Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Stooooooooooooooooooo lat,stooooooooooooooo lat niech żyje żyyyje nam !!!!!Aga zdrówka dużo,żebys dzis wyszła do domu na torta/paczka/chałkę (niepotrzebne skreslić) :D
Niech Pawełek wytrwa do terminu i żeby rozwiązanie było bezbolesne i szybciutkie niczym kichniecie :D :D :D

Mama7777 aleeee historia hehehe chciałabym tak szybko urodzić :) Dobrze,że w domu mam kafle i tylko panele w sypialni hehe

Sylwia :* :* Nie warto rozpamietywac tego co gada chory człowiek..nie warto..mysl o sobie i dziecku :*

Haniutek spokojnie,ja licze tylko na brak cholestazy,z reszta sobie poradze i na poród tez sie nie zanosi:)
Zdrowiej tam szybko,bo rzeczywiście tyle roboty ja nie wiem,przeciez tak nie może być,że czegos nie dokończysz :D :D
a tak w ogóle to spokojnie..zdążysz ze wszystkim :)*

Renaatka masz Ci los..mam nadzieje ze nie dzieje sie u Ciebie nic złego..
Ola..poradz sie lekarza na obchodzie co robic..Zu2ia może miec racje cholerka...
ale ,że dalej boli..najwidoczniej Majka chce wyjść i koniec..
Tulę mocno :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Monika91
Ja mam pytanko z innej beczki skierowane szczegolnie do mam chlopczykow lub dziewczyn, ktore maja malych gentelmenow w rodzinie :-) U mnie sa same dziewczynki i powiedzcie mi jak pielegnowac chlopca. Wiadomo, ze myjemy pupe, jajeczka i siusiaka, ale jak jest z napletkiem? Sciagamy go delikatnie przy kąpieli czy nie?

Czytałam w poradniku,że na początku nic nie obciagamy,tylko myjemy z wierzchu...musi tam sie wszystko dobrze wiesz rozwinąć..a kiedy dokładnie sie tam myje hm Zu2ia sie wypowie :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Aga duzzo miłosci bo to ona jest motorem napedowym kazdej z nas a jak wiadomo najlepsza i najszczersza ta matczyna . Mnóstwo usmiechu i radosci każdego dnia nawet z błachych powodów by zawsze był powód do promiennego usmiechu o poranku i nie tylko.Marzeń tych które spełniaja sie by mogły pojawić się nowe bo jak wiadomo bez marzen życie traci barwy i sens. Zdrowia aby to wszystko jakoś poskładać w całosc i by się mocno trzymało. Mężczyzny tego z prawdziwego zdarzenia nie tylko z nazwy opiekunczego, kochającego i takiego co twardo stąpa po ziemi bo marzyciele to juz nie dla nas w tym wieku:)
Sto latek lekkiego porodu w dniu urodzin Aguś:***

Misiakowata mnie to musza chyba uwiazac serio:) chociaz wiem ze jak sie uda zatrzymac skurcze bede ostrozniejsza i raczej nie bede szalec nawet motorem przestałam jezdzic ostatnio chyba jakos od poczatku grudnia:)
Sylwia czasem nie ma co liczyc na poprawe takich osob chociaz zdarzaja sie "cuda" moj ojczym jak wywalilismy go poszedł na odwyk załozył 2 rodzine i teraz od 15 lat nie pije wgl jest trzezwym alkolem.
Haneczka nie przejmuj sie co do wynajmu zanim kupiłam mieszkanie tez bywało ciekawie raz musiałam sie w tydzien przeprowadzic bo okazało sie ze zamkneli kolesia od ktorego wynajmowałam a jego mama "zapomniała" płacic za prad i mi go odcieli. Ogrzewanie pradowe a tu w srodku zimy pradu brak. Na szybko z córka szukałam czegos pracujac nocami po 12 godzin. Padałam na ryjek ale dałam rade w tydzien:)

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Haniutek no raczej musisz juz zwolnić..nie duzo zostało :)
Rozwaliłas mnie tym motorem heehe:)

Haneczka przykro,że tak Was wyhugowali z mieszkaniem...
w poprzednim co mieszkalismy było wszystko do remontu..Paweł chciał robic,to kanalizę usprawnić to pomalowac kuchnię..ale jak nam zaczeli co rusz przylazic ogladac mieszkanie(bylo wystawione na sprzedaz za nie warta tej ceny kwocie),to dalismy sobie spokoj..
Nora bo nora,ale fajnie nam sie mieszkało tam...no ale,że ja nerwus i chciałam po nockach normalnie spać a nie ciagle na telefonie bo "idą",to w jeden dzien wynajełam obecne
..Szkoda tu waszej kasy naprawde i pracy..wg mnie powinna właścicielka oddac kase za remont a nie robic takie swinstwo..

Własciciel mojego poprzedniego chcial nam oddac 50% jakbysmy cos remontowali..ale w dupie mielismy..
tu weszlismy na gotowe,ładne,zadbane mieszkanko..drozsze to fakt ale ciepłe..

Zmykam spać..rano znów wstaję..jakaś przemeczona ciagle jestem...ech
trzymajcie kciuki za wyniki :*
Trzymam i za Was kciuki..Mam nadzieje ze rano beda dobre wiadomosci :)

dobranoc dwu i trzypaczki:*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Oh BadWoman z tymi kartpnami u ciebue to tak jak u mnie. W ten weekend sie przeprowadzamy i mamy tu maly armagedon :p A KOT na kartonie przeslodki :D (in love)
Mòj tylko mialczy caly czas ...chyba costa przeczuwa, biedaczka a tak jrj dobrze tu bylo:/ Ale wierze ze sie odnajdzie w nowym miejscu :) w koncu sie juz przeprowadzala w swoim zyciu chyba ze 20 razy...

Ej Bad Woman widze ze jestes w dokladnie tym samym dniu ciązy co ja! :D masz términ na 13 marca?

Witaj Efha12 :) tyle nowych mamus dzisiaj :)

Sylwia cieszę się ze sie do nas odezwalas :) Zyczę wam zebyscie sie uwolnili od ojca. Zeby twoja mama znalazla dosc odwagi zeby go poprostu wyrzucic z domu a jemu zeby się opamiętal. Boze zeby o glupie 5zl robic taką burde! Uff co alkohol robi z ludzmi! :/ ... Sciskam cię mocno i cieszę się ze jestes tam z męzem ktòry was obroni:) no ale przedewszystkim zyczę ci normalnego zycia dla twojej kruszynki i dla was wszystkich :*

Isabel sliczna Juleczka ale posta faktycznie zaczęlas jakbys juz byla po porodzie :p hehh:) Ale fajnie ci ze juz mialas usg ... Ja musze czekac do 10 luego ...

Oh Ola nie smuc sie i nie wkurzaj! Trudna sytuacja tak na odleglosc mozna inaczej interpretowac wiadomosci. Czasem kazdy ma gorszy dzien. Jutro bedzie lepiej! Oby cię sie poprawilo a Michal tez czlowiek dzis slabsza kondycja w mysleniu ale tak generalnie to przeciez cię kocha, pączki przynosi... :) bedzie dobrze! :*

Hshahh haniutek widze ze nawet w szpitalu nie opuszcza cię energía i dobry humor:D Zyczę ci z calego serca zeby cię szybko wypuscili i zebys zdązyla pokończyc te swoje cudeńka wyszywane :)

mama77777 ta historia z tą kolezanką kolezanki to niezly odlot :o Tez poruszalismy ten temát na SR. Pytalismy się poloznej co jesli nie zdązymy do szpitala? A ona na to jezeli urodzicie tak szybko ze nie zdazycie do szpitala to najpiekniejszy poròd :p Zeby dzialac instynktownie. Dziecko wychodzi no to zlapac je i przytulic do piersi i otulic czyms zeby nie zmarzlo. Potem mozna dzwonic po karetke ...:) Tu widze ze tak wlasnie bylo. Kalae i te twoje dwie historie!! Niesamowite!:) Czyli czasem sie jednak zdaza:p

Agaaaa!!! Wszystkiego Najlepszegooo!! Zdrowia día ciebie i rodzinki. Zeby Pawelek slicznie rusl i dotrwal do swojego términu! Zeby cię szczęscie i sila nigdy nie opuscily! No i faktycznie zeby sie pojawil w waszym zyciu jakis godny, kochający i opiekuńczy męzczyzna warty uwagi:) kiedy będziesz chciala :):* no i wyjscia do domku na urodziny z tego spa ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

Chyba 4h Was nadrabiałam ...
Agus sto lat w miłości, szacunku, dostatku i zdrowiu!! Abyś zaznała prawdziwego szczęścia! Oczywiście szczęśliwego rozwiązania i aby dzieciaki byly zdrowe ....
Dziewczyny w szpitalach, oby skurcze i inne akcje sie wyciszyły, jesteście pod opieka wiec nawet w razie W zaopiekują sie wczesniaczkami- odpukać oczywiście.
Sylwia niestety nie zmienimy nikogo ba sile, musi to ta osoba chcieć a czasem tylko całkowite odbicie sie od dna pomaga... Straszne jest to ze jedna osoba potrafi tak zawładnąć cala rodzina...
Co do pielęgnacji chłopców to nie ściąga sie napletka, ok roku na bilansie czasem lekarz ściąga.
Ja mam w piatek wizytę mam nadzieje ze będzie wszystko ok, dzis znów brzuch mi się stawia, ale mam nadzieje ze to przejściowe i rano bedzie ok.
Ja mam torbe spakowana poza rzeczami których jeszcze nie kupiłam.
Kalae, Lilijka u bonifratrów po porodzie moze być partner po porodzie? Nie wiecie jak to jest? Bo dziecko dają od razu chyba mamie nie?

Odnośnik do komentarza

Misiakowata nie obciągać tylko odciągać :p łooo matko!

Aga wszystkiego najlepszego! Tak wiem, mało oryginalne ale jest druga w nocy i nie mam weny :(

Sylwia będzie dobrze!
Haniutek nie szalej tym razem w szpitalu :) odpoczywaj!

Jola tata może być po porodzie. Tylko krócej jeśli dzieciątko urodzi się w nocy. Po ewentualnym cc kanguruje tata na noworodkach, podobno uroczo wygląda mężczyzna z gołą klasą wśród innych kobiet na oddziale :)

Pierwszy masaż krocza za mną. Mam mieszane uczucia co do tego, zbyt łatwo się nakręcić...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...