Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Sylwia ale wyszłam z tego morza czy tam zostałam?;)
Przyjechaliśmy z tesciową do domu, jak ja mam jej już dosyć. Nie wiem kiedy wyjedzie, pewnie w niedziele, ale już nie mogę doczekać. Jestem tak zmęczona nią, jej zachowaniem i gadaniem, że wszystko mnie złości. A Ksawciu znowu bedzie tydzien powracał do tego do czego był przyzwyczajony z płaczem, krzykiem i protestami na wszystko. Eh, szkoda gadać.
My jak wykończymy paczkę to przechodzimy na 2, Zuzia ma małą dupkę;)

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Pojedyńczych palców nie, całe piąstki. Choć jak była noworodkiem raz jej się zdarzyło trafić kciukiem do buzi i bardzo głośno go ssała.

Dziś odjlejanie plastra! Tak dawno nie widziałam jej pępuszka. Oby był ładnie wklęsły :)

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

U nas obylo sie bez zaklejania,a przepuchlinka zaczela sama schodzic..raz dziennie myje oceniseptem tam.w srodku i sie wchlania :)

Scielam sie z P.
Jednak kazdy facet jest do siebie podobny :/
Malutki dzis nie spal do piatek a o 2 juz ciumkal paluszki,myslalam ze usnie ale jednak na cycka ,po.odbiciu usnal na 5 min i musialam go troche ponosic..brzuszek bolal ale przeszlo..chcialam pospac troszke...skoro P.nie.mial nocki a smaczne spal jak wstawalam to oczywiscie z wielkimi nerwami wstal..poszlam po leki,wzielam malego ,zmienilam pieluszke bo nawet nie sprawdzil i zabralam na karmienie..on do mnie zebym pospala on sie zajmie..a ja laski nie potrzebuje..i wiecej nie bede sie starala.byc cicho jak spi..bo to jak widac nie zmienia faktu ze najlepszy facet czasem jest swinka...a pozatym taka wku..iona nie usne..niech sie buja !:/

Dzis mam wizyte u endo :)

Odnośnik do komentarza

My na pampersy 3 przeszlysmy jak Malutka miala niecaly miesiąc bo dwójki ja cisly w udka. Wg to spac nie moge w nocy ciezko zasnac, budze sie co chwile mimo, ze Mala spi. To do.mnie nie podobne. Za duzo problemow chyba na glowie. Malutka spi dalej a ja juz wysprzatalam i patrze sobie jak slodko spi.
U mnie tez wklada zazwyczaj cale piastki i glosno ciumka.

Odnośnik do komentarza

Kurde dziewczyny, po czym macie takie sny?, podeslijcie troche :P

Tolek memla caly czas piastki, nie zwracam uwagi, skoro tak ma byc to tyle jego, smokuem pluje :)
Kolejna noc ladnie przespal 21.30 - 7.30 :) a jak sie budzi w nocy to juz dawno przestalam byc cicho, Marcepan mozg nastawil ze on nie musi i nawet sie dziad nie budzi. No bo ja musze byc wyspany do pracy, $##@a mac !
Opakowanie 3 dady juz czeka, koncze 2 i czas na tygryski :)
Misia faceta masz do rany przyliz, moze podesle Ci swojego na szybka aktualizacje softa :D:D

Odnośnik do komentarza

Miska facet jak każdy :) nawet w najlepszym włącza się tryb egoisty. Mój jak mała na noc już zasnie to sobie leki wyciąga, halasujac wyciskujac je z blistrow. No i co ma zrobić skoro o tej godzinie musi je brać??? To mówię naszykuj sobie wcześniej jak mała jest na cycu.... Jak dziecku.... W dupie że ja 2h z cyckiem... No tak usypia, odreagowuje chyba dzień. Myślę że z czasem jej przejdzie.

Odnośnik do komentarza

Haha, Sylwia super sen! :D przydało by mi się coś wymyślić na te 500+ bo nie zalapiemy się jak Michał umowę dostanie :/ dopiero jak trójkę byśmy mieli to byśmy na Maje się zalapali, pfff..

Lilijka dzięki Ci wielkie! :* PS. Ładne paznokietki :D

Misiakowata po ile te naklejki? Dziś molestuje teściowa żeby jechała ze mną! A co, niech straci trochę paliwa dla wnuczki :)

Kurde ja zaczęłam jeść słodycze :(
Moja też ssie całe piastki :)
Misiakowata oj ze swoimi stalowymi nerwami to naprawdę musiałas się zdenerwować.. :o

Też bym chciała iść na basen ale za kilka lat, Michał się będzie bal z nią sam wejść do wody a ja musialabym kombinezon od ramion do kostek żeby zasłonić rozstepy więc lipa!

Aha Sylwia! Co do tego wina z Twojego snu, to wiesz, ja wino lubię :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Aha jeszcze jedno

Dziś patrzę a Małą ma całe ucho w woskowinie,z zewnątrz jej wyczyścilam, głębiej już nie.
Była marudna, dalam jej pedicetamol to się uspokoiła a potem nawet śmiała się, dotykałem ja wokół tego ucha to zero reakcji, co to? Jakieś zapalenie się robi? Czy po prostu ucho się oczyściło?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza
Gość Ernestoo

My wciąż na 2 i chyba szybko nie przejdziemy na 3. Czy pieluszki dada maja pasek pokazujący czy ma zawartość ? Dla mnie to mega ułatwienie.

Dziś idziemy do pana doktora, mieliśmy na szczepienie, ale chyba nie będzie. Misia znowu ma krew w kupce, mniej niż wtedy, ale jednak jest :( No i nadal kaszle i doszły rano wymioty :( Masakra.

Co do basenu będziemy chodzić od sierpnia :) A piąstki i moja wkłada do buzi :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Maqdalena nie ma za co :)
Kalae a gdzie zamierzasz z nią chodzić? W Katowicach są zajęcia dla niemowląt? Wiem, że w Gliwicach są i od września startuje nowa grupa. Mąż jest sceptyczny z basenem, a ja za to słyszałam o wielu korzyściach.

Olka dzięki, paznokcie mam 100% naturalne, nigdy nie miałam z nimi problemów. No dobra raz po zdjęciu żeli, które miałam na ślubie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...