Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, mój spojenie nie trzaska, ale czasami mam wrażenie że wtedy jak tak na ostro boli to jakby mi się coś tam zwichrowało i się przemieszcza. Ja mam ortopedę za tydzień w czwartek, ciekawe co mi powie, już bym chyba wolała cc. Położna mnie nastraszyła co może mnie czekać jakbym pękła przy porodzie. Nieciekawa wizja...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

Ernesto sama bym lepiej tego bólu nie nazwała niż to rąbnięcie w ramę od roweru. O to to... Tak wlasnie boli. A jak sie nad ranę z boku na bok przekręcał to wszystko mi chrupie i strzela jak chrust w lesie jak sie po nim chodzi.

Ania dobrze, ze u Ciebie tez juz wszystko ok.

A moja kotalke jest kochana to taki mały włochaty pocieszacz. Płaczesz przyjdzie i cie polize i sie przytuli,boli przyjdzie i sie położy na tym miejscu. A i jeszcze z tobą w dialog wchodzi, możesz z nią podyskutować.
Dzis próbowały na brzuchu u mnie lezec ale tak nasuwał i stwardniał ze jeszcze większy ból był.

Misiakowata ja tez jestem w takim szoku. Bo ja jeszcze to nystatyne biorę to myślałam ze cos tam znajda. A tu clean. Badania lepsze niż przed ciąża.

Ale tak mnie boli to krocze i kość krzyżowa ze wezmę sobie chyba jakiś Apap bo niewytrzymie jak to mawiała znajoma matematyczka:)

Odnośnik do komentarza

arwena89
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, mój spojenie nie trzaska, ale czasami mam wrażenie że wtedy jak tak na ostro boli to jakby mi się coś tam zwichrowało i się przemieszcza. Ja mam ortopedę za tydzień w czwartek, ciekawe co mi powie, już bym chyba wolała cc. Położna mnie nastraszyła co może mnie czekać jakbym pękła przy porodzie. Nieciekawa wizja...

Arwena na USG wszystko wyjdzie. Wazne jest jaka szczelina sie zrobila i czy nie jest rozwarstwione.

Ja mam w normie i powiedzial ze to przez hormony i wroci wszystko do normy. Aaaa i w ramach pocieszenia to moze byc genetyczne uwarunkowanie bo moja mama miala identycznie w ciazy.

Ja prawdopodobnie wyboru i tak nie mam bo Mala jest wygodnicka i lezy w poprzek :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

A ja się zastanawiałam i co chodzi z tym "rozrywaniem" jak sie przekręcam w nocy.. Dzieki Bad Woman wiem ze to spojenie..

Misiakowata tego Ci było trzeba :D babskich plotek na żywo:D a jutro jak juz ktoś zauważył gin i jego rajtki ;-) będzie cool

Odnośnik do komentarza

Aniołek_nocy
Hey laseczki :-)
Po wizycie u małego dziś ostatni dzień dostał antybiotyk zapalenie wyleczone:-) moglibyśmy zabrać go do domu gdyby nie to że nie je :-( tzn jak mu sie chce to zje cala 25ml porcje ale pozniej juz nie a musi za kazdym razem zjesc wszystko:-(

To super ze juz nie bedzie dostawal antybiotyku :D

Ale widac ze z Antosia to taki maly LENIUSZEK LENIWIEC :D heheh Nie martw sie z dnia na dzien bedzie lepiej i zrobi sie z niego lakomczuszek!!!!!:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Pixlr express - program do obróbki zdjęć i tam można zrobić kolaż. Jest wersja www jak i apka.

Leniwiec słodko się wkomponował :) właśnie miałam pytać czy dotarł. Do jedzenia spróbuj może nici :p
Ja mam kolejne ktg 24.02. Ale twoja data badania jest lepsza :) nie sądzę by to był przypadek!

Tortu koty nie dostały ale tuńczyka już tak :)

Zaraz nadrobie resztę. Narazie pokażę wam jakie Mili - kotka (pełne imię to MilimetrowyKotek) ma parcie na szkło :p

monthly_2016_02/marcoweczki-2016_44016.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

~przyjazna
Haneczka ale pociecha z tej Twojej kici co sie do torby chciała zapakować:D byłyby jaja z kotem na izbie przyjęć:D ooo a pani to chyba pomyliła oddziały..psychiatria nie w tym budynku hehe :D

Dobre to :) Jedna Hanka zrobiła panikę na forum - Haneczka, to teraz druga zaczyna - Haniutek!
Haniutku trzymam kciuki! Haneczka dobrze, że jeszcze jesteś 2w1, uff!

Aniołek z dnia na dzień coraz lepsze wiadomości! Lada dzień wyjdziecie już razem do domu!

Haneczka też mam taki termofor :)

monthly_2016_02/marcoweczki-2016_44020.jpg

Odnośnik do komentarza

Jej dziewczyny współczuję wam tych wszystkich dolegliwości.... Już niedługo będzie po wszystkim.
Co do straszenia to jest tak że ciężko wytłumaczyć jak to jest jak ma się dziecko... To jak wytłumaczyć jak to jest uprawiać sex.... Większość ma na celu troszkę jakby uświadomić żeby potem nie było rozczarowania, że miało być słodko, zapach niemowlaczka, rzeka mleka w cyckach i spacerki z wózkiem godzinami.... Tymczasem ból macicy, brodawek, małe nie śpi w dzień nie śpi w nocy, wózek gryzie w tyłek.... Tak było u nas, ale i tak byłam najszczesliwasza na ziemi, patrzyłam na synka bez końca. Do nie spania przywyklam, do krótkich spacerów też i ogólnie do wszystkiego :) koleżanka ma młodszego o 3 lata syna i jak czasem się żali to poprostu jej mówię że wszystkie to przechodzimy i jej to pomaga i mi też bo uswiadamiam sobie wtedy ze nie tylko mnie spotkały uroki macierzyństwa :) a tak poza tym kocham tego mojego brzdaca nad życie :)

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
~przyjazna
Haneczka ale pociecha z tej Twojej kici co sie do torby chciała zapakować:D byłyby jaja z kotem na izbie przyjęć:D ooo a pani to chyba pomyliła oddziały..psychiatria nie w tym budynku hehe :D

Dobre to :) Jedna Hanka zrobiła panikę na forum - Haneczka, to teraz druga zaczyna - Haniutek!
Haniutku trzymam kciuki! Haneczka dobrze, że jeszcze jesteś 2w1, uff!

