Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry;-)
Cos nasze nocki jakies wariackie sa. Kazda inna. Dzis do polnocy bez spania bo Mala jak zasnela po 20 to na dobre po 22 sie obudzila i a to karmienie a to drzemka potem znowu karmienie, ulewanie, przebieranie i po polnocy jakos zasnelismy na ok 3h a potem 8:30 pobudka
Haha! Pisslam ten post rano a dopiero wysylam;-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Misiakowata jak nie jesz słodyczy )nawet z małymi wyjątkami) to ostro;) ja nie mogę się zmobilizować, ani do diety ani do ćwiczeń. Wymeczają mnie fizycznie i psychicznie moje dwa szkraby plus zajmowanie się domem, eh, ciężko.

Dzięki Tangoya, postaram się cześciej zaglądać, mnie też was brakuje i szkoda mi, że nie dam rady wszystkiego nadrobić:/
Myslalam, że dzisiaj uda mi się nad spakować ale dzieciaki nie pozwoliły, a jeszcze miszę na zakupy jechać

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
Madika
niuska_aw
Kilka fotek:)

Oooo Niuska wspomnienia mi odzyly :D Kiedys z mezulkiem pojechalismy na wakacje do Brukseli i do Amsterdamu tylko mieszkalismy w Volendam (czy jak to sie pisze:D). Sam Amsterdam nie zrobil na mnie dobrego wrazenia ale tamto miasteczko zostanie w mojej pamieci na zawsze :D

Wczoraj nie mialam kiedy wejsc i poczytac. Od rana prasowanie a potem do znajomej jechalam tej od Helenki. Sluchajcie ta mala jest taka drobniutka i chudziutka tylko tyle ze dluga :D Glowe ma taka smieszna bo nie ma okraglej jak dzidziusie tylko ma taka prostokatna :D

Dzis musze tez ogarnac chalupe bo znajoma wpada o 11. A tu musze zrobic porzadek w 1 szawce bo mi sie mole zalegly :/ bleee

Aaaa z takich nowosci to dzis Hanula od 1:30 do 2:30 budzila sie co troche a potem juz co godzine. Rano jak przed 6 sie obudzila to powiedzialam o mezulka zeby wstal do niej bo nie mam sily bo wstawalam co 1h do niej albo i czesciej. A on a ja ja slyszalem tylko o 3:30. Farciaz!!!! Tez moglam nie slyszec :D

Dobra Hanula spi troche to chociaz troszke ogarne conieco :D

O Tak, Volendam to piękne holenderskie nadmorskie malutkie miasteczko:)
U nas urlop dobiega do końca. Pewnie w niedzielę będziemy wracać do Polski. Chcemy jeszcze po drodze zatrzymać się na kilka dni nad morzem. Pewnie Kołobrzeg? Pogoda z Holandii nie dopisała:(


Szkoda ze pogoda nie dopisala ale chociaz pobyliscie poza domem:-) tez dobre

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
Co do naczyniaków, to moja Martusia miała prawie od urodzenia za uszkiem, dziś ma 6 lat i prawie zniknął.
Co do rozszerzania diety, my jak wrócimy do Polski to wtedy zacznę Marcinkowi podawać, będzie miał 5.5 miesiąca.
Iza, mocno trzymam kciuki za szwagra. mama mojej koleżanki też była w szpitalu z zapaleniem trzustki, dziś jest wszystko ok. także mam nadzieję że i U was tak będzie.
Ja z racji wakacji czytam na raty i na raty odpisuje, poprawie się po powrocie do domku..

A mozna wiedziec jaki masz plan odnosnie wprowadzania pokarmow? Bo ja kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac. Moja tak sie teraz patrzy jak my jemy! A jak ja trzymam na rekach i cos zuje to az jakby mi chciala zabrac ;-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Hej :D
Moj łobuziak zasnął wczoraj po 23.30 w bujaczku !Normalniea rytuał kąpieli wszystko,czytałam mu bajke,śpiewałam,ani smoczek ani cyc nie pomogl :) P.wrocil z pracy a Mati oczy wielkie i ani mysli spac hehe..no ale z bujaczka jak odlozylam do wyrka to spal do 6.I z przerwami na cyca pospalismy we teojke do 10.30 :D

Monimoni czy ostro?za duzo powiedziane..staram sie nie obzerac,slodyczy nie tykam poki co choc ciezko..ale puding malutki zjadlam wczoraj no ale to nie wafelki czy batony ha ha

Izabel trzymam kciuki dalej za szwagra..kurcze on w moim wieku !!ach.. Nasza moc wyciagnela mojrj kolezanki mame to i tu sie uda.Trzeba w to wierzyc :)

Ciaza to niezla ta babcia hehe a ma fb??
..ach tyle chce odpisac zawsze a nie pamietam cholera..

