Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Aga, wez nie strasz z niedopieczonymi paczkami :P Mam nadzieje, ze juz dobrze
Bad Woman Ty to sie masz z tymi egzaminami... Ale widzisz jak to jest, ludzie nie zdaja sobie sprawy jak kobieta w ciazy moze sie czuc. Oby egzaminy zdane i z glowy :)
U mnie tesciu i brat meza tak pija, ze 1 butelke jeszcze nie skoncza a juz druga biora :) jest wesolo, ale nie lubie jak moj za duzo wtedy przy nich pije, bo mi nawet 1 piwo smierdzi
Nati, typowa kobieta... ' Dziś z tej okazji mam dzień lenia :) tylko pranie muszę zrobić' - to dzien lenia czy nie ?! :P Bo ja tez tak, nic nie robie, a potem pranie, gotowanie itd
Nie powinno sie dluzej lezec na plecach bo cos tam sie uciska i my nie mozemy zlapac oddechu i podobno dziecko gorzej dotlenione rowniez. Takze przestancie juz! :)
Renia, trzymaj sie tam w tym szpitalu i powodzenia :)
Misiunciuncia, gratulacje! Duzo zdrowka dla Was :*
Doczytam Was pozniej :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

kamillla
czy wy jak lezycie na plecach to te oddychac nie mozecie?? ja czuje jak mi mala jakby opada na przepone albo cos... bo tchu zlapac nie moge... najlepiej jest mi na boku jednym albo drugim.. w nocy sie budze bo oddychac nie moge.. 25dni zostalo. :O

Kamilla ja też tak mam i jak przez sen się przekręcę na plecy to też się budzę. Jeszcze dodatkowo M mnie budzi jak widzi że śpię z rękami do góry, bo teściowa mu powiedziała że nie mogę rąk do góry podnosić :P

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry ponownie marcowe mamusie:**
Misienciunia gratuluje i oby malenstwo szybciutko było przy Tobie :**
Ja juz po usg i wizycie u lekarza:) Jestem jeszcze w szoku i nie tylko ja bo cała rodzinka :) Jednak bedzie Zosia:))) Miał byc Antos ale chyba cos mu odpadło;p jak miało byc małe to moze i lepiej ze odpadło;p
Malutka wazy juz 3280 i termin zgłoszenia do szpitala mamy na 23-24 lutego a porodu raczej 29-1 marca wiec moze bede pierwsza w marcu:)
Wiec teraz juz moge uszyc literki i pomyslec komu oddac chłopiece ubranka i co kupic dziewczecego;p masakra nioo:)

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

arwena89
kamillla
czy wy jak lezycie na plecach to te oddychac nie mozecie?? ja czuje jak mi mala jakby opada na przepone albo cos... bo tchu zlapac nie moge... najlepiej jest mi na boku jednym albo drugim.. w nocy sie budze bo oddychac nie moge.. 25dni zostalo. :O

Kamilla ja też tak mam i jak przez sen się przekręcę na plecy to też się budzę. Jeszcze dodatkowo M mnie budzi jak widzi że śpię z rękami do góry, bo teściowa mu powiedziała że nie mogę rąk do góry podnosić :P

ale to nie przy spania jeśli już (tylko jakbyś np firanki wieszała) :) jak dziecko śpi z rękami do góry tzn że mu dobrze (podobno), więc tobie też :)

ja mogę spa na plecach i na pół brzuchu na lewym lub prawym boku, staram się na lewym bo lekarz kazał, że wtedy się może obróci :) ale wiadomo w nocy ciężko to kontrolować

Odnośnik do komentarza

Haniutek
Dzien dobry ponownie marcowe mamusie:**
Misienciunia gratuluje i oby malenstwo szybciutko było przy Tobie :**
Ja juz po usg i wizycie u lekarza:) Jestem jeszcze w szoku i nie tylko ja bo cała rodzinka :) Jednak bedzie Zosia:))) Miał byc Antos ale chyba cos mu odpadło;p jak miało byc małe to moze i lepiej ze odpadło;p
Malutka wazy juz 3280 i termin zgłoszenia do szpitala mamy na 23-24 lutego a porodu raczej 29-1 marca wiec moze bede pierwsza w marcu:)
Wiec teraz juz moge uszyc literki i pomyslec komu oddac chłopiece ubranka i co kupic dziewczecego;p masakra nioo:)