Aniołek z dnia na dzień coraz lepsze wiadomości! Lada dzień wyjdziecie już razem do domu!

Haneczka też mam taki termofor :)

O jaki tulak czarny;) super:)
Kamilla, mnie w tych warszawskich przeciagach chyba tez zawiało:) z nosa ni leci i gardło rozbolało. Jak nie urok to przemarsz wojsk.
Wlasnie sobie zrobiłam herbatkę z cytryna i stewia bo nie dałabym rady bez odlodzenia. I znów poducha kocyk i termofory kotalkowe:) bo nie trzeba podgrzewac

Odnośnik do komentarza

Przyjazna no,dokładnie,tego było mi trzeba..oby jeszcze wiesci były dobre jutro :)szkoda,ze musze sama jechac,no ale dam radencję ;)

jakie fajneeee macie termoforki :)
Lilijka rzeczywiście Twój mistrz pierwszego(?)planu :D

bólu spojenia nie mam,chyba,ze sie nałażę..ale w nocy mi chrobicze coś przy przekrecaniu,jakby kosc łamała ale to zawiasy w biodrach ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

kurde ze 2 miesiace temu bolaly mnie mięsnie na zew stronie dloni, dokladnie jakby od srodkowego palca. tak jakbym sobie nadwyrezyla czy coś. do tej pory czasem jak zegne tego palca to mnie ciągnie. ale co gorsze, nie mam czucia w tym miejscu. tak jakby cos z nerwem było?? nie mam pojęcia... w kazdym razie teraz czuje jakby mi sie coś takiego robiło na nodze, prawej, nisko miedzy kostką a sciegnem achillesa. czuje jakbym sobie naciągneła te mięsnie tam i to boli.

Odnośnik do komentarza

Haniutek pojechał a ja siedze jak na szpilkach i zastanawiam sie co robic. Jakies 40 min temu dostalam strasznego bolu plecow ktory promieniuje mi az do brzucha (nie wiedzialam czy zwymiotuje czy ta druga strona) Myslalam ze moze to kontynuacja dzisiejszego oczyszczania organizmu ale nic z tego.... Jak myslicie co robic? To juz 38 tc. Poczekac jeszcze i w razie czego jechac na ip?

http://www.suwaczki.com/tickers/m3sxyx8dq52khv5u.png

Odnośnik do komentarza

Olciaa
Haniutek pojechał a ja siedze jak na szpilkach i zastanawiam sie co robic. Jakies 40 min temu dostalam strasznego bolu plecow ktory promieniuje mi az do brzucha (nie wiedzialam czy zwymiotuje czy ta druga strona) Myslalam ze moze to kontynuacja dzisiejszego oczyszczania organizmu ale nic z tego.... Jak myslicie co robic? To juz 38 tc. Poczekac jeszcze i w razie czego jechac na ip?

Ja bym pojechała na ip. Lepiej zareagować na fałszywy alarm niż zignorować prawdziwy.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Olciaa
Haniutek pojechał a ja siedze jak na szpilkach i zastanawiam sie co robic. Jakies 40 min temu dostalam strasznego bolu plecow ktory promieniuje mi az do brzucha (nie wiedzialam czy zwymiotuje czy ta druga strona) Myslalam ze moze to kontynuacja dzisiejszego oczyszczania organizmu ale nic z tego.... Jak myslicie co robic? To juz 38 tc. Poczekac jeszcze i w razie czego jechac na ip?

Olciaa a to nie są przypadkiem te słynne bóle krzyżowe? Moja kuzynka miała je przy porodzie i dokładnie tak je opisywała jak Ty. Może jednak jedź na IP dla świętego spokoju zrobią ktg i wszystko się wyjaśni. Najwyżej wrócisz do domku jeszcze w dwupaku.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

Olciaa
Haniutek pojechał a ja siedze jak na szpilkach i zastanawiam sie co robic. Jakies 40 min temu dostalam strasznego bolu plecow (bolesny jak przy okresie:/) ktory promieniuje mi az do brzucha (nie wiedzialam czy zwymiotuje czy ta druga strona) Myslalam ze moze to kontynuacja dzisiejszego oczyszczania organizmu ale nic z tego.... Jak myslicie co robic? To juz 38 tc. Poczekac jeszcze i w razie czego jechac na ip?

http://www.suwaczki.com/tickers/m3sxyx8dq52khv5u.png

Odnośnik do komentarza

Olciaa
Haniutek pojechał a ja siedze jak na szpilkach i zastanawiam sie co robic. Jakies 40 min temu dostalam strasznego bolu plecow ktory promieniuje mi az do brzucha (nie wiedzialam czy zwymiotuje czy ta druga strona) Myslalam ze moze to kontynuacja dzisiejszego oczyszczania organizmu ale nic z tego.... Jak myslicie co robic? To juz 38 tc. Poczekac jeszcze i w razie czego jechac na ip?

ale boli Cie cały czas?? jeśli tak to ja bym pojechała... masz z kim jechać??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...