Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Spotkania te bliższe i dalsze... Z rejonu śląsko -dąbrowskiego zahaczające o granice naszego kraju.

W październiku będzie ciężko, bo dni wolnych oprócz niedziel moj TZ nie ma duzo. Poza tym inne dni zaklepane na inne rzeczy, np szczepienie...
Ale...
Dni, e których obojetna mi godz spotkania to: 3, 15.
Popoludni moge sie spotkac: Od 5 do 8, od 17 do 21.
Codo godziny to jesli moj M będzie np o 14.00 kończył, to najwyżej dojade na spotkanie (niestety konkretne godz jego pracy bede znsc na kilka dni przed...).

Listopad: Na chwile obecną od 3 do 14 listopada mam możliwość by sie spotkać. Pozostale dni tego miesiąca bede znac po 20 października.

To z mojej strony.
A Wy jak i kiedy się zapatrujecie na spotkanie?

Odnośnik do komentarza

Misia wlasnie teraz czesto klade na brzuszek bo juz to polubila. I bawi sie tak nawet 40 min potem robie jej przerwe i znowu klade. Widze, ze tak lepiej układa ta glowe. Najgorzej jak siedzi w Bujaku. Chyba go za bardzo naduzywalam bo ona bardzo lubila w nim siedzieć a ja nie widzialam w tym nic zlego. A przecież to nie zdrowe. Teraz klade ja sporadycznie.
Co do spotkania to teraz siostra wraca wiec bede miala z kim Kubusia zostawic jak bedzie "moj tydzien " =D
Misia te buzki sa dlatego, ze mam nowy telefon i latwiej mi było te = zamast tych : wstawic. A teraz juz sie nauczylam. Tylko, ze te =D nie robia sie zielone =D
Martynka mnie przeraza szura tymi dolnymi zabkami o te co sie teraz przebijaja. Przerazajacy dzwiek jak sie tak ocieraja i to tak szczela brrr...

Odnośnik do komentarza

Domyslilam sie,ze chodzi o nowy telefon hehe

No Mati kochal bujak ...teraz odkad pelza to rzadziej go wsadzam w niego..ewentualnie jka cos robie albo chce do wc a on marudny ;)
Mam dwa koce na podlodze z mata i tam chasa sobie ciagle..dzis podszedl mi do blatow i zagladal spod lady(mam taki jalby bar w kuchni)heeh
Spokojnie Martynka nadgoni..niczym sie nie martw i ciagle na ten brzuszek jak masz okazje kladz wzmocnia sie te miesnie bo bedzie kombinowac :)

Tangoya zapomnialam..zdrowka dla starszej :* 100 lat :*

Moj P.chodzi zly i zmeczony..byl 16 h po urlopie w pracy..nie dziwie mu sie,ze tak ma..ale cholera usmiechnal by sie..dzis porobilam w domu..pozmywalam po obiedzie..tylko maluszka wykapal i dalej..zrobilam mu kanapki i kakałko i nakazaalm sie usmiechnac :D
Jak zaczynalismy sie s potykac i ja wracalam styrana z roboty to zawsze mi kaakłko robil :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny za slowa otuchy. Caly dzien glowa mi peka, chyba z wrazenia :-( Wszystko wydaje sie byc w porzadku. Cale szczescie.
Duzo z Was pisalo ze Wasze maluchy spia na brzuchu. Moja nigdy a dzis po kilku dniach prob, zostala juz na brzuchu i co ja odwrocilam na plecy to ona na brzuch. Boje sie ja tak zostawiac spac na noc. Jak na zlosc monitor oddechu wylaczony.
Tangoya, najlepszego zyczenia dla Coreczki:-)
Sylwia, to co, tylko rehabilitacja na te slabe miesnie? Brr z tymi zabkami. Zaraz mi sie przypomina jak moja siostra kiedys zgrzytala zebami przez sen
Misiakowata, Twoj P strasznie duzo pracuje. Nie dalabym rady 16h. Trzymam kciuki za Matiego wyniki
Ale jestem styrana dzis! Czekam na meza jak wroci to sie wykapie i wlosy umyje bo jutro rano do lekarza bo moje przeziebienie czy alergia ciagnie sie juz z 3 tyg i nie wiem co to jest.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Hej =) ciezko mi bedzie odpisać bo nie pamiętam co =D
Witam nowa mame =) mam nadzieje, ze zelazo sie podniesie i Amelka bedzie lepiej spac =)
Martynka tez jak przewroci sie na brzuszek to automatycznie glowa w gorze i koniec spania =D jeszcze ten jej chopin wystajacy z lozeczka =)
Rednails mi sie spodobal ten Twoj tekst o.porzadku w domu =) to jest moje motto =)
Ciaza bardzo mi przykro mam nadzieje, ze z Malutka wszystko ok =)
Tangoya wszystkiego najlepszego dla coreczki =)
Monimoni Ty masz taka ladna wesola buzke, ze na niektórych zdjeciach wygladasz mlodziutko. Oczywiście nie ponizej 18 =)
U nas dzisiaj po szczepieniu lekarz stwierdzil, ze Martynka ma troche slabe miesnie =/ ma juz 68,5 cm i wazy 8440 =) u nas nie ma rehabilitacji na nfz mozliwe to?? :/

u was czyli w przychodni? No rehabilitacja jest w różnych ośrodkach, pediatra powinien mieć pojęcie w jakich. A jak dostaniesz skierowanie to i np. do Katowic możesz jeździć jeśli będziesz chciała.

