Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamami11

~-misiakowata30
Karola jaka czarnula :D

MamaMi myslisz ,ze cos sie zaczelo u Ciebie???
Izabel spokojnie jeszcze ja bede :-) daje sobie spokoj juz z aktywnoscia..takze pewnie do terminu dociagniemy..dostalam nauczke i juz..

oj, trudno narazie powiedzieć. Jak wstaje i chodze to bsrdzo mi sie brzuch napina, nawet dosc bolesnie.jak sie klade to mniej. Czekam na cos wyraznejszego. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

BadWomen Karola gratulacje.

Nareszcie was dogoniłam. Dziś byłam z Pawełkiem u lekarza. Za mało przybrał na wadze bo jeszcze nie odzyskał wagi urodzeniowej. W środę kolejna wizyta i ważenie. Mam nadzieję że cis przybędzie bo nie chciałabym go dokarmiac. W poniedziałek idziemy na pobranie krwi bo jeszcze żółtaczka mu nie zeszła :(.
Załatwiłam już sprawy z zusem i zglosilam Pawełka do ubezpieczenia. Zostało mi jeszcze załatwienie karty dużej rodziny i 500+. Brawo ja :)

Misiakowata zabije za fante. Albo lepiej, położe się na brzuchu :p

Odnośnik do komentarza

Kamilla moj tez ulewa ale tylko po moim mleku. Po mm nie. Koleżanka doradziła mi aby karmić "pod górkę" zeby dziecku nie leciało tak szybko (fakt, ze jak Aleks je z cyca to niekiedy sie az dławi, takie ciśnienie jest, z butli leci mu wolniej). W poniedziałek idziemy do pediatry to zapytam czemu ulew po moim a po mm nie.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

~kamillaa
Kurwa no. Juz nie wiem o co chodzi naprawde mala caly dzien z tym brzuszkiem problem miała i ma, godz temu ja nakarmilam i odbilam, polozylam na znak bo byliśmy obok.. I nagle ulewac zaczęła i nawet nosem jej poszlo:o nie wiem o co chodzi:( tak się boje!!

Kamilla, moja Inga, jakiś czas temu tak samo miała. Brzuszek ją bolał, nie mogła kupki zrobić, prawie w ogóle nie spała, ulewało jej się okropnie, nosem też. I tak przez tydzień, ale jakoś samo minęło. Uleje jej się jeszcze nosem, ale już rzadziej. Ulewanie zmniejszyło jej się jak pod materac włożyłam poduszkę klin, przez co ma główkę wyżej o jakieś 30 stopni.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Aga nie fair !!! Przeciez lyka mozesz Fanty wziac buuuu a ja sie na brzuchu nydym rydym :-(
He he he :D ech a co mi zostalo..krokodupa znow sie rozkreca..ide posiedziec w cieplej wannie moze pomoze..jak pomagalo na rwe...
Kama wlasnie a moze sprobuj ukladac Tosie przy karmieniu tak by cyus byl z dolu?moze nie nalyka sie tak lapczywie????
Ja jednak poradzilabym sie lekarza..kazde dziecko jest inne..a i spokojniejsza by byla

Odnośnik do komentarza
Gość kamilllaa

Wiecie. Bo ona wczesniej tak nie miała. Baba mi ja przystawila ta poloznacw pozycjibbrzuszek do brzuszka, a ja naprawde mam dużo pokarmu.. Sluchajcue to co nadal karmic na zadanie"?? Bo dalam jej teraz smoczka ale sie zloscila...

