Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ernesto wspolczuje rozumiem Cie bo ja tu tez jeszcze do 9 a potem 4-5 dob jeszcze z malutka juz. Serio mozna zeswirowac.Pocieszam sie ze kilka dni i bedzie maluszek to potem juz jakos minie;)
Misiakowata kurcze jak ja Ci wspolczuje tego sedzenia zrobilo mi sie uczulenie od " bocianka"udeta od tetna i tez swedzi ale tylko brzuch i juz wkurza a jak Ciebie calosc wrrr
Madika nie bojaj sie przynajmniej mialaby Hania bodyguarda;)
Laska do rana z tym tel wiec z jaka luboscia wlaczylam swiatlo o 5.30 jak siostry mierzyly cisnienie i wgl;) a ta z pytaniem czy to juz budzic sie trzeba ;)) tak kufa to jutro bedziesz mniej smsow w nocy wysylac;))

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwiecccc

Tak - Eliza jest prawdziwym leniwcem:-D
W ogole na Kostaryce jest sierociniec dla leniwczykow! Chyba tam pojedziemy we 3:)))
Mysle nad smoczkiem coraz powazniej... chociaz na kilka tygodni...
Elizie chodzi zdecydowanie o ssanie. Jak ja przytulam to szuka golej skory i sie wpija;)
A wiecie, ze linea negra na brzuchu pomaga noworodkowi po porodzie znalezc sutki i do nich przypelzac??? W sensie, po kolorze:-D
Ajka, to dzis?????
Ja to troche nie kontaktuje!
Lekarz powiedzial, ze wyjdziemy dzis (pewnie slyszal o pomaranczowej kupce;)). Ale ostatecznie pediatra decyduje po wazeniu i ocenie poziomu bilirubiny...

Odnośnik do komentarza

Haniutek
Ernesto wspolczuje rozumiem Cie bo ja tu tez jeszcze do 9 a potem 4-5 dob jeszcze z malutka juz. Serio mozna zeswirowac.Pocieszam sie ze kilka dni i bedzie maluszek to potem juz jakos minie;)
Misiakowata kurcze jak ja Ci wspolczuje tego sedzenia zrobilo mi sie uczulenie od " bocianka"udeta od tetna i tez swedzi ale tylko brzuch i juz wkurza a jak Ciebie calosc wrrr
Madika nie bojaj sie przynajmniej mialaby Hania bodyguarda;)
Laska do rana z tym tel wiec z jaka luboscia wlaczylam swiatlo o 5.30 jak siostry mierzyly cisnienie i wgl;) a ta z pytaniem czy to juz budzic sie trzeba ;)) tak kufa to jutro bedziesz mniej smsow w nocy wysylac;))

I baaardzo dobrze! Dyscyplina musi być!!! :D Musztrę jej tam zrób. Niech się nauczy!!! I zapamięta na cale życie.

Odnośnik do komentarza

MamaMi1
A ja dzis zle zaczelam dzien:-/ A mialo byc lepiej?
wstalam o 4, potem poklocilam sie z mezem, az sie poryczalam na maxa. A nie zdarzalo mi sie w ciazy, tylko kiedys raz. Obiecuje mi moj od ponad roku, ze zrobi pewne rzeczy w mieszkaniu, typu przykrecenie kibla, wymiana deski sedesowej i takie drobne rzeczy. Od roku go prosze, obiecal ze po sw Bozego Narodzenia to j6z napewno, ze przed porodem to tez napewno. I znow sie napatoczyl temat i znow klotnia. A najlepsze, ze nie pozwala mi samej tego zalatwic, czyli wynajac kogos do zrobienia, bo niby kasy nie ma! No szlag!!!

nie odzywam sie do niego, nie bede odbierac tel. Jestem wsciekla!

Nie denerwuj sie!!!! Chlopy juz takie sa. Powiedz mu ze jak nie zrobi tego do poniedzialku to Ty sobie sama poradzisz i nie bedziesz sie prosic o takie pierdoly.

I koniec tematu :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Ajka, o której cc? Trzymam kciuki! Ciesz się - zaraz będziesz mamą ;)

Leniwiec chyba położne postarają się dziś o twój wypis :) już wyobrażałam sobie jak musiałaś wyglądać grzebiąc w koszu pełnym chusteczek z kupami - niczym zombie!
A może spróbuj smoczka jeśli Eliza chce ciągle ssać? No chyba, że to chęć tulenia. Jeśli dobrze kojarzę to małe leniwce, jak oposy, żyją wszczepione w mamę :)

Heheh:D Juz sobie wyobrazilam Elize jako szare wlochate zwierzatko wczepione w Leniwca :D heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Ja to sie boje, ze totalnie nie rozpoznam ze to skurcze albo ze je przespie:D wczoraj wieczorem jak juzw wyrze lezalam to mnie lapal bol taki jak na okres, bardzo silny i potem malal...ale nie wiem juz sama czy to skurcze, czy mala się tak wiercila ( bo strasznie aktywna jest nocą i nad ranem)

Mamami nie przejmuj sie, u mnie działa jak sie wkurwie i sama zacznę robic, chociaż zazwyczaj naprawde nie musze... Wymiana deski kiblowej to 2mjn roboty, chociaż zalezy jaka..

Odnośnik do komentarza

Hehe dziewczyny od rana widze szalenstwo :D Leniwiec niczym Sherlock grasujacy po szpitalu :D

MamaMi oj nie denerwuj sie :* u nas tez ostatnie dwa wieczory w napieciu... On wraca zmeczony calym dniem zapieprzania, a ja juz tez umeczona i zdenerwowana zblizajacym sie porodem, echhhh.

