Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny.
Pierwszy dzień miesiąca rozpoczęłam stłuczką :/ z mojej winy :/ wyjeżdżałam z parkingu, cofając i uderzyłam w inny samochód (który się akurat w tym czasie zatrzymał co prawda w miejscu niedozwolonym, ale nie zmienia to faktu że, go nie zauważyłam ). Nic mi się nie stało (tylko w tych nerwach, wysiadając uderzyłam brzuchem w kierownicę ).
Oby dwa samochody tylko zarysowania, żadnych wgnieceń. Ale co się zdenerwowałam to się zdenerwowałam :(
Całą drogę powrotną ryczałam mężowi do telefonu, że nawet nie wiem jak ja do domu dojechałam. Brzuch twardy, jakieś skurcze bolesne dostałam. Ale położyłam się zaraz w domu, uspokoiłam i przeszło.
Co do pokrycia szkód, to jeszcze nie wiadomo czy z ubezpieczenia pójdzie czy po prostu dostanie pieniądze na naprawę. Bo się umówiliśmy że przyjedziemy do niego z mężem o 15, a on się do tego czasu zorientuje ile by go naprawa wyniosła. Bo on też za bardzo nie wiedział co ma robić, a ja to już w tych nerwach w ogóle. A się okazało że się znamy z widzenia bo 1,5 km ode mnie mieszka.

Tak jestem zła na siebie :/ Cieszę się że to ogólnie nic poważnego i że ja już się dobrze czuje. Ale teraz, akurat w tym momencie kiedy ledwo nam do następnej wypłaty starczy (a kto wie czy jeszcze do 10 nie urodzę ) znów wydatek. I to przez moją nieuwagę :/
A mąż chciał ze mną jechać, ale wstałam (jak on wrócił z nocki przed 7 ) dobrze się czułam i powiedziałam że sama pojadę a on niech się wyśpi. A jechałam dziś na KTG i zakupy chciałam zrobić (których już nie zrobiłam).
Ale gdybać to sobie teraz można, co się stało się nie odstanie ;( :/

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Mamusie śliczne Wasze dzieciaczki! Aż się łezka w oku kręci..
Ktos pytal o skurcze przepowiadające.. Otóż ja je miałam \ mam czasami chwilowe a ostatnio dwie noce pod rząd (pisałam jak spanikowałam i na ktg wyszly bardzo nie wielkie i położna powiedziała ze przepowiadające) są dołem brzucha i bolą. Miałam co kilkanaście minut na jedna minutę lub dwie takie spinanie brzucha.

Nika to piękne wyniki.Super ! Mi diabetolog powiedziała ze jak urodzę mam odstawić ta insulinę na noc i pomierzyć kilka dni jak się zachowują.

Odnośnik do komentarza

No pospałam,kawkę można pić :D

Ortoda,ale jak tam ładnie u Ciebie,wiosnennie a babeczki wygladaja mega smakowicie mniam:)

Weźcie nie piszcie o oczyszczaniu,bo teraz też mnie pogoniło..
Ja nie wiem jakaś zbiorowa SRACZKA czy co??
sorry za słowo :D
My to razem gastro fazy mamy,doły,a teraz to..no ładnie..Ciekawe czy z porodem tez tak będzie..W sumie jak dotrwamy marca,to codziennie ile kobiet wypada ,że rodzi haha

Haniutek,ale Ty odstawiłas motor..hehe a masz taka skórę na plecy dla ciężarówek :D
szacun :D

hm,może ja do Lidla skoczę..ale dopiero za tydzień..może coś zostanie i rzucą na boczne kosze hehe
Mam jeden stanik z lidla normalny i jestem mega zadowolona,zdarza mi sie jeszcze go nosić oczywiście z przedłużką :D No i wiekszość fitnesowych koszulek..
Zreszta pracowałam tam parę lat temu to wiem,że jakościowo są dobre rzeczy:)
Szlafrok nosze już lata i dalej jest misiowy :)W sam raz dla Misiakowatej :)
Pelka to włącz sobie filmiki z akcji karp hehehe
Nika Twój maluszek dokładnie taki jak z fotki 3D..aniołeczek kochany :*** ciocia Misia pływa :**

Biedak z K. Kamilla niech on dużo pije :)
KotkaB ja tez czasami narzekam,a potem płaczę,że wcale tak nie myślę hehehehe

Aga fajny democik hehehe
Olcia jejku dwie godzinki z księzniczką ,ale super :)
Szczęśliwie wszystko jejju:*
Aniołku śliczny maluszek,silny,to widać :)Bedzie dobrze :*
Magdallena współczuję :* Pechowo coś sie ten poniedziałek zaczął..Najwazniejsze,że Wam nic sie nie stało..olać auta,pieniądze..największą wartość nosisz pod sercem :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Aniołek nocy i Nika, śliczne te wasze dzieciaszki...aby szybko wyszły do domku :)

W aptece nic mi nie chcieli sprzedac oprócz węgla więc zadzwoniłam do gina. Zmartwił się co by skurcze się nie pojawiły przez tą biegunkę, kazał mi zacząć od wygazowanej coli (przy moich cukrach, nie powiem ze pasuje mi to lekarstwo :D) i asparginu, jak nie przejdzie to duza dawka węgla. Smecta w ostatecznosci. Na szczescie do szkoły doszłam bez większych przygód i na razie jest spokój.

Madika też wole dołem niż górą z dwojga złego :P
Kamilla mi też dzisiaj z zusu przyniósł listonosz, oczywiscie kwota z doopy wzięta :P Nie wiem jak oni to liczą. I teraz znów nie wiadomo kiedy i ile rzucą, masakra...

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

Aniołek przystojniak rośnie że ho ho. Wszystko będzie dobrze, trzymamy kciuki: )
Maqdallena najważniejsze że wam nic się nie stało. Samochód zawsze da się naprawić.
Olka super że Majeczke mogłaś sama karmić. Szybko nabierze wagi i do domku.
Pytalyscie ostatnio o wypłaty z zusu. Ja zwolnienie mam do 4 lutego A dziś kasa już jest tylko trochę mniej (jakieś 130 zł) .

Odnośnik do komentarza

maqdallena
Hej dziewczyny.
Pierwszy dzień miesiąca rozpoczęłam stłuczką :/ z mojej winy :/ wyjeżdżałam z parkingu, cofając i uderzyłam w inny samochód (który się akurat w tym czasie zatrzymał co prawda w miejscu niedozwolonym, ale nie zmienia to faktu że, go nie zauważyłam ). Nic mi się nie stało (tylko w tych nerwach, wysiadając uderzyłam brzuchem w kierownicę ).
Oby dwa samochody tylko zarysowania, żadnych wgnieceń. Ale co się zdenerwowałam to się zdenerwowałam :(
Całą drogę powrotną ryczałam mężowi do telefonu, że nawet nie wiem jak ja do domu dojechałam. Brzuch twardy, jakieś skurcze bolesne dostałam. Ale położyłam się zaraz w domu, uspokoiłam i przeszło.
Co do pokrycia szkód, to jeszcze nie wiadomo czy z ubezpieczenia pójdzie czy po prostu dostanie pieniądze na naprawę. Bo się umówiliśmy że przyjedziemy do niego z mężem o 15, a on się do tego czasu zorientuje ile by go naprawa wyniosła. Bo on też za bardzo nie wiedział co ma robić, a ja to już w tych nerwach w ogóle. A się okazało że się znamy z widzenia bo 1,5 km ode mnie mieszka.

Tak jestem zła na siebie :/ Cieszę się że to ogólnie nic poważnego i że ja już się dobrze czuje. Ale teraz, akurat w tym momencie kiedy ledwo nam do następnej wypłaty starczy (a kto wie czy jeszcze do 10 nie urodzę ) znów wydatek. I to przez moją nieuwagę :/
A mąż chciał ze mną jechać, ale wstałam (jak on wrócił z nocki przed 7 ) dobrze się czułam i powiedziałam że sama pojadę a on niech się wyśpi. A jechałam dziś na KTG i zakupy chciałam zrobić (których już nie zrobiłam).
Ale gdybać to sobie teraz można, co się stało się nie odstanie ;( :/

Nie marte sie i sie juz nie denerwuj!!!! Ja dlatego staram sie juz jezdzic autem bo wiem ze nie mam tej koncentracji i podzielnosci uwagi jaka mialam wczesniej.

Najwazniejsze ze to sie stalo na parkingu i nikomu nic sie nie stalo!!! Zobaczysz bedzie dobrze!!!:D A moze chlop jak obejrzy auto to zmieknie jak jeszcze Cie zobaczy z brzuchem :D

Bedzie dobrze!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

kamillla
Renia, a czemu smecta w ostateczności??

a idz z tym zusem :P kuźwa ja jeszcze mam wizyty co 2 tygodnie wiec mi znow wypłacą w jeszcze mniejszych kwotach. szlag by ich... :P ale ważne ze cokolwiek płacą...

Nie wiem, nie pytałam... Moze woli zacząc od naturalnych sposobów, szczegolnie że niedługo rodze i jeszcze sterydy młodą czekają. Im mniej leków tym lepiej:)

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj miałam kontrole z ZUSU :D
kasy mi do tej pory nie wypłacili, nawet za październik mam zaległosc ale sprawdzać mają czelność :P Nie martwcie się, zrobiłam o to rebelie i w piatek mam dostac wszystko.

Tak czy siak pośmiałyśmy sie że dobrze ze nie przyszły po 8 bo walczylam w Lidlu :)

Odnośnik do komentarza

Bad.Woman
Dziewczyny, znowu mi wyszła opryszczka - tym razem centralnie pod nosem... swędzi i drażni mnie to cholerstwo a pasta do zębów nie pomaga.... Jaką maść z apteki na to mogę? Bo szału dostanę!!!
Misiakowata, chyba Ty kiedyś pisałaś o jakiejś maści co kobiety w ciąży mogą używać, dobrze pamiętam?
:-(

mi ginekolog heviran zalecila, mam nadzieje ze nie przekrecam nazwy:)

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie :) jestem w trakcie nadrabiania, ale musze zaraz zmykac po siostrzenca do przedszkola bo jestem sama w domu. Wszyscy na popoludnie. Jeszcze stary wrocil. Czy na stale nie wiem. Mial podobno gadac z mama, ale nic sie nie odzywal. Nie moge na niego patrzeć. Wiec zamknelam sie w pokoju.
Agusia sliczne Maluszki. Chociaz jak na taka wage wydaja sie duze. Tez mnie to zastanawia gdzie one sie zmieściły. i wg, ze we Mnie tez Mieszka taki duzy czlowieczek :)
Z lozeczkiem sie wyjasnilo. Przyjada go odebrać a my pojedziemy do nich po nowe i sprawdzimy sobie na miejscu. Bo okazalo się, ze nie jest tam az tak daleko :)
Nika śliczny Mikołaj :)
Ja też mam jakieś problemy żołądkowe, ale zastanawiam sie czy to nie ze stresu :/

Odnośnik do komentarza

Bad.Woman
Dziewczyny, znowu mi wyszła opryszczka - tym razem centralnie pod nosem... swędzi i drażni mnie to cholerstwo a pasta do zębów nie pomaga.... Jaką maść z apteki na to mogę? Bo szału dostanę!!!
Misiakowata, chyba Ty kiedyś pisałaś o jakiejś maści co kobiety w ciąży mogą używać, dobrze pamiętam?
:-(

taak kochana ja:)
Erazban

witaj w klubie też mi wylazły cholerstwa..ale powiem Ci,że 3 dni smarowane i dzis juz maleńki strupeczek :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Bad.Woman
Dziewczyny, znowu mi wyszła opryszczka - tym razem centralnie pod nosem... swędzi i drażni mnie to cholerstwo a pasta do zębów nie pomaga.... Jaką maść z apteki na to mogę? Bo szału dostanę!!!
Misiakowata, chyba Ty kiedyś pisałaś o jakiejś maści co kobiety w ciąży mogą używać, dobrze pamiętam?
:-(

Spróbuj posmarować sudokremem powinno trochę pomóc dla mojej siostry to pomogło po urodzeniu małego (położna podpowiedziała jej)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

pelka
A ja dzisiaj miałam kontrole z ZUSU :D
kasy mi do tej pory nie wypłacili, nawet za październik mam zaległosc ale sprawdzać mają czelność :P Nie martwcie się, zrobiłam o to rebelie i w piatek mam dostac wszystko.

Tak czy siak pośmiałyśmy sie że dobrze ze nie przyszły po 8 bo walczylam w Lidlu :)

o ja co Ty??a od kiedy jestes na zwolnieniu?

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
pelka
A ja dzisiaj miałam kontrole z ZUSU :D
kasy mi do tej pory nie wypłacili, nawet za październik mam zaległosc ale sprawdzać mają czelność :P Nie martwcie się, zrobiłam o to rebelie i w piatek mam dostac wszystko.

Tak czy siak pośmiałyśmy sie że dobrze ze nie przyszły po 8 bo walczylam w Lidlu :)

o ja co Ty??a od kiedy jestes na zwolnieniu?

Dobrze że Cię w tym Lidlu nie spotkały :-D podczas walki o stanik do karmienia :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
pelka
A ja dzisiaj miałam kontrole z ZUSU :D
kasy mi do tej pory nie wypłacili, nawet za październik mam zaległosc ale sprawdzać mają czelność :P Nie martwcie się, zrobiłam o to rebelie i w piatek mam dostac wszystko.

Tak czy siak pośmiałyśmy sie że dobrze ze nie przyszły po 8 bo walczylam w Lidlu :)

o ja co Ty??a od kiedy jestes na zwolnieniu?

W październiku bylam na 3 dni, bo miałam dosyć pracy, jest bardzo obciążająca psychicznie, a tak na amen poszłam dopiero w grudniu :) a za październik czegos im tam brakowało i nie wypłacali a dopiero w styczniu do mnie zadzwonili zebym wyjasnila... a ja na koncie nie zauwazylam ze nie przyszlo :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...