Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

czarna.ana
misiakowata30
czarna.ana
Misia zamowilam sobie krótki plaszczyk w kolorze antracytowym z bonprix zapinany na guziki po jednej stronie.

elegancko :)

Oj tam elegancko będzie jak się tyłek zmieści jak nie to juz gorzej ;) najwyżej odesle tylko szkoda kosztów przesyłki ;) ja mam odwrotnie niż Ty - ramiona dość wąskie a spore piersi i tez jest problem bo albo spada z ramion albo się nie dopina ;)

Tesciowa kurtke w rozmiarze 40 musialam mi przywiesc zeby moja podzidiusiowa pupa sie zmiescila :D W ramionach troche duza ale dupsko sie miesci :D Ale ze to cieniutkie jest bo przejsciowka taka to zakladam ciazowego misia :D hehhe I jest milo i cieplutko :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~Gosia1984
Hej
To ja opisze mój poród.jakos tydzien przed byłam w szpitalu na badaniu u mojej doktorki bo niby skurcze i bolało mnie w plecach i zostawiła mnie na oddziale bo moze sie rozkręci ale jak mnie dali na porodówkę to po 2h mnie przewieźli na sale bo sie uspokoiło a Polozna mówiła ze w plecach to moze bolec juz do końca ciąży(a takie bóle miałam tez przy pierwszym porodzie).bylam pare dni i mnie wypuścili do domu w środę.a w niedziele mnie pobolewalo i niby skurcze ale sobie myśle po co znowu pojadę i nic nie bedzie ale po23 położyłam sie do łóżka skurcze mocniejsze i tak myśle synuś daj mamie znać czy juz chcesz wyjsć a tu momentalnie pęcherz pękł aż sie zlękłam no to zaraz budzę męża i jedziemy do szpitala mamy ok 20 km po drodze przejazd kolejowy jeszcze był zamknięty skurcze co 3 min na porodówkę ledwo zdążyłam na łóżko to pomagały mi wchodzić i było pełne rozwarcie na papiery za bardzo nie było czasu. Przyjęli mnie 00.16 a o 00.33 urodził sie synuś.dopiero pózniej papiery i werflon mi zakładały.

Jejku to dopiero historia :D Dobrze ze zdazyliscie :D hehe

A z historii porodowych pamietam jeszcze Nike :D wieczorem robila oponki a potem pojechali na porodowke :D
Wlasnie pamietacie faze na oponki? :D hehhe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
~Olijaa
Ciaza316
I pobudki mamy juz jak zwykle, co 2-3h. Szlag by to...Nie mam sily i lacze sie w bolu z Wami. Lilijka Ty biedna nawet w Twoich postach juz nic wesolego nie zostalo :(
I w dzien tez czesto problem ze spaniem. Zasypia przy cycu i nie moge jej odlozyc.
Do tego wczoraj bylismy w szpitalu Mala sprawdzic, takie bylo zalecenie, bo zaczela sie dziwnie zachowywac i dusic, potem zwymiotowala i cos jej tam jakby stalo, broda czerwona jak po mm. Cholera wie co to bylo, a ja sie boje ze sloiczek jej zaszkodzil, bo bylo wiecej skladnikow m.in. mleko
Ahh, no i na wszystko buzia prawie zamknieta takze tego hm

Mi wymiotowala za pierwszym razem jak ta kaszke z mm zjadła. A co to za sloiczek jej dałaś?

Sloiczek mial sporo skladnikow ale od 4 mca. Zawieral m.in. Mleko, ser i rozne takie. Ja mysle ze jak zwymiotowala i ta czerwona broda to te mleko, tak jak po mm.
W ogole cyca malo je w dzien, chyba w nocy sie najada. Ale boje sie co jesli nie bedzie cyca chciala a jesc pokarmow za bardzo nie chce, mm nie da rady. Dzis to nie moj dzien. Mam dola, Mala marudzila caly dzien, ja wsciekla. Gdzie te cudowne macierzynstwo. Nie wiem czy to zeby czy co.
Piszecie ze macie wyrzuty bo na 1 noc oddalyscie dzieci poloznym, a ja mam wyrzuty teraz bo nie daje rady z wlasna corka i ze soba rowniez.

