Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Leniwiecccc

Aaa! Poszlam spac z Eliza, wstaje, a tu trzy nowe dzieciaczki! Matko, jak fajnie :)))) Olciaa, Haniutek, Kalae, gratulacje:) Rzuccie chociaz jakas folia !;)
Lilijka, z tym papierem to teraz ustawisz caly szpital w piatek :-D
Oj ale sie ciesze, ze tyle brzuchow juz rozpakowanych :)
Co do bolesnosci porodu...to ja do pelnego rozwarcia przeklinalam sex ...ale moglam myslec w miare. Jednak na partych ta zdolnosc zniknela. Ale gdyby nie trwaly 3,5 h tylko jak u niektorych 3-5 pchniecia , to moze nie byloby tak zle...
Jednak wszystko do przezycia...dla Elizy zrobilabym to jeszcze raz... dla jej ridzenstwa, nie wiem. Zobaczymu po pologu;)
Co do dopajania, ja nie dopajam i nie uwazam, ze trzeba to robic. Pierwsza partia mleka jest po to zeby zaspokoic pragnienie, druga-apetyt.
Boje sie troche,ze zrezygnujecie z moich uslug wrozki porodowej... zawsze machne sie o tych kilka godzin...;) moge umowic sie z wami na 4zl50gr za dzien porodu +/- 10 godzin (kazdy grosz sie liczy!)

Buziaki dla wszystkich maluchow od ciotki Leniwca!!!

Odnośnik do komentarza

Także kochane... porodu wcale nie trza się bać !! Grunt to pozytywne nastawienie i skupienie na parciu !!! Tak jak przy mega kupie :D
Jako że z czytaniem jestem jeszcze hen w czarnej..... lesie :D powiedzcie jak tam nasza Olcia i Haniutek ?????? Ktoś jeszcze do nas się przyłączył? ??
Ps. Bardzo dziękuję za kciukasze !!!!! Szalenie zajebiście mi pomogły !!!!! :* :* :*

Odnośnik do komentarza

Dzien dobryy!! :)

Olcia gratulacje ! Dobrze ze jestes juz po tym... Kurcze widze ze zdarza sie bardzo często ze męczą kobiety tyle godzin tylko po to zeby na koncu zrobic cesarke :o ... Buedulka sie wymęczylas! No ale najwazniejsze ze wszystko jest dobrze z tobą i maluszkiem. Jeszcze raz gratulacje Olcia! Dzielna mamo! :*

Sylwia tu dla ciebie jeszcze raz link do naturalnych syropkòw: http://sekrety-zdrowia.org/domowe-syropy-na-kaszel-i-infekcje/

BadWoman ja tez cierpie na te zdrętwiale dlonie! Straszne to jest. Najgozej rano jak sie budze to mnie az bolą...
Polozna mi zalecila zebym calkowicie wykluczyla sòl z posilkow ...ale jakos mi sie to srednio udaje...

EwelinaCzcz ci juz idzie 42tc!! Woow a nie masz sie zglosic na wywolywanie w tym tygodniu?

Uuu lilijka dalí ci papierek ze mozesz rodzic? :D no to do dziela! :D hehh

Kamilka cierpliwosci... Eiadomo ze z dnia na dzien nagle wszystko nie wtoci do normy. Przezylas duzy wysilek, twohe cialo musial sie otrząsnąc. Napewno po powrocie do domu wszystko zacznie sie ukladac! Trzymam kciuki :* przytulam mocno!

