Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie kiszka:/
Jestem od 8 w szpitalu na badaniach i na wizytach. Zasmarkana i zakatarzoną jak cholera... Po KTG. Chca powtarzać bo tętno małej za wysokie moze to byc związane z moim przeziębieniem ale nie musi. Czekam na powtórkę z KTG. Jestem juz tak zestresowana bo chca mnie zostawić a ja nie mam ze sobą nic kompletnie i sie martwię. Strasznie zle sie czuje

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Położna mówiła, że wody mają swój specyficzny zapach, który każda położna rozpozna ale nie była w stanie mi go porównać do czegokolwiek.

U mnie dziś pierogi - z mięsem, kapustką i grzybami.

Kalae torbę już spakowałaś? :)

Odnośnik do komentarza

Madika
strunka7777
~kalae
We snie nie mialy zapachu taka woda byla. ;)

Hahaha, padlam :D

Strunka jest taka zasada :D Kto zadaje glupie pytania ten dostaje glupie odpowiedzi :D heheh

Podobno wody j
mie maja zapachu (tak jak w snie) ale podobno maja slodki smak... Jesli Ci to pomoze :D heheh

Nie ma głupich pytan - moga być tylko głupie odpowiedzi :P
Podobno czasem maja zapach ryby i chciałam to zweryfikować. I wiem, ze nie zawsze to moze,być regula.

Odnośnik do komentarza

Haneczkaa
A u mnie kiszka:/
Jestem od 8 w szpitalu na badaniach i na wizytach. Zasmarkana i zakatarzoną jak cholera... Po KTG. Chca powtarzać bo tętno małej za wysokie moze to byc związane z moim przeziębieniem ale nie musi. Czekam na powtórkę z KTG. Jestem juz tak zestresowana bo chca mnie zostawić a ja nie mam ze sobą nic kompletnie i sie martwię. Strasznie zle sie czuje

Haneczka maz wszystko Ci przywiezie jakbys miala zostac.
Oby tylko to przeziebienie szybko przeszlo po antybiotyku.

Trzymam kciuki i sie nie martw bo to tez zle dziala na wyniki KTG malenstwa. Bedzie dobrze!!!! Trzymam mocno kciuki!!!!:D

Mnie juz tak zebra bola ze juz nie wiem jak mam lezec ani siedziec. Chodzic nie moge bo brzuch jak skala...

Pelnia kuzwa pelnia :D heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

ja tam nie uznałam tego pytania za głupie :)
tylko nie miałam innego doświadczania z wodami jak tymi we śnie, a strunka pytała o wody osoby które miały do czynienia z nimi ;)

jak są przeźroczyste to podobno nie mają zapachu lub lekko słodkawy, a jak są inne niż przeźroczyste to już wiadomo, że trzeba szybko do szpitala no i wtedy mogą brzydko pachnięć, to z tyle z teorii

Odnośnik do komentarza
Gość kamilllaaa

Jola88
Gronek gratulacje:):)zdrówka dla Was!
Zuzia daj znać...
Hania trzymamy kciuki...
Kalae hehe dobre:)
Kasi mamusia martwię się moja kruszynka bo widzę ze jest tak kilo do tylu a to dużo ...a bylo wszystko ok 3 tyg temu....caly czas mysle o moim czy ma sie dobrze, niie da się nie myśleć...

Jola a może dla świetego spokoju pojedziesz na IP... nie wiem pod pretekstem jakims chociazby??

Odnośnik do komentarza
Gość Kamillaaa

Ja i tak miałam zamiar szczepić...

jedyne dziwne wydaje mi się że napisali że dziecko zwykle zaczyna mówic mama tata w wieku 13-15msc, jak dla mnie jest to duzo wcześniej? zależy w zasadzie od dziecka, ale mnóstwo dzieci które znam zaczeły mówić mama tata koło 10-12msc zycia, najpóźniej

Odnośnik do komentarza

A innym pęcherz przebijają w trakcie porodu. Ja tak miałam z Asią. Z Angeliką pamiętam że przebudziłam się w nocy z uczuciem że chce mi się siusiu,ale szybko zorientowałam się że to wody. Dziewczyny zadziała instynkt i będziecie wiedziały że to już to. Jak byłam w ciążach z dziewczynami nie było internetu ja nie potrafiłam rozmawiać o ciąży z innymi,a siostry byłego tylko mnie straszyły okropnym bólem. To było straszne.