o ja, a to niespodzianka :) ja bym się już nie nastawiała, poczekałabym na finał i wtedy niech stwierdzą :)
najważniejsze że wszystko z dzidzią dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Izabel82
Misiunciuncia serdeczne gratulacje!!!! 3majcie się dzielnie, jak dojdziesz do siebie to może napiszesz coś więcej...
Misiakowata, napewno nie od golenia, raz ze to wyżej niż górna linia owłosienia, dwa Ja tam na dole nie mogę się za bardzo golic, mam tak wrażliwa skórę, że bym się zadrapala chyba, nawet z nogami mam problem, często po goleniu już zaczynaja mnie na maksa swedziec, a wiesz jak to jest jak cię tak non stop swedzi....smaruje się kremem młodego, raz jest lepiej raz gorzej

to może rozstępy tam wyjdą,albo po prostu jakis żel do kapania cie uczula..
Ja sie wczoraj wymyłam w szarym mydle i na uda pomogło..a inne czesci ciała-dało sie wytrzymac:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Haniutek, tak wlasnie czulam, ze bedzie corka (taaa, jasne ;)))
No gratulacje! Moze bedzie taka szalona jak ty ;)
A z ubrankami to poczekaj - na pewno u niejednej z nas lekarz sie pomylil w oznaczeniu plci ;))))

O patyczkach polysle ;)

Kalae, sprawdze date produkcji:) musze jeszcze T.uczulic na to ;)
Chociaz i tak cos czuje, ze bede ich najdziwniejsza pacjentka. Dzis pytam pielegniarke czy te szczepionki euvax, ktore maja sa juz zupelnie oczyszczone. A ona "No...chyba tak, ja tam sie nie znam. Dostajemy to z sanepidu wiec mysle, ze tak ";)))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Haniutek!!! hahaha " jak miało byc małe to moze i lepiej ze odpadło" hahah :D wariatka :) kurcze duża ta twoja zocha :) gratki w kazdym razie :)

Arwena.... :D ja nie spie z rekami w górze ogólnie podczas snu bardzo spokojna jestem :D ale tak, zeby sie przekrecic to aż boli wszystko i sie budze, oddychac nie moge. a jeszcze mi strzela w spojeniu...

Odnośnik do komentarza

mógłby mi już lekarz dać zwolnienie do terminu porodu, bo już mi się nie chce tak dzwonić i powiadamiać, skoro i tak wiadomo, że nie wrócę na razie

oj dziewczyny ciekawe ile takich niespodzianek jak Haniutka nas czeka jeszcze :)

Odnośnik do komentarza

Haniutek
Dzien dobry ponownie marcowe mamusie:**
Misienciunia gratuluje i oby malenstwo szybciutko było przy Tobie :**
Ja juz po usg i wizycie u lekarza:) Jestem jeszcze w szoku i nie tylko ja bo cała rodzinka :) Jednak bedzie Zosia:))) Miał byc Antos ale chyba cos mu odpadło;p jak miało byc małe to moze i lepiej ze odpadło;p
Malutka wazy juz 3280 i termin zgłoszenia do szpitala mamy na 23-24 lutego a porodu raczej 29-1 marca wiec moze bede pierwsza w marcu:)
Wiec teraz juz moge uszyc literki i pomyslec komu oddac chłopiece ubranka i co kupic dziewczecego;p masakra nioo:)

Haniutek, no ja nie chciałam nic mówić, ale tak czułam że to raczej Antosia czyli Zosia będzie u Ciebie :-)
Ech, to już naprawdę się dzieje, zaczynam czuć podekscytowanie :-)
Oby w lutym tylko Renia urodziła, potem w kolejce właśnie Haniutek, Lilijka i Leniwiec jeśli dobrze pamiętam. Reszta czekamy na marzec aj hołp ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09klvyn2j4t.png

