Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Haneczka nie wiem czy o tej godzinie zrobia Ci krzywą. U mnie w lab to na krzywą przyjmują tylko do godziny 10.00, trzeba być na czczo 10-12 godzin, nie wolno mieć cytryny bo fałszuje wyniki i trzeba siedziec na poczekalni te 2 godziny i nie spacerować. Najgorszy dla mnie jest ten czas bez jedzenia, jak ja potrafię w nocy pierwsze śniadanie jeść :P

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

Aga dużo zdrówka dla córki.
Również miałam torbiele w wieku 17 i 18 lat. Tylko ja od razu skierowanie do szpitala dostawalam. Obie same pękly i sie wchlonely.
Jesli chodź o drogie leki- jak miałam mięsniaka to gin mi zaproponował nowy lek, esmya sie nazywal. On sam jeszcze nie miał z nim doświadczenia ale opinie lek ma b. Dobre. Mogłam albo wypróbować ten lek albo od razu operacja. Zgodzilam sie go wypróbować, jedno opakowanie 800 zl. Trzeba bylo wykupić 3 opakowania. Jedno opakowanie dostałam od gina za darmo. Mięśniak sie zmniejszył nieznacznie, bo tylko 2 cm. Ale może dzieki temu nie wycieli mi macicy ( a musiałam podpisać zgodę).

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

Zu2ia
Z tego co wiem to wizyty u dentysty czy okulisty nie sa obowiązkowe w ciazy. Te rubryki sa w razie "w", jak sie idzie bo np ząb boli i dostanie sie znieczulenie, to dentysta powinien wpisać np jakie znieczulenie zastosował. Bo kontrolna wizyta u internisty to co ma wnieść? Przecież on nic na temat ciazy nie stwierdzi. Co innego jak np przepisuje cos na przeziębienie, wtedy powinno to byc w karcie ciazy.

Ja tego usg genetycznego bardzo profesjonalnego nie robie juz. Za dwa tyg mam wizyte u swojego lekarza to mówił, ze zrobi biometrię i potem pewnie jeszcze jedno króciutkie usg do rozwiązania zeby zobaczyć jak dziecko jest ułożone, jak duze jest, jak sie blizna po cc miewa itp.

mi położna powiedziała, żebym poszła do internisty i dentysty, do internisty poszłam przy okazji, i zrobił mi badania wraz z ekg uznał że mam tachykardie i wysłał do kardiologa, także jednak do czegoś się nadał.

Odnośnik do komentarza

Aga będzie dobrze,najważniejsze,że byłyście,że nie ma stanu zapalnego :)Dużo zdrówka dla córci :)

Kamilla dobry tekst z tą chudą laską :)hahahaahah

a z fryzjerem..ja byłam wyrównać bok,bo jeden miałam dłuzszy i co wyszłam z pocieniowanymi..niby chciałam,ale jednak jest inaczej..z jednej strony tylko cm ścięty,ale o ile lżej na tej głowie..ale cholerka zła jestem,że mi sie cieniowac zachciało..a miał być lob hehe

W przyszłym tygodniu koleżanka ma mi przywieźć wózek dla Matiego i ciuszki juhuuu,jak fajnie :)
Na krzywą trzeba wytrwac te 12 h..Zobacz jeden wieczór postu,a wyniki będa dobre i już nie trzeba będzie :)
Ja tez nocny marek i głodomor,ale jak trza to trza :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

arwena89
Haneczka nie wiem czy o tej godzinie zrobia Ci krzywą. U mnie w lab to na krzywą przyjmują tylko do godziny 10.00, trzeba być na czczo 10-12 godzin, nie wolno mieć cytryny bo fałszuje wyniki i trzeba siedziec na poczekalni te 2 godziny i nie spacerować. Najgorszy dla mnie jest ten czas bez jedzenia, jak ja potrafię w nocy pierwsze śniadanie jeść :P
.

Wlasnie mam podobnie:) chodzę i podskubuje jedzenie bo mam taka zgagę ze wole mniej a cześciej jeść. Ibtroche mnie przeraża ta wizja podjechania na badanie samej. Mam kawałek do lab i boje sie, ze mi sie słabo zrobi bo tu dziewczyny takie historie pisały o tych omdleniach. To pewnie cały kubek tego ulepili trzeba wypić? A to pobierają krew normalnie czy glukometrem??

Odnośnik do komentarza

Misiakowata, swedzialo mnie tak od wieczora i w nocy. W ciagu dnia mniej. Swedzialy dlonie rece, stopy i nogi, a i szyja zwlaszcza za uszami. Chochralam sie jakby pchly mnie oblazly. W tej chwili nic mnie nia swedzi ale proby watrobowe tez wrocily do normy.

Odnośnik do komentarza

Awerna ja jak bylam w poniedziałek na glukozie to nie jadlam 12h bo dowiedziałam sie z forum. Rano byla mega glodna,ale po wypiciu glukozy glod przechodzi. Jak mialam glukoze w 10 tc to chyba nie jadlam 8h i wyniki wyszly super. Powodzenia jutro :)
Aga super, ze wyniki dobrze wyszly. I teraz nie musisz sie juz martwić do stycznia bo wiecie na czym stoicie. Zdrowka dla Asi i wytrwalosci dla Ciebie. Nie smutaj sie nie wolno Ci, jesteśmy z Toba :*
Ja do dentysty zapisalam sie wczoraj na nfz i mam wizyte 23 maja :D slyszalam, ze trzeba miec wizyte u dentysty,ale zapytam jeszcze gina :)
Megi dzieki kupie narazie to jedno opakowanie. Zobacze jak Mala bedzie reagować :)

Odnośnik do komentarza

ja wlasnie pochlonelam kajzerke zemschabowym, cebula i sosem ostrym:D mniaam. no wlasnie ja jak ide podciac koncowki, to zawsze opierdziela mi tych koncowek 6-7cm. nie wiem juz sama, moze pojde. albo na lyso sie opitole, to przynajmniej nie beda mi wypadac po ciazy haha

Odnośnik do komentarza

Haneczka glukoza smakuje jak wata cukrowa w plynie. Jesli dasz rade jesc wate to glukoza tez Ci wejdzie. Ja nie lubie slodkiego, nie slodze kawy herbaty nie jem czekolady itp. a glukkza mi weszlla bez problemu i bez cytryny.
Caly czas siedzialam w poczekalni i nie robilo mi sie slabo, ale moze dlatwgo ze poczekalnia mial ddzwi na zewnarz i co chwile ktos wchodzil/wychodzil, wiec wietrzenie bylo.

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Awerna ja jak bylam w poniedziałek na glukozie to nie jadlam 12h bo dowiedziałam sie z forum. Rano byla mega glodna,ale po wypiciu glukozy glod przechodzi. Jak mialam glukoze w 10 tc to chyba nie jadlam 8h i wyniki wyszly super. Powodzenia jutro :)
Aga super, ze wyniki dobrze wyszly. I teraz nie musisz sie juz martwić do stycznia bo wiecie na czym stoicie. Zdrowka dla Asi i wytrwalosci dla Ciebie. Nie smutaj sie nie wolno Ci, jesteśmy z Toba :*
Ja do dentysty zapisalam sie wczoraj na nfz i mam wizyte 23 maja :D slyszalam, ze trzeba miec wizyte u dentysty,ale zapytam jeszcze gina :)
Megi dzieki kupie narazie to jedno opakowanie. Zobacze jak Mala bedzie reagować :)

23maja??? czy moze pomylilas miesiace i mial bycjakis blizszy termin xd

Odnośnik do komentarza

kamilla
Sylwia921125
Awerna ja jak bylam w poniedziałek na glukozie to nie jadlam 12h bo dowiedziałam sie z forum. Rano byla mega glodna,ale po wypiciu glukozy glod przechodzi. Jak mialam glukoze w 10 tc to chyba nie jadlam 8h i wyniki wyszly super. Powodzenia jutro :)
Aga super, ze wyniki dobrze wyszly. I teraz nie musisz sie juz martwić do stycznia bo wiecie na czym stoicie. Zdrowka dla Asi i wytrwalosci dla Ciebie. Nie smutaj sie nie wolno Ci, jesteśmy z Toba :*
Ja do dentysty zapisalam sie wczoraj na nfz i mam wizyte 23 maja :D slyszalam, ze trzeba miec wizyte u dentysty,ale zapytam jeszcze gina :)
Megi dzieki kupie narazie to jedno opakowanie. Zobacze jak Mala bedzie reagować :)

23maja??? czy moze pomylilas miesiace i mial bycjakis blizszy termin xd

O i to sie nazywa reforma oro zdrowotna w naszym panstwie:) my Oanstwu podatników a oni nam terminy na wizyty;) moze jakby ciąża trwaka jakby slonia

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny NFZ NFzetem, ja mam luxmed oplacony przez pracodawce I jak na poczatku ciazy chcialam sie zapisac do mojego lekarza to pierwszy termin na Wrzesien! Zapisalam sie na szybko do pierwszego lekarza stwierdzic ciaze I potem wybralam prowdzaca. Ale ona przyjmuje raz w tyg w luxmedzie tylko. Ostatnio potrzebowalam na szybko is zapisac na konkretny dzien bo wyjezdzalam. Wizyta u nie just prywatnie 140pln , ale ze bylam pierwszy raz to pierwsza wizyta 180! Bez usg, 5 min gadki I spr tetna... (Ogolnir tfu tfu odpukac na razie nie mam zadnych problemow w ciazy). Usg robie prywatnie bo lux med am sprzet slaby to 220 2d. Dlatego tez pytalam Kamille (dziekuje!) o namiary na ta Klinike 3D. Wiec mimo, ze mam oplacony lux med to czasami I 500 pln zostawiam u lekarzy.... Ech licho z tymi lekarzami w wawie...

Odnośnik do komentarza

[quote="
Wlasnie mam podobnie:) chodzę i podskubuje jedzenie bo mam taka zgagę ze wole mniej a cześciej jeść. Ibtroche mnie przeraża ta wizja podjechania na badanie samej. Mam kawałek do lab i boje sie, ze mi sie słabo zrobi bo tu dziewczyny takie historie pisały o tych omdleniach. To pewnie cały kubek tego ulepili trzeba wypić? A to pobierają krew normalnie czy glukometrem??[/quote]

U mnie pobierali z żyły. Kazde pobranie, to na czczo, i te po godzinie i dwóch tez. Ale dziewczyny pisały ze miały na czczo przed glukoza sprawdzane glukometrem. Wiec chyba zależy od laboratorium.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

~Ernest
Haneczka glukoza smakuje jak wata cukrowa w plynie. Jesli dasz rade jesc wate to glukoza tez Ci wejdzie. Ja nie lubie slodkiego, nie slodze kawy herbaty nie jem czekolady itp. a glukkza mi weszlla bez problemu i bez cytryny.
Caly czas siedzialam w poczekalni i nie robilo mi sie slabo, ale moze dlatwgo ze poczekalnia mial ddzwi na zewnarz i co chwile ktos wchodzil/wychodzil, wiec wietrzenie bylo.

no nijak mi to waty cukrowej nie przypominalo, bardziej cukier puder ;d ja wypilam bez problemu tylko troche niesmak potem mialam, przez chwile mi sie goraaco zrobilo. potem juz wszystko bylo ok

Odnośnik do komentarza

Jesuiskaska
Dziewczyny NFZ NFzetem, ja mam luxmed oplacony przez pracodawce I jak na poczatku ciazy chcialam sie zapisac do mojego lekarza to pierwszy termin na Wrzesien! Zapisalam sie na szybko do pierwszego lekarza stwierdzic ciaze I potem wybralam prowdzaca. Ale ona przyjmuje raz w tyg w luxmedzie tylko. Ostatnio potrzebowalam na szybko is zapisac na konkretny dzien bo wyjezdzalam. Wizyta u nie just prywatnie 140pln , ale ze bylam pierwszy raz to pierwsza wizyta 180! Bez usg, 5 min gadki I spr tetna... (Ogolnir tfu tfu odpukac na razie nie mam zadnych problemow w ciazy). Usg robie prywatnie bo lux med am sprzet slaby to 220 2d. Dlatego tez pytalam Kamille (dziekuje!) o namiary na ta Klinike 3D. Wiec mimo, ze mam oplacony lux med to czasami I 500 pln zostawiam u lekarzy.... Ech licho z tymi lekarzami w wawie...

ktos mi ostatnio mowil wlafsnie ze lux med strasznie sie pogorszyl. masakra ;\ i co bylas w tej klinice na usg co ci podalam???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...