Jolu wszystkiego najlepszego dla marcepana ;) moj tez w tym roku skonczyl tyle :)

Monimoni udanego wypadu :)

Milego dnia marcoweczki i dzieciaczki :*


Chcialaby miec fb ale nikt nie ma cierplieosci jej pokazac. Pozniej tez by sobie rady nie dala:P podstawy tylko zna ale na necie cos tam poczyta. Ktos by jej musial pokazac kilka razy a jak ktos sie z nia widzi to nie na dlugo bo wszyscy przyjezdni

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Lilijka ma racje. Moze cos zaplanujmy na poczatek wrzesnia?? Olka tez mi pisala, ze by jej wrzesien pasowal. Mi kolocki chamulcowe poszly i juz drze blache a M od rana do wieczora na zniwach i nie ma kiedy z autem zrobic.
Martynka ma dwa naczyniaki na powiekach.
Ciaza to babcia sie niezle trzyma. Niektóre mlode osoby sie boja samochodem jezdzic :) moj dziadek ma 80 i tez daje rade. Dalej pracuje na budowlance tylko od 7-13 :D

To tez okaz:-) budowlanka i to w takich godzinach! sie zawsze smiejemy ze babcia nas wszystkich przezyje. Chociaz ostatnio jednak troche podupada na zdrowiu:-(

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dzień doberek :) a nawet powinno być dobry wieczór ;)
Jestem z siebie dumna, dziś zrobiłam dla mojego Cukiereczka ciasto marchewkowe. Co prawda spróbuje dopiero jutro, ale pachnie i wygląda nieźle :) szkoda że zostało zrobione przy okazji jutrzejszego wyjazdu do Skurcza na imprezę urodzinową... No ale cóż poradzić, wdech wydech i jakoś będzie. W niedziele mamy natomiast pierwszą kontrolę, ciekawe co powie dr bo cukry szaleją :/

Ernesto, dziękuję za słowa otuchy. Szkoda mi Twojej Paulinki, rozumiem ile wyrzeczeń Was czeka przy skazie białkowej. Po cichu kibicowałam Wam z tatą Paulinki, no ale nic na siłę przecież. A już udowodniłaś jaka jesteś silna i niezależna, wiec wiem że dasz radę :)

Izabel, trzymam kciuki za szwagra i pomodle się za Niego. Czekam na pozytywne wieści. Co się dzieje że ta cukrzyca zbiera takie plony :( bardzo szkoda tych przerzutow :(

Jutro rano stanę na wagę, bo wczoraj po ponad miesiącu spotkałam dobrą koleżankę która pierwsze co to "ale schudlas"! Coś tam czuje ze spodnie luzniejsze ale że aż tak? No w sumie stres, bieganina i całkowite przeorganizowanie robią swoje.

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

Miał byc pilates a zrobiłam Mel B :D Tzn.zrobilismy :) Mati w bujaku a P.dzielnie przetrwał rozgrzewkę,chwile brzuszków i zrobił całe rozciąganie :) Pochwała poleciała,że mam niezłą formę :)
Słuchajcie 4 dzień bez słodyczy :D
Był przyszły chrzestny na kawce,wyłożyłam herbatniki i ani jednego nie chrupłam :) na koniec zapakowałam i włozyłam koledze do kieszeni he he

Mati się kąpie z ojcem,wymeczony "treningiem"zaraz karmienie i Was nadrobię :) ..

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ale się dzisiaj zapieniłam w ccc. Pojechałam ze starszakiem kupić kapcie do przeszkola, bo ona jutro wyjeżdża do mojej siostry na tydzień, potem jedziemy do tesciów, a pod koniec sierpnia, to zawsze są juz przebrane tak te buty, że nie ma w czym wybrać. No i o dziwo z kapciami poszło nawet sprawnie, to postanowiłam jeszcze dorzucić jakieś jesienne adidaski. Przy kasie byłam zakręcona, zapłaciłam kartą i dopiero jarnęłam sie, że cos mi się nie zgadza jak wyszłysmy. Okazało się że na pudełku cena była 69,99, a na paragonie 79,99. Cisnienie mi skoczyło, bo nie cierpię takich akcji. Oczywiście para z uszu i w tył zwrot do sklepu. Babka przy kasie, że to na pewno pomyłka i takie tam. Nie prułam się na nią, bo co ona winna, ale powiedziałam że takie praktyki to się kiedys w biedrze stosowało i że jest to bardzo niefajne. Buty zwróciłam, bo 10zł nie majątek, ale chodzi o zasady. Także zwracajcie uwagę, tym bardziej na początku sezonu często kupuje się kilka par i nie zwraca uwagi, tym bardziej że końcówki 99 też wprowadzają w błąd przy sumą końcową...

Odnośnik do komentarza

Ciaza hehe z Twoja babcia jqk z moja mamą :) zawsze jak do mnie przyjezdza to chce poczytac "paplaka"czyli Pudelka..kiedys cos gotowalam to zostawilam ja w pokoju,pokazalam co i jak myszka..za chwile slysze jak mnie wola..krzyczy,ze jej sie przelaczyc nie chce..ja wchodza a matka jak pilotem myszka pstryka he he :)
Szacun ,ze babcia i tak smiga sama po stronach hehe

Monimoni a ja Ci sie nie dziwie..przy dwojce dzieci jest masa roboty przeciez ;)
Ciezko jest..bo w szafce troche lakoci czeka ale daje rade..moze ustanowie sobie dzien lakocia np.w niedziele?ale to po pelnym tygodniu moze czy cos :)
Red nails stres odchudza,przy takich problemach nie dziwota..gratuluje wypieku: ) synek na pewno sie cieszy :)

Sylwia no masz..jeszcze te klocki..ach kurna..:*

Ciaza ogolnie w zachodniopomorskiem deszczowo..ale moze sie to zmieni..cholera po chrzcinach chcielismy jechac nad morze :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj byliśmy nad morzem. Pogoda od rana ładna więc pakujemy się, wsiadamy w auto zadowoleni. Zajeżdżamy na miejsce a tam leje, nosz kur... Posiedzieliśmy 3 godzinki, w międzyczasie rozjaśniło się, a jak ruszyliśmy do domu... Słońce.!!!
Co do rozszerzania diety, to jak wrócę do PL to pewnie pierwszy ziemniak lub marchewka i po kolei będę wprowadzać. już nie pamiętam po córce jak to było. Muszę poczytać. Lecę na górę synia klasc spać bo usnął mi na rękach:)

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

Monimoni
Czytam trochę do tyłu;) tyle ile zdołam to nadrobię, bo wszystkiego na pewno nie:/

Arwena, to ja w poprzedni weekend byłam u Ciebie - na weselu mojego brata:)

Ja też jestem nieźle popieprzona, szczególnie na dekolcie i na plecach. Mąż umiarkowanie. Starszak ma jednego pieprzyka na wewnętrznej stronie uda, pod siusiakiem. I ciagle ma jeszcze znamię: jedno miał na czole i dużą plamę na karku i ta na karku nie zeszła jeszcze, ale zasłaniają ją włosy. Zuzka też ma to uszczypnięcie bociana dość spore na karku, miała też czerwone plamki na powiekach ale już ich nie ma.

Monimoni ale byliście w Turku czy gdzieś w okolicy?

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

Monimoni
Ślub był w Spycimierzu bo stamtąd pochodzi moja bratowa, a wesele zrobili w Turku:) ładna okolica, chociaż czasu na zwiedzanie nie było za dużo. Ale zabawa była super, para młoda i goście zadowoleni, objedzeni, wytańczeni, my zresztą też. Teściowa z nami pojechała do pomocy z dziećmi i do 4 balowalismy:)

OOOO do Spycimierza fajnie jechać na Boże Ciało jak robią dywany z kwiatów :) Super że wesele się udało :) no i teściowa się przydała :)

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Rednails ciasto marchewkowe jest przepyszne! Mniam mniam! Szpinakowe też!

Kalae gdzie zniknęłaś?

jestem jestem, nie miałam dziś jak czytać i teraz nadrabiam :)

a z tym wrześniem dobry pomysł, bo pewnie przez sierpień będzie rehabilitacja.

misiakowata a u nas znów upał dziś

Odnośnik do komentarza

Arwena dziękuje Ci kochana, to dla mnie dużo znaczy.... aż łzy mi napłynęły do oczu, tyle wsparcia..... Musi być dobrze, poprostu musi. Nic sie narazie nie wydarzyło, troszkę się oddech wyrównał więc zmniejszyli trochę tlen i czekamy, będzie miał słabsze płuca jak coś ale to pikuś, byle wyszedł z tego. Jak nic się nie będzie działo to niedziela/poniedziałek spróbują go wzbudzić, oby nie miał żadnych uszkodzeń mózgu... Ale czytałam że ludzie po ciężkich urazach wychodzą z takich rzeczy więc jest nadzieja. Eh czuje jakby to był jakiś koszmar :(

Odnośnik do komentarza

RedNails a ciasto marchewkowe jakies dla cukrzyka zrobilas? Trzymam kciuki za wazenie:-)
4 dni bez slodyczy Misia? Dlugo! Ja sie rozkrecam z jedzeniem, nawet Snikersy juz jem bo wczesniej nie bylam pewna czekolady i orzechow. Ale sie usmialam z tym pilotem i myszka:-) haha!
Niuska ale pogoda sie Wam trafila! A tego ziemniaka i marchewke to gotujesz, rozdrabniasz ibpodajesz lyzeczka? Jeszcze troche czasu mi zostalo ale kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac
Sylwia zawsze lepiej zasiegnac druguej opinii. Moja mama na emeryturze ale kurczowo trzyma sie pracy bo mowi ze jak przestanie to juz tylko w domu umierac i tyle
Izabel wszyscy trzymamy mocno kciuki!!!!! Dobrze ze szwagier mlody. Jest nadzieja:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
RedNails a ciasto marchewkowe jakies dla cukrzyka zrobilas? Trzymam kciuki za wazenie:-)
4 dni bez slodyczy Misia? Dlugo! Ja sie rozkrecam z jedzeniem, nawet Snikersy juz jem bo wczesniej nie bylam pewna czekolady i orzechow. Ale sie usmialam z tym pilotem i myszka:-) haha!
Niuska ale pogoda sie Wam trafila! A tego ziemniaka i marchewke to gotujesz, rozdrabniasz ibpodajesz lyzeczka? Jeszcze troche czasu mi zostalo ale kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac
Sylwia zawsze lepiej zasiegnac druguej opinii. Moja mama na emeryturze ale kurczowo trzyma sie pracy bo mowi ze jak przestanie to juz tylko w domu umierac i tyle
Izabel wszyscy trzymamy mocno kciuki!!!!! Dobrze ze szwagier mlody. Jest nadzieja:-)

i na zdrowie :)
Ja że tak powiem najadłam się słodkiego już :) Może nie tyle co niektóre marcoweczki na fb pisały,ale no własnie..każdy ma inną przemianę materii...
Nauczylam sie piec babeczki..plus sklepowe słodycze i przytyłam no..przekroczyłam o pół kilo jakoś to co ubyło mi od razu po porodzie,gdzie jeszcze niedawno cieszyłam się,że schudłam dodatkowe 3 kilo..Zapaliła mi sie czerwona lampka...
No oprócz słodyczy lubie tez ...dobre obiadki,bo mam czas na gotowanie,to trzeba było zacząć ćwiczyć,inaczej sie nie da :)
Ciężko jest ale jogurt czy owoc troche mnie ratuje :)

Ja tez nie wiem jak się zabrac do rozszerzania diety..na pewno bedzie ziemniak i marchewka..musze sie douczyć :) Mam mądre książki w domu i Was i tu i tam :)

Izabel musi byc dobrze i BĘDZIE DOBRZE :* !!

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...