Odnośnik do komentarza

Haniutek
Dzien dobry ponownie marcowe mamusie:**
Misienciunia gratuluje i oby malenstwo szybciutko było przy Tobie :**
Ja juz po usg i wizycie u lekarza:) Jestem jeszcze w szoku i nie tylko ja bo cała rodzinka :) Jednak bedzie Zosia:))) Miał byc Antos ale chyba cos mu odpadło;p jak miało byc małe to moze i lepiej ze odpadło;p
Malutka wazy juz 3280 i termin zgłoszenia do szpitala mamy na 23-24 lutego a porodu raczej 29-1 marca wiec moze bede pierwsza w marcu:)
Wiec teraz juz moge uszyc literki i pomyslec komu oddac chłopiece ubranka i co kupic dziewczecego;p masakra nioo:)

Haniutek powiekszysz grono dziewczyn :D hehe

Rozwalilas mnie tekstem: "Miał byc Antos ale chyba cos mu odpadło;p jak miało byc małe to moze i lepiej ze odpadło;p" :D heheh

No to bedzie Zosia a nie miala byc Antosia?:D

Dzis u mnie 14 stopni i tak ladnie slonko swieci... Ale jest taki wiatr ze boje sie wyjsc ze mnie porwie (pomimo moich 11kg w plusie:D heheh).

Dzis na 17:30 idziemy z mezem do kardiologa na kontrole... Ciekawa jestem czego sie dowiem...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
Haniutek, tak wlasnie czulam, ze bedzie corka (taaa, jasne ;)))
No gratulacje! Moze bedzie taka szalona jak ty ;)
A z ubrankami to poczekaj - na pewno u niejednej z nas lekarz sie pomylil w oznaczeniu plci ;))))

O patyczkach polysle ;)

Kalae, sprawdze date produkcji:) musze jeszcze T.uczulic na to ;)
Chociaz i tak cos czuje, ze bede ich najdziwniejsza pacjentka. Dzis pytam pielegniarke czy te szczepionki euvax, ktore maja sa juz zupelnie oczyszczone. A ona "No...chyba tak, ja tam sie nie znam. Dostajemy to z sanepidu wiec mysle, ze tak ";)))

to jeszcze przez apteke przyszpitalną przechodzi, to jak już apteka sprawdza, a potem wydaje na oddział.

no ja się nie dziwię że ona nie wie, musiałaby pewnie sprawdzić, datę produkcji lub skład, a jak dostaje to szczepi i pewnie się nie zastanawia, nad tymi aspektami co my, bo to niejako taśmowo jest, a my traktujemy nasz maleństwo jako coś jedynego niesamowitowego itd.

powiem nawet więcej, moja siostra jak robi leki to nieraz dostaje recepte od lekarza i jak zobaczy na skład, to już wie, ze musi dzwonić do szpitala, czy lekarz miał na pewno to na myśli co napisał, bo np. dla noworodka wpisał dawkę taką jak dla dziecka starszego, więc ona to musi zweryfikować. I wtedy lekarz stwierdza że no faktycznie się pomylił, i zmienia dawkę. A potem jak ten lek trafia na oddział to ani lekarz ani pielęgniarka nie sprawdza składu.

Odnośnik do komentarza

hehe te sny to my mamy :D
hehe leniwcu :)
hehe forum "zdesperowani tatusiowie marcowi" :D

Haniutku,oj to moja intuicja szwankuje,za to Kamilla przewidziała Zosię :) oooo to superasko:)Cieszę się,że wszystko dobrze :) Jejku jejku..ale niespodzianka :D eheh:*

U nas pochmurno i wieje..wczoraj było pięknie:)

Kurcze przylecialam z zakupami,od razu wzielam sie za obiad i po tym jakm wstawilam ziemniaki,kiszona zrobiłam i ubiłam kotlety zrobiło mi sie słabo..ech i tak półleze na fotelu i Was nadrabiam..masakra..czuję meeega zmeczenie..a jeszcze ta połozna o 16 jeny :)
Powodzonka na wizytach :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Haha, no Ciąża, tak to już z nami jest. Dziś nic nie robię, tylko odkurzę, pozmywam, pranie zrobię :D zresztą faceci przecież też tak widzą nasze siedzenie w domu z dziećmi - przecież my się lenimy, nic nie robimy całe dnie :D
Haniutek, ale niespodzianka :) chyba lepiej teraz, niż na porodówce w szoku: "a gdzie jest siusiak?" :)
Ja chyba się na razie tymi szczepionkami nie będę przejmować. Zaszczepię na NFZ w pierwszej dobie, a potem będę się radzić pediatry i już.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Misiunciuncia gratulacje!!!

