Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~kalae
~arwena 89
Hejka dziewczyny, melduję się spowrotem na forum. Moja mama była 3 tygodnie w sanatorium i nie miałam czasu nadrobić forum (na fejsa czasem zaglądałam, ale tu jest fajniej, "rodzinnie"). Miałam do ogarnięcia 3 facetów, każdy z innego pokolenia i z innymi wymaganiami :P dobrze że teściowa czasem wpadała wziąć Mikiego na spacer, bo obiadów by w domu nie było, a dziecko nie miałoby ubranek wypranych, nie mówiąc o sprzątaniu domu. Nadrobiłam w końcu zaległości :)
Nie pamiętam już wszystkiego co miałam odpisać, ale wiem że miałam pogratulować Sylwii odwagi i siły! Jesteś świetną mamą dla Martynki i dobrze że działasz z problemem męża. Miałam sąsiada, który nadużywał często, mieli wtedy małego synka, jego żona czasem w nocy uciekała do sąsiadów z dzieckiem, bo po pijaku bił. Poszedł na odwyk. Od tamtej pory nie pije, jest świetnym mężem i ojcem. Po odwyku dorobili sobie jeszcze córeczkę :) teraz dziewczyna idzie już na studia :)
Mam nadzieję że u Ciebie też będzie taki finał :)

ale ja czegoś nie rozumiem, 2 dorosłych facetów nie umie o siebie zadbać i pomóc tobie?

Mój ojciec pracuje od 6 rano, czasem do 21 nawet (uroki własnej firmy), wnosił mi czasem wózek, jak Miki nie mógł usiedzieć w bujaczku, śniadania i kolacje obsługiwał sobie sam. M pracuje krócej, ale jeszcze mamy budowę i M większość robi sam. Wraca do domu na kąpanie Mikołaja. Obiady i ogarnianie sporego domu były na mojej głowie, tylko z dzieckiem na ręku trudno się robi cokolwiek, więc całe szczęście że teściowa zabierała Mikiego to ja przez 3-4 godziny starałam się wszystko ogarnąć. Całe szczęście że Miki zaczyna się interesować zabawkami to będzie więcej możliwości zrobienia czegokolwiek, bo teraz trzeba go zabawiać, patrzenie na zabawki jest nudne, one muszą się ruszać i wydawać dźwięki, a sam jeszcze nie umie złapać zabawki, dopiero co odkrył że może złapać pieluchę i włożyć ją sobie do buzi :P

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

~misiakowata
Gronek to prawda...tamta żałuje,że tak nie szanowała P.niby kogoś ma,ale ani jednego lajka nie dała pod zdjęciami Matiego..zazdrosna jest...do niedawna jeszcze wydzwaniała do P.bo jej sie komuter zawiesił albo net spierdzielił..jak mnie to wkurw...:)

Mati ciagle gada..siedzi i nawija..dałam mu tetrę to ją mymla i dalej nawija :)

O matko Bosko...że też miała tupet jeszcze dzwonić!Uch jak ja nienawidzę takich bab!Podziwiam twój stoicki spokój;)
Przepraszam muszę....pewnie była pewna, że *komputer naprawi i zresetuje*:D

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
Madika
~kalae
Madika, leniwiec to oczy, zresztą pod jej instrukcje tez zakropilam.

A historia straszna.

Tak zauwazylam ze nie dopisalam ze oczy ona zakrapiala :D hehe Z reszta ja tez Hanuli mlekiem oczy zakrapialam :D Teraz przydalo by mi sie mlesio do noska...

Wogole moje znajome co rodzily po mnie maja tyyyyle pokarmu ze kilka dzieci mogly by wykarmic.