Haniutku gratulacje! Cieszę się ze z tobą w szystko w porządku, ze dalas znac. Trzymam za Zosieńkę kciuki! Napewno wszystko będzie w porządku!! Maleńka jaka wyrosnięta pannica:) Napewno silba po mamusi, da rade!! Sciskam mocno, a ty kuruj sie i wracaj szybko do siebie! :*

Haneczka gratulacjecwyjscia do domku!! Jupii!! :)

Dziewczyny dzis chyba do was ucieklo slońce z Barcelony bo u nas jak nigdy szaro buró i kropi deszcz.. :/

Magdalena ale sliczny Wojtus!! :) <3 trzymam kciuki! <br />
Natii sliczniusia ta twoja księzniczka! Takie slodkie ma puculki! <3<br />
Ojeeeej Olkaaa ta twoja blizna ... Jedz do szpitala szybko!! Wygląda to powaznie:( Trzymam kciuki zeby ci szybko pomogli i zeby sie ladnie zaczelo goic!

Kalae się odezwala!!! Ale superar!! Wielkie gratulacje !! :)
Tez cię wymęczyli kurcze... Biedaku! Ale najwazniejsze ze juz po tak jak Olcia! Teraz ciesz sie seoją Antosią:) Cudownie ze juz ja masz przy sobie:) wracaj szybko do siebie i powodzenia w pologu!! :*

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

strunka7777
Marcoweczki juz rozpakowane i tr, ktorym czop odchodzi.
Czy którejś odchodzący czop nie byl podbarwiony krwią? Jakiego koloru byl???
Mnie,przy pierwszym Bablu odchodził lekko brunatny i chce sie zorientować czy może być inaczej...

Strunka... ja miałam brązowe pasma śluzu. Zaczęły się wczoraj rano ok 10-tej... i były cały czas... Od 15-tej skurcze co 10-15 min.... w nocy mocniejsze... na porodówke przyjechaliśmy o 4:30... były pustki.... można było sobie wybierać w salach :D

Odnośnik do komentarza

Bluberry i dla Ciebie, kawał chłopa urodzilas :-). Taki tu szał porodow, ze nie nadążam za Wami.
My dzis zlozylismy łóżeczko, chciała m byc pewna, ze zmieści sie w sypialni. Pasuje fajnie :-) Mała chyba wyczula, że cos dla niej, bo fika jak szalona. :-D Jutro wizyta, mam nadzieję, że pani doktor mnie wreszcie zbada dogłębnie i zrobi usg.

http://global.thebump.com/tickers/tt1d0300

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Haniutek nawet nie wiesz jak mi ulzylo jak zobaczylan Twoj post. Super, ze sie odezwalas :) będzie wszystko dobrze. Zobaczysz. Dużo zdrowka dla Ciebie i Zosi. Tule Was mocno :*
Magdalenka sliczny Wojtus :)
EwelinaCzcz Ty juz jesteś tyle po terminie co pokazuje Twoj suwaczek?? I nie wyslali Cie jeszcze na wywolanie??
Kurde u mnie raczej sie skończy na oxy. Ja to czulam od kad zaszlam w ciążę :/
Olka biedactwo. Nie denerwuj sie. Bedzie dobrze. Tylko sluchaj " starszych" :D i nie szalej juz. Kurde Ty juz tyle po porodzie a tu taka nieladna rana :/ a mowilas gin, ze zaszalalas w pologu z Michalem??
Lilijka super, ze masz juz papierek i jestes spokojniejsza :)
U mnie brzydka pogoda, ale ja i tak leze w lozku i walcze z moim przeziebieniem :) nie dam mu sie.

Wg okresu miałam na 1.03 a wg usg na 8.03. Kazał się sugerować ta z usg, bo mówił że okresy są nieregularne, mogło się coś poprzesuwac. A wg usg za każdym razem pokazywalo 8.03. Mam skierowanie do szpitala na piątek na wywołanie. Ale wiesz ja bym wolała bez tej oxy :(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg5npte2ht.png

Odnośnik do komentarza

Barcelona
Bluberry! Brawoo!! Dobrze ze juz masz wojego Filipka :) duzy chlopak:) powodzenia teraz to sie zaczyna:) a ty to juz chyba dobrze sie czujesz jak juz wstajesz :) super:)