Renia trzymamy kciuki, wszystko będzie ok!

Haniutku gratulacje córeczki niespodzianki ;)

A tak w ogóle to spokojnie dziewczyny jeszcze się nie rozpakowujcie bo i mnie przerażenie zaczyna łapać. Jeszcze w dodatku cala noc miałam bóle jak na okres i teraz po zwykłym umyciu głowy się nasiliły, wiec nospa poszła w ruch. I wyskoczyła mi wielka opryszczka na polowe ust :(

Odnośnik do komentarza

~kamilllaaa
ale jestem wkurwiona. rece mi opadaja... moja siostra dzis rano chybanwyjechala na narty. wstala o 4 budzac wszystkich standardowo, zrobila pierdolnik w kuchni, nic po sobie nie pozmywala chyba liczac na to ze my sprzatniemy. no kurwa mac.... a do tego temat pepkowego sie zaczal z moim. i juz chuj.

Kamila tak jakbys o mojej siostrze pisala. Ta jak idzie na 6 do pracy to tak się trzaska, ze wszystkich budzi. Nawet swojego synka. Bo chodzi tam i z powrotem :/ a w domu nie sprzata bo uważa, że ona pracuje a ja nie.Wiec naczynia w zlewie to norma.
Dzisiaj jadę z mama do psychologa. Bylam dzisiaj odprwadzic malego do przedszkola i taki mam twardy brzuch do tej pory :/
Wg mialam wymienic dzisiaj lozeczko. Najpierw pisali, ze oni odbiora stare a ja mam sobie przyjechac po nowe. W ostatniej chwili zadzwonili zebym wziela to łóżeczko. No to maz je zapakowal i poszedl do pracy a ja 30 km pojechalam je zawieźć. No i na dzien dobry zjeba od babki, ze mam pecha bo ona jest sama i ona mi tego lozeczka nie wezmie i mam przyjechac z kims. A ja jej, ze nie bede 30 km jechac do domu i ze maz pracuje w tych samych godzinach. Wiec stwierdziłam, ze wychacze kogoś na ulicy zaplace mu i mi wniesie to łóżeczko. A wczesniej jej mowilam, ze oni sobie mieli je odebrac i to tylko moja dobra wola, ze je przywizolam. Zadzwonila gdzieś i potem wziela i zaniosla to lozeczko, ale byla taka nie mila, ze potem sie pobeczalam w aucie. A maz zadzwonil do niej i ja zjebal. Do tego nie sprawdzilam lozeczka i jest porysowane. Maz taki wsciekly byl jak tam dzwonil. Ale prosilam go zeby juz nie robil akcji bo mam dosc nerwów.

Odnośnik do komentarza

Haniutek
Dzien dobry ponownie marcowe mamusie:**
Misienciunia gratuluje i oby malenstwo szybciutko było przy Tobie :**
Ja juz po usg i wizycie u lekarza:) Jestem jeszcze w szoku i nie tylko ja bo cała rodzinka :) Jednak bedzie Zosia:))) Miał byc Antos ale chyba cos mu odpadło;p jak miało byc małe to moze i lepiej ze odpadło;p
Malutka wazy juz 3280 i termin zgłoszenia do szpitala mamy na 23-24 lutego a porodu raczej 29-1 marca wiec moze bede pierwsza w marcu:)
Wiec teraz juz moge uszyc literki i pomyslec komu oddac chłopiece ubranka i co kupic dziewczecego;p masakra nioo:)

aaahaha o oo padłam :D będzie ciekawie jak urodzisz dziecko a tu "gratuluję, ma pani ślicznego synka" i znowu zonk :D :D
ahhh :) swoją drogą, już duża babka z niej, ponad 3kg, hoho! Ciekawe ile moja kluska już waży, za 2 godzinki wizyta :)

Robię obiad, ale zapchałam się właśnie dwoma kawałkami babki, co ją wczoraj upiekłam... hmmm, ciekawe czy coś wcisnę :P

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...