Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Olija

Witaj Irulana. Tos sie napracowala:/ to teraz szybciutko korzystaj z mozliwosci poleniuchowania:) a z tym chrapaniem ja tez tak mam a wczesniej nigdy nie mialam i wlaśnie niedawno o tym pisalysmy chyba z przyjazną i sie wspieralysmy jak mezowie nasi chcieli do salonu sie eksmitowac:/ jeszcze troszke muszą wytrzymać:)

My też już próbowaliśmy spać w innych pokojach, nawet sama się ostatnio przeniosłam ale po godzinie mąż po mnie przyszedł i stwierdził że nic to nie daje bo ściany mamy z płyty kartonowo-gipsowej, więc dalej się męczy. Najlepsze, że jeszcze w weekend to jakoś chrapanie mi się trochę wycisza ale jak przychodzi noc z niedzieli na poniedziałek to już na bank mam takie chrapanie że mąż wstaje rano jak zombie.
aniia

Dziewczyny,a Wam też się chce tak pić? Ja nie wiem czy to przez ogrzewanie czy co, ale nie rozstaję się z wodą albo herbatą. Do tego mam strasznie suchą skórę i praktycznie caly czas odczuwam pragnienie.. O co chodzi?

Też tak mam ostatnio, że strasznie mi się skóra na rękach przesusza, już się zastanawiałam czy to kwestia nowego mydła w płynie z Lidla czy kolejny urok ciąży.

http://www.suwaczek.pl/cache/b0004c3c1a.png

Odnośnik do komentarza

Renia kurcze,ja bym chyba z wrazenia nie usnęła do rana :)hehe trzymam kciukalce,czekamy na info i fotkę jak juz poczujesz sie lepiej :)Bedzie dobrze :)

Olcia trzymam kciuki za kosiniakowe,należy Wam się,tzreba korzystac :)

Wiecie,że ja rzeżuchy nie jadłam chyba wcale??a tak ładnie z jajeczkiem wyglada..może zasieje??Predzej wychoduje roslinke niż wezme sie za jakies szycie :)
Straciłam zapał jakoś ostanio,nawet mi sie nie chce posegregowac ciuszki..może sie to zmieni jak torba przyjdzie :)
W poniedziałek znów odwiedza mnie położna,może jak pogadam to złapię zapał :)

o kurcze dziewczyny teraz co chwile któraś bedzie rodzić :) jeju jeju :)

Zapomniałam powitac nową mamę,sorki:) Witaj i poodpoczywaj z nami na forum :)

Łeb mam jakis ograniczony,nie pamietam co ja mialam komu :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

olka135
Olija, Sylwia :*! ,:) Milo przeczytać takie rzeczy, dziękuje :)

Sylwia ją również często czekam aż napiszesz jak Twoja sprawą w domu, nie ze wścibskosci, ale miałam podobną sytuację w domu i zawsze to razniej że tak powiem hehe :)

Aniołek a Antos już oddycha cały czas sam? :)

My z Majka Czekamy aż pępek w końcu odpadnie, bo tak to trzeba uważać, pampersy zaginac, a jeszcze te jedynki takie wielkie na nią, że szok :D
+Czekamy na decyzję o kosiniakowym :P
Ile maja na decyzję? 2 tygodnie?

bez zbędnej zwłoki, w praktyce do 30 dni,

Odnośnik do komentarza

kamillla
~kalae
gdzie sprawdza się te składki na koncie zus? bo weszłam tam ale nic takiego nie widzę, albo mam jakieś złe konto

jak sie zalogujesz, to po lewej stronie masz menu, tam masz jako 3cią pozycje "informacje o podstawach i składkach"

no właśnie ja mam jakiś panel ogólny tylko i tam nic nie ma co mnie interesuje

Odnośnik do komentarza

~kalae
kamillla
~kalae
gdzie sprawdza się te składki na koncie zus? bo weszłam tam ale nic takiego nie widzę, albo mam jakieś złe konto

jak sie zalogujesz, to po lewej stronie masz menu, tam masz jako 3cią pozycje "informacje o podstawach i składkach"

no właśnie ja mam jakiś panel ogólny tylko i tam nic nie ma co mnie interesuje

ale profil masz zaufany zakładam??

