Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

nooo peeeełnia...nadal spać nie mogę...ech...

Haniutek a mówią,że w szpitalu mozna wypoczac :D

Dziecko sasiadów dzis wyje godzine później niż wczoraj..Ciekawe czy mój Mati tez bedzie taki płaczek..hmm..bo ten maluch to tak z 10 razy wyje w ciagu doby..jejku serce mi peknie jak tak bedzie,,
ja płakałam dużo w ciazy..ciekawe czy to sie sprawdzi..
Dobranoc kochane :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Spac nie moge:-( brzuch jak kamien ale cos mi sie wydaje ze to brzuch napompowany po wczorajszym obiedzie bo w gosciach bylismy.
Zuzia powodzenia!!!!!
Ja nie lubie jak mnie cos boli i dlatego stresuje sie coraz bardziej juz.
Haneczka zdrowiej szybko!
Misiakowata moze jej hormony skacza;-) z tym remontem to wlasnie czasami pomagasz, sami nawet prosza a potem wszystko zle. Moja tesciowa tak ma, lepiej nic nie pomagac bo pozniej i tak Cie obsmaruje.
Gronek gratulacje:-) wszyatkiego dobrego dla Ciebie i malenstwa
Co to sie dzieje:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Gronek gratulacje!! Wracajcie szybko do zdrowia i razem do domku.
Zu2ia trzymam kciuki :-)

My już po wizycie u gina w piątek: wszystko ok, mała waży ponoć 3100, szyjka się skraca i ponoć czop powoli odchodzi (choć ja tego nie dostrzegam). Generalnie ciąża donoszona i możemy się już rozpakowywać.
W sumie jak to usłyszałam to sie troche postresowałam bo żyłam w przeswiadczeniu, że jeszcze spokojnie z 2 tygodnie sobie w dwupaku pochodzimy.

Na wizycie troche się zirytowałam, bo przed mieliśmy ktg umówione. Po przyjściu okazało się że nie da rady bo w sali odbywa się akurat sr. Panie z rejestracji zaczeły nam tłumaczyć że cytując: "ktg nie jest wcale potrzebne, w innych europejskich krajach go nie robią, dobry wynik nic nie oznacza, to samo zły, bo przecierz mierzy się tylko w danej chwili."Do tego jeszcze coś w stylu że "człowiek który wymyślił położnictwo"(!) też do końca nie ufał temu badaniu. Więc cóż... Ciśnienie podskoczyło ale odpuściliśmy i poszliśmy na wizytę, po czymi ginekolog stwierdziła że nie chce nas widzieć bez tego badania. Wrócilismy po godzinie i pani z rejestracji z wielkim fochem w końcu to badanie zrobiła, oczywiście ciągle okazując że to tylko nasz wymysł. Tak mi załozyła głowice że dno macicy wg niej było niemal na środku brzucha a tętna dziecka to szukała dobrych pare minut, po czym zaczeła kwestionować czy na pewno połozenie jest główkowe. Ponieważ tak nieprofesjonalnie załozyła głowice to po parunastu minutach wróciła i kazała mi się połozyć na boku bo z odczytów nic nie wyszło. Wreszcie po kolejnych parunastu minutach dało się cos odczytać. Pani nadal miała wielkiego focha ale troche sobie odpuściła jak usłyszała, że dopiero idziemy z tym wynikiem do lekarza.
Strasznie się rozpisałam ale taki brak profesjonalizmu i olewactwo strasznie mnie wkurzają.

Poza tym w weekend mała też mi się strasznie ruszała, mocno nóżki wypychała i ogólnie była ponadprzeciętnie aktywna. Wczoraj zaczeła mnie boleć głowa pierwszy raz w tej ciąży więc coś z tą pełnią jest na rzeczy.

http://www.suwaczek.pl/cache/b0004c3c1a.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny :* jestem dobrej mysli. Musze byc. Dzis jade pietro wyzej do mojej paroweczki i bede rozmawiac z lekarzem. Stresa mam bo nie wiem jak noc mu minela i czy sie polepszylo. Spory spory ten moj syn. Lekarze tez to mowia. A ja do pulpetow nie naleze ;) oby zdrowy :)
No to Zu2ia juz pewnie idzie na calego. Trzymaj sie kobito i nie daj sie !!