A ja czuje ze nie dalam mojemu dziecku wszystkiego co najlepsze... I czuje ze je troche zawiodlam... przez to ze od poczatku jest mm.
Moglamm byc bardziej uparta i stosowac jakies farmaceutyki...
Eh... czesto o tym mysle... ale nie ma co plakac nad (nie) rozlanym mlekiem... :(

Hanulka ma ciebie a to najważniejsze,no i męża i teściową:D
Nie załamuj się ;)
Ja widzisz karmiłam od początku,niedawno prawie 3dni z jednej musiałam odciągać,tylko jedną karmiłam,juz myślałam, że przejdę na mm ,nawet paczkę kupiliśmy taka byłam zrezygnowana,u mnie to było tak brodawki popękane,bolace,z bólu ledwo wytrzymać szło,jak już probowałam mała karmić to nie radzilam sobie musiałam jej tego zranionego wyrwać aby drugiego podać,zamiast od razu przechodzić na mm probowałam innych rzeczy,nowe nakładki -nic nie dało,w końcu mój mi kupił muszle laktacyjne pomogło -sutki pod nimi były chronione nie ocierały o materiał:),trwało to prawie 2tyg,ale się udało i teraz mogę już karmić bez bólu z 2 piersi:)
Zmierzam do tego, że ja już karmiłam i temu mi było łatwiej walczyć,co nie znaczy że ty nie zrobiłaś wszystko co było w twojej mocy,glowa do góry:) najważniejsze, że zdrowo rośnie i się rozwija;)

Wiesz tez mysle ze przy 2 bedzie latwiej. Ale wiem ze odpuscilam bo tak bylo latwiej... Aaa nie ma co juz wracac jest jak jest. Mleko sie juz (nie) rozlalo :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

arwena89
Strunka świetna zagadka!
Madika, Gronek też czasem mam wyrzuty sumienia że Miki nie ciągnie cyca tylko butle, ale przecież kochamy nasze dzieciaczki najmocniej na świecie i one to czują :) może następne bobo będzie"cycusiowe". Ja już wiem że chcę drugie dziecko. Mąż załapał że ma pomagać przy Mikim, bo on tak szybko rośnie i się rozwija, że inaczej przegapi najważniejsze momenty. Tylko trzeba odczekać ten minimum rok od cc, no i chciałabym żebyśmy już mieszkali u siebie.

No to bomba ze maz Ci sie naprawil!:D To baaaardzo dobra wiadomosc :D I super ze Miki moze obcowac z tata :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
Madika - przecież babcie nie pracują tylko siedzą w domu w chustkach na glowie zajmują się wnukami, robią też na drutach i obiad gotują :):D:D

Ha!!! Widzisz a moja prowadzi sklep z ciuchami :D Ale ma spaczony gust... Nie wiem czy sobie zdajecie sprawe ( bo mnie ona uswiadomila:D) ze do jeansow w kolorze niebieskim lub jeansowym to tylko niebieskie bluski np pasuja :D No ewentualnie biale z niebieskim. A np do fioletowych to TYLKO bluzka fioletowa. Ale do szarych juz troche wiecej kolorow anie nie wiele :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Lilijka kiedys napisalam w poscie, ze trafilam z deszczu pod rynne i tak sie wlasnie stalo. Mam ojca alkoholika i okazalo sie, ze meza tez... dlatego to nie jest takie latwe. Bez leczenia on sobie nie da rady. I po leczeniu tez nie jest powiedziane, ze bedzie lepiej. On jest zagubiony bo nie umie sobie poradzic z nalogiem... nienawidzę alkoholu i ludzi pijanych którzy po 5 razy mowia to samo a na drugi dzien nic nie pamietaja. On ma dopiero 26 lat a wpadl po uszy. Zmarnowal moje zycie, swoje i co najgorsze naszej córeczki. Watpie szczerze, ze mu sie uda bo musialby sie odciac od polowy swiata. Jestem zla na siebie, ze niczego wczesniej nie zauwazylam. W ciazy mu dawalam szanse bo myslalam,ze narodziny córki go zmienia. Bardzo ja kocha, ale nawet dla niej nie jest w stanie wygrać. Jest bardzo dobrym człowiekiem ale bardzo slabym.... i prosze nie oceniajcie mnie bo bardzo mi ciezko o tym tutaj pisac. Ty Olka wiesz....