Barcelonia... wstałam bo mi sie cholernie sikać chciało a zapomniałam że przeca mogę basen :D
Nawet siadłam na tyłku bo se zapomniałam z wrażenia że pewnie boli a wcale nie :D

Odnośnik do komentarza

Barcelona
Dzien dobryy!! :)

Olcia gratulacje ! Dobrze ze jestes juz po tym... Kurcze widze ze zdarza sie bardzo często ze męczą kobiety tyle godzin tylko po to zeby na koncu zrobic cesarke :o ... Buedulka sie wymęczylas! No ale najwazniejsze ze wszystko jest dobrze z tobą i maluszkiem. Jeszcze raz gratulacje Olcia! Dzielna mamo! :*

Sylwia tu dla ciebie jeszcze raz link do naturalnych syropkòw: http://sekrety-zdrowia.org/domowe-syropy-na-kaszel-i-infekcje/

BadWoman ja tez cierpie na te zdrętwiale dlonie! Straszne to jest. Najgozej rano jak sie budze to mnie az bolą...
Polozna mi zalecila zebym calkowicie wykluczyla sòl z posilkow ...ale jakos mi sie to srednio udaje...

EwelinaCzcz ci juz idzie 42tc!! Woow a nie masz sie zglosic na wywolywanie w tym tygodniu?

Uuu lilijka dalí ci papierek ze mozesz rodzic? :D no to do dziela! :D hehh

Kamilka cierpliwosci... Eiadomo ze z dnia na dzien nagle wszystko nie wtoci do normy. Przezylas duzy wysilek, twohe cialo musial sie otrząsnąc. Napewno po powrocie do domu wszystko zacznie sie ukladac! Trzymam kciuki :* przytulam mocno!

Haniutku gratulacje! Cieszę się ze z tobą w szystko w porządku, ze dalas znac. Trzymam za Zosieńkę kciuki! Napewno wszystko będzie w porządku!! Maleńka jaka wyrosnięta pannica:) Napewno silba po mamusi, da rade!! Sciskam mocno, a ty kuruj sie i wracaj szybko do siebie! :*

Haneczka gratulacjecwyjscia do domku!! Jupii!! :)

Dziewczyny dzis chyba do was ucieklo slońce z Barcelony bo u nas jak nigdy szaro buró i kropi deszcz.. :/

Magdalena ale sliczny Wojtus!! :) <3 trzymam kciuki! <br />
Natii sliczniusia ta twoja księzniczka! Takie slodkie ma puculki! <3<br />
Ojeeeej Olkaaa ta twoja blizna ... Jedz do szpitala szybko!! Wygląda to powaznie:( Trzymam kciuki zeby ci szybko pomogli i zeby sie ladnie zaczelo goic!

Kalae się odezwala!!! Ale superar!! Wielkie gratulacje !! :)
Tez cię wymęczyli kurcze... Biedaku! Ale najwazniejsze ze juz po tak jak Olcia! Teraz ciesz sie seoją Antosią:) Cudownie ze juz ja masz przy sobie:) wracaj szybko do siebie i powodzenia w pologu!! :*


Mój gin liczy że jestem w 41 tyg tak mi mówi ;) idę w piątek do szpitala ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg5npte2ht.png

Odnośnik do komentarza

EwelinaCzcz
Sylwia921125
Haniutek nawet nie wiesz jak mi ulzylo jak zobaczylan Twoj post. Super, ze sie odezwalas :) będzie wszystko dobrze. Zobaczysz. Dużo zdrowka dla Ciebie i Zosi. Tule Was mocno :*
Magdalenka sliczny Wojtus :)
EwelinaCzcz Ty juz jesteś tyle po terminie co pokazuje Twoj suwaczek?? I nie wyslali Cie jeszcze na wywolanie??
Kurde u mnie raczej sie skończy na oxy. Ja to czulam od kad zaszlam w ciążę :/
Olka biedactwo. Nie denerwuj sie. Bedzie dobrze. Tylko sluchaj " starszych" :D i nie szalej juz. Kurde Ty juz tyle po porodzie a tu taka nieladna rana :/ a mowilas gin, ze zaszalalas w pologu z Michalem??
Lilijka super, ze masz juz papierek i jestes spokojniejsza :)
U mnie brzydka pogoda, ale ja i tak leze w lozku i walcze z moim przeziebieniem :) nie dam mu sie.

