniec z rehabilitacja. To musi byc ulga:-)
Haha widze ze kryzys za kryzysem. U nas tez gary i obiad na tapecie. Niekonczaca sie opowiesc
Nigdy nie slyszalam o tym festivalu. To cos nowego? Wyglada hmm kosmicznie!
Ja bym nie zniosla zapachu fajek. Zawsze mnie to obrzydzalo. A tak to jest ze zwracaniem uwagi. Ja siostrze ostatnio zwrocilam to nie chciala o tym gadac... zeby sie nie denerwowac i klocic. A to co ku**a. Slowem sie nie mozna odezwac. Czyli P. nie widzi problemu odnosnie palacej tesciowej? Wczoraj widzialam niefajna sytuacje i wiem ze to nie pierwszy raz. Poszlam odebrac Mala ale bramke siostra zamknela i pukalam, dzwonilam tel ale nic. Wiec stalam i obserwowalam co robia, bo widzialam przez szybe. Siostra wyszla a siostrzenica Mala ciagala za reke. Ona nie chciala isc a ta ja ciagnela. Potem Mala wkoncu sie rozplakala. Mowie Wam! Nieprzyjemny widok. Co prawda siostrzenica Mala przytulila jak ta sie rozplakala. Wiem ze w zlobku pewnie tez sie beda przepychac ale tu widzialam ta sytuacje i chcialam normalnie rozwalic ten plot i leciec do nich.
Anikod to Niko spi naprawde nieduzo. Moja dzis po pierdyliardzie (sory ale juz nie wiem jak to nazywa c:-) ) wstala o 5 a idzie spac na noc 19 i zasypia przed 20. Z 1 drzemka nie wiem czy by wyrobila.
Dokoncze pozniej
Milego:-)

a to siostra cie nie chciala wpuscic, czy cos robila, ze w danym momencie nie mogla?

Odnośnik do komentarza

Pozdrowienia znad morza:-) Kilka dni byłam do tyłu, ale szybko nadrobiłam, co się dzieje :-P?
Nikodem jest zachwycony! Morze, piasek strasznie go bawią. W głos się śmieje, zaciesz ma niesamowity na wszystko. Tak więc warto było jechać, żeby mu taką frajdę zrobić. I nawet w drodze był bardzo dzielny, zwłaszcza że przez karambol jechaliśmy ponad 10godzin. Pogoda jak to nad morzem... wieje i za ciepło nie jest, ale nie pada, więc nie narzekamy :)
Także mam nadzieję, że po powrocie będę mieć więcej do nadrobienia :-P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...