Tak Sylwia. Jesteś odważna, że to tutaj napisałas. I również wiesz, jak mocno Wam kibicuje! A nie myślałas może, że jak już trochę będzie lepiej to wyjechać? Nawet na kilka dni, zobaczysz czy wtedy przestanie pić, jak będzie tylko z Wami?

Sorki że wracam do tego ale jestem daleko w tyle i nadrabiam:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Hej, czytam na bieżąco ale ostatnio jakoś brakowało weny do pisania. Dopada mnie jakieś przygnębienie, plus ciche dni z mężem.Dzisiaj mieliśmy wizytę poradni patologii noworodka. Myślałam że lekarz jakoś tak bardziej poprzygląda się Młodemu, a nie tylko osłucha i położy na brzuchu. Ale co tam, ważne że wszystko jest ok i nie musimy już więcej tam jeździć. Bartuś mega przypakował-waży 7200 przy 61cm wzrostu:)
To forum jest naprawdę super i widać jak bardzo jesteście zżyte:) Życzę Wam i sobie z całego serducha, aby przetrwało w takim składzie długie lata. Ja będąc w ciąży ze starszakiem udzielałam się na innym forum ciążowym i tam także udało się nawiącać bardzo bliski kontakt z kilkoma wrześniowymi mamami. Były wspólne spotkanie w Zakopcu. Ja nawet spotkaam się z jedna super mamą nad morzem. Ale co mogło się na początku wydawać totalnie niemożliwe, po powrotach kolejnych mam do pracy forum zaczęło pustoszeć. A potem, po kilkunastu miesiącach kompletnie ucichło :(( Ale mam nadzieję, że z tu będzie inaczej:))
Madika, możesz podać do jakiego okulisty chodzisz z Hanulką? Prywatnie czy na nfz?

Odnośnik do komentarza

U mnie z kp tez był kryzys Lekarz za czasów ciąży straszył mnie ze będzie problem z karmienie przez dlugoletnia cukrzycę to samo położna W kryzysie bardzo często przystawialam Malutką do tego laktator dodatkowo Zosia skończyła 4 miesiące i dalej karmimy Oczywiście sposób karmienia nie świadczy o naszej miłości do dzieciaczkow Każda z nas daje wszystko co moze...

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
U nas też rozmiar 74 na tapecie,Marcin ma 67 cm. Co to forum to rzeczywiście tu jest jak w domu, tu się wszystko zaczęło i zawsze zostanie sentyment:) Na fb łatwiej jest wejść i to ogarnąć, ale ja jestem tu i tu:)
Co do teściowej, to ja mam z moją pozytywne relacje z czego się bardzo ciszę. Pomogła mi bardzo jak wróciłam do pracy bo pilnowała Martusię, zresztą do dziś jest zawsze na zawołanie, aczkolwiek nigdy się nie narzuca, a mieszka kilka bloków dalej. Mam nadzieję że Marcinkiem też się zajmie jak wrócę do pracy. Kiedyś w życiu nie pomyślałabym że może zajmować się moim dzieckiem. Nie głupi powiedział: lepsza do opieki nad dzieckiem najgorsza babcia niż najlepsza niania:)

Ja mojej teściowej nie zostawie małego a na emeryturę od lipca idzie na pewno do momentu aż dziecko nie będzie moglo jesc wszystkiego.
Ale się uśmiałam z zagadki. Tez leniwca obstawialam:):)

monthly_2016_06/marcoweczki-2016_48935.jpg

Odnośnik do komentarza

Jola, ale słodziak! Zaraz nas tu wszystkie połknie :D a my go schrupiemy :)

Ja Jaśka nawet z mężem nie zostawię dopóki nie zacznie jeść wszystkiego, no dobra, prawie wszystkiego :P bo mój mąż ma jakieś dziwne przekonanie że skoro Starszak po 4msc przeszedł na mm i jadł pierwsze rzeczy to ten też na bank bedzie. Nie dopuszcza myśli że teraz zawzięłam się, wiem jakie błędy przy kp popełniłam z pierwszym (i co mi wmówiła Skurcz Dupy...) i teraz noł łej, będziemy się karmić dłużej :P

