Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Lilijka Julcia śpi w swoim łóżeczku, wstaje do niej co ok 3h ale za każdym razem cyc i spanie. Biorę ja do siebie koło 7-8 i dosypiamy do 9.Tyle że śpi cała noc na brzuchu, inaczej każda zmiana pozycji ja wybudza (ze mną jak spała to się tak nie działo) no i odkąd usypiam ja w drugim pokoju zasypia o 20.30. Za to w dzień potrafi nie spać wcale... Tyle co przy cycu

Odnośnik do komentarza

olka135
Tak tak, na początek kupujemy coś takiego właśnie co nie będzie bardzo żal obić, choć nie planuje tego! :D do 5 tys Maks, a za rok chciałabym Moja wymarzoną skode octavie ahh :D
Lilijka czy zechciałabys pokazać zdjęcie swoich "rozstępików"? :D

Pamiętam swój pierwszy samochód. Zaraz po zrobieniu prawa jazdy dostałam MALUCHA:)to był dopiero wymiatacz szos:)
Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Aaaa nie wierzę! Ania wciąż śpi a jest po 8! W nocy były tylko 3 pobudki :)

Dziś poniedziałek, nowy tydzień! Zapraszam do rozpoczęcia wyzwania z mel b i Tiffany! Pamiętajcie, że pociążowy zwis sam z siebie nie zniknie! Trzeba wytępić dziada! No dalej, która dziś zaczyna?


Ja:)postanowiłam że dziś po południu pierwszy trening i nie ma zmiłuj :)a jak będę się ociągać to przyjedźcie nakopać mi do d...tyłka:)
Odnośnik do komentarza

Ernesto
Ciąża moja też ulewa w foteliku i jak dużo nogami macha albo intensywnie gaworzy. Jak wasze kupki? U nas po przejściu na nutramigen nie ma krwi i śluzu. Jakie szczepionki są w UK? My przed szczepieniem. Jak nie będzie przeciwskazań to zaszczepię.
I tu mam pytanie do dziewczyn co szczepiłu 5w1. Którą szczepionką szczepiłyście Infanrix czy Pentaxim?

Misia współczuję sąsiadów.

Kalae wspólczuję paznokcia. Ja nigdy nie miałam z tym problemu, ale kiedyś mama. Trafiła na dobrego chirurga. Nie usuwał paznokcia tylko jakoś go przyciął. Sladu nie ma, ze tam była jakaś interwencja.


Ernesto, my szczepimy Infanrixem. Po pierwszym Maluszek był marudny przez 2 kolejne dni. Po drugiej dawce bez żadnych rewelacji poszczepiennych. Trzecia dawkę mamy za 2 tyg.
Odnośnik do komentarza

Izabel82
Misia rozumiem twoje podejście, moja teściowa jak żyła też tak miała, kochała nas i wnuki ale pitolila bez sensu czasem ale ja wtedy mówiłam co myślę i tyle, ze szwagierka później sobie o niej pogadaliśmy i gitara. Jak z kimś nie mieszkam tylko czasem się widujemy to olewam irytujące zachowania, szkoda nerwów. Z moją mamą mam super kontakt a także ciągle opowiada o karmieniu co 3h i że dziecko to powinno leżeć w łóżeczku i się bawić :) srata tata :)

no dokładnie, u nas identiko, tyle, że ja też mówię co mi nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

maddalena82
Lilijka87
Aaaa nie wierzę! Ania wciąż śpi a jest po 8! W nocy były tylko 3 pobudki :)

Dziś poniedziałek, nowy tydzień! Zapraszam do rozpoczęcia wyzwania z mel b i Tiffany! Pamiętajcie, że pociążowy zwis sam z siebie nie zniknie! Trzeba wytępić dziada! No dalej, która dziś zaczyna?