Ciaza jestes BAAAARDZO DZIELNA!!!! Ty jako jedyna chyba masz pod gorke od poczatku. Maya jakos od poczatku nie chciala Ci spac....
Pamietaj ze nie mozesz sobie nic zarzucic bo jestes NAJLEPSZA mamusia albo mum dla swojej coreczki :D I nie pozwol zeby cokolwiek lub ktokolwiek chcial to zmienic!!!!

Trzymam kciuki zeby Maya troche sie uspokoila i wreszcie pospala w nocy a Ty razem z nia!!:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Olija
Dzięki Ciąża za info. Szkoda ze nie mam lotu rano bo wtedy ona najfajniejsza. No i teraz caly czas na podłodze w ulubionej pozycji na brzuchu-spedza tak wiekszosc dnia pelzajac sobie i dlatego sie boje unieruchomienua na 3h w samolocie. A w pierwsza strone Mya spała Wam na rękach caly lot?
Podalam dziś tą kaszke z mm i juz nie bede testowac/odczulac za 3 tyg bo znow wysypalo i od razu zwróciła:( niech pediatra cos innego wymysli.
dodatkowo potarla sobie oczko jedno i musiala sie dostac ta kaszka tam bo jej spuchlo. Kichała i tarla te oczko. Przestraszylismy sie:( juz sie balam ze na ip pojedziemy. Jutro rano mamy wizyte z wynikami krwi to jeszcze raz zapytam co przy tak masywnej reakcji na alergen?!
A potem do....pracy! Jak mi sie nie chce. I w sumie troche sie stresuje. Chyba dzis nie zasne...co prawda tylko 1 dzień w tygodniu ale i tak to duza zmiana dla mnie. Co to bedzie jak skończy sie macierzynski i bede musisla wrocic na caly etat...:( ehhhhh

Ojjjjj trzymam kciuki!!!! Ja sobie narazie nie wyobrazam powrotu do pracy... Nie wiem tak sie zwiazalam z Hanula.... A myslalam ze bede chciala szybko wrocic do pracy i moj mezulek byl na to przygotowany. A tu zonk :D
Najgorsze jest to ze coraz czesciej mam wrazenie ze ludzie z dzialu na mnie czekaja ale miejsce juz na mnie nie czeka... I chyba nusze cos wymyslec... ehhhh jakos inaczej to sobie wyobrazalam...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
no Madika ,jak sie kiedys zdarzy dzidziuś drugi,to wiadomo,wyjscia nie ma,nikt nie urodzi za mnie :D

Wszędzie chodzisz w dresach?
Ja to lubię czasem sie ładnie ubrac i tak na spacerek wyruszyć :)
No ale pisałas o rajstopach,czyli lubisz sukienki,a to ja aż tak stroić się nie lubię:)Makijaż za to mam zawsze ,jak wychodze z domku :)Zwłaszcza oczy podkreślam :D
Hanula Tobie płacze,to normalne..Mati tez tak robi,wie,że na mnie to działa no i tata jest rzadziej,to sie bawią..ło jeju...ostatnio az krzyczy sie smiejac jak P.trze jego stopkami o brode..niby sie broni,niby nie lubi a jak tatus przestaje,to ten zaczepia haha
oj beda biegac do drzwi będą...do nas też niedługo :)
współczuje okresu...u mnie 4 dzień,z czego dwa były skąpe,a jak ruszyło to dzis juz ubuprom bralam,łupie mnie w krzyzu, w nogach,boli mnie głowa no i jak u rzeźnika ..Damy radę :)

Ciąża kochana tulę...ach sie umęczysz z Myą..
a co po macierzyńskim-dajecie do żłobka czy coś?
Ja to nie wiem co Ci radzić,bo Mati mało problemowy..Miewa dni marudzenia,czasem noc nie taka..ale u Ciebie hardcorek..achhh tulę :*:*:*
hm..a może przyjechałabyś na jakiś czas do rodziny bez meza tylko z córką..może odpoczniesz trochę..Mya ma lepsze dni..moze te ząbki rzeczywiscie..

Olija trzymam kciuki !!

