Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle Haniutek :) masz fantazje :D Mi na taki silne skórcze pomogło spanie skulonej na kanapie :P W sumie to się wysypiam, może luksusu nie ma, ale przynajmniej nie budzę się z wyciem niekoniecznie w pełnię :D

przyjazna ty to masz silną wolę ! Ja wchłonełam go na raz :D i zagryzłam eklerką, a za godzinę będzie płacz i zgrzytanie zębów :P No ale co fakt to fakt zasłodziłam się trochę. Jednak zostaję przy opini, ze nie jestem zwolenniczką słodyczy. Chyba nie jestem smakoszem tylko wzrokowcem.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Maqdallena dzień się jeszcze nie skończył, więc kto wie może na 3323 stronie napiszesz, że wody odeszły :)

Leniwiec aye aye pirates! Ja miałam sny z piratami, gdy grałam w assassin's creed black flag :) były piękne!

Przed zakupami robię listę. Polecam apke listonic, fajnie bo też w sklepie można od razu odhaczać to co się już ma w koszyku. Od razu listę dzielę z P. Dzięki temu, np. Po pracy może zrobić zakupy. Lista jest u mnie tworzona kilka dni i na bieżąco wpisuje co trzeba kupić bo się, np. W domu skończyło. Ostatnio obiady staram się planować. I w tym tygodniu będzie m.in. Domowa pizza, rolady z kluskami, pierogi :)

Haniutek nie wiedziałam, że ty taki hardcore. Słyszałam o używaniu całych pięści ale żeby stopę?! :O

Odnośnik do komentarza

~Leniwiecccc
Haniutek- ostro ;))))
Ja nigdy nie planuje- moje zakupy sa bardzo chaotyczne. Nigdy nic nie mroze ;) jakos sie boje, ze zamroze mieso, wyjedziemy na weekend, nie bedzie swiatla i mi sie wszytsko rozmrozi i ponownie zamrozi;))
Ale to juz takie moje fju bzdziu ;)

Kamila, Eliza tez sie czasem trzesie - ale to chyba takie uczucie tylko bo moze to wody plodowe ?;))))
A propos walenia, to mozesz oczywiscie sobie mowic co chcesz, ale waleniowi takiego zdjecia nie zrobisz ;) no dobra, wierze, ze to bylo przed ciaza, ale tak czy inaczej szacun !
Kalae czyli Ty tez jestes na tym naszym forum czy tylko podgladasz ?;))))))
Mi sie dzis snilo, ze T. byl piratem i wyplywal statkiem gdzies...pamietalam doskonale ten sen przy pierwszej wizycie w toalecie ale teraz pustka jesli chodzi o szczegoly ;)))
Bylam na badaniach i chyba zaraz musze odreagowac je drzemka.
Maqdallena, ja dzis odpuszczam sobie SR... Nie mam sily tam jechac ;)

Jestem i podgladam takie 2w1

Odnośnik do komentarza

Co do zakupow to ostatnio robie przez internet, i zaczyna mi sie podobac.
Nie zamawialam wczesniej wedlin czy owocow, ale teraz zamowilam i wszystko ladne i swieze. Ale to tez wygodne zamowie 2 zgrzewki wody i moj M nie musi dzwigac na 2 pietro.
A jak sie Antosia urodzi to juz ciezko bedzie na zakupy.

Odnośnik do komentarza

Haniutek widzę ze my z tym zasuwaniem to mamy podobnie:) ja tez wstaje rano wstawiam jakieś prania śniadanie porządki listy na zakupy w auto i sru..a jak mam gorszy dzień to mnie nosi jak nie wiem co i płacze ze nie mam siły. W sobotę miałam taki kryzys, ze jeszcze moj oberwał jak mu powiedziałam ze nie mam na nic siły i nigdzie z nim nie każdemu ze mnie nie rozumie a ja wszystko w domu robię...
Zamknęłam sie w łazience i płacz, jakbym miała 15 lat
Ale cóż taki urok ciazy:)

Dziewczyny:) na chomika to jest patent na kołowrotek z wysmakowaniem masłem:)
U mnie pomagało.
Pamietam jak stała klatka przy zasłonach i było killa dni spokojnych gdzie jic nie zaskrzypiały i było cicho. Pozniej przy jakimś zjeździe rodzinnym jak wieczorem zasłanialiście zasłonki to naszym oczom ukazała sie dziura. Średnicy jakiś 30 cm. Skubaniec jadł zasłonkę i pakował ja do swojego domku :) ale mama była wściekła, a my mieliśmy ubaw jak to dzieci.
Ja tez dzis zajadam na drugie śniadanie bułkę maślana i kako:) zobaczymy jak cukry po śniadaniu bo po późno wstałam.
Chyba cos mam z pęcherzem bo mnie boli i cewka moczowa dokucza. I tak pół nocy sie kręciłam.
A i jeszcze teściowa przyjeżdża w odwiedziny ;p w piątek moze macie jakiś pomysł na zupkę i drugie danie?? Bo jak kocham gotować to moj tryb ciążowy to tylko zdrowo i cukrzycowo. Ona w sumie tez ma wys cukry ale O to nie dba. Bedzie z małym synem kilkuletnim wiec dodatkowe wyzwanie...