Ja:)postanowiłam że dziś po południu pierwszy trening i nie ma zmiłuj :)a jak będę się ociągać to przyjedźcie nakopać mi do d...tyłka:)

No gratuluję decyzji! Efekty zobaczysz już po pierwszym tygodniu. Zmierz się najlepiej abyś miała dowód. A jakie endirfiny poczujesz po treningu!
Któraś jeszcze się odważy?
Ja po kolejnym tygodniu mam kolejny centymetr mniej w brzuchu. To już -6 cm przez trzy tygodnie!
Odnośnik do komentarza

Ann1ee
Mam dość! Od 2 tyg nie przespalam ciągiem wiecej niz 2.5 godz. Powieki trzymam na zapalkach... gdzie jest moje dziecko spiace od 21 do 5 rano?dzis znowu poszedł spać o 21 i pobudka 0.00,2.00,4.00,5.00 potem wiszenie na piersi juz nie mialam sily dalam mu 90 ml mm i usnal o 6.30, o 7.30 pobudka. Nie mam go juz sily karmic, piersi mnie bola jak na samym poczatku po porodzie :(

Hej hej
Ja tak jak ty karmisz tu w nocy karmię od początku;)z tym ,że ja się już przyzwyczaiłam:) nie wiem jak to jest nakarmić o 21 i obudzić się o 5 rano... pocieszyłam?

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Misiakowata tak, teraz za drugim upomnieniem że nie jeździsz energooszczędnie to już niezdany egzamin ::)

Lilijka śliczny masz ten brzuch, dodam zdjęcie swoich nóg z tyłu później :)

Ernesto my pentaxim :)
Kalae - ja zazwyczaj mowie do Majki chodz do mamy, ale jak ktos powie "mama Ola" .. :D to tak dziwnie, zawsze byłam "ciocia Ola' i myślę że to kwestia przyzwyczajenia :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez w koncu nadrobilam :D

Olka jeszcze raz gratuluje! No i zycze udanego zakupu auta :)

Uuuu wspolczuje wybuchu wieczka... Moj S. jak ostatnio robil soki z porzeczek to mu tez jeden wystrzelil. Masakra! Wszystko uje***! Stol, kanapa, kaloryfer, sciany, okno, Mani zabawki :/ jakos sie dosprzatalismy :)

U nas caly weekend pochmurno i pada, dzis nie lepiej.
No i dobrze Misia. Podejscie ok :)
Mi tam nikt nie pieprzy za uchem. Bo zaraz albo uciszam albo merytorycznie wyjasniam. Nie lubie sluchac bzdur - tych kierowanych do mojego dziecka. Ja doskonale wiem jak mam z nim postepowac. Ajak nie to zapytam o rade. Zwykle tak komentuje.

Wspolczuje tych skokow, pobudek itp. U nas takich rzeczy nie ma. Mała czasem pomarudzi. Ale spi w nocy,w dzien tez majedna dluzsza drzemke. Bawi sie, guga :) skonczylysmy 18 tygodni.

Ann1ee my wyjezdzamy odkad mała skonczyla kilka tygodni. Pierwszy dzien zawsze byla zaskoczona nowym klimatem, potem ok. Spala i jadla jak zawsze :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Madika
misiakowata30
Ach..z krooem Lwem nawet nie pamietalam moralu..hm...za 2 lata obejrze z Matim.
Ach no lekko sciety temat sie nawinal..temat slubu..ja chce slubu a ona ze po co slub,ze to papierek..i no temat religii sie pojawil itp..ech..odpuscilam..skwitowalam tylko,ze przy stole sie nie gada o religii i polityce..zgodzila sie wiec luz..