Odnośnik do komentarza

Haniutek a są uśmieszki, nieświadome, ale czasem to tak bardzo się uśmiecha jakby miała rozesmiav się na głos :D
A poza tym to super, tylko trochę mi jej szkoda bo mam skierowanie do pięciu lekarzy z nią i dziś dzwonie ją rejestrować i jak pomyśle że tyle przed nami dopiero :((

Ale już zaczyna wodzic oczkami np za światłem z telefonu czy ruszajacymi palcami :D

No dziewczyny, ile się dziś rozpakuje? :d

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczyny :D

Przetrwalam noc!!!!!! A juz wieczorem z mezem bylismy przygotowani ze bedziemy jechac na IP :D Bo jakos tak dziwnie sie czulam :D
Ale Hania dala nam jeszcze czas :D hehe

Wczoraj padlam przed 22 i dopiero sie obudzilam przed budzikiem chwilke. Az w szoku jestem. Mala na razie nie dokazuje wiec jest spoko- moze jeszcze jeden dzien bedziemy w komplecie :D heheh

Milego dnia Brzuchatki!!!!

Potem Was nadrobie bo troche stron przybylo :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Mozliwe Ciaza hehe bo najpierw wku*wi a potem milutka heheheh masz racje :-)
Haniutek no tak,nasluchasz sie porodow :D a dra sie mocno???heh czy raczej stekaja??
Iruana ech ta sluzba zdrowiq jest przegieta :/ dibrze ze w koncu baba zrobila te ktg..co sie martwisz..myszy juz jej pewnie dywan opierdzielily ha ha :D
Gronek na pewno sie polepszylo :-) dziewczyny spokojnie nie panikujmy :D
Za miesiac tez jest pelnia :-)

A spalam sobie i snilo mi sie ze rozmawialam z Barcelona na forum,ale zabijcie mnie nie pamietam o czym,bo sie wystraszylam jak P.przekrecal klucz w drzwiach..jejku dlugo nie moglam spac a teraz takie cos...ale ja nie o tym..
Wola mnie do kuchni a tam na blacie-nie uwierzycie-gofrownica !!!!!! Ucieszylam sie jak dziecko w wigilie :D oj dzis popoludniu gofry ;D :D :D
Ide dalej w kime :*
Zu2ia daj znac :)

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwiecccc

Wow! Co tu sie dzieje! A pelnia dzis dopiero po 19:00! Ale podobno dwa dni przed i dwa dni po jest szalenstwo:-) rozpakowanej mamusi - gratulacje! Z taka waga, malenstwo na pewno wyjdzie na prosta:)
Zu2ia, cos czuje, ze juz urodzilas - odtanczylam taniec Leniwcolaka, zeby Ci bylo latwiej !:)
Misiakowata, wez,bo ta propozycja zakladow, rozregulujesz mi brytm porodow!;)
Mam nadzieje, ze nie przenosze do kolejnej pelni;)))
Na pewno dzis jeszcze ktoras dopadnie, a jak nie dzis to do srody ;)
Eliza wczoraj tez szalala, jak nigdy..Brzuch mialam porzadnie skopany!
Dzis mam ktg-zobaczymy co tam u niej :)

Odnośnik do komentarza

No pelnia zrobila swoje . Gronek gratulacje!!! :-D synus kawal chlopa. Napewno szybciutko dojdzie do siebie.
Zu2ia trzymaj sie tam!!
Dopiero zaczelam sobie uswiadamiac ze to juz tuz tuz!!! Aaaa:-p
Bez kitu czlowiek wie ze to 9 miesiecy a w podswiadomosci jakos siedzi ze juz zawsze mi w brzuszku bedzie sie Olcia moja wiercila. Bedzie mi brakowalo tego smyrania (pod warunkiem ze nie napiernicza w pecherz albo zebra:))

http://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwmlykz1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...