Madika!!! Jakie jeszcze niusy o tesciowej chowasz w zakamarkach? :D:D:D padłam jak przeczytałam o tych bluzkach! Czyli że klasyka klasyków, dzinsy+biała koszula to przez jakiegoś ułoma wymyślone? Jeśli biała jest śnieżnobiała bez grama niebieskiego? :D

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

Ja uwielbiam Wasczytac chociaż zazwyczaj nadrabiam bo zawsze coś. Ja nie miałam parcia na kp jasne chciałam ale nie za wszelką cenę. Ale się udalo mam caly czas dużo mleka odpukać chociaż mam w planach przy wprowadzaniu produktów eliminować kp. W ogóle chciałabym jakby side udalo na roczek byc w ciazy bo chce 2 dzieci a mam dwa pokój oblicze siw ze moge nie zajść od razu w ciaze chociaz teraz sie udalo w pierwszym miesoacu starania. Ale bywa różnie.

Odnośnik do komentarza

Tangoya
Hej, czytam na bieżąco ale ostatnio jakoś brakowało weny do pisania. Dopada mnie jakieś przygnębienie, plus ciche dni z mężem.Dzisiaj mieliśmy wizytę poradni patologii noworodka. Myślałam że lekarz jakoś tak bardziej poprzygląda się Młodemu, a nie tylko osłucha i położy na brzuchu. Ale co tam, ważne że wszystko jest ok i nie musimy już więcej tam jeździć. Bartuś mega przypakował-waży 7200 przy 61cm wzrostu:)
To forum jest naprawdę super i widać jak bardzo jesteście zżyte:) Życzę Wam i sobie z całego serducha, aby przetrwało w takim składzie długie lata. Ja będąc w ciąży ze starszakiem udzielałam się na innym forum ciążowym i tam także udało się nawiącać bardzo bliski kontakt z kilkoma wrześniowymi mamami. Były wspólne spotkanie w Zakopcu. Ja nawet spotkaam się z jedna super mamą nad morzem. Ale co mogło się na początku wydawać totalnie niemożliwe, po powrotach kolejnych mam do pracy forum zaczęło pustoszeć. A potem, po kilkunastu miesiącach kompletnie ucichło :(( Ale mam nadzieję, że z tu będzie inaczej:))
Madika, możesz podać do jakiego okulisty chodzisz z Hanulką? Prywatnie czy na nfz?

My chodzimy prywatnie do dr Kingi Hadław-Durskiej na Pomorska to sie nazywa Lepszy wzrok.

M nadzieje ze nasze forum nie zamilknie :D Bo jak czesc z nas jeszcze pracowala to i tak bylo co czytac :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

Madika
Tangoya
Hej, czytam na bieżąco ale ostatnio jakoś brakowało weny do pisania. Dopada mnie jakieś przygnębienie, plus ciche dni z mężem.Dzisiaj mieliśmy wizytę poradni patologii noworodka. Myślałam że lekarz jakoś tak bardziej poprzygląda się Młodemu, a nie tylko osłucha i położy na brzuchu. Ale co tam, ważne że wszystko jest ok i nie musimy już więcej tam jeździć. Bartuś mega przypakował-waży 7200 przy 61cm wzrostu:)
To forum jest naprawdę super i widać jak bardzo jesteście zżyte:) Życzę Wam i sobie z całego serducha, aby przetrwało w takim składzie długie lata. Ja będąc w ciąży ze starszakiem udzielałam się na innym forum ciążowym i tam także udało się nawiącać bardzo bliski kontakt z kilkoma wrześniowymi mamami. Były wspólne spotkanie w Zakopcu. Ja nawet spotkaam się z jedna super mamą nad morzem. Ale co mogło się na początku wydawać totalnie niemożliwe, po powrotach kolejnych mam do pracy forum zaczęło pustoszeć. A potem, po kilkunastu miesiącach kompletnie ucichło :(( Ale mam nadzieję, że z tu będzie inaczej:))
Madika, możesz podać do jakiego okulisty chodzisz z Hanulką? Prywatnie czy na nfz?