Odnośnik do komentarza

WŁÓŻ MI NOGĘ!!!!
ooo padłam na podłogę i sikam ze śmiechu :D ahahahaha :)

dzien dobry :D
Ja tradycyjnie, dobrze spałam:P chociaż budzilam sie w nocy bo mialam wrażenie,że mi sie brzuch stawia. Nie wiem czy to byla jawa czy sen..

A my wczoraj złamaliśmy nasz celibat (chyba juz 4 miesięczny?).
Jenyyyyy, jaka to byla cudowna ulga :D co prawda, nie mogliśmy sobie na wiele pozwolić, ale i tak :)) happyyyy! A najśmieszniejsze, jak Młoda zaraz po, dostała czkawki takiej mocnej :D

A sluchajcie, kiedy ta pełnia dokladnie wypada? 22go?
Ja wizytę mam 29go ale tak jak mówię juz wszystkim,że rodze wczesniej,także moze na pełnię akurat :P (Oby moje przeczucia tym razem sie nie sprawdziły).

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

maqdallena
Hej dziewczyny :)
Tak patrzę na przybywający strony na forum i coś mi się przypomniało. Jakoś w grudniu, myślę sobie "ciekawe która będzie strona jak urodze?" I tak w myślach strzelilam że to będzie 3323 ( czyli pewnie dziś ) :D Data nawet fajna, ale moja mała raczej się jeszcze nie wyszukuje na dziś :D

Apropo daty :D Ostatnio mowilam mezowi ze podoba mi sie data 16.03.2016 :D I mezulek o dziwo to zapamietal!!! :D
Zadzwonil do mnie przed chwila zapytac jak sie czuje i czy wszystko ok bo dzis jest 16.02.2016 :D hehehe Ale mam nadzieje ze nic sie nie wydazy bo w pon mamy jechac na zdjecia brzuszkowe :D I chcialabym dotrwac do tego :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
Co do zakupow to ostatnio robie przez internet, i zaczyna mi sie podobac.
Nie zamawialam wczesniej wedlin czy owocow, ale teraz zamowilam i wszystko ladne i swieze. Ale to tez wygodne zamowie 2 zgrzewki wody i moj M nie musi dzwigac na 2 pietro.
A jak sie Antosia urodzi to juz ciezko bedzie na zakupy.

Też o tym myślałam, tylko że u mnie niestety tylko tesco dowozi. nienawidze tesco, ale chyba raz spróbuję. jest też opcja zamów i odbierz- lepsze to niz stanie i zastanawianie sie , przebijanie przez tabuny ludzi

Odnośnik do komentarza

U mnie zakupy na spontanie. Jeśli chodzi o spożywkę to mam rytm chodzenia i na poczatku pieczywko, potem miącho, potem nabiał, a potem zielenina. A potem radosna twórczość własna z tego co kupiłam :D

Aga dzięki, że mnie na ptysia namówiłaś ;) :D gdyby nie Ty i przyjazna to bym jeszcze ponad miesiąc odmawiała sobie tej przyjemności. A muszę przyznać, że ptyś chodził za mną od połowy ciąży (razem z tatarem i sushi). Cukier 114, a endorfiny bezcenne :D

Haneczka może pulpety z mielonej piersi z indyka z pieczarkami i natką pietruszki w sosie grzybowym? A do tego np. zupa ogórkowa?

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Haniutek
U mnie wlasnie maz poklada sie ze smiechu ze mnie....
Jakos po 7 jak wrocil z pracy zasnelam a teraz przez sen zlapal mnie mega skurcz w lydke i go spiaca budze" wloz mi noge" i sie dre a ten oczy jak 5 zl. Jak do mnie dotarlo mowie no skurcz mam. A ten beka ze myslal ze nie skurcz a fantazje;))oj o tylko sie przejezyczylam;))
Tak swoją droga 4 magnezy dziennieca taki bolesny ze szok

:D heheh "wsadz mi noge" hehehehe:D Kuzwa to jest dopiero fantazja.... :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

kamillla
~kalae
Co do zakupow to ostatnio robie przez internet, i zaczyna mi sie podobac.
Nie zamawialam wczesniej wedlin czy owocow, ale teraz zamowilam i wszystko ladne i swieze. Ale to tez wygodne zamowie 2 zgrzewki wody i moj M nie musi dzwigac na 2 pietro.
A jak sie Antosia urodzi to juz ciezko bedzie na zakupy.

Też o tym myślałam, tylko że u mnie niestety tylko tesco dowozi. nienawidze tesco, ale chyba raz spróbuję. jest też opcja zamów i odbierz- lepsze to niz stanie i zastanawianie sie , przebijanie przez tabuny ludzi

w tesco zamawiałam i ok. Z tym, że ja się zalogowałam bo chciałam koszty przesyłki zobaczyć i nie zrobiłam zamówienia po jakimś czasie dostałam mail że dostałam 30zł rabatu na zakupy powyżej 100zł, więc zrobiłam zamowienie, akurat jakieś mleka wodę itp.
W tesco jest taka zasada że jak coś zamówisz, a tego nie ma, to oni wymieniają na podobne i to jest w niebieskich siatkach i to możesz zabrać albo nie.

