Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien doberek :) Coraz blizej do piateczku :) ja tylko weekendami zyje
Witaj Mammusia :)
Beata mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze! Musi byc! Jestesmy z Toba i daj znac po. Trzymam kciuki za Was
Wydaje mi sie, ze caly czas rodzi sie wiecej chlopakow. Moi znajomi, sasiedzi, wspolpracownicy, wiekszosc ma chlopakow
Olka ja tez jesli pamietam moje sny to sa bardzo realne i dziwne. Zdarzylo mi sie nawet, ze balam sie isc spac :) he he! I pierwszy raz w zyciu obudzilam sie ze snu z placzem!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

marta33
olka123! Dopiero skojarzyłam. Mojego męża siostra długo wymiotowała. Lekarz mówił że to uroki ciąży. Okazało się potem że miała chorą trzustkę. Może to trzeba sprawdzić.
Eftekina! Też zapisałam się na warsztaty do Białegostoku.

Oo.. to super, odezwij się to może gdzieś się złapiemy, będzie mi bardzo miło :)
Mi też będzie miło. Bliżej spotkania się skontaktuje.

Odnośnik do komentarza

Jestem już po. Wcale nie bolało :) Wydaje mi się że pierwsza decyzja zawsze jest najlepsza wiec zrobiłam to :) Teraz mam leżeć i odpoczywać przez 48h bo one decydują o ryzyku. Lekarz i położna mówili że wszystko poszło ok. Teraz czekanie na wynik. W poniedziałek echo serca plodu w Londynie. Mam nadzieje że będzie dobrze. Po prostu jest mi tak zapisane i już. Dzięki dziewczyny za wsparcie jesteście wielkie :) nie w tym sensie że tyjecie hehe idę spać bo cała noc nie spałam :)

Odnośnik do komentarza

beata _90
Jestem już po. Wcale nie bolało :) Wydaje mi się że pierwsza decyzja zawsze jest najlepsza wiec zrobiłam to :) Teraz mam leżeć i odpoczywać przez 48h bo one decydują o ryzyku. Lekarz i położna mówili że wszystko poszło ok. Teraz czekanie na wynik. W poniedziałek echo serca plodu w Londynie. Mam nadzieje że będzie dobrze. Po prostu jest mi tak zapisane i już. Dzięki dziewczyny za wsparcie jesteście wielkie :) nie w tym sensie że tyjecie hehe idę spać bo cała noc nie spałam :)

To wypoczywaj jeśli lekarze tak mówią ;-) i nie przejmuj się niczym wszystko będzie dobrze ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

tsh jest niestety za wysokie, ft4 wychodzi ze w normie.
Mi ginekolog nie kazał robić ft, na podstawie tsh uznał że trzeba mi tabletki, endokrynolog wczoraj także tak uznała, miernikiem w tym wypadku jest chyba tsh, zresztą na tej stronie endokrynologia, jest napisane, że rozpoznania niedoczynności opiera się przede wszystkim o tsh.

ale ty się nie stresuj tym, najważniejsze co ci powie lekarz (ewentualnie do endokrynologa jeszcze pójdź), najwyżej dostaniesz tabletki, i będziemy łykać w większym gronie niż dotychczas :)

---
beata - wydaje mi się dobrze zrobiłaś :) teraz odpoczywaj :)

Odnośnik do komentarza

Sny to mam straszne bo o II wojnie światowej, ale to chyba dlatego że na temat tego okesu dużo czytałam i oglądałam przed ciążą. A z realistycznych to mam schizy na temat myszy, już raz M latał po pokoju i szukał jakieś urojonej. A jak raz myślałam że chodzi mi po twarzy to cały dom obudziłam krzykiem.
Dziewczyny mam pytanie o te warsztaty czy wy dostalyscie jakieś maile z zaproszeniem bo ja tylko z aktywacja konta.
I Beata trzymaj się, będzie dobrze.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09piqvv3v7dr48.png

Odnośnik do komentarza

"Najbardziej czułym badaniem świadczącym o nieprawidłowościach w pracy tarczycy jest oznaczenie stężenia TSH. Test jest tak czuły, że ujawnia nawet bezobjawowe zaburzenia czynności tarczycy, również takie, gdzie FT3–4 są w normie.

Wysokie stężenie TSH

-Zazwyczaj świadczy o niedoczynności tarczycy.
-Jeżeli objawy pacjenta budzą wątpliwości co do rozpoznania niedoczynności tarczycy, powinniśmy oznaczyć FT4.
-Jeżeli nie ma wątpliwości co do rozpoznania, oznaczanie stężenia FT4 niekiedy jest pomijane, ponieważ stanowi mniej czułe badanie i w przypadku niewielkich przekroczeń TSH stężenie FT4 zazwyczaj jest w normie (subkliniczna niedoczynność). Oznaczenie FT4 w tej sytuacji służy do wykluczenia drugorzędowej nadczynności tarczycy.
-Oznaczenie FT3 w przypadku niedoczynności tarczycy ma mniejszą wartość – w tej chorobie jest mało czułym oznaczeniem, gdyż adaptacyjnie wzrasta obwodowa przemiana T4 w T3. W przypadku niedoczynności tarczycy stężenie FT3 często jest prawidłowe, a w niedoczynności spowodowanej niedoborem jodu może być wysokie lub podwyższone".

to z tej strony co mówiłam skopiowałam, ja prowadzi endokrynolog więc sądzę że jest wiarygodna :)
----

wg z malowaniem paznokci jest tak jak z farbowaniem włosów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...