My chodzimy prywatnie do dr Kingi Hadław-Durskiej na Pomorska to sie nazywa Lepszy wzrok.

M nadzieje ze nasze forum nie zamilknie :D Bo jak czesc z nas jeszcze pracowala to i tak bylo co czytac :D

Madika a ile ona bierze za wizytę w Łodzi? U mnie w Turku też przyjmuje, nawet ostatnio sobie własną przychodnię postawiła

Odnośnik do komentarza

Jola88
niuska_aw
U nas też rozmiar 74 na tapecie,Marcin ma 67 cm. Co to forum to rzeczywiście tu jest jak w domu, tu się wszystko zaczęło i zawsze zostanie sentyment:) Na fb łatwiej jest wejść i to ogarnąć, ale ja jestem tu i tu:)
Co do teściowej, to ja mam z moją pozytywne relacje z czego się bardzo ciszę. Pomogła mi bardzo jak wróciłam do pracy bo pilnowała Martusię, zresztą do dziś jest zawsze na zawołanie, aczkolwiek nigdy się nie narzuca, a mieszka kilka bloków dalej. Mam nadzieję że Marcinkiem też się zajmie jak wrócę do pracy. Kiedyś w życiu nie pomyślałabym że może zajmować się moim dzieckiem. Nie głupi powiedział: lepsza do opieki nad dzieckiem najgorsza babcia niż najlepsza niania:)

Ja mojej teściowej nie zostawie małego a na emeryturę od lipca idzie na pewno do momentu aż dziecko nie będzie moglo jesc wszystkiego.
Ale się uśmiałam z zagadki. Tez leniwca obstawialam:):)

Jola jaki slodziak :D Ale powaznie na buzi wyglada i te wloski... :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Hej RedNails bylam w pepco.widzialam te haremki ale same male rozmiary :( poszlam kupic sobie cos a wyszlam z gaciami dla siebie,zabawka dla Matiego,pieluszka flanelowa i skarpeteczkami.Remont zrobili i wkoncu porzadne dzoaly sa meskie,damskie i dzieciece..ale te ciuszki takie se..chcialam spodenki kupic..ale jakies takie..nie wiem..chyba przejde sie do lumpka,tam choc firmowe porzadne znajde :)
Kolejka do kasy byla dlugo,ale niunius pieknie mi towarzyszyl i brechtal z gondoli :)

Kasiamamusia a moze wlasnie nie spieszyc sie z "tesciowaniem " bo sie zepsuje i skurcz dupy dostanie :D hehe
No ona wporzadku..tylko nie garnie sie zeby wozek prowadzic,przyjsc do nas..najlepiej jej u siebie i do niej przyjsc..ale jest wporzadku..ostatnio pomyslala o mnie i kalafiory mi kupila bo po zlotowce byly :D
Gratuluje dopiecia spodni :D
Mi jak Kalae 10 kg zostalo..najwazniejsze ze mi mega zarcie przeszlo w koncu i od wcziraj jem nornalnie,bez obrzerania :)
Arwena super ,ze maz zmadrzal :D
Jola ale slicznie wygladacie :D
Tangoya fajnie,ze zajrzalas :)

Odnośnik do komentarza

RedNails89
Jola, ale słodziak! Zaraz nas tu wszystkie połknie :D a my go schrupiemy :)

Ja Jaśka nawet z mężem nie zostawię dopóki nie zacznie jeść wszystkiego, no dobra, prawie wszystkiego :P bo mój mąż ma jakieś dziwne przekonanie że skoro Starszak po 4msc przeszedł na mm i jadł pierwsze rzeczy to ten też na bank bedzie. Nie dopuszcza myśli że teraz zawzięłam się, wiem jakie błędy przy kp popełniłam z pierwszym (i co mi wmówiła Skurcz Dupy...) i teraz noł łej, będziemy się karmić dłużej :P

Madika!!! Jakie jeszcze niusy o tesciowej chowasz w zakamarkach? :D:D:D padłam jak przeczytałam o tych bluzkach! Czyli że klasyka klasyków, dzinsy+biała koszula to przez jakiegoś ułoma wymyślone? Jeśli biała jest śnieżnobiała bez grama niebieskiego? :D

A co Ci wmowil Skurcz dupy?