Odnośnik do komentarza

Z tymi wodami to zależy jak odejdą. Ja w poprzedniej ciąży obudziłam się z dziwnym uczuciem że mam mokro w majtkach, sprawdziłam, sucho. Wstałam do kibelka a przed drzwiami chlup... nie dało rady tego pomylić:) szybka pobudka męża, a ten w szoku jak wstał na równe nogi tak prawie był gotowy do wyjścia:) spokojnie się wykąpałam, a urodziłam 8 godzin od momentu przyjazdu do szpitala:)

Odnośnik do komentarza

heheheh mi to sie smiać chce:D dawno nie widziałam mojego siostrzeńca, albo on chory, albo ja. ale jak dzwonie i słysze co rozmowa to wiekszy zzasób jego słów... ma 19msc, gada po swojemu ale dużo już powtarza, i tak mi sie smiać chce jak gadam z siostra prze telefon a on mówi "o bozieeeeee" jak coś sie stanie :D nauczył sie tego od niej oczywiscie

Odnośnik do komentarza

Aga2801
A innym pęcherz przebijają w trakcie porodu. Ja tak miałam z Asią. Z Angeliką pamiętam że przebudziłam się w nocy z uczuciem że chce mi się siusiu,ale szybko zorientowałam się że to wody. Dziewczyny zadziała instynkt i będziecie wiedziały że to już to. Jak byłam w ciążach z dziewczynami nie było internetu ja nie potrafiłam rozmawiać o ciąży z innymi,a siostry byłego tylko mnie straszyły okropnym bólem. To było straszne.

I wydaje mi sie ze masz 100% racji!!!! Kazda z nas jakos sie zorientuje ze trzeba gnac do szpitala... Tylko nam jako pierworodka trudno sobie to wyobrazic :D Z tad pewnie tyle obaw :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Aga2801
A innym pęcherz przebijają w trakcie porodu. Ja tak miałam z Asią. Z Angeliką pamiętam że przebudziłam się w nocy z uczuciem że chce mi się siusiu,ale szybko zorientowałam się że to wody. Dziewczyny zadziała instynkt i będziecie wiedziały że to już to. Jak byłam w ciążach z dziewczynami nie było internetu ja nie potrafiłam rozmawiać o ciąży z innymi,a siostry byłego tylko mnie straszyły okropnym bólem. To było straszne.

Bez Internetu... Przynajmniej bylo zdrowe podejscie.
Przy pierwszej ciazy nie czytałam i przynajmniej spokojnie wszystko przechodzilo, a jak cos sie dzialo, to wwryfikowalam z lekarzem prowadzącym.
A teraz? Od początku problemy, które chyba sobie wykrakalam i czytam Internet... Z wyczekiwaniem zeby wszytki sir dobrze skonczylo. Staram sie nie myśleć i nastawiać pozytywnie, ale czasem się nie da. I tak się cieszę, ze udalo sie dotrwać szczęśliwie do 9 m-ca...

Odnośnik do komentarza

kamillla
heheheh mi to sie smiać chce:D dawno nie widziałam mojego siostrzeńca, albo on chory, albo ja. ale jak dzwonie i słysze co rozmowa to wiekszy zzasób jego słów... ma 19msc, gada po swojemu ale dużo już powtarza, i tak mi sie smiać chce jak gadam z siostra prze telefon a on mówi "o bozieeeeee" jak coś sie stanie :D nauczył sie tego od niej oczywiscie

Moja mlodsza bratanica jak byla mala i ledwo gadala to nauczyla sie od mojej mamy stwierdzenia jednego i jak cos sie dzialo to tez gadala :" boze, boze, boze... mai, mai,mai". A moja mama mowi "O Boże, Boże" albo "O Maiami". A tu taki srojdek chodzil i powtarzal :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie, innym przebijają pęcherz płodowy. Co jest powiedziane że jest to niebezpieczne dla dziecka... z drugiej strony, skoro są skurcze, rozwarcie, a pęcherz płodowy nie pękł, to chyba muszą przebić, nie?

jak oglądałam położne i przebili dziewczynie pęcherzz płodowy to dziecko doznało szoku, zaczeło zanikać tętno itp..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...