Ajka trzymam kciuki, powodzenia :)

Nati ja od rana mam taki co chwile twardy brzuch. Ale maluch rusza sie. Nic wiecej sie nie dzieje wiec czekam. Termin za 5 dni :) z usg juz minął.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

MamaMi u mnie jest podobnie i zawsze słyszę tektury, że on pamięta i nie trzeba mu co pół roku powtarzać. A tak serio raz zrobiłam tabelkę, którą przykleiłam na lodówkę z przylepionymi karteczkami co trzeba zrobić. Na tych ważniejszych dotyczących, np.
pokoju Groszki dałam deadline. Po zrobieniu zadania przeklejał karteczkę w kolumnę Done. Wtedy też bardzo akcentowałam jak się cieszę, że to wykonał. Jeśli nie zrobił czegoś w terminie,(zdarzyło się raz), kartka szła do kolumny fail, to wygłosiłam monolog jak bardzo jest mi przykro i jak mnie zawiódł. U niego akurat takie moje marudzenie się sprawdza. Ty, np. Możesz nie zrobić mu obiadu lub prania czy coś takiego. Taka w sumie tablica motywacyjna. Ze względu na rodzaj pracy mojego męża ten system się sprawdził. Codziennie widziałam co ma jeszcze zrobić.

Pozdrawiam
Lilijka, samozwańczy psycholog mężowski

Odnośnik do komentarza

Gosia1001
Lilijka tablica motywacyjna dla meza :D dobre :D
Ja na szczescie nie mam takich problemow, czasem mowic nawet nie musze :)
Kamila te porodowe skurcze to jest taki bol ze nie da sie go "przespac" :) a te bole ktore masz to cwiczenia przed. Tez coraz czesciej tak mam.

No taka mam nadzieje ze odrazu bede wiedziala ze to to;D zobaczymy zobaczymy kiedy moj owocek zdecyduje sie wyjść..

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny pierwsza noc z Pawełkiem nie była taka zła chociaż usnęłam po 5,o 3 byłam pionizowana i przeniesiona na salę. Mój skarb jest kochany. Ajka trzymam kciuki.
Kamilla jestem zadowolona z opieki w szpitalu na wszystkich odcinkach :).
Dziewczyny w szpitalach trzymajcie się wszystko będzie dobrze.
Asia dziękuję za życzenia. Obie są już zakochane w bracie.

Odnośnik do komentarza
Gość Ernestoo

Leze sobie w lozku szpitalnym jako powazna, spokojna prawie czterdziestoletnia kobieta do momentu przeczytania wpisu leniwca i lilijki o leniwcu. Jak brechnelam to nie moglam przestac sie smiac, a pozostale laski patrza sie na mnie jak na ufo.

I nadal sie smieje, juz wymiekam:D

Odnośnik do komentarza

MamaMi1
A ja dzis zle zaczelam dzien:-/ A mialo byc lepiej?
wstalam o 4, potem poklocilam sie z mezem, az sie poryczalam na maxa. A nie zdarzalo mi sie w ciazy, tylko kiedys raz. Obiecuje mi moj od ponad roku, ze zrobi pewne rzeczy w mieszkaniu, typu przykrecenie kibla, wymiana deski sedesowej i takie drobne rzeczy. Od roku go prosze, obiecal ze po sw Bozego Narodzenia to j6z napewno, ze przed porodem to tez napewno. I znow sie napatoczyl temat i znow klotnia. A najlepsze, ze nie pozwala mi samej tego zalatwic, czyli wynajac kogos do zrobienia, bo niby kasy nie ma! No szlag!!!

nie odzywam sie do niego, nie bede odbierac tel. Jestem wsciekla!

Oj skąd ja to znam, dlatego dopiero teraz na 2 tyg. przed terminem mamy remont w pokoju dziecięcym a i tak temat musze cisnąć jakbym ze ścianą walczyła. I pilnować jeszcze każdego kroku bo inaczej będzie "na byle jak byle było". Ja rozumiem, że nie każdemu malowanie i planowanie remontu sprawia taką frajdę jak mi (a większości czynności nie mogę teraz wykonać:/ i cierpię), ale bez przesady, dwa wieczory można sie przemęczyć chociaż dla dobra dzieci! A jak słyszę komentarz teściowej na moje narzekanie na sytuacje "ach Ci faceci, oni tacy są" to mnie nosi. Bo to dla mnie żadne tłumaczenie.. Także mamaMi nie przejmuj sie za mocno, myśl o dzidziusiu i będzie dobrze :) jeśli ktoś rodzi to trzymam kciuki.

Netka, Aga gratulacje! Mój pierwszy syn miał bardzo podobne wymiary 54cm i 3930g :)

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Dzieki Martyna. Wiem ze nie każdy chlop ma reke do remontow czy napraw ale przynajmniej by nie stawal okoniem i mnie denerwowal przed porodem.
teraz idzie na udry, bo zapowiedzial ze nie wraca po pracy. Ehh, mam to gdzies. Nawet jak zaczne rodzic. Poradze sobie, są taxowki.
Wszystko mi już jedno! Od wczoraj mam jyz dola, a to tylko pogarsza sprawe. Ide spac :-|

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1rdnvc3liu.png

http://www.suwaczek.pl/cache/57f2833102.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...