NIE!!!!! Dresy TYLKO w domu :D Boze bron jakbym na ulice wyszla w dresach to odrazu leki na drpresje i psychoze szykujcie :D hehe

Ja jak wychodze to zawsze jeansy lub inne spodnie albo sukienka- tylko aktualnie posiadam tylko takie dzianinowe albo z duza iloscia lycry (jak to mowia klientki mojego skurcza) :D Ale one sa juz takie przechodzone bo w ciazy w nich chodzilam :D

Makijaz tez robie jak wychodze... nooo chyba ze na spacer ide tylko to wtedy nie zawsze mi sie chce bo u nas na wsi to i tak nikogo jie spotykam :D Co innego jakbym do parku szla :D hehe

To jest straszne ze niedawno terminy do porodu odliczalysmy a teraz do powrotu do pracy... :(

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Oj te moje maluszki. Mam nadzieje, ze teraz tylko bedzie lepiej...
Malutka wczoraj przed południem dostala gorączki. Tak sie o nią martwiłam. Biedna pozatykana z tego kataru, ciezko bylo ściągać i z tego pewnie gorączka sie pojawila... Dalam jej minimalna dawkę nurofenu. Pomoglo. Ciągle inhalacje, ściąganie, nawilżanie noska. Biedna tak kaszlala przy duszeniu, a jak miala temp to nawet nie umiała sie napic.
Strasznie mi sie dluzyly godziny, bo sprawdzala co jakis czas czy temp rośnie i analizowanie co ewentualnie kolejnego dać no i myśl o lekarzu.
Mąż podniósł łóżeczko by miala na ukos, ja wieczorem rytual w postaci inhalacji, odciągania, zakraplania i jest efekt, ze moja smerfetka ladnie spi, nie dusiło ja, nie kaszlala i bez zatkanego noska jadła. Uff!
Oby tak dalej.
Dobra, ide mlodego budzic :) jak to jest, ze jak do przedszkola ma isc, to spi!!!!! A jak jest weekend to na nogach od samego rana :) nawet mloda z nim sztamę trzyma w spaniu. Umówili sie czy co?

Odnośnik do komentarza

Madika
misiakowata30
no Madika ,jak sie kiedys zdarzy dzidziuś drugi,to wiadomo,wyjscia nie ma,nikt nie urodzi za mnie :D

Wszędzie chodzisz w dresach?
Ja to lubię czasem sie ładnie ubrac i tak na spacerek wyruszyć :)
No ale pisałas o rajstopach,czyli lubisz sukienki,a to ja aż tak stroić się nie lubię:)Makijaż za to mam zawsze ,jak wychodze z domku :)Zwłaszcza oczy podkreślam :D
Hanula Tobie płacze,to normalne..Mati tez tak robi,wie,że na mnie to działa no i tata jest rzadziej,to sie bawią..ło jeju...ostatnio az krzyczy sie smiejac jak P.trze jego stopkami o brode..niby sie broni,niby nie lubi a jak tatus przestaje,to ten zaczepia haha
oj beda biegac do drzwi będą...do nas też niedługo :)
współczuje okresu...u mnie 4 dzień,z czego dwa były skąpe,a jak ruszyło to dzis juz ubuprom bralam,łupie mnie w krzyzu, w nogach,boli mnie głowa no i jak u rzeźnika ..Damy radę :)

Ciąża kochana tulę...ach sie umęczysz z Myą..
a co po macierzyńskim-dajecie do żłobka czy coś?
Ja to nie wiem co Ci radzić,bo Mati mało problemowy..Miewa dni marudzenia,czasem noc nie taka..ale u Ciebie hardcorek..achhh tulę :*:*:*
hm..a może przyjechałabyś na jakiś czas do rodziny bez meza tylko z córką..może odpoczniesz trochę..Mya ma lepsze dni..moze te ząbki rzeczywiscie..

Olija trzymam kciuki !!

NIE!!!!! Dresy TYLKO w domu :D Boze bron jakbym na ulice wyszla w dresach to odrazu leki na drpresje i psychoze szykujcie :D hehe

Ja jak wychodze to zawsze jeansy lub inne spodnie albo sukienka- tylko aktualnie posiadam tylko takie dzianinowe albo z duza iloscia lycry (jak to mowia klientki mojego skurcza) :D Ale one sa juz takie przechodzone bo w ciazy w nich chodzilam :D

Makijaz tez robie jak wychodze... nooo chyba ze na spacer ide tylko to wtedy nie zawsze mi sie chce bo u nas na wsi to i tak nikogo jie spotykam :D Co innego jakbym do parku szla :D hehe