A ten ułomny co wymyslil to na bank tez duzo innych glupot modowych wymyslil :D hehe

Moze i biala by zalozyla ale by musialy byc jakies wzory bo ona gladkich bluzek nie nosi bo sie zle w nich czuje.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~arwena 89
Madika
Tangoya
Hej, czytam na bieżąco ale ostatnio jakoś brakowało weny do pisania. Dopada mnie jakieś przygnębienie, plus ciche dni z mężem.Dzisiaj mieliśmy wizytę poradni patologii noworodka. Myślałam że lekarz jakoś tak bardziej poprzygląda się Młodemu, a nie tylko osłucha i położy na brzuchu. Ale co tam, ważne że wszystko jest ok i nie musimy już więcej tam jeździć. Bartuś mega przypakował-waży 7200 przy 61cm wzrostu:)
To forum jest naprawdę super i widać jak bardzo jesteście zżyte:) Życzę Wam i sobie z całego serducha, aby przetrwało w takim składzie długie lata. Ja będąc w ciąży ze starszakiem udzielałam się na innym forum ciążowym i tam także udało się nawiącać bardzo bliski kontakt z kilkoma wrześniowymi mamami. Były wspólne spotkanie w Zakopcu. Ja nawet spotkaam się z jedna super mamą nad morzem. Ale co mogło się na początku wydawać totalnie niemożliwe, po powrotach kolejnych mam do pracy forum zaczęło pustoszeć. A potem, po kilkunastu miesiącach kompletnie ucichło :(( Ale mam nadzieję, że z tu będzie inaczej:))
Madika, możesz podać do jakiego okulisty chodzisz z Hanulką? Prywatnie czy na nfz?

My chodzimy prywatnie do dr Kingi Hadław-Durskiej na Pomorska to sie nazywa Lepszy wzrok.

M nadzieje ze nasze forum nie zamilknie :D Bo jak czesc z nas jeszcze pracowala to i tak bylo co czytac :D

Madika a ile ona bierze za wizytę w Łodzi? U mnie w Turku też przyjmuje, nawet ostatnio sobie własną przychodnię postawiła

Bierze 120 zl za wizyte. W Lodzi Hanie przyjela mi po znajomosci bo leczy cala rodzinke moja. A ja jej ufam jak zadnemu innemu okuliscie. Nie wiem jakie Ty masz zdanie o niej ale ja mam jak najlepsze.

Wiem ze w Turku bez problemu przyjmuje takie maluch jak nasze bo ma sprzet u siebie. A w Lodzi zbadala jej tylko dno oka i sprawdzila kanaliki i pokazala jak masowac.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jola88
Bo to poważny chlopak jest:):) hehe
Tak serio to straszny smieszek, tylko bardzo lubi towarzystwo i bliskość. Sam nie posiedzi e gondoli nie chce, musi na raczkach byc. Chociaż od 3 dni spi w łóżeczku dwie drzemki woec postep. A tak to kolki ma mniejsze więc ulga duza:)

No pewnie ze na raczkach u mamy najlepiej :D Ja na jego miejscu tez bym wolala :D

Misiakowata nie kazda tesciowa moze to skurcz dupy :D Twoja raczej nie bedzie uciazliwa wiec moze pozostanie tesciowa poprostu :D hehe

A ja czekam w kolejce u neurologa... eh... Chyba sie juz pogodzilam z tym co nam sie przydazylo tylko martwie sie tym leczeniem co to bedzie i jaki to bedzie mialo wplyw na dalsze zycie... No ale niedlugo wszyskiego sie dowiem:)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Jolu bardzo dobrze wyglądasz z tą wagą, a pamiętam jak pokazywałaś zdjęcie na początku ciąży. Teraz jest lepiej moim zdaniem. A Oliwier ładniutki, no no! A tak się zamartwiałaś w ciąży o niego, że za malutki a teraz wygląda na starszego niż jest :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...