Robiłam w almie i w tesco i ok.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry kochane! ;) Czytam, nadrabiam i sie zanosze smiechem :D Jedzenie papueru lilijkowe i "Wlòz mi noge" haniutka !! Hahahhh

Tak swoją droga to haniutek ja tez mam takie mega bolesne skurcze w lydkach ... Nic fajnego. Boli jak cholera. Ostatnio odkrylismy z Claudiem ze przechodzi jak sie ucisnie stope w tej nodze ze skòrczem! A tak zawsze cierpialam...

Kamila ja zazwyczaj przed wyjsciem do sklepu roble liste czego brakuje a w sklepie patrzac na polki to jeszcze kilka rzeczy dorzucam i wymyslam na bierzaco obiad. Na tydzien nigdy nie planuje ( chyba ze organizuje jamás kolacje czy obiad dla znajomych i wiem ze bedzie za pare dni) bo poprostu codziennie mam na cos innego ochote i obiad robie pod moje widzimisie danego dnia :)

Kurcze ale mi cierpną rece jak pisze...

Misiakowata sliczna ta twoja tulipanowa wiosna :)

Ortoda to by byl show jakbys zaczela todzic na tym kabarecie :p potem mialabys co opowiadac dziecku :) napewno urodziloby sie z super poczuciem humoru :D hehh

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
kamillla
~kalae
Co do zakupow to ostatnio robie przez internet, i zaczyna mi sie podobac.
Nie zamawialam wczesniej wedlin czy owocow, ale teraz zamowilam i wszystko ladne i swieze. Ale to tez wygodne zamowie 2 zgrzewki wody i moj M nie musi dzwigac na 2 pietro.
A jak sie Antosia urodzi to juz ciezko bedzie na zakupy.

Też o tym myślałam, tylko że u mnie niestety tylko tesco dowozi. nienawidze tesco, ale chyba raz spróbuję. jest też opcja zamów i odbierz- lepsze to niz stanie i zastanawianie sie , przebijanie przez tabuny ludzi

w tesco zamawiałam i ok. Z tym, że ja się zalogowałam bo chciałam koszty przesyłki zobaczyć i nie zrobiłam zamówienia po jakimś czasie dostałam mail że dostałam 30zł rabatu na zakupy powyżej 100zł, więc zrobiłam zamowienie, akurat jakieś mleka wodę itp.
W tesco jest taka zasada że jak coś zamówisz, a tego nie ma, to oni wymieniają na podobne i to jest w niebieskich siatkach i to możesz zabrać albo nie.

Robiłam w almie i w tesco i ok.

Ale w tesco tylko do 25 artykułów dowoża, przynajmniej u mnie. No zobaczymy, może spróbuję :) ewentualnie jeszcz chyba frisco dowozi, widziałam ich dostawczaka u mnie na wiosce.

Odnośnik do komentarza

kamillla
~kalae
kamillla
~kalae
Co do zakupow to ostatnio robie przez internet, i zaczyna mi sie podobac.
Nie zamawialam wczesniej wedlin czy owocow, ale teraz zamowilam i wszystko ladne i swieze. Ale to tez wygodne zamowie 2 zgrzewki wody i moj M nie musi dzwigac na 2 pietro.
A jak sie Antosia urodzi to juz ciezko bedzie na zakupy.

Też o tym myślałam, tylko że u mnie niestety tylko tesco dowozi. nienawidze tesco, ale chyba raz spróbuję. jest też opcja zamów i odbierz- lepsze to niz stanie i zastanawianie sie , przebijanie przez tabuny ludzi

w tesco zamawiałam i ok. Z tym, że ja się zalogowałam bo chciałam koszty przesyłki zobaczyć i nie zrobiłam zamówienia po jakimś czasie dostałam mail że dostałam 30zł rabatu na zakupy powyżej 100zł, więc zrobiłam zamowienie, akurat jakieś mleka wodę itp.
W tesco jest taka zasada że jak coś zamówisz, a tego nie ma, to oni wymieniają na podobne i to jest w niebieskich siatkach i to możesz zabrać albo nie.

Robiłam w almie i w tesco i ok.

Ale w tesco tylko do 25 artykułów dowoża, przynajmniej u mnie. No zobaczymy, może spróbuję :) ewentualnie jeszcz chyba frisco dowozi, widziałam ich dostawczaka u mnie na wiosce.

e to u mnie nie ma ograniczeń

Odnośnik do komentarza

ortoda
Haniutek propo bolesnych skurczy to ja przy magnezie tez miałam i gin kazała mi odstawić i kupic Aspargin z potasem. I pomogło momentalnie z dnia na dzien miałam coraz slabsze aż całkiem znikły. A miałam takie mocne ze nie wystarczyło ani stanąć na nodze czy rozmasowac czasami trzymał po 15 minut.

O racja Ortoda! Tu u nas wszystcy mi powtazają ze na te skurcze to trzeba jesc minimum dwa banany na dzień wlasnie ze względu na potas!

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...