Wg okresu miałam na 1.03 a wg usg na 8.03. Kazał się sugerować ta z usg, bo mówił że okresy są nieregularne, mogło się coś poprzesuwac. A wg usg za każdym razem pokazywalo 8.03. Mam skierowanie do szpitala na piątek na wywołanie. Ale wiesz ja bym wolała bez tej oxy :(

U Ciebie chociaż się sugeruja data z usg. U mnie to roznica 10 dni i tez mam nieregularne i niestety nikt się tym nie sugeruje :/ mam nadzieję,że samo Cie wezmie. U mnie kolezanka miala sie zglosic na wywolanie a 2h wcześniej odeszly jej wody i akcja się sama zaczela. Takze nic straconego :)

Leniwcu jak taka przecena dzisiaj to ja też poprosze o moj termin :)

Odnośnik do komentarza

Olciaa
3340 g 55 cm 6:32

Olcia GRATULUJE!!!!!

Boze szkoda ze Cie tyle czasu trzymali bezsensu.... Tak mnie wkurza takie podejscie lekarzy.... No jie ma nic gorszego jiz meczyc kobiete przez iles godzin a potem fundowac jej jeszcze cesarke...
No masakra dla mnie....

Najwazniejszenze juz po wszystkim i teraz bedzie juz tylko lepiej!!!! Choc nie czarujmy sie pierwsze 2 dni po cc sa najgorsze...

Ale jak ja juz doszlam prawie do siebie to TY tez dojdziesz!!!! (Misiakowata tylko bez skojarzen!!!!)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

No Bluberry dobrze slyszec ze nie wszystkie musimy tak cierpiec po porodzie! Super ze nawet mozesz siadac :) hehh dajesz nadzieje dla nas, ktòre jeszcze jestesmy przed :D

EwelinaCzcz to zycze zeby jednak twoje maleństwo zdecydowalo sie wyjsc samo bo widac ze to wyeolywanie to sie moze przeciągnąc...
Wyprubuj wszystkie mozliwe sposoby: pijdz na 3 godzinny spacer, wykorzystaj meza i zjedz cos ostrego :DD hehh

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

olka135
Hej... Dostałam kolejny antybiotyk, ale jak wroci mama z pracy to jadę doszpitala.. Koniec żartów.. Tak się boje, słyszałam że będą mi rozvinac to i czyścić izszywac od nową :'(

Kalae urodziłas? Olcia? Bluberry?:) lece nadrabiac

Olka TRZYMAMY z Hania mocno kciuki zeby Ci szybko pomogli!!!

Bedzie dobrze!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Barcelona
No Bluberry dobrze slyszec ze nie wszystkie musimy tak cierpiec po porodzie! Super ze nawet mozesz siadac :) hehh dajesz nadzieje dla nas, ktòre jeszcze jestesmy przed :D

EwelinaCzcz to zycze zeby jednak twoje maleństwo zdecydowalo sie wyjsc samo bo widac ze to wyeolywanie to sie moze przeciągnąc...
Wyprubuj wszystkie mozliwe sposoby: pijdz na 3 godzinny spacer, wykorzystaj meza i zjedz cos ostrego :DD hehh


Na spacer zaraz się wybieram właśnie ;) męża wykorzystuje ale to nie pomaga a po ostrym mam taką zgage że szok ;) no zobaczymy co z tego wyjdzie ;) dzięki dziewczyny, też trzymam za Was kciuki!!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg5npte2ht.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...