To jest straszne ze niedawno terminy do porodu odliczalysmy a teraz do powrotu do pracy... :(

Halo halooooo !!To nie odliczamy..bo w całym tym mysleniu o pracy..omina nas najpiekniejsze chwile dnia codziennego :)

Mój urwis wczoraj wybudzał się po 10 min..dwa razy usypiałam..wydoił cyca,usnął,nie śpi..drugiego..usnął..nie spi..soczek z butli,usnął..nie spi..
wzięłam go do siebie do wyrka,jakoś po północy było..widzę,że mu dobrze,że przestaje majtac nogami,głaskałam po główce...zgasiłam lapka i usnęlismy razem :)
Od 8 walczył,tulił sie,wyrywał włosy,sprawdzał uzębienie :D hehe

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~strrunka
Oj te moje maluszki. Mam nadzieje, ze teraz tylko bedzie lepiej...
Malutka wczoraj przed południem dostala gorączki. Tak sie o nią martwiłam. Biedna pozatykana z tego kataru, ciezko bylo ściągać i z tego pewnie gorączka sie pojawila... Dalam jej minimalna dawkę nurofenu. Pomoglo. Ciągle inhalacje, ściąganie, nawilżanie noska. Biedna tak kaszlala przy duszeniu, a jak miala temp to nawet nie umiała sie napic.
Strasznie mi sie dluzyly godziny, bo sprawdzala co jakis czas czy temp rośnie i analizowanie co ewentualnie kolejnego dać no i myśl o lekarzu.
Mąż podniósł łóżeczko by miala na ukos, ja wieczorem rytual w postaci inhalacji, odciągania, zakraplania i jest efekt, ze moja smerfetka ladnie spi, nie dusiło ja, nie kaszlala i bez zatkanego noska jadła. Uff!
Oby tak dalej.
Dobra, ide mlodego budzic :) jak to jest, ze jak do przedszkola ma isc, to spi!!!!! A jak jest weekend to na nogach od samego rana :) nawet mloda z nim sztamę trzyma w spaniu. Umówili sie czy co?

Mam nadzieję,że już bedzie lepiej małej :* a masz maść majerankową?ja smaruje czasem Matiemu na drzemkę..zawsze to troszkę lepiej mu sie oddycha.
hehe a z tym wstawaniem..heheh dzieciaki na bank się zmówili hehe :)

Lilijka kurcze,co to sie dzieje??
a może niuni gorąco w nocy..może pic chce..na pewno wszystkiego próbowałaś..
kurcze wspolczuje..
mój szogunek potrafi sie powybudzac..ale w koncu zasnie..jedna noc ostatnio mielismy taka przesraną..ale Ty bidulo codziennie tak..tulę

Ciąża jak u Was sytułejszyn??

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Madika
Ciaza316
~Olijaa
Ciaza316
I pobudki mamy juz jak zwykle, co 2-3h. Szlag by to...Nie mam sily i lacze sie w bolu z Wami. Lilijka Ty biedna nawet w Twoich postach juz nic wesolego nie zostalo :(
I w dzien tez czesto problem ze spaniem. Zasypia przy cycu i nie moge jej odlozyc.
Do tego wczoraj bylismy w szpitalu Mala sprawdzic, takie bylo zalecenie, bo zaczela sie dziwnie zachowywac i dusic, potem zwymiotowala i cos jej tam jakby stalo, broda czerwona jak po mm. Cholera wie co to bylo, a ja sie boje ze sloiczek jej zaszkodzil, bo bylo wiecej skladnikow m.in. mleko
Ahh, no i na wszystko buzia prawie zamknieta takze tego hm

Mi wymiotowala za pierwszym razem jak ta kaszke z mm zjadła. A co to za sloiczek jej dałaś?

Sloiczek mial sporo skladnikow ale od 4 mca. Zawieral m.in. Mleko, ser i rozne takie. Ja mysle ze jak zwymiotowala i ta czerwona broda to te mleko, tak jak po mm.
W ogole cyca malo je w dzien, chyba w nocy sie najada. Ale boje sie co jesli nie bedzie cyca chciala a jesc pokarmow za bardzo nie chce, mm nie da rady. Dzis to nie moj dzien. Mam dola, Mala marudzila caly dzien, ja wsciekla. Gdzie te cudowne macierzynstwo. Nie wiem czy to zeby czy co.
Piszecie ze macie wyrzuty bo na 1 noc oddalyscie dzieci poloznym, a ja mam wyrzuty teraz bo nie daje rady z wlasna corka i ze soba rowniez.

