Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Tuwima też chcę wziąć, jeszcze chyba Andersena i Grimm wezmę, edukacyjne też myślałam, ale na razie się wstrzymam
W smyku stacjonowanym patrzyłam, to bardzo ładnie te książki wydane, oczywiście w internetowym dużo większy wybór.

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Chyba już dobrze, ryczałtem pół nocy i dnia bo mnie smuty odpadły i rozmyślania o ojcu Pawełka. Później lekko mieszkanie ogarnęłam i sernik upiekłam bo jutro brat cioteczny z rodzinką ma wpaść jak Paweł nie będzie miał innych planów. Asia jest ze mną w domu.
Skurcze w dole brzucha i narazie lekkie.

No smutes Agusia,jesteś równa babka ,szkoda łez na drani :D
o kurde a ten chłopak córci co ma auto??może niech nocuje u Was do rozwiązania :D

Mnie zaczęła rwa rwać...za duzo połażone ech :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

ortoda
A my nie śpimy, córkę znowu dręczy kaszel w nocy. Niby osłuchowo ok a męczy.

suchy taki..no teraz cos panuje takiego z takim kaszlem..a moze to od gardla co ?

Lea 2 trymest w cieple dni...chyba lepiej jak my mialysmy...oj pamietam jak goraco było..myslalam ze zdechne..a jak na tym etapie ciagle sie poce oj nieee ;)
no a poród w pazdzierniku,spacerki jak zimno..nieciekawie..

aleee nie wazne jaki miesiac..kazdy jest piekny gdy pojawi sie malenstwo ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ja sie urodzilam w listopadzie i nie lubie tego miesiąca. Zawsze jest tak szaro i deszczowo. Jeszcze to koniec miesiąca. Zawsze marzylo mi sie miec dziecko z maja bo to moj ulubiony miesiąc. Ale marzec tez super brzmi ;)
Aga kochana glowa do gory. Teraz jest taki okres, ze się smutamy, ale za niedługo Pawelek Ci wszystko wynagrodzi :)
Ja sie obudzilam bo nie moge za bardzo oddychac. Cos mnie dusi jak leze wiec uchyliłam troche okno i siedzę.
Moja siostra miala dzisiaj urodziny i tez jadlam pyszny serniczek :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...