Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

a mocz jak oddawałaś miał kolor czerwony albo choć lekko zabarwiony? a teraz jest taki?

bo jeśli wyszło że troszku jest tej krwi, to może masz jakieś początki zapalenia pęcherza, ewentualnie coś z nerkami, ale spokojnie, możesz umówić się do internisty, może zleci powtórne badanie. A kiedy idziesz do ginekoloka

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Ja wczorajszy dzień byl okropny. Dopadł mnie po 13 straszny bol głowy. Leżałam bo twardniał mi brzuch a na dodatek ból głowy przerodzil sie w migrenę. Wieczorem juz miałam dosyć ból głowy i okropne nudności spowodowały wymioty. Niestety ból głowy dalej został do dziś. Podejrzewam ze to od zatok. W nocy miałam atrakcje bo córka dostała zapalenie ucha. Także siedzimy w kolejce do laryngologa a ja pozniej idę do mojego gin.
Gotuje dzisiaj rosół a jutro z mięsa zrobię potrawkę mniam

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

ajka88
Kalae mi chodziło o te preparaty dla kobiet gdzie wszystko jest w jednej tabletce, a jak zawsze źle napisałam

wiem że o to chodzi, tylko jaka jest różnica że jest w jednej tabletce 5 witamin, a tym że masz 5 tabletek z jedną witaminą? wszystko to suplementy są.

--
jak zrobisz sobie siku to jest ono przeźroczyste?

krew w moczu ocenia się oddzielnie, a erytrocyty oddzielnie. Ja mam np tak:
krew w moczu: nieobecna
erytrocyty świeże 0-1 (zakres referencyjne 0-3)

Odnośnik do komentarza

Ja mam często zapalenie pęcherza i tez w ciąży nie dawno bylam w szpitalu przez to. Moim zdaniem masz zapalenie pęcherze. Z racji licznych bakteri powinnaś mię zrobiony posiew z moczu aby zbadac jakie to bakterie i jakie leki trzeba podać. Krew jest częsta przy zapaleniu ja czesto sikalam z krwią. Nie wiem kiedy masz wizytę ale do tego czasu kup sobie sok 100% z żurawiny z apteki i możesz tez wypic rozpuszczalna Wit. C . Dużo pic wody żeby czesto sikać i nie dopuścić do mocnego namnizenua bakterii. Trzymam kciuki

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

jest coś takiego jak bakteriuria (jakoś tak) bezobjawowa w ciąży trzeba leczyć w "nie ciąży" nie trzeba. W sumie to chyba lepiej że cię nie boli i nie piecze bo się nie męczysz.
Może być też błąd w badaniu, dlatego możesz wykonać raz jeszcze. Może też masz początek tego zapalania.

Odnośnik do komentarza

hej :)
Ja dziś mam cierpiący dzień...Jak na złość moja ostatnia ósemka (ząb) postanowiła wyłazić akurat teraz w ciąży :/
Pół głowy mam obolałe przez to,ucho boli ajjj
robię płukanki z rumianku i ssę goździki..troszkę pomaga..
Jejku!Jutro jadę do innego miasta na genetyczne a tu takie coś..Mam nadzieję,że do jutra przejdzie....
Nie mam siły przez to..Zdążyłam już wpaść złość i popłakać zanim narzeczony pójdzie do pracy..ech a dopiero cieszyłam się,że mi trochę nastroje ucichły :)
Nic,nakryję się kołdrą i pooglądam..może odpoczynek mi dobrze zrobi

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...