Ciaza jestes BAAAARDZO DZIELNA!!!! Ty jako jedyna chyba masz pod gorke od poczatku. Maya jakos od poczatku nie chciala Ci spac....
Pamietaj ze nie mozesz sobie nic zarzucic bo jestes NAJLEPSZA mamusia albo mum dla swojej coreczki :D I nie pozwol zeby cokolwiek lub ktokolwiek chcial to zmienic!!!!

Trzymam kciuki zeby Maya troche sie uspokoila i wreszcie pospala w nocy a Ty razem z nia!!:D


Dzieki Madika ale ja napewno nie jedna jestem ;-) chociaz mam wrazenie ze od dnia przed porodem brakuje mi snu. Skurcze od 7 rano a porod skonczyl sie nastepnego dnia o 12:32. Przez dobry tydzien nie wiedzialam co sie dzieje, bylam zolta na twarzy, nie moglam siedziec, ruszac sie. Jak tesciowa mnie zobaczyla po 4 dniach jakos to w szoku byla bo nigdy mnie takiej nie widziala. Mialam problemy z przystawianiem Malej przez tygodnie/miesiace, nikt mi wlasciwie z tym nie pomogl. Maz zlapal jakas grype jak Mala miala 2 tyg i wstawal z lozka jak musial, czyt wc, przez tydzien. Pewnie nigdy tego nie odespalam.
To sie troche wygadalam :-) byloby latwiej gdybym mame miala tutaj ale coz. Siostra z dwojka juz zapomniala jak to jest i jak jej pomagalismy przy pierwszym.
Nom:-) to dzien dobry wszystkim :P
I Mala po 40 min drzemki wstala, przynajmniej dzis poszla na drzemke

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

~Lili jka
Wymiękkam.
Pobudki co 30-60 minut. Przerwa w spaniu od 23 do 1.30. A teraz już nie śpi.

U nas wyglądały tak noce przez prawie półtora miesiąca :( Dopiero od tygodnia jest lepiej, ale szału nie ma bo nigdy nie było.
Nie raz w nocy ryczałam ze zmęczenia i bezsilności..

Nie tylko Ciąża czy Lilijka mają wymagające dzieci. Moja Inga nigdy nie przesłała nocy, ani chociaż pół. Stale trzeba przy niej być. Zmęczenie jest ze mną jak cień i wiem że szybko to się nie skończy.
Takie mam dziecko i muszę to przetrzymać. Kiedyś będzie lepiej :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie u pediatry. Pamietacie jakie przejścia mielismy z tym nieszczesnym pobieraniem:( no i dzis znow załamka-wyniki morfologii i leukogramu nie wyszly bo z pobranej probki zrobil sie skrzep-i na wynikach mam tylko zelazo,glukize a na reszcie kartki pisze skrzep:( najgorsze ze moje dziecko na darmo sie wycietpialo:(:(:( opowiedzialam pani doktor jakie byly jazdy z pobieraniem i zlitowala sie i nie kazala powtarzac-na podstawie ostatniej morfologii i zelaza z teraz (ma minimalnie ponizej normy( przrpisala actiferol na krew, no i mięsko i jajo mamy podawac.
Po wczorajszej akcji z kaszką dała nam skierowanie do alergologa i bebilon pepti mamy sprobowac. Pisalam Wam jak myslalam ze na ip pojedziem? I w Katowicach termin do poradni alerfologicznej na luty a w tychach zadzwonilam i udalo sie na 9.11-takze czasami w duzym miescie duzej sie czeka. Lecę zbierac sie do pracy. Buuuuuu....bede w domu o 19.30 :(

Odnośnik do komentarza

Lilijka wspolczuje...

Tak mi się wczoraj w nocy przypominało - któraś niestety nie pamiętam która pisała o spaniu tylko na rekach - mój tez tak miał przez jakieś 2 tyg w dzień spał tylko na rekach a potem tak jak się pojawiło tak mu przeszło. A przypominało mi się bo chyba znowu wróciło.