Misiakowata Ty chcesz slubu? Pawel tez? Bo jesli tak to co ma Skurcz do tego? Ona moze to tylko zaakceptowac.

uważa ,że to papierek zbędny..odebrałam to źle..powiedziałam,że chce miec meża ,że juz chodzilam zareczona iles lat i sie rozpieprzylo i ze dobrze w sumie he he no ale,że chce by mati miał normalna rodzinę i żeby było bez grzechu itp to naskoczyła na mnie,że gdzie jest Bóg,bo tyle ludzi zginelo w Nicei i teraz w Turcji..odpowiedziałam,że nie wina Boga tylko ludzi..no i sie głupia gadka zrobiła..urwałam to i powiedziałam,że przy stole nie ma co gadac o polityce i religii i żeby czasem na chrzcinach tak nie mówiła,bo moja matka fanatyczka zaraz się pożra a ja chce żeby było kulturalnie,ochrzcimy,posiedza,zezra i pojda sobie wszyscy..
no wkurzyła mnie dziś..wiem,że ma swoje zdanie,powiedziała a my i tak zrobimy jak chcemy..

jeszcze tylko musze zareagowac ,zeby tak nie gadala z tym-co sie najadlam jak Mati na kupe zacznie jeczec i stekac....
Paweł nie chce żebym coś jej gadała,bo w ogole nie bedzie mogla nic mi mowic ,ze ja wrazliwa na to i on i tak ja upomina i boi sie,ze sie poklocimy..obiecałam,ze tak nie bedzie,bo ja lubie,widze jak sie stara dla Mateuszka i jak kocha go..i wiem ile przezyla w zyciu dlatego bedzie git..
a że ma takie zachowania..to każda baba po 60ce
.Moja matka to sie boi ,bo zaraz reprymenda jest hie hie hie :D


Misiakowata, mądrze piszesz. Dobra duszyczka jesteś. Mnie, jak juz kiedys pisałam, bardziej wkurza moja mama. Ja się gotuję, żeby nie zwracać jej uwagi, bo nie nie zawsze potrafię to zrobić delikatnie, a potem mam wyrzuty sumienia:(( Ale z drugiej strony ile można... Ech, z jednej strony dobrze, że nie widujemy się często, a z drugiej nie chcę ograniczać kontaktów dzieciaków z babcią...

U nas od 3 dni skok na całego. Ktoś mi podmienił dziecko. Ciągle marudzi. Najlepeij to tylko na rękach. Mega problem z zaśnięciem na noc. Buuu

Odnośnik do komentarza

~Lenisportowiec
Gratuluje decyzji o dolaczeniu do Mel B! ;) ja tez juz zgubilam troche w brzuchu wiec coach Lilijka wie, co robi! ;)

Kalae, no wlasnie, jak ten palec? Dobrze tam wszystko wlozylas?

czy dobrze to nie wiem, ale w sumie nie boli, chyba że go naruszam lub w nim grzebie.

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

My szczepimy Infanrix Hexa tyle ze 6w1 w środę trzecia dawka.

Dziewczyny super ze ćwiczycie:-)
Ja lubię to robić z Chodakowską;-) tylko ze jeszcze boje sie po cc..spróbuje za dwa tygodnie, to będzie 4,5 miesiąca od cc.

Gosia sok z porzeczek robisz w termomixie czy wrzucasz owoce na sokownik?
Mi tak kiedyś wystrzeliły maliny wieczkiem. Teraz wszystkie słoiki
odwiercam od siebie.

U mnie zrobione dżemy z truskawek, czerwonej porzeczki, jagód i borówek razem chyba 17 słoiczków i 6 słoiczków soku z jagód u borówek:D

Odnośnik do komentarza

No i postanowione :) Robię chrzciny maluszka w restauracji :D Idziemy po szczepieniu dogadac szczegóły z facetem :D jeju jak sie ciesze...P.tez sie ucieszył :) Fajnie,że myslimy tak samo:)juhuuu :)

Tangoya dziekuje :*
gospodynie z Was pełną gębą i że Wam sie chce te słoje robić :)
Na pewno pyszka mmmm :)

powodzenia dla ćwiczących..Ja jak Przyjazna poczekam jeszcze trochę z fitnessem..poki co spaceruje i pakuje(Mati uwleibia jagk go do góry biorę i bujam hehe)