Odnośnik do komentarza

Iza, Strunka... jeszcze ja ;-) Dawno po terminie, jutro zaczynam 42 tydzień :/

Wczoraj dołek, dzisiaj przypływ energii.. wolę te dni, kiedy jakoś więcej mi się chce niż tylko leżeć na kanapie. Od rana dzisiaj idę ostro :D Zrobiłam obiad i zawiozłam lubemu do pracy, bo nic sobie nie wziął do jedzenia a w piątki od 8 do 20 pacjent za pacjentem.. Pojechałam dalej do miasta do spowiedzi (podejrzewam, że może Antek woli taką "czystą" matkę i dlatego jeszcze nie wyszedł :D), narodziłam się kawą i sałatką owocową u Sowy.. pycha :) W drodze powrotnej umyłam samochód na myjni ręcznej..i jak zajechałam pod dom to z rozpędu odkurzylam i umyłam auto tez wewnątrz. Małżonek doprowadził prąd do garażu to skorzystałam ;-) Okazało się, że w bagażniku, w którym podróżuje piesa jest pełno rozdrobnionych patyków, wiec je wyrzuciłam na podjazd przy tym odkurzaniu, a ta małpa (pies w sensie) rozdrobniła je jeszcze bardziej na podjezdzie i trawniku..więc musiałam jeszcze zagrabic trawnik i zamieść podjazd. Uff...się zmęczyłam, nie powiem, że nie. Ale za to teraz czuję, że mój odpoczynek zasłużony :-) A krzywdy to chyba już sobie specjalnie nie zrobię..no bo co..najwyżej urodzę, a w moim przypadku to już czas najwyższy :D

Karola, Bad Woman - GRATULACJE!!! :-)
Ania, trzymaj się tam..strasznie Ci się porobiło..
Kamila, okrutna jesteś z tym spaniem na brzuchu :D Mój Małżonek mówi, że jakbym ja chciała się położyć na brzuchu to tak jakby chcieć żółwia położyć na plecach :D
Misiakowata, współczuję bólu i tych swędzeń..ale może juz się zaraz skończą? ;-) Mnie teraz każde pobolewanie cieszy - jak wariatkę - bo łudzę się, że to może TO.

Odnośnik do komentarza

Królewna zmeczylam się od samego czytania :) już. Wiem czemu mnie mało boli, bo nic nie robię :):)
no z usg mam termin na 2.04 mogłam się na kwietniowki wpisać i by mi wszystkie zazdrościły jakbym urodziła, hihi Ale los mnie zesłał do was :)
Majka gratulacje :)
Jakkolwiek to nie zabrzmi jutro moja babcia (89l) jedzie do córki pod Szczecin jestem przeszczesliwa.... Mąż ma 3 tyg urlopu i zależało mi żeby to był NASZ czas, bez jej oddechu na ramieniu, dziwnych pytań i w ogóle..... Wiem jestem okropna

Odnośnik do komentarza

Izabel nie jesteś okropna..to normalne,że chcecie pobyć sami bez zbędnych pierdzieleń :D
Królewnazdrewna to nieźle szalejesz..no u mnie się to skończy mam nadzieje z dniem porodu wszystko :)
Nati jest przykładem ,że cos sie jednak może przypałętac i swedzieć...no ale już można lekami zadziałać nie szkodzac maluszkowi :D

Majka gratulacje :D Fajnie,że zajrzałas jeszcze do nas :D

Kamilla a jedzcie na dyzur do przychodni..zawsze coś się dowiecie..Cały czas powtarzam,że trzeba obejrzec małą..Zu2ia tez tak uważa i ma racje mówiąc,że panika to nie wstyd..zwłaszcza jak chodzi o malutką..

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~kamillaa
Kurwa no. Juz nie wiem o co chodzi naprawde mala caly dzien z tym brzuszkiem problem miała i ma, godz temu ja nakarmilam i odbilam, polozylam na znak bo byliśmy obok.. I nagle ulewac zaczęła i nawet nosem jej poszlo:o nie wiem o co chodzi:( tak się boje!!

A po kazdym karmieniu Mala ulewa? Bo jak tak to moze ma refluks? Moja po moim mleku nie ulewa ale po rzadkim mm juz tak. Dlatego pisalam Cino tym mleku AR.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...