Dziś w nocy mały obudził się i zaczął bawić koldra i pieluszka. Nie miałam siły wstać tylko zerkalam na niego tym bardziej ze nic nie chciał i gaworzyl. I tak od 3:50 do 4:30 po czym sam z siebie usnal. Jupiii ;) wczesniej był na rekach od 22:30 do północy i o 1:40 karmienie. Nie wiem czy to jakiś wczesniejszy skok się nie zaczyna albo zeby ;) pozyjemy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza

maqdallena
Hej dziewczyny :) Miesiąc nadrabiałam forum, aż wreszcie dziś w nocy nadrobiłam :D
Choć pewnie mamuśki bez fb mnie już nie pamiętają...
Oczywiście nie wiele pamiętam z tych ponad 200 stron, bo nadrabiałam z reguły w nocy.

Osz Ty! Nie mów tak! Ja pamietam Ciebie i Twoja sliczna czarna Ingusie:* i pamietam Twoje nocne przejścia i niewuspanie i nawet ciążowa historie z drewnem do pieca w zimie!!! Pozdrawiamy cieplutko:)

Odnośnik do komentarza

~Lili jka
Wymiękkam.
Pobudki co 30-60 minut. Przerwa w spaniu od 23 do 1.30. A teraz już nie śpi.

Lili my kupiliśmy nawilżacz powietrza, nie wiem czy to ma jakikolwiek związek ale chodzi od wczoraj, a Edzio dziś w nocy spał od 2 do 07 od nie wiem jakiego czasu. Nie nastawiam się, ani nie cieszę, zobaczymy jak będzie dalej. Ale wiem co czujesz bo można oszaleć, dosłownie. Dodam ze mamy małe mieszkanie 47 m.

Odnośnik do komentarza

~ANikod
My byliśmy dziś na szczepieniu - 3dawka bexero i na pół roku mamy spokój z kłuciem hurra :-D Za ok 3 miesiące kontrola wagi.Pogoda do kitu, może przynajmniej mały senny będzie ;-)

U nas niestety pogoda nie działa- mała nie jest nic a nic senna-chyba czuje moje emocje zwiazane z wyjsciem:(

Madiczka a czemu puszesz ze ludzie z pracy ma Ciebie czekają ale miejsce chyba nie??!!

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

~strrunka
Oj te moje maluszki. Mam nadzieje, ze teraz tylko bedzie lepiej...
Malutka wczoraj przed południem dostala gorączki. Tak sie o nią martwiłam. Biedna pozatykana z tego kataru, ciezko bylo ściągać i z tego pewnie gorączka sie pojawila... Dalam jej minimalna dawkę nurofenu. Pomoglo. Ciągle inhalacje, ściąganie, nawilżanie noska. Biedna tak kaszlala przy duszeniu, a jak miala temp to nawet nie umiała sie napic.
Strasznie mi sie dluzyly godziny, bo sprawdzala co jakis czas czy temp rośnie i analizowanie co ewentualnie kolejnego dać no i myśl o lekarzu.
Mąż podniósł łóżeczko by miala na ukos, ja wieczorem rytual w postaci inhalacji, odciągania, zakraplania i jest efekt, ze moja smerfetka ladnie spi, nie dusiło ja, nie kaszlala i bez zatkanego noska jadła. Uff!
Oby tak dalej.
Dobra, ide mlodego budzic :) jak to jest, ze jak do przedszkola ma isc, to spi!!!!! A jak jest weekend to na nogach od samego rana :) nawet mloda z nim sztamę trzyma w spaniu. Umówili sie czy co?

Ja Hanuli na noc wkrapialam po kropelce kropli Nasic czy jakos tak sie nazywaja. I przesypiala wmiare normalnie. Cos tam jej buczalo w nosie ale przynajmniej jej nie budzilo.

Dobrze ze mala lepiej sie czuje i ze goraczki juz nie ma. Bede trzymac z Hanula kciuki zeby juz nie wrocila. A jak tam Starszak?

My dzis pierwszy raz od x-czasu przespalismy noc bez pobudki!!!!!:D Takze dziewczyny SWIATELKO W TULELU musimy dojrzec ze bedzie taka szansa dla kazdej z nas w niedlugiej przyszlosci :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...