Odnośnik do komentarza

Renia74
Ja dziś nakarmiłam Michasia i poszliśmy na spacer , po godzinie siedzenia i oglądania aut, pociągów, piesków i wszystkiego wokół zrobił się marudny. to go położyłam żeby zasnął ale nic z tego. Tak ryczał, że musiałam usiąść na poboczu i go karmić. Pewnie wyglądałam jak jakaś rumunka . Na szczęście tylko jeden facet przejeżdżał.

Biedna Ty! Ale tez dzielna-no w takich momentach sie mysli tylko o dziecku. Co zrobić zeby juz nie plakalo. Dobrze ze ruchu nie było!

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Misiakowata fajnie z tym kakałkiem taki znak na pogodzenie:) wyciagniecie dobrej ręki:)

Kalae o co chodzi z tymi kolejkami w smyku wiesz moze? Bo dzis wchodze na okna ktore mialam pootwierane z rzeczami dla malej i te kolejki sie pokazały. Mam nadzieje ze to chwilowe rozwiazanie. 10 min mam na zakupy potem ?

Maddalena82 za 3 tygodnie zaczynam prace co prawda ide na chwilke bo to umowa zlecenie u innego pracodawcy niz ten gdzie mam umowe o prace, no i bede musiala troche posiedziec i sie poprzygotowywac bo juz wszystko zapomnialam. Pewnie lepiej tak niz od razu na 8 godzin dzien w dzien ale i tak mi sie nie chce:/

Odnośnik do komentarza

z tymi zakupami w smyku to dużo cierpliwości trzeba mieć, w tej kolejce jakby stajesz, i potem cię puszcza do sklepu, ciągle wyskakuje informacja że coś poszło nie tak, ale jak będziesz miała dużo cierpliwości to ci się uda skompletować zamowinie. Niekoniecznie jest 10min. Ale musisz ciągle odświeżać bo wychodzi ten komunikat albo wchodzić w kategorie i od nowa wyszukać prdoukt.
Mi się udało dziś zrobić zamowienie, choć w między czasie kilka rzeczy okazało się że już ich nie ma. A co najlepsze wtedy wchodziło w koszyk 20szt danej rzeczy, zamiast 0 bo skoro już nie ma.

Jeszcze wczoraj zrobiłam zamowienie i nie dostałam potwierdzenie, a zrobiłam od razu płatność payu, i pobrało pieniądze, a potwierdzenia zamówienia nie ma. Napisałam mail ale nie odp, bo na infolinii straciłam 20min bez efektu.

Jakieś problemy techniczne mają, albo serwery przeciążone.

Odnośnik do komentarza

~kalae
z tymi zakupami w smyku to dużo cierpliwości trzeba mieć, w tej kolejce jakby stajesz, i potem cię puszcza do sklepu, ciągle wyskakuje informacja że coś poszło nie tak, ale jak będziesz miała dużo cierpliwości to ci się uda skompletować zamowinie. Niekoniecznie jest 10min. Ale musisz ciągle odświeżać bo wychodzi ten komunikat albo wchodzić w kategorie i od nowa wyszukać prdoukt.
Mi się udało dziś zrobić zamowienie, choć w między czasie kilka rzeczy okazało się że już ich nie ma. A co najlepsze wtedy wchodziło w koszyk 20szt danej rzeczy, zamiast 0 bo skoro już nie ma.

Jeszcze wczoraj zrobiłam zamowienie i nie dostałam potwierdzenie, a zrobiłam od razu płatność payu, i pobrało pieniądze, a potwierdzenia zamówienia nie ma. Napisałam mail ale nie odp, bo na infolinii straciłam 20min bez efektu.

Jakieś problemy techniczne mają, albo serwery przeciążone.

No pewnie tak:/ Żałuję ze nie zrobilam zamowienia zanim zrobili te kolejki. Mam powybierane rzeczy m.in. kubek doidy i takie fajne apaszki znalazlam no bo duze przeceny ale to czekanie mnie zniechęca bo ja lubie sie pozastanawiać. No i jeszcze w tym.smyku plus taki ze darmowa dostawa do sklepu.

Jak kąpiecie maluchy to trzymacie jeszcze reke pod głową/szyją?

Dziewczyny dzieki za trzymanie kciukow za zdrowie mojaj mamy. Ona dalej czeka na operacje. Miała stan zapalny i nie mogli ciąć tylko leczyli antybiotykami. Teraz jest na kroplowkach ale od tygodnia nie jadla:( oby juz bylo po wszystkim.