Odnośnik do komentarza

Renia83
Hej dziewczynki :)
Nie nadrobię was juz bo nie mam kiedy, ciągle cos się dzieje. A to ktg, a to ktoras na sali rodzi. Mi juz zapowiedzieli ze cięcie będzie jutro o 7 rano wiec trzymajcie kciuki :)

Wow Renia to BOSKO!!!! Czekamy teraz na newsy po porodzie :D

Trzymamy mocno kciuko!!!! I oby zadna w nocy nie chciala Cie wyprzedzic!!!:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

kamillla
~kalae
kamillla
~kalae
gdzie sprawdza się te składki na koncie zus? bo weszłam tam ale nic takiego nie widzę, albo mam jakieś złe konto

jak sie zalogujesz, to po lewej stronie masz menu, tam masz jako 3cią pozycje "informacje o podstawach i składkach"

no właśnie ja mam jakiś panel ogólny tylko i tam nic nie ma co mnie interesuje

ale profil masz zaufany zakładam??

no mam, byłam dziś w zusie to zaufała, chyba, ze coś źle zrobiła.
wychodzi że powinien być profil ogólny, profil ubezpieczonego, no i ten pierwszy mam a tego drugiego nie mam.

Odnośnik do komentarza

MamaMi1
Renia super, trzymam mocno kciuki;-) z lekka zazdroszcze, ale kazda z nas sie doczeka!

Pity jest obowiazek wyslac do konca lutego, poleconym najlepiej. Wiem, bo zajmuje sie tym w pracy. Natomiast same mozecie odebrać wcześniej. Im szybciej sie rozliczy tym szybciej jest zwrot;-)

Ja właśnie siedze u fryzjera i farbuje wlosy ze scinaniem. Troche sie cykalam, czy w ciazy to nie zaszkodzi dziecku. Ale ponoc nie, zwlaszcza przy końcówce.Tym samym robie sobie prezent walentykowy, a co :-)
Mam tylko nadzieje, ze moj mąż mnie nie ochrzani za ta farbe. Bo on twierdzi ze to szkodzi, to samo mowi o malowaniu paznokci itp. Taki ostrozny na wyrost:-)
A wy farbujecie? Oczywiście pochwale sie efektami:-)

Mojego meza chyba wysmialabym za takie zabobony!!!! Ze co niby kobieta w ciazy to moze chodzic taka zaniedbana...

Ja na poczatku bo chyba w pazdzierniku zrobilam farbe. Ale ja mam swoj kolor i dalej mam rozjasniane.
Noi co 3 tyg akryl robie na raczkach a hybryde.na stopach.

Moja brattowa tak samo robila w obu ciazach i dziewczyny sa jak malowane :D heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

kamillla
Kalae juz wiem.

na gorze po prawej stronie masz zakladki, OGÓLNY UBEZPIECZONY I SWIADCZENIOBIORCA

i wszystko jest w tych zakladkach, n w zakladce swiadczeniobiorca masz wszystkie zasilki pokazane, w ubezpieczony np skladki.

ale nie mam takich zakładek, eh mam tylko te ogólne
mail im wysłałam, moze odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza

Irulana
Olija

Witaj Irulana. Tos sie napracowala:/ to teraz szybciutko korzystaj z mozliwosci poleniuchowania:) a z tym chrapaniem ja tez tak mam a wczesniej nigdy nie mialam i wlaśnie niedawno o tym pisalysmy chyba z przyjazną i sie wspieralysmy jak mezowie nasi chcieli do salonu sie eksmitowac:/ jeszcze troszke muszą wytrzymać:)

My też już próbowaliśmy spać w innych pokojach, nawet sama się ostatnio przeniosłam ale po godzinie mąż po mnie przyszedł i stwierdził że nic to nie daje bo ściany mamy z płyty kartonowo-gipsowej, więc dalej się męczy. Najlepsze, że jeszcze w weekend to jakoś chrapanie mi się trochę wycisza ale jak przychodzi noc z niedzieli na poniedziałek to już na bank mam takie chrapanie że mąż wstaje rano jak zombie.
aniia

Dziewczyny,a Wam też się chce tak pić? Ja nie wiem czy to przez ogrzewanie czy co, ale nie rozstaję się z wodą albo herbatą. Do tego mam strasznie suchą skórę i praktycznie caly czas odczuwam pragnienie.. O co chodzi?

Też tak mam ostatnio, że strasznie mi się skóra na rękach przesusza, już się zastanawiałam czy to kwestia nowego mydła w płynie z Lidla czy kolejny urok ciąży.

Witam nowa mamusie :D

A maz usilowal spac z zatyczkami w uszach??? Bo dziewczyny mowily ze sa rewelacyjne :D

Co do skory to moze byc od niskiej wilgotnosci w domu. Od kad moj mezulek wrocil ze szpotala to mamy mokre reczniki na kaloryferze i jeszcze kupilam stacje co mierzy temperature i wilgotnosc. Ona przyda sie przy Maluszku naszym :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
kamillla
Kalae juz wiem.

na gorze po prawej stronie masz zakladki, OGÓLNY UBEZPIECZONY I SWIADCZENIOBIORCA

i wszystko jest w tych zakladkach, n w zakladce swiadczeniobiorca masz wszystkie zasilki pokazane, w ubezpieczony np skladki.

ale nie mam takich zakładek, eh mam tylko te ogólne
mail im wysłałam, moze odpowiedzą.

Moze zanim wprowadza zmiany w internecie to musi minac 12h lub 24h.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Madika
MamaMi1
Renia super, trzymam mocno kciuki;-) z lekka zazdroszcze, ale kazda z nas sie doczeka!

Pity jest obowiazek wyslac do konca lutego, poleconym najlepiej. Wiem, bo zajmuje sie tym w pracy. Natomiast same mozecie odebrać wcześniej. Im szybciej sie rozliczy tym szybciej jest zwrot;-)

Ja właśnie siedze u fryzjera i farbuje wlosy ze scinaniem. Troche sie cykalam, czy w ciazy to nie zaszkodzi dziecku. Ale ponoc nie, zwlaszcza przy końcówce.Tym samym robie sobie prezent walentykowy, a co :-)
Mam tylko nadzieje, ze moj mąż mnie nie ochrzani za ta farbe. Bo on twierdzi ze to szkodzi, to samo mowi o malowaniu paznokci itp. Taki ostrozny na wyrost:-)
A wy farbujecie? Oczywiście pochwale sie efektami:-)

Mojego meza chyba wysmialabym za takie zabobony!!!! Ze co niby kobieta w ciazy to moze chodzic taka zaniedbana...

Ja na poczatku bo chyba w pazdzierniku zrobilam farbe. Ale ja mam swoj kolor i dalej mam rozjasniane.
Noi co 3 tyg akryl robie na raczkach a hybryde.na stopach.

Moja brattowa tak samo robila w obu ciazach i dziewczyny sa jak malowane :D heheh

ja nie farbuje włosów jeszcze, ale już mam coraz więcej siwych więc chyba zacznę :) te siwe na czubku wyrywam na razie :) a chodzę w związanych włosach więc też inaczej się układają.

mój znów mi ciągle mówi żebym kawy nie piła. Teraz przy tym cisnieniu stwierdził, że to przez tą kawę, ale mu tłumaczę ze jak piłam kawę przedtem to miałam 110/70, więc to nie ma związku, teraz nie piję i mam 130/80 (dziś)

a myślicie że jak będę miała ponad 135/90 to trzeba jechać do tego szpitala jak ten lekarz kazał.

Odnośnik do komentarza

kamillla
to dziwne a dostalas potwierdzenie zaufania profilu?? ja dostalam wydruk

nie dostałam, pani powiedziała, że gotowe i już, ale to bym się nie mogła zalogować jakby nie było zaufane, eh no poczekam może faktycznie musi jakiś czas upłynąć.

ja mam tylko to ogólne z tego printscreena co zrobiłaś tych 2 pozostałych zakładek nie mam.
dzięki :)

Odnośnik do komentarza

hm Kalae może zalecił Ci przy 135/90 żeby jechać,bo zawsze masz niskie..
takie to ja mam normalne..nie wiem..na SR babka mowila,ze jak jest 150/90 to juz trzeba skontrolowac na ip..
zaufaj lekarzowi po prostu..
Mój odkad gin powiedział,że jak najbardziej moge pic kawke sypana to nic nie mowi..w ogole ja to taka panikara bylam w tej ciazy..moj tylko sie wkurza jak mnie boli,a ja nospy nie chce wiac,albo jak zobaczy ze smarkam to kaze Prenalen pic,gdzie katar to mam,bo ta krew zaschnieta ciagle w nosie juz od 1 trymestru :)

Pokonuje delikatnie lenia..wstawiłam drugie pranie :) w tym teraz dzieciece :) hehe i starczy na dzis..a jeszcze obiad jakis dla siebie,bo sama siedze..

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
Madika
MamaMi1
Renia super, trzymam mocno kciuki;-) z lekka zazdroszcze, ale kazda z nas sie doczeka!

Pity jest obowiazek wyslac do konca lutego, poleconym najlepiej. Wiem, bo zajmuje sie tym w pracy. Natomiast same mozecie odebrać wcześniej. Im szybciej sie rozliczy tym szybciej jest zwrot;-)

Ja właśnie siedze u fryzjera i farbuje wlosy ze scinaniem. Troche sie cykalam, czy w ciazy to nie zaszkodzi dziecku. Ale ponoc nie, zwlaszcza przy końcówce.Tym samym robie sobie prezent walentykowy, a co :-)
Mam tylko nadzieje, ze moj mąż mnie nie ochrzani za ta farbe. Bo on twierdzi ze to szkodzi, to samo mowi o malowaniu paznokci itp. Taki ostrozny na wyrost:-)
A wy farbujecie? Oczywiście pochwale sie efektami:-)

Mojego meza chyba wysmialabym za takie zabobony!!!! Ze co niby kobieta w ciazy to moze chodzic taka zaniedbana...

Ja na poczatku bo chyba w pazdzierniku zrobilam farbe. Ale ja mam swoj kolor i dalej mam rozjasniane.
Noi co 3 tyg akryl robie na raczkach a hybryde.na stopach.

Moja brattowa tak samo robila w obu ciazach i dziewczyny sa jak malowane :D heheh

ja nie farbuje włosów jeszcze, ale już mam coraz więcej siwych więc chyba zacznę :) te siwe na czubku wyrywam na razie :) a chodzę w związanych włosach więc też inaczej się układają.

mój znów mi ciągle mówi żebym kawy nie piła. Teraz przy tym cisnieniu stwierdził, że to przez tą kawę, ale mu tłumaczę ze jak piłam kawę przedtem to miałam 110/70, więc to nie ma związku, teraz nie piję i mam 130/80 (dziś)

a myślicie że jak będę miała ponad 135/90 to trzeba jechać do tego szpitala jak ten lekarz kazał.

Ja sie tam nie znam na tym cisnieniu ale jesli na koncowce mialabys tak ok 140 to nalezalo by chyba posluchac sie lekarza. A puchna Ci nogi i rece? Bo jesli tak to na pewno trzeba by bylo jecjac.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

bo to może przy tabletkach jakbym takie miała powyżej 135/90, puchną mi trochę

endokrynolog mi dziś powiedziała, że przy końcówce to się tak zdarza z tym ciśnieniem, a że ja mam mniej niż miesiac do porodu to tabletki żebym brała i będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...