Kurcze to kołtuniki takie..Mateuszkowi też się od jakiegos czasu na dole główki robia..a ja sie zastanawiam czym on "poklejony" hehe

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Ciezko Was nadrobic bo caly czas cos wypada. W sobote wyszlam z kolezanka na piwko. Caly tydzień odciagalam i mrozilam mleko zeby trochę poszalec. I co i dupa. Mama i siostra kolezanki nie mogły sobie dac rady z jej synkiem. Ma 10 tygodni. I musiala jechac do domu. A jak wrocila to juz spal :D
Lilijka juz sobie zaznaczyłam te ćwiczenia. Dzisiaj sie musze zapoznać z nimi. Czy wg dam radę :D i musze znalezc czas. Bo do konca wakacji mam jeszcze Kubusia do pilnowania. Spadamy na rehabilitacje. Buzka :*

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
łeee Kalae to spoko,jak tak bedzie to dam rade..na szczescie słucha co się do niej mówi..wku*wia mnie u niej to,że nie da dokonczyc zdania,przerywa i juz cos gada..duzo gada..ale to nie robi zlosliwie,bo wszystkim tak przerywa..ech te baby..jak ja sie ciesze ,ze mieszkamy osobno,bo dzis sie wkurzylam,ale jutro juz przejdzie mi :Dhehe a tak by pewnie narastalo..kij tam..pochwaliła moje babeczki :D Powiedziała,że podziwia ,bo ona 2 lata sie uczyla piec i dopiero jej coś wychodziło,a ja prosze :)hehe

madika i my KOCHAMY Twojego mężulka za to :D w koncu chłop zrozumiał hehe no ale tak zapytam..nie było to dla Was meczace jezdzenie co tydzien na działke...nie woleliście posiedziec w domu jak muy czasem..na kanapie we trójke,jakis film,żarełko w poscieli ??:D

a na pytanie tesciowej o ubranko,mogłas powiedzieć,że ubrałas specjalnie,ale sie Hanul;a osrała po pachy i musiałam przebrac :D:D

Wiesz my kazde wakacje (znaczy od maja do polowy pazdziernika) spedzamy na walizkach i jezdzimy w te i we wte na dzialke do jednych lub do 2 rodzicow. Wiec jestesmy przyzwyczajeni. Ale w tym roku to do tesciow nam sie nie chce. Tylko z obowiazku jezdzilismy.

A co do ubranek od niej to prawda :D Hanula na ogol ulala :D hehe I czasem bylo tak ze jawet rekawkow jeszcze jej nie zalozylam a juz sciagalam :D hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Chyba mam znów jakas infekcje wrrr..swedzi mnie juz..ratuje sie tamtum rosa i crotrimazolem..musze w koncu ogarnac jakiegos gina na nfz..ech

Czy Wy widzicie moje nowe logo Misiakowata z Misiulkiem ?:D

Moze jak masz infekcje to biegnij do kolarza :D hehe

A 2 misiulki sa przesliczne :D Misia i Mati jeszcze duzego misia Pawelka brakuje :D

A wlasnie apropo Pawelka... A ktoras wie co sie dzieje z Aga??? Bo daaaawno nie dawala znaku zycia.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Motyla noga! Ani codziennie z tyłu głowy robią się kołtuny we włosach. Zawsze w to się wkręcą jakieś ciciki. Kalae jak Ty dbasz o Tosiową fryzurę?

wy to macie z tymi cicikami na śląsku :D pierwszy raz jak to usłyszałam to nie wiem o co chodzi
z tyłu to się straszne te włosy zrobiły takie od leżenia trochę jakby ktoś potapirował, i kołtuny się robią, ale coż rozczesuje, choć czasem mi się rozpłacze jak ją pociągne zbyt. Zazwyczaj grzebykiem i szczotką muszę rozczesywać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...