Odnośnik do komentarza

~Olijaa
~kalae
z tymi zakupami w smyku to dużo cierpliwości trzeba mieć, w tej kolejce jakby stajesz, i potem cię puszcza do sklepu, ciągle wyskakuje informacja że coś poszło nie tak, ale jak będziesz miała dużo cierpliwości to ci się uda skompletować zamowinie. Niekoniecznie jest 10min. Ale musisz ciągle odświeżać bo wychodzi ten komunikat albo wchodzić w kategorie i od nowa wyszukać prdoukt.
Mi się udało dziś zrobić zamowienie, choć w między czasie kilka rzeczy okazało się że już ich nie ma. A co najlepsze wtedy wchodziło w koszyk 20szt danej rzeczy, zamiast 0 bo skoro już nie ma.

Jeszcze wczoraj zrobiłam zamowienie i nie dostałam potwierdzenie, a zrobiłam od razu płatność payu, i pobrało pieniądze, a potwierdzenia zamówienia nie ma. Napisałam mail ale nie odp, bo na infolinii straciłam 20min bez efektu.

Jakieś problemy techniczne mają, albo serwery przeciążone.

No pewnie tak:/ Żałuję ze nie zrobilam zamowienia zanim zrobili te kolejki. Mam powybierane rzeczy m.in. kubek doidy i takie fajne apaszki znalazlam no bo duze przeceny ale to czekanie mnie zniechęca bo ja lubie sie pozastanawiać. No i jeszcze w tym.smyku plus taki ze darmowa dostawa do sklepu.

Jak kąpiecie maluchy to trzymacie jeszcze reke pod głową/szyją?

Dziewczyny dzieki za trzymanie kciukow za zdrowie mojaj mamy. Ona dalej czeka na operacje. Miała stan zapalny i nie mogli ciąć tylko leczyli antybiotykami. Teraz jest na kroplowkach ale od tygodnia nie jadla:( oby juz bylo po wszystkim.


Trzymam kciuki za mame! To kiedy bedzie miala operacje?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja w Smyku zawsze mam problem z zalogowaniem. Moze nie podoba się im mój adres mailowy? ;) ostatecznie sie poddaje i zamawiam bez rejestracji, mimo że mam konto. Ostatnio upolowalam kilka fajnych rzeczy :)
Dawid w wanience "siedzi" na takiej plastikowej wkladce,bardzo to lubi,a my sie śmiejemy, że taki z niego ksieciunio na tronie ;)
Dostalam od teściowej 2 króliki i podzieliłam na kawalki po 10 gram :D. Mam dla Dawida miecho na 3 mce ;) a teraz czas spać, bo nie wiadomo co noc przyniesie ;) dobrej nocy wszystkim mamom i dzieciaczkom ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/8p3oflw1ihhgb5gn.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5edd0lm1s2.png

Odnośnik do komentarza

Ann1ee tak buraczki, szpinak ziiemniaczek, marchewka i fasolka szparagowa wtedy goscila:)
Gratulacje 4cm fasolki:)
Moge Wam powiedzieć super sposób na szybkie pobieranie moczu u chłopców tak robię polozne : Rano najlepszy jest mocz do badannia jak maly wstanie ściągnąć pieluchę i popsikac kilka razy octeniseptem po siusiaku i jajkach ii kilka sekund i leci mocz.

Odnośnik do komentarza

Jola jaki słodziak :D

Olija my też z Miśką trzymamy kciuki za mamę.

Ann1ee a jakiej przeglądarki używasz? U mnie na chromie nie logowało się, a przez Internet Explorer idzie :D
Za to mam błąd na obu przeglądarkach i nie mogę zamawiać rzeczy w smyku marki Esprit ( nie pojawia się box z rozmiarówką i nie mogę kliknąć rozmiaru) Ciuszki tej firmy zamawiam przez fona.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Ernesto
Jola jaki słodziak :D

Olija my też z Miśką trzymamy kciuki za mamę.

Ann1ee a jakiej przeglądarki używasz? U mnie na chromie nie logowało się, a przez Internet Explorer idzie :D
Za to mam błąd na obu przeglądarkach i nie mogę zamawiać rzeczy w smyku marki Esprit ( nie pojawia się box z rozmiarówką i nie mogę kliknąć rozmiaru) Ciuszki tej firmy zamawiam przez fona.


Chroma, w sumie na innej nie próbowałam. Kompletuje zamówienie, dochodze do etapu podaj adres email i haslo i pozniej wyrzuca mi wszystkie rzeczy z koszyka i zalogowana tez nie jestem . Próbowałam się najpierw logowac, tez nic. Zmienilam hasło bo myślę sobie, że może nie pietam i tez nic

https://www.suwaczki.com/tickers/8p3oflw1ihhgb5gn.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5edd0lm1s2.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny! Życie jest piękne :D W nocy była jedna(!) pobudka o 4 :D no bo tej o 23 nie liczę, bo jeszcze nie spałam ;) Teraz Dawid dosypia, a ja piję ciepłą (!) kawę :)
Za oknem pięknie świeci słońce, to będzie cudowny dzień :D:D:D

Jedyny minus dzisiejszego poranka to taki, że mąż nie zrobił mi kanapek przed wyjściem do pracy, a to łajdak! ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/8p3oflw1ihhgb5